Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jani, tak oznámení máte fakt nádherné :-) Jinak co se týká zařízených věcí, tak jsme na tom hodně podobně, jen ten můj celkem na oblek spěchá, :-).... prstýnky určitě mají čas, mluvila jsem se zlatníkem, říkal že pohodlně stačí 2 měsíce, ale dá se to stihnout i rychleji :-), tohle je max lhůta.... na kytky jsem se teď ptala v květinářství, a tam mi řekli, že stačí tak 14 dní předem, ale každé květinářství to má jinak :-) A vývazky seženeš buďto na interntetu v eshopech ( pokud budeš chtít, pošlu ti jejich adresy do IP ), nebo si můžeš koupit normálně 6mm silné stužky v barvách jakých chceš a sama si je vytvoříš ( i postup ti můžu poslat do IP ).... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka82, jéé moc děkuju,tak jestli budeš tak hodná,tak můžeš mi poslat ty adresy?? No a když tam neseženu,no holt,tak na to naběhnu sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojik, tak co, našlas něco, co se ti líbí?
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek,jo včera jsem jen tak přeletěla a šla jsem do hajan,jsem marod,tak jsem ráda,že vůbec žiju ;-) dneska si chci k tomu sednout a juknout.Myslím,že tam něco vyberu.Moc děkuju za ty adresy :-) ,moc jsi mi pomohla.Už jsem se viděla doma,jak to po večerech dávám do kupy :-D .Jinak jak říkám,chtěla bych barvu merunkovou,ale zatím jsem takovou nenašla,Jen barvu slunce(to se mi zdá moc),pak smetanová a nebo šampan.ale dneska,jak malý usne po obědě,tak si k tomu sednu a pokukám.....ještě uvažuju že si i hned objednám metráž.role,našla jsem krásnou lososovou barvičku,tak to skombinuju s bílou.Na bránu,výzdoba kostela a restaurace....a tak.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe.No bude mi 21 :-) jinak ženich už naštěstí oblek má,má ho z Prostějova,ale ještě musíme koupit košily a kravatu :-) Jinak já být tebou,tak bych si ho obejdnala.Taky si kameramana budem platim.Teď ze zkušenosti s plesem vim,že ta kamera se dycky může podělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka2019: no příští týden se jdu podívat na video kamarádky, a jestli to bude ok, tak ho asi objednám, a by to bylo, 100% jana1k: mám svatbu taky do bílo-merunkové, a nemohla jsem sehnat svojí barvu, tak jsem si přes net objednala mašličky, a po dvou večerech je udělala, koukni se mi do alba, byla to fuška, ale stojí za to myslím ;-) kontakt kde jsem je objednávala ti pak můžu poslat, mám ho doma, nyní píšu z práce, jak budeš chtít
Odpovědět
No holky já taky myslela že na prstýnky času dost ale protože sme měli slevu z veletrhu tak sem je nechala udělat a ted je mi velký tak když to necháte být a pak bude nával tak aby se vám to nestalo a nebylo už pozdě..já fotografy taky obvolavala a měli plno nakonec sme si řekli že vezmem tu která se nám o dzačátku líbila ale je dražší..a ta mi řekla že si to napíše a že jí mám zavolat až v dubnu a pak že to pořešíme tak to jsem z toho ted docela nervozní..oni jsou dost žádaný a aby mi pak v dubnu neřekla že na mě zapoměla a co já pak když všichni dobrý už mají obsazeno..Jinak my budeme mít oznámení s medvídky me to you - naši oblíbení, jeden bude sedět i na kapotě- s kyticí růží jako nevěsta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: prstýnky, jdeme vybírat asi příští měsíc co se týká fotografů, tak ty jsem zamlouvala rok před termínem svatby, je to manželský pár, a to už jeden z nich byl na tento termín objednán, takže jestli chcete nějaké oblíbené profíky, tak myslím, že už bude někdy i hodně pozdě sidi.m, jana1k: vy nemáte album?
Odpovědět
Ahoj holky. Prave jsem se prihlasila a snazila jsme se vytvorit nejaky album,ale nevim,nevim. Mame zatim zamluveny termin 19.9.2009 a pomalinku zacinaji pripravy. Mame zamluveny teda ten termin, hostinu, saty, kapelu, kytky, kolace,dorty,zakusky.Holicku, kosmeticku a nechtiky.... a co dal? Co jeste schazi krome prstynku a oznameni? Nevim jak naplanovat zabavu na hostine, co tam vsechno zahrnou a jak vsechno pekne skloubit? Prave cekam zasilku ppl dovezou nam ozdoby na auto a na stul. Rikam nasla jsem tyhle stranky, zaregistrovala jsem se a pisu Vám.Mozna uz nekdo zadal o radu jak udelat zabavu na hostine,ale nemela jsem cas to tu vsechno precist tak se omlouvam jestli tahle otazka uz zaznela a byla zodpovezene. Vsem preji krasny den :-)
Odpovědět
Krtek: na právě a paní v pohodě že to je dobrý a že si mě píše a že jí mám zavolat v dubnu že jede na hory..ale ani číslo si nevzala..aby mi pak neřekla jé ja navás zapoměla a baz smlouvy je mi to na nic..a pak všichni už budou plný ale ze všech nejvíc chci jí.. m19:nevím co dál bys chtěla připravovat už vešchno máš :-) jdu rozšířit album..
Odpovědět
Profilova fotka
m19: zábava na svatbě, nevím? Já počítám s tím, že bude kapela, bude se tancovat, pak určitě budeme vybírat do střevíčku, pak se poznávají novomanželé, nevím, přemýšlím i o tombole, ale záleží jak na tom budeme finančně
Odpovědět
Profilova fotka
mi to máme dost podobné, kapela a ta srandatombola se mi taky pozdává.jediný co nechcem je únos nevěsty :-| .A další "originality" necháme na svatebčanech. Naštěstí máme na svatbu docela pestrou sestavu lidí co maj sami rádi zábavu, tak doufám, že se nudit nebudem. Skoromanžel je dobrovolnej hasič, což tady na vesnici mluví samo o sobě.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky já taky nějak zábavu na svatbě neřeším, žádný program vyloženě mít asi nebudeme spíše volná zábava. Jinak koukám jak jste všechny šikovné a už toho máte spoustu zařízeného. Já jsem brouzdala po netu a byla nadšená co všechno se dá sehnat. Zaujali mě svadební čokoládky takže určitě nesmí chybět. Lowe: líbí semi všechno jak máš krásně sladěné. Asi se budu taky trochu inspirovat a oznámení., čokoládky a etikety na víno budeme ladit ve stejnem duchu. Já jsem zvolila barvu svatby bílo červenou
Odpovědět
Profilova fotka
akarka: děkuji za chválu, moc to potěší, protože doma se mi spíš všichni smějou, že jsem cvok a atd, a že je brzo atak, ale já to chci mít raději připravené dopředu,zkazit se to nezkazí tak co? etiketky na víno, ty pořád nevím jestli mám dělat, ještě uvidím jinak se tady sežene fakt hodně inspirace, a hlavně hodně věcí si člověk může udělat sám ještě k zábavě, skoro na každé svatbě (v rodině) se najde nějaký ten bavič, šašek a pár skleniček alkoholu taky udělá své ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: máš vše dobře promyšlené tak se vůbec nemáš čeho bát. Držím ti moc pěsti, jako všem holkám tady i mimo síť ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji, už svatbu plánujeme (tedy spíš já) hodně dlouho, tak asi vím co chci, jsem jen zvědavá jak to ve finále bude vypadat všechno najednou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Věř že bude lecos jinak,ale nenechej si tím kazit náladu. Plánovat pomalu půl roku dopředu třeba např. hezké počasí je blbost.Ať prší a nebo je hezky je přece jedno. Právě, že je lepší mít to celé tak trochu promyšlené a myslet tak trochu na všechno. A myslím,že v den D nám to už většině z nás bude jedno. Ono to nějak dopadne :-) ,hlavně aby bylo na co vzpomínat....a bylo veselo
Odpovědět
Profilova fotka
no na počasí se fakt nedá spolehnout, tak to už mám promyšlené, když bude pršet tak se budeme fotit v zámku, a když krásně tak zahrada a samo i ve vnitř je jasné počítat se musí se vším jen si nepředstavuji, že třeba, se něco stane s kadeřnicí, fotografem, kosmestičkou....na to raději nemyslet, prostě všechno klapne a je to ne??
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: ted jsem se koukla do tvého alba,prostě nádhera,máš už všechno do puntíku naplánovano...Ty vývazky máš taky krásné,jseš dobrá :-) No já už si je objednala...A prosím Tě,ty jmenovky na stůl,to jsi taky dělala sama nebo to máš objednané,dík za odpověd.... Jinak holky,co se týče zábavy,určitě klasika,vybírání penízek do střevíčku,já hodím kytkou,skoromanžel zase podvazek,jinak ještě vymyslíme jen 2 nějaké legrační soutěže.Bylo mi řečeno od fotografa,že 2 bohatě stačí.Aby so poznali obě rodiny a byla sranda.prý když je toho víc,tak to lidí prý už nebaví a je to nuda.... Na svatbě se bude hlavně tančit a pít a dobře bavit :-D .....
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: :-) co by se stalo, foťák má na svatbě kde kdo,nalíčí tě kamarádka a učeše dyžtak třeba svedkyně :-) ;-) nene já to zas tak vážně nemyslím. Klapne to, uvidíš...
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k. jmenovky jsem si dělala sama, je to jen čtvrtka a uvázaná mašličky, neboli uzlík co se týká zábavy, tak mi určo budeme mít poznávání ženicha a nevěsty a hlavně se na svatbě bude jíst, hodovat u nás se už všichniy znají, tak to bude rozjeté od prvního okamžiku, myslím, máme krásné vztahy, tak zábava bude určitě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: závidím ti, že se u vás všichni znají, že ti odpadá ta nejistota jestli se budou hosté dobře bavit...
Odpovědět
já si myslím že dopředu se dá naplánovat cokoliv a přípravy jsou určitě důležité a neměli by se podcenovat, a přála bych si aby bylo vše podle mých představ,ale jestli bude pršet tak to budu zklamaná. A počasí to je ta věc která se nedá naplánovat. Ikdyž se říka že když prší tak prší štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: bereš to sportovně, to je jasné, všechno by se vyřešilo, ale byla bych z toho smutná, že to tak dlouho plánuji víš jinak spolu chodíme už snad sto let, takže na různých oslavách se rodiny poznali, a vycházejí spolu dobře, nemůžu říct, že by se někdo z nich nesnášel akarka: počasí se musí brát jaké bude, s tím nic neuděláme, a jak říkáš tak nám pršet štěstí
Odpovědět
lowe: jo jo jak říkáš, ale myslím si že do září budeme všechny tak připravené uplně na všechno že nás nic nepřekvapí a bude to nádherné Jinak já také nemám problémy s tím že by se rodiny neznali, výhoda dlouhodobého vztahu za ty roky se už stačili všichni poznat, takže si ani ze zábavou nedělám starosti, protože vím že tam určitě nějaká bude, nějaký ostych tam nehrozí
Odpovědět
Profilova fotka
no doufám, že budeme, někdy se mi o tom zdá, že tohle nevyšlo a takové blbost u nás taky ostych nehrozí
Odpovědět
Profilova fotka
a dyť mě by to taky mrzelo, hýčkám si v sobě tohle přání a těším se na ten den D.Jen mám v sobě takovou záklopku,abych s netěšila až moc :-( . Ženichovi příbuzní jsou všichni v převaze, sem na vesnici nikdo moc z Prahy nechce jet. Tak jen doufám, že se nevytvoří takové ty tábory...
Odpovědět
to já mám taky spoustu nervů, hlavně s finanční situace. Dostavujeme domeček takže většina peněz jde tam, takže kde na tu svatbu veme to nevím a ještě k tomu jedeme v červnu do Řecka. a jen slyším nestresuj to se nějak udělá
Odpovědět
Profilova fotka
mi to máme dost podobný. Do září chcem stihnout dodělat byt, přestěhovat se a pak se vzít. Ono vážně nic jiného nezbývá než si říkat , ono to nějak dopadne. Svatební ani předsvatební cestu tedy neplánujem, na to už nemám odvahu,ale tohle mě zase moc nemrzí. Vždyť letošním rokem život nekončí
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: jo tak to má asi každá z nás, co když... jak to, myslím si že Praha je na svatbu nic moc a na vesnici bude lepší zábava a hlavně ceny? co se týká financí, tak jsme na to podobně jsmě třetím rokem ve svém bytečku, ale jelikož těch financí navíc moc není, většinu spolkne úvěr, tak pořád ještě něco doděláváme, ale snad do svatby se to zvládne a pak už bude chybět jen dětský pokoj, ale na ten je ještě chvilku čas akarka: kam jedete do řecka, my chceme letět také ale pořád nevíme kam a hlavně od koho?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?