Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
holky a nevíte některá jak udělat nějaké pěkné ozdoby z organzy,nějaké jko kytičky třeba?Budem sami dělat výzdobu mám roli tylu kterou uděláme do těch obloučků, ale chtěla jsem na to do těch obloučků dát jesště barevný kytičky z ty organzy..
Odpovědět
Profilova fotka
lauro, tak to teda nevim :-( ja budu az v lete zkouset delat masli na predek auta a kdyz to nepujde, jsem orzhodnuta si udelat masli zvlast, sesit ji a to cele nasit na organzu :-D ale kyticky opravdu nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky,tak už máme kravaty.Prvni jsme koupily malému (i když ještě ji asi budem zkracovat :-) ) no a podle ní (barvy) jsme už koupily skoromanželovi,sice nejsou úplně nachlup stejné,ale dobrý,jsem spokojená.Jsou oranžové.I když jsem původně chtěla,at si přítel vybere oranžovou,ale s nějakým vzorem,ale moc se mu to nelíbilo,a ještě se to nehodilo barvou k té kravatě od prcka.Tak máme hladkou.Myslela jsem si,že hladká se moc na svatbu nehodí,přece jenom vzorovaná je vzorovaná....Ale co,vždyt je to jedno,hlavně,že se líbí Tomášovi,že.Bude jí mít stejně on :-D .Jinak jsme už jukli na prstýnky,myslím,že si vyberem (zn.Primosa),měli tam fakt krásné.Říkala p.prodavačka,že dod.lhůta je max.3týdny,tak ještě je čas.A cenově se vlezem za pár do 9000-9500,--..... laura: prosím tě,s těma ozdobama a výrobou kytiček ti moc neporadím,promin.Na takovou výrobu jsem jelito :-N,ale jestli neporadíš ty mi.na výzdobu stolu se hodí víc ta organza nebo vlizelín?? Organza je asi lepší,a kvalitnější ne?? A ten vlizelín asi na bránu a výzdobu kostela....nevím.Terprve to chci přes net objednat,tak nevím kolik a čeho mám více koupit....Nikdy jsem s tím nic nedělala :-| předem děkuju...........
Odpovědět
Profilova fotka
jano: ja mam na stil organzu - vypada jemneji a podle me je hezci. ja jsem objednavala az po dohode s restauraci - nejdrive jsem se zeptala jestli ji nahodou nemaji (nektere restaurace od nevest vyzdobu vykupuji), no a kdyz mi rekli, ze neamji a domluvili jsem se na tom, jak budou stoly, tak mi sami rekli kolik meteru budu na tolik stolu potrebovat. takze unahlene neojednavej, abys pak nemusela zbytecne platit dvoje postovny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita: OK,to jsem chtěla poradit,jestli organzu nebo vlizelín....Tak organzu koupím na tu výzdobu stolu a restaurace.A vlizelín necháme na bránu a tak....S paní,která dělá právě výzdobu (v restauraci,kde budeme), tak jsem s ní už minulý týden mluvila,no a řekla,co si do nesu s tím bude pracovat :-) ,takže objednám tu organzu,už mám objednné plátky růží (v oranžové),dvoje ubrousky (menší,čisté ostře oranžové),no a krémové (ty jsou větší)-a ty oranžové se do nich vlastně schovají,krystalky,květinky a tak.Svíčky už mám doma,balonky taky. No a paní to v srpnu všechno přinesu (co tam všechno budu chtít) a ona to vše vyzdobí.Akorát kytky jsem nechala na ní.Prý je moc šikovná,tak snad to bude hezké :-) , ale viděla jsem už pár fotek,a líbílo se mi to....No uvidíme..... Jinak koukám pořád na alba,no a měla bych si asi taky nějaké udělat,až máte představu,jak bych to chtěla,aby to vypadalo.No snad to album do září stihnu udělat :-D ,pořád není čas.... Vůbec s malým,že??? :-) Přeju hezký zbytek víkendu,všem........ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani: tak sup sup, at uz je album ;-) tak yhezkou nedeli :-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak už jsem si pohrála s tím albem.Tak se když tak jukněte :-) ........Jinak šaty tam nemám,protože až půjdu na zkoušku,tak se když tak nechám vyfotit,a pak tam hodím original ju? tak zatím.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jano: hezky, hezky :-) a malej je roztomilej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky můžete mi poradit. kolik litrů vína pro 25 lidí na svatbě. a co slivovice?taky nebo radši ne
Odpovědět
no já jsem koupila organzu, vizelín je fakt hrubej..jinak my chceme vyzdobit altán kde bude svatba, tak jsem koupila roli tylu a chci z toho udělat ty obloučky a mezi ně jsem právě chtěla udělat něco jako mašle, kytičky nebo tak a nevím jak.. taky na auto jsem koupila stuhu a medvěda a chtěla jsem ještě tak taky udělat nějaké ty mašle na zrdcátka aby to bylo jak ty mašle na dárky..
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se taky přidat? :-) Tak pročítám diskuze a říkám si, že jsem asi nějak strašně pozadu, když zatím jediné, co s přítelem máme zařízené, je termín a místo obřadu a ode dneška snad fotografa... Lauro, v jakém altánu se berete? Ve Viničním?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sarkajak: kdepak se budete brat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak... určitě se přidej, budeme jen rády .... :-) a neboj, však máš ještě skoro půl roku.... :-)
Odpovědět
Ve Viničním altánu...:-) Termín jsem bookovala tento týden. Kvůli vinobraní je na září vypsali až teď v pondělí...
Odpovědět
A kde se budete brát vy? :-)
Odpovědět
Ne ne, na Letenském zámečku, venku v altánku..
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: my v Praze na Bertramce :-)
Odpovědět
Ahojte. Hlásím se k nevěstám v září. My máme svatbu 12.9.2009 na zámku v Buchloviccíh. S hostinou ještě bojujeme. Máme prá možností a nevíme kterou.... Jestli víc nebo míň formální... jestli jen raut nebo raději prase... A přidávám se k těm, co skoro ještě nic nemají zařízené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, budete mít někdo stuhy na všech židlích? Mě se to hrozně líbí a původně jsem chtěla, z organzy, ale když jsem si spočítala, kolik rolí bych nato potřebovala . . . tak mi to připadá zbytečné vyhazování peněz. Na výzdobu taky použiju organzu, vlizelín je dost pevný a nedá se mačkat (na střed stolu). Jinak jsem se ptala v aranžerském studiu a tam mají organzu asi 5x dražší, než jsem jí viděla na netu :-|
Odpovědět
ahoj. my nemame jeste nic, ale naprosto nic krome terminu. pres vikend jsme se dohodli, rano zavolali na matriku a 5.9.2009 ve dve hodiny se bereme. Su z toho uz tri dny jako prastena a culim se na celej svet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jin9, mě by se stuhy na židlích líbily, ale pak jem si řekla, že to jsou zbytečně vyhozené peníze, ozdobíme jen stůl... zlilly... buď vážně v klidu, začni hledat místo na hostinu, fotografa, šaty, to jsou nejdůležitější věci....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak já budu mít na židlích by bílí přehozy a na každé židli budu mít mašli.Ale kupovat to nebudu,mám to půjčené ze svatební dekorace.cz jsou to ty modrý stránky a paní byla moc fajn a není to tak drahý.
Odpovědět
Profilova fotka
sidi.m díky za typ :-) zirafko, poslala by si mi prosím také postup na výrobu vývazků? Děkuji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, posílám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak se k vam taky pridavam. My mame zatim zarizeny jen termin, hostinu a fotografa. Rikam si, ze snad je jeste cas a vsechno se stihne. zirafko: prosim taky o zaslani postupu na vyrobu vyvazku, rada bych se do toho co nejdriv pustila. Diky. :-)
Odpovědět
žirafka82: Můžu taky poprosit o zaslání postupu na výrobu vývazku? Díky.
Odpovědět
je holky a nemáte fakt někdo nějaký postup na výrobu nějakých mašli nebo něčeho takového co by se dalo pověsit na zrdcatka neno s tím ozdobit obloučky udělané z role tylu..
Odpovědět
Ahojte, taky se přidávám, 4.9. v Brně na Kozí horce :-) Zařízeno a nebo alespoň zamluveno máme tak nějak už všechno až na moje šaty, kadeřnici a vizážistku.. protože nejsem v republice a až na jednu kratší návštěvu v květnu ještě čtvrt roku nebudu. Takže z toho trochu šílím, aby bylo dost času vybrat ty správné a ty aby byly na termín volné.. A vlastě ještěv sháníme nějakou krásnou kravatu - neměla byste některá tip na kamenný obchod někde v Brně? Díky moc..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky tak jak jste daleko ze zařizováním?já mám svatbu 12.9. v Čejkovicích na zámku... Já si v sobotu zamluvila šaty, mám zamluveného kameramana+fotografu,kapelu,hostinu..ted nás čeká výběr prstýnků, focení na oznamko, objednání cukroví+koláčků, ušít oblek ženichovi, domluvit kadeřnici a kosmetičku a snad už to bude tak nějak všechno...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?