Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
no a ještě je důležitý že jsem z Prahy -takže na Potůčkovi jsem koukala ale platila bych i cestu a pak je to skoro stejný..
Odpovědět
Ahoj všem...tak jsem taky obdržela žádost nejen o ruku, ale o mě celou, takže na mě taky došlo...tedka mám pěkně hlavu v pejru a nevím, co všechno a kdy a jak....Dva dni projíždím net a jsem z toho na nervy, ještě to nikdo neví, tak se ani nemůžu poradit. Počet hostů jsem odhadla na 80 vč. dětí a chtěla bych je pozvat na celý den....ale podle toho, co tu píšete to asi nepůjde, to bych finančně nezvládla....plánuju k obědu polévku a raut a k večeři miniraut...nebo možná podní obřad, aby z toho bylo jen jedno jídlo....ach jo, vůbec nevím,jak najdu místo ...je to fuška, ta svatba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, vítám tě mezi námi..... a neboj, všechno zvládnete..... rozhodně zapoj skoro manžela, on sice bude možná občas remcat :-), tak jako spousta mužských, rozhodně začít datem svatby, oddacím místem, hostinou a pak už to půjde ráz na ráz :-D Každopádně gratuluji !!!!!!!!!!
Odpovědět
děkuju....skoromanžel neremcá,klidně se zúčastní, ale já jsem taková nervozní z toho, že by to měl zařizovat on.... :-) sháníte informace tady, nebo spíš přes kamarády a známé, nebo jdete vyloženě do něčeho, co najdete naslepo na netu?
Odpovědět
Profilova fotka
info sháníme všude, ale hlavně tady..... a já to se skoro manžou řeším tím, že např. dám osm obrázků prstýnků a společně vybereme.... takhle to řeším se vším .... já navrhu a společně vybereme :-)
Odpovědět
acimedaca: Ahoj! Já musim přiznat, že nebejt netu, tak nezařídim nic. A nebejt těhle stránek, tak bych vyloženě střílela naslepo, takhle si někoho vytipuju (třeba i podle alb tady), hodim do vhledávače a čtu a čtu :-) Jinak nejdřív jsme zamluvili termín na matrice, hned pak hostinu, pozdějš fotografku a vizážistku. Naštěstí vyšlo všechno skoro napoprvý, akorát původně to mělo bejt v Roztokách u Prahy a tam byl nějakej problém. Taky mám pořešený moje šaty a boty, ale to je zatim asi všechno. Teď si dávám pauzu aspoň pár tejdnů, kdy budu jenom o všem přemejšlet, ale na další kontakty a rezervace zatim nemám náladu. Hlavně proto, že teď je na řadě doprava a do tý se mi vůbec nechce - nutný, drahý, hnusně neromantický :-S Jinak nevim, proč tu pořád píšu MY, když to vlastně znamená JÁ, drahoušek se zatim veze. Vlastně ne, teď stáhnul jednu potřebnou písničku z netu :-D
Odpovědět
zirafka: Závidim. já se momentálně neodvážim ani s těma obrázkama. Jsem nadhodila, že teď čtu o prstýnkách a ozvalo se otrávený "ježišmarja". Jinak je mi skoro smutno, jak tu každej popisuje zasnoubení, u nás nic takovýho neproběhlo a ani neproběhne, zásnubní prstýnek se taky nekoná. Prostě jsme se dohodli, nějak jsme k tomu došli, skoromanža spokojenej, že nemusel nic řešit a "vyrábět" nějaký povinný gesta, ale mě z toho začíná bejt smutno. Jako že jestli nám to vyjde, jako že doufám že jo, tak ale už si tohle nikdy nezažiju :-( On holt na tu romantiku neni a já ho mám ráda i tak, ale stejně mě to v koutku duše mrzí.
Odpovědět
krtek: když na to někdo není tak na to není no, my o tom mluvili tak dlouho až jsme začli objíždět místa tak sem to pak čekala a taky žádný překvápko no..ale když mě miluje a bude svatba to je přece nejdůležitější..a máš Podžornou :-)
Odpovědět
Zase co se týče příprav, tak stojí nenápedně v pozadí a zatim se nestalo, že by mi něco odmítnul. Asi mity přípravy dopřává, abych si je užila, když už jeho to moc nebere :-)
Odpovědět
krtek: Urcite z toho nebud smutna :-) Kazdy to ma proste jinak a ne vsichni chlapi na to jsou. Za chvili si uzijes krasnou svatbu a na nejake zasnoubeni uz ani nepomyslis ;-)
Odpovědět
krtek: jeste jsem chtela dodat, ze nikde prece neni napsano, ze pred svatbou Te musi Tvuj pritel zadat o ruku na kolenou a v ruce mit otevrenou cervenou krabicku, ve ktere je prstynek s bilym kaminkem... ;-)
Odpovědět
No jo no, už aby to bylo :-) Nějak mě to dneska bere, asi že se i všichni vyptávaj, hlavně jeho rodina - ta by asi nejradši klasický zásnuby se všim všudy, ale to už by bylo i na mě moc ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krtek... nebuď smutná.... ale všude je něco, já sice dostala prstýnek i s žádostí, ale zase před tchýňulí, a ačkoli jí mám jakkoli ráda, tohle bych ráda třeba v soukromí nebo tak....uvidíš, že jakmile dojde na Váš den "D", zapomeneš na nějaký zásnubní prstýnek, nebo tak.... Kamarádka si dokonce nechala koupit zásnubní prstýnek až když byla tři roky vdaná a narodily se jim dvojčátka :-)
Odpovědět
krtek.93-Ja vim, ze to neni utecha, ale u nas se take zadne oficialni "vezmes si mne?" nekonalo. Zavidela jsem kamoskam, co dostali zadost o ruku na krasne dovolene a pokazne, kdyz jsme lezli na nejakou horu, jsem si rikala, tak ted a tady - a ono nic. Akorat s emi dostalo odpovedi - prece sem nechces lozit kazdy rok, abychom oslavili nase vyroci. Proste vymluvy. Tak jsem zacala zarizovat svatbu a drahy se postupne zapojuje, a delame to stejne jako zirafka - ja posbiram informace a druha polovicka budto udela uzsi vyber a nebo primo rozhodne :-) A taky jsem moc rada za tyto stranky, bez nich bych byla hodne tezce ve skluzu a urcite na neco zapomnela (coz se samozrejme nevylucuje - tedy to, ze ted na neco zapomenu 8-) Uzivej si ty predstavy a chystani a ja jsem si skoro jista, ze skoromanzu to brzy chytne taky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak koukám, že jste řešily zásnuby krtek93: nebuď smutná, třeba to ještě příde, ten můj není taky žádný romantik, taky jsem si říkala, že se u nás zásnuby, neboli požádání o ruku konat nebude a pak překvapil tak že půlka rodiny brečela včetně mě, bylo to o vánocích 2007 na štědrý a to už jsme dva roky věděli, že bude veselka 19.9.2009, plánujeme už jí hodně dlouho, takže do roka od zásnub se už nevdám, ale to nevadí ne? jinak to řeším stejně jako zirafka82: taky vždy dám několik návrhů na papír a pak to spolu prodiskutujeme a vybereme, nebo hledám dál, je to asi nejlepší, protože ty chlapy nemají představivost jinak jsem taky ráda, za tyto stránky, a celkově za net, protože jsem tu našla spoustu a spoustu inspirace a rad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: zasnuby jsou hezka vec, ale ne tak dulezita :-) dulezitejsi je to, jakym zpusobem spolu bude, a jak se mate radi. ja vim, ze te to rozesmutni, kdyz to slysis jinde, ale vez , ze je zase strasne moc holek, ktere se chteji vdavat a ten jejich nechce a rika, ze to neni dulezite!! Tak si uzijev pripravy a neboj, co neni, muze byt :-)
Odpovědět
Ahojky, zdravím vás všechny a připojuji se mezi vás. Termín máme 26.září. Zaujali mě ty zásnuby s potěšilo mě že v tom nejsem sama. Přípravy probíhají a žádost o ruku žádná. Jsme spolu již 9 let a poslední dva roky jsem čekala na každé výročí, svátky, dovolenou a pořád nic až z ničeho nic došel, tak se vezmem, takže žádná romantika se nekonala. s čehož jsem byla taky smutná a když jsem mu řekla že jsem si to představovala jinak tak mě řekl, že je ještě čas,ale myslím si že už to není ono když už vše zařizujeme
Odpovědět
Profilova fotka
jeee zasnuby, tak u nas probehly ale nooo. na nase druhe vyroci sem cekala az prijde z prace do skoly, sedela sem v pocitacove hale a on kdyz prisel tak si ke me klekl a zeptal se me jestli si ho casem vezmu, no a kdyz sem rekla jo tak mi dal pusu a musel jit na cviko..pak sme teda sli na veceri ale v prvni chvili romantika jak blazen..jeste asi zbyva dodat ze pritel i ja sme informatici tak treba mu to mezi tema pocitacema pripadalo romanticky:-))))))
Odpovědět
Profilova fotka
akarka: tak to nevěš hlavu, já jsem byla požádána taky po 9 letech vztahu, a taky jsem si myslela, že už ne, a bylo mi řečeno to samé, je čas, a taky netlač na pilu, a když jsem se myšlenky vzdala, tak mě tak překvapil
Odpovědět
Už na to ani nemyslím že by to mohlo přijít ale říkám, si že na tom vůbec nezáleží nejdůležitější je že si mě chce vzít! I když to nepodal přímo romanticky. Nejdůležitější je že i po takové době jsme pořád jako čerstvě zamilovaní a že se máme rádi. Takže na to nemyslím a v klidu dělám přípravy. Těším se. A at příjde nějaká romantická žádost o ruku nebo ne jsem štastná. Ale někdy mě to prostě přepadne že to nebylo podle mých představ.
Odpovědět
Profilova fotka
akarka: no to my máme také, budeme spolu 19.3. 10,5 roku, a taky je to jako na začátku, pořád zamilování, jen se už hodně známe a víme co od druhého očekávat to je jasné, že žádost je až na druhém místě, hlavní je že se mají lidé rádi, a chtějí se vzít ne že musí
Odpovědět
krtek: chápu tě. Mě sice přítel tak nějak vlastně požádal o ruku, ale prstýnek jsem nedostala. možná ti to bude připadat divné, ale řekla jsem, že dokud nebudu mít prstýnek, tak to nikomu neřekneme. Ne že bych byla nějak majetnická nebo na prachy či šperky, ale myslím, že si ho zasloužím. Takže do čtvrt roku se pořídil i prstýnek. sice už to nebylo tak romantické, ale prstýnek na památku mám :-)
Odpovědět
akarka: Píšeš, jak kdybych to psala já :-) Úplně přesný - samozřejmě, ža jsem hrozně šťastná, že vůbec se svatbou souhlasí, ale někdy to holt na člověka padne. jinak po přečtení těch vašich reakcí se mi holky fakt ulevilo. máte pravdu, že an tom nezáleží, akorát občas to holt člověk potřebuje slyšet i od někoho jinýho, neboť sám sobě přestává věřit ;-) shafrah: Já si právě o nic přímo řikat neumim, beru to tak, že když to ten chlap z narážek nepochopí nebo pochopit nechce, tak by to asi fakt bylo lámání přes koleno. Hlavně že nemáme jiný problémy, tohle je vlastně naprostá prkotina.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsme na tom dost podobně, já taky pořád čekala na překvápko a požádání o ruku, ale nepřišlo, tak jsme se prostě dohodli. a přesně, jak říkáte, není důležitá jedna romantická chvilka, ale to, jaký je celý vztah!
Odpovědět
Já jsem požádaná byla, prý "nejen o ruku,ale o mě celou"....byla jsem z toho děsně na měkko a půl večera probrečela :o) Prstýnek jsem dostala a je to fajn, přijde mi,ž e ta žádost k tomu prostě patří...tedka ještě, aby požádal rodiče.....ani nevím, dělá se to vlastně dneska, že kluk chodí k rodičům nevěsty s kytkou pro matku a žádá o ruku? Máte s tím někdo zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca: nevím jestli se to ještě dělá, ale ten můj to vzal všechno jedním vrzem, požádál mě o roku před štědrovečerní večeří před rodiči, mamka dostala kytičku, a táty se zeptal, jestli mě dají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JO, ja myslim, ze se to jeste dela, respektive by to k tomu melo porad patrit. Pritel prisel za rodici s kytkou a flaskou a ptal se, jestli mu me teda daji a nasi by k eme malem pribalili jeste "pul kralovstvi k tomu" Jako by se me chteli hrozne zbavit. Vsichni byli na mekko, ja snad jeste vic, nez kdyz jsem byla pozadana o ruku sama.
Odpovědět
Profilova fotka
žádost o ruku, holky, si myslím, že k svatbě pořád a ještě stále patřit bude.U nás to bylo tak jak píšete skoro všechny, prostě jsme se domluvili. Ale k mým rodičum se jelo, nic netušili. Udělali jsme to tak, že nejdřív k našim , bylo to moc hezké, tím, že jsme fakt nedali nikdy nic najevo a druhý den jsme jeli to oznámit jeho rodičum.Ona ta žádost ve svý podstatě byla spíš takové oznámení, měli jsme totiž zařízený už termín a místo.A protože hlavně maminka ze strany přítele je taková moc aktivní, tak jsme si nejdříve udělali jasno co a jak a teprve pak to rozšířili do světa. Naši mi udělali radost, svou pozitivní reakcí a budoucí tchyně mě mile překvapila - brečela dojetím. Já vlastně z legrace řekla, že žádám o ruku jejího syna :-) ;-) . Prstýnek se nekonal, upřímě trochu mě to mrzí,ale můj přítel zas umí velice mile překvapit jinak. Při nedávném výročí seznámení jsem dostala nádherný dárek z jednoho keramického ateliéru, kde jsme se jednou stavovali a já tam cosi obdivovala. Teprve teď sem se dozvěděla, že tam hned druhý den jel a tu nádhernou keramickou konvici koupil. Usoudil, že jeden prstýnek od něj už mám :-) , takto by asi mohlo stačit, ale tímto dárkem mi udělal radost. A jestli se něco dělá nebo nedělá, je pravda, že záleží na té dvojici a hlavně asi na tom chlapovi.Důležitý rozhodnutí musíte stejně udělat oba a cejtit uvnitř, že to je to zprávné řešení a rozhodnutí.
Odpovědět
holky tady se to rozjelo..
Odpovědět
zdravim vše přítomné. Hledala jsem nápady na svatbu a koukám na vaši diskuzi, zda tu najdu inspiraci. My měli zásnuby už před 7. roky.........nějak jsme to nestihli, hlavně jsme tenkrát ani svatbu neplánovali a bylo to krásné romantické. Přítel mě pozval k němu domu na večeři pak mi zavázal oči mezitím zhasnul a zapálil svíčky kolem stolu, přinesl kytici růží a mezi nimi byla krabička (ve tvaru růže) s prstýnkem, rozvázal mi oči já byla hrozně překvapená a zeptal se: "vezmeš si mě". No a teď po 7 letech 9.9.2009 se budeme brát.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?