Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r.... jestli potřebuješ poradit jak na vývazek.... tak jsem ti poslala postup do IP :-)
Odpovědět
Ahojky, omlouvám se za hloupý dotaz, vývazky jsou mašličky co se připínají svatebčanumJ Je to jen samotná ta mašlička nebo se k tomu dává i ta zelená větvička?
Odpovědět
Profilova fotka
akarka: ano je a přidává se myrta
Odpovědět
jo myrta to je ta větvička, děkuji moc tak to musím taky nějak vyrobit
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to seženeš v květinářství, nebo u příbuzných určitě někdo bude mít mě jí mamka pěstuje už 7 let, a každý rok jí ostřihá pro nějakou nevěstu, když mi se nemůžeme rozhoupnout, ale nyní už dorůstá pro nás
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka: Posles mi pls taky navod na vyvazky? dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
odesláno :-)
Odpovědět
:-D samozdřejmě jsem myslela že ty vývazky musím vyrobit, myrtu seženu te je u nás dosti
Odpovědět
žirafka dekuji..já jsem ale myslela jiný já nevím jak to popsat.. takovýty co se třeba dávaj na zrdcátka aut..nebo když mám stůl a na něj udělám zepředu z nějaký látky -že jí vezmu a pověsím aby to dělalo jakoby obloučky a mezi ty obloučky se dávaj takový vypadá to jak koule ale je to nějak přidělaná lázky..vypadá to jak karafiát.. já vím že to neumím popsat no.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
akarka: tak to jo, špatně jsem tě pochopila :-o laura.r: myslíš karafiátky? já jsem je dělala z krepáku, koukni se mi do alba, jestli je to co myslíš, pak ti pošlu návod, někde ho mám i s ukázkou, ju
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r ... tak to se omlouvám :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem včera s kamarádkou vyrazila na první "lov" šatů viz mé album... Nakonec jsem docela ráda, že jsem trochu větší a tudíž výběr je přeci jen trochu množstevně omezen :-) Byly jsme ve dvou salonech a na jeden den to bylo až až ;-) Sidi.m.: podle fotek bych hlasovala pro 1, 3 (na fotce taky vypadají bílé :-) ) nebo pro ty vínové :-) A kde se budete brát? Máme stejný datum svatby... ;-) zirafka82: mohla bys mi, pls, poslat ten návod na vývazky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sarkajak: mě se na tobě líbí ty poslední, tvé favoritky, nejsou až tak zdobené, jsou krásné a ubírají ti přes prsa, mám stejný problém, jsem moc obdařená jinak já byla 6 salonek 5 hodin zkoušení až v posledním jsme vybrali, ale myslím že dobře, tedy já jsem spokojená, no a pak jsem byla 14dní nemocná, ale stálo to za to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky po dlouhé době. Lowe,doma mám teď nefunkční pc,tak že osobně Ti napíšu až to půjde :-( sarkajk:přidávám se k lowe,tvoje favoritky jsou Ti opravdu sedí perfektně,alespoň na fotce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: jasný, nedá se nic dělat, technika je technika, marně čekám na foto, ale až bude tak bude
Odpovědět
lowe: :-D No tak doufám, že to zvládnu bez nemoci ;-) Ještě víc Spíš než přes prsa jsem obdařená přes zadek, ale i zezadu mi ty šaty přijdou v rámci možností fajn :-) Mrkla jsem teď do Tvého alba a koukám, že už toho máš nachastáno opravdu hodně... My jsme stále u zamluveného termínu a zamluveného fotografa (jeden z dvojice Potůček/Potůčková). Mám dotaz k těm čokoládičkám (už jsem na ně tady narazila několikrát... :-) ) Tos koupila čokoládičky v alobabalu a vyměnila přebaly? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: no hodně, snažím se dělat postupně, jinak by mi z toho asi .... a hlavně chci mít dost věcí hotových před létem, máme velkou zahradu, takže pak na to nebudu mít čas máme tak potůčkovi, tedy Lukáše, už jsme s ním měli pohovor a myslím, že to bude super čokoládky: pracuji ve firmě co s nima obchoduje, takže jsem stáhla papír, nechala alobal, a podle velikosti papíru jsem udělala jen takové návleky, ve wordu, určitě se to vyplatí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:Ahoj, ty poslední jsou super,ale ani ty smetanový nejsou špatný.My to máme v Brandýse na zámku.Dnesjsem si pořídila korunku a objednala závoj, abych měla něco nového.Je stejný jak sis ty zkoušela
Odpovědět
Sidi.m: Stejný který? :-) I ty moje favoritky jsou smetanový, prostě jsem ten tip a i když po lětě (aspoň doufám :-) ) budu aspoň trochu opálená, tak si v bílé připadám míň výrazná... :-) Předpokládám, že barva závoje pro Tebe je sněhově bílá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:Líbí se mi na tobě ty třetí a typoslední jsou taky nádherný.Tak zkus trochu solárko.A kde to máte vy?dnes jsem byla v salonu v Brandýse, už to přidávám
Odpovědět
sidi.m: Viniční altán, přítel se tam chtěl ženit... Jako malý si tam hrával :-) Ad šaty: doufám, že budu aspoň trochu opálená z léta:-), kdybych nebyla, zajdu si... Mrkla jsem Ti do alba, ten poslední model je taky dobrý :-), nicméně ty předchozí mi přišly (podle fotek) víc šmrncovní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: Taky nebyli špatný, ale ten závoj k nim byl nádhernej.Tam je to nádherný, tak to budete mít nostalgický. A už máš fotografa?
Odpovědět
sidi.m: Fotograf je kromě termínu jediné, co zatím máme... Uf. =-) Bude nás fotit jeden z dvojice Potůček/Potůčková, viděla jsem fotky z jedné svatby, kterou dělali a líbily se nám :-) A já taky ujíždím na závojích, docela jsem koukala, jaký je to rozdíl s/bez... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sarka: ja jsem taky pro ty posledni pro ty tve favoritky. :-) sednou ti nejlepe a nejlepe ti tvaruji postavu :-) ty, co mas za krk, tak ti zbytecne delaji velka ramena
Odpovědět
sidi: K dopravě - kdyby jenom z mejdanu! Úplně od začátku - dopravu z Prahy do Brandýsa ;-) na obřad a pak z obřadu do Počernic na hostinu. Domů už jsme tak nějak dali všem najevo, že čekáme, že se dopravěj sami (tak taxík po Praze neni taková darda, snad nikdo to nemá přes celou Prahu...). Přičemž my s novomanžou tam nejspíš zůstaneme přes noc. Řešit to musíme proto, neb máme na asi 15 - 17 lidí dvě auta, z toho jedno by musel odřídit můj tatík, to mu nemůžu udělat, aby se za celej den pořádně naenapil, na svatbě jediný dcery! - a druhý můj muž, a ten je docela proti. Zatim to vypadá, že mě poveze náš Nissánek, ale těžko řícz, kdo ho bude řídit. Buď ženich - obřad a hostinu snad zvládne a pak tam auto zůstane do rána s náma, nebo tatík nebo svědek. Trošku problém je, že v Brandýse prej bývá přípitek a o ten nikoho z těch tří nechci ošidit. No a zbytek pojede nejspíš minibusíkem. Možná že nakonec si tam naskočim i já a bude :-D Vůbec by mi nevadilo jet s ostatníma, ale to pak zase nastává problém, jak se dostanem druhej den domů my dva... No prostě je to zařizování na prd :-| Dneska mi přišly první dvě kalkulace - kapacita 18 nebo 19 lidí a cena jeden 3500, druhej 4140 bez DPH. Takže s DPH se pod 4000 nedostanem... Holt zase šetříme na jinejch věcehc, ale stejně... Jinak já jsem zamítla další možnost - "ukecat" nějaký kamarády (obzvlášť táta nabízel jednoho). Protože to se pak nehodí, aby ten řidič nebyl pozvanej na hostinu a za prvý by pak tři auta vyšly skoro jak ten minibus a za druhý - máme fakt miniaturní svatbičku a kdokoliv další, kdo nepatří mezi naše skutečně nejbližší, mi přijde jako rušivej element. Se omlouvám, že jsem se tak rozjela, ale mám toho plnou hlavu :-S
Odpovědět
Jé, holky, já vám tak závidím to zkoušení.. ale tak za 3 týdny už budu zkoušet taky! sidi.m : ty poslední, z Brandýsa, vypadají moc pěkně :-) a s tím závojem....hm :-) sarkajak: ty třetí!! a teda závoj jsem původně vůbec nechtěla, ale jak ho tu kolem vidím, tak o něm začínám taky přemýšlet..
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, takže ty to máš složitější.My to máme do Brandýsa asi 7 km a aut dost.Přípitek tam je,ale jen nevěsta, ženich a svědkové.No a tu hostinu máme u nás ve vsi,takže domu se doplazíme pěškobusem a zbytek rozveze ten kamarád Původně jsem byla proti závoji, protože mám krátký vlasy, ale teď jsem ho vyzkoušela a nádherný,že jsem si ho objednala pro sebe
Odpovědět
Profilova fotka
co se týče u nás k dopravě: takže nám bude řídit náš soused (je to zaroven i kámoš od táty),můj otec jak právě soused vdával dceru (moje kámoška),tak zase můj táta jim odřídil svatbu,takže to bude na oplátku.....Tak doufám,že to klapne :-) ,kdyby něco tak máme v záloze zas jednoho známého............ já každopádně závoj chci,ale půjčím si z půjčovny,příjde mě to zbytečné kupovat.Jak se říká,nevěsta má mít něco půjčeného,něco nového,něco modrého a něco darovaného ni?? Takže půjčené budou šaty+závoj atd.,novou budu mít bižu+korunku,no a darovaný+modrý budu mít podvazek od ségry (můj svědek). psaly mi ze sv.salonu sms,že jim došla nová kolekce šatů,tak se asi zajdu mrknout ;-) ,jestli mě nechají nějaké vyzkoušet ;-) ,tak se pokusím vyfotit a hodím pak do alba....Snad mi taky tak hezky poradíte....jsem strašně nerozhodnáááááááááá :-N
Odpovědět
lowe: děkuju moc za karafiátky teď ještě najít na to čas..a myslíš že to půjde i z organzy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, koukám, že jste se rozjely :-) :-) :-) a že řešíte dopravu, jj, to taky teď se skoromanžou řešíme, ach jo, taková ne moc zábavná věc, ale nutná :-) sarkajak..... postup odeslán.... :-) Snad pochopíš :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?