Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
xcidx: ty bláho, tak to je romatnika jako řemen...No my se chystám brzy k mým rodičům, máma mě tlačí do svatby už dlouho, tak jim uděláme nečekanou přepadovku (dotedka jsem jí tvrdila, žes e v žádném případě nebudeme brát), tak doufám, že to bude pozitivní překvpaení....akorát nemám moc ráda teatrální výstupy, což tam asi pak proběhne a pak to ještě budu muset říct babičkám a tak.....Akorát si nedokážu představit, jak se můj skoromanžel vyjádří žádost o mojí ruku, je z toho chudák trochu ve stresu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca: Ahoj, my jsem to vyřešili společnou večeří s rodiči a tam to prostě oznámili :-D . Zarezervovali jsme místo v pizzerii a při přípitku jsme to řekli, mělo to obrovský úspěch a tím, že to bylo v restauraci, tak to mělo hezkou atmosféru ;-) . Na tradice si příliš nepotrpíme, takže rozhodně nebudu svýho nastávajícího nutit do takových věcí, které bych sama nechtěla dělat, takže jsme to pojali takto.
Odpovědět
acimedaca:můj skoromanžel ještě rodiče o mou ruku nepožádal, ale vzhledem k tomu, že spolu už nějaký ten pátek žijeme a máme holčičku tak se to asi zas tak řešit nebude, asi nějaká kytka pro mamku a flačka pro taťku? Nevim ani co se má
Odpovědět
st.katka: to já ho nenutím....ale bereme to tak, že se to prostě dělá....aspon nějakým způsobem xcidx: to my spolu taky žijeme, ale děti zatím nemáme :o) Jo, asi to tak nějak bude, kytka pro mámu a flaška pro tátu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.Je tu někdo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak docela dlouho už taky pokoukávám,ale pořád nevím jestlise zapojitnebo ne.Tak už taky píšu.Termín méme12.9. v Brandýse na zámku.Já jsem prstýnek dostala,ale žádná romantika nebyla.Přítel nato moc není.Ale jsme spolu 5 let a3 roky spilu žijem,takže babičky z obou stran už to očekávají.
Odpovědět
Profilova fotka
;-) já jsem tu
Odpovědět
Profilova fotka
sidi:Z toho si nic nedělej,že romantika nebyla.U nás taky ne.ALe jsem ráda,že u toho byli naši kámoši :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe:ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tvrdnu sama ve škole,nebo ještě někdo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne nejsem ve škole, ale v práci ¨tak jak jste daleko s přípravou? ¨já těd hledám prstýnky, a dovolenou
Odpovědět
Článek se načítá
sidi: Jednou jsi psala, ze se pojedes do Brandysa podivat. Byla jsi tam? Jak vypada zamek - je tam porad leseni? take jsem v praci...
Odpovědět
Profilova fotka
notak už se těšim na to,až budu spíš v práci :-D Tak krom datumu a mých šatů toho zatim moc nemáme.Příští víkend se jdeme zeptat na místo,kde by byla hostina a u prstýnků asi víme jenom to,že je budem mít nejspíš z chirurgický oceli kombinovaný se stříbrem.Dovolenou budem mít už předem v červnu,protože ji mám i k matuře a víme už i jak budou vypadat naše oznámení.Co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak nám chybí, ty prstýnky, obléknout ženicha, pro mě botičky, a ta dovolená pořád přemýšlím, jestli objednat kameramana prstýnky, chceme z bílého zlata lésklé a pro mě s kaminky, jen na vrchu jinak máme zařízené místo, hostinu, fotografa, mé šaty, oznámení, noviny, domluvená jsem s kadeřnicí i kosmetičkou takže jsi mladičká? nebo si doděláváš jen vzdělání?
Odpovědět
holky začínám mít strach, že my nic nestihneme..... vy už toho máte zařízeného, my jsme jen u místa a datumu a s obojím nám dělali problémy, jelikož to chceme 9.9.2009 a je to středa. Netušila jsem, že v takový hezký datum nebudou oddávat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj já siz toho nic nedělám,taky jsem ani žádnou extra romantiku nečekala.Jsem ráda,že se rozhoupal.Na zámku nevím jestli je ještě lešení,ale teď je až do září zavřený most do Boleslavy,takže se musí po dálnici.Máte už to oznámení?
Odpovědět
Profilova fotka
A prstýnk mám taky vyhlídnuté chtěli byjsme kombinaci bílí zlato s červeným a pro mě kamýnek.
Odpovědět
Profilova fotka
Halo jste tu ještě?
Odpovědět
budete mít svatbu v Brandýse na zámku? Tam je to hezký, i fotky odtamtud byli hezký.
Odpovědět
tak pardon, vim že jsem nová, ale netušila jsem, že se tu bavíte jen soukromě
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj jak to myslíš soukromě? Jo máme to v Brandýse bydlíme kousek od Brandýsa,tak je to nejblíž
Odpovědět
xcidx: A kde tedy budete mit obrad vy? Na zamku v Brandyse je to hezke, ale ted zrovna tam probiha rekonstrukce, takze je tam leseni. A uvnitr se delaji omitky (ale v sale, kde se oddava, asi ne). My oznameni zatim nemame, navrhne nam ho kamarad a pak to nechame nekde vytisknout. Chceme na nem mit nasi fotku a nejaky vtipny text... sidi: My budeme muset jet stejne po dalnici na hostinu do Pocernic, takze se ji tak jako tak nevyhneme... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sidi.m: jo to je hezká kombinace, jen ty ceny moc hezké nejsou, mám taky jedny vyhlídnuté ale stojí 24 tis. tak to asi nebudou
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jsem koukala na to zlatnictví Rydl a ty ceny tam celkem ujdou.A kde to máte v Počernicích? Aha,tak já se tam zajdu podívat a pak písnu jakje to tam s tím lešením jo
Odpovědět
Take mame prstynky od Rydla, uz je mame i doma. Jsou to ty, co mam v albu. Ve skutecnosti jsou ale svetlejsi a nejsou tak matne. Jsou moc hezke (jak jinak ;-) ). Akorat jsme nerekli, jakym pismem tam chceme vyryt inicialy, protoze se nas na to nikdo neptal. Vyryli nam je tedy psacim ozdobnym pismem. My jsme byli spis pro jednoduche tiskaci, kdyz mame takove jednoduche prstynky... No, ale je to nase blbost, meli jsme na to myslet... I kdyz ten napis uvnitr stejne neni videt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha no jástejně nevím jakse na to album podívat, to je mi nějak záhadou,ani nemám vytvořený svoje
Odpovědět
Ahoj holky já pořád řeším fotografa a kapelu, ale už máme oboje předrezervovaný teď jen u kapely se rozhodnout jestli duo nebo Trio, cenově duo ale trio je lepší..Jinak prstýnky - který je mi velký teď neřešim radši, bylo mi z toho smutno, prý mám počkat na léto až budou nateklý prsty..A jinak nám zbývá ženichovo oblečení- má nový oblek ale řešíme barvu vesty a regaty..neví, šaty mám jen bílé ale kytku chci bordo ruže a svatba v bordo tak přemýšlí že by chtěl kravatu bordo, ale možná i vestu- je horší než ženská, a boty nemám teď v zimě to asi nemá moc cenu jak sou ještě teplý v obchodech, ale už jsme objednali oznámení tak na něj čekám a taky už jsem si objednala výborn´ý dekorace- už mám tyl, organzu a věnečky do okýnek a růžičky a méďu na kapotu..pěkný musím se pochválit..fotky vložím..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj já mám taky fotografa tak napůl zamluvenýho, ty co jsem chtěla asi 3 tak mi řekli že už mají obsazeno.Kapelu už mám zamluvenou a dalajsem izálohu.Je to duo otec s dcerou, jí je koĺem 20.Jezdí k nám hrát na zábavy a hlavně zahrajou klasiku pro babičky a i moderní pro mladý.Jinak takový detaily jako výzdobu ještě neřeším.Přítel říká,že plaším zbytečně do předu,ale jemu se to říká, když už má oblek.Já to chcido vínova,takže jen vínová kravata bez vestičky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,prosím Vás,kde se dají sehnat vývazky??? Budu mít merunkovou kytici,přítel merunkovou kravatu,tak chci sehnat merunkové vývazky (nebo oranžové). Opravdu nevím kde se dají koupit,nebo si je musím vyrobit sama?? Jinak už mám botičky.Koupila jsem si č.36,doma jsem sněma 2 dny chodila a usoudila jsem,že potřebuju teda o č.větší.Tak letím zpátky do obchodu a doufám,že tam mají ty same ve vel.37 a MĚLI-hurá. Jinak jak už jsem psala,tak fotografa máme,kapelu,zamluvenou restauraci i kostel,šaty a ted i boty.Ptala jsem se přítele na obek,tak mi s klidnou tváří řekl TO JE JEŠTĚ ČAS,tak je ještě čas no :-) .Kytky,prstýnky si taky myslím,že je ještě tak 2-3měsíce čas ne?? No a jinak už mám vymyšlený text na oznámení,budeme mít fotku (chtěla bych černobílou),no a jsme s fotogr.domluvení na květen.Budeme vyfoceni všichni tři a text: Já Tomášek chci všem na vědomí dát,že moje maminka a můj tatínek se budou s lásky brát. Dne 19.9.2009........ Dobrý ne??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?