Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vybrala jsem si tam jedny jmenovky jen bych potřebovala upravit barvu tak tam asi napíšu, na těch stránkách o svatebních novinách jsem moc inspirace nenašla, jdu se ještě podívat jinam, potřebovala bych, aby to za na nás někdo napsal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já jsem si je dělala sama, úplně jednoduchý jen s mašličkou a černě napsané jméno, ještě je tedy nemám hotové ale ve svém albumu myslím mám ten styl
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi šikovná, já jsem úplně nešika a bez fantazie na tyhle věci. Těma novinama jsi mě nadchla, ale nemám vůbec tušení jak bych je udělala. Jaký program na to používáš? Kdybych tam chtěla vkládat pozadí nebo tak.
Odpovědět
Profilova fotka
nejsem, ale musíš si umět poradit já to dělala jen ve wordu, v ničem jiném vlastně ani dělat neumím jdu dom páček
Odpovědět
Profilova fotka
jj já jsem strašná, musim mít na vše inspiraci, tak pěkný den, já mam dovolenou tak jsem doma celý týden, do práce jdu až v úterý :-D pa
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: ahojky, taky musím mít inspiraci, pak už si fantazii dodám, ale většinou mi chybí ten prvotní nápad to se máš, taky bych potřebovala dovolenou, ale příští rok si to vynahradím...snad
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: jj to je přesně můj případ, musim vidět nějaké náměty a pak už většinou něco vymyslím :-D já musim hlídat Sendynku (naše fenka jorkšírského teriéra) je operace kloubní čéšky tak si moc neodpočinu
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nás bude určitě víc taky máme pejska, ale zatím neměla žádnou vážnější zdravotní komplikaci, takže jsme v poho
Odpovědět
Profilova fotka
my jí nechaly operovat dobrovolně dokud je mladá, protože jednou by na tu nožičku nemusla šlápnout vůbec a čím jsou starší tím jsou ty operací komplikovanější a doporučili nám to doktoři, ona tu nožičku nepoužívala na schodech a občas si cítila jak jí v tom přeskočilo a bylo to i slyšet
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobře, to jste hodní majitelé, ale taky bych pro tu naší udělala cokoliv, jeli to možné není to jen pes, je to člen rodiny
Odpovědět
Profilova fotka
je to naše psí miminko :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJKY holky vy jste to tady pěkně rozjeli...taky máme miminko labradorka 4měsíčního takže už takové větší mimi:). :-) lowe: vidím, že nic nenecháváš náhodě raddka: Tak co termín??? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
babss: tak to je úplně psí smečka co? to je jasný, že nenechám
Odpovědět
Profilova fotka
lowe a raddka: dejte sem nákou fotečku jak jste spolu :)chcu vás vidět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
babss: myslíš s pejskem nebo s přítelem? :-D termín budu vědět až v pondělí, hned ráno tam zavolám, drž palce Sendynce jsou 3 roky a skoro 10 měsíců, je to naše mimi :-) teď tady u mě spinká v pelíšku, ve svém pelíšku teda, ale jinak s námi spí v posteli je to maličký pejsáček, foto když byla malá mám v albu tak se jukněte ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, přeju Vám pevný nervy s přípravama ;-) Já už mám to svý svatební září za sebou a musim přiznat, že mi ten blázinec kolem přeci jen teď trochu chybí... Co se týká výzdoby, objednávala jsem ze svat.dekorace, taky z floristy - a lampiony jsme i přes dost velkej vítr pouštěli, dopadlo to dobře, nic nechytlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pugie: já si také myslím, ten lampion určitě chci to byla první věc, kterou jsem věděla, že musíme mít :-D strašně se mi to líbí a nikdo kromě jedné kamarádky to ještě neměl tak to nikdo nezná a budeme originální a budou koukat. ;-) :-D můžu se zeptat v kolik jste měly obřad a jestli už bylo teplo?
Odpovědět
Profilova fotka
pugie: díky doufám, že si to budu užívat a ne se nervit...:)
Odpovědět
Profilova fotka
pro babss: jak sem vkládají fotky? poradíš mi?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme naše datum 11.9.2009 v 12:30h. v Průhonickým zámku, můj sen :-D jsem šťastná.
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: normálně do alba zadej, přidat fotku ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: tak to je super, že ti to vyšlo do alba vím, ale chtěla jsem ho dát rovnou sem do diskuze, víš
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: děkuji ;-) , jo tak to netuším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevadí, já už jsem to hodila do albumu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj tak to je super je to mazec, že ti to vyšlo těžce závidím:) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: to je psíků:) jinak ty vývazky sis dělala sama???moc krásné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
babss: jo to měla štěnátka, jak píšu jsou to už 3 roky a vývazky jsem si dělala sama, za dva večery byli hotové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mooc vám děkuji. :-D ;-) :-)
Odpovědět
Ahojda..zase to naše zááářííííí??? :-D
Odpovědět
zari je vsude :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?