Menu Forum

Nevěsty ze září 2009

9. zář 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
Registrovala se 16. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1586 příspěvků. Má 52 přátel.
  • Svatba byla 25. září 2009
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
Registrovala se 16. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1586 příspěvků. Má 52 přátel.
  • Svatba byla 25. září 2009
 ery: podle me je taky zbytecne odkladat emoticon jak rikaji holky, pani v salonu ti pomuze, tvoje intuice rozhodne emoticon
v Koline mas urcite nejakou oblibenou restauraci, ne? nebo najdi na netu seznam a kdyz pujdes s malou na prochazku, bez si to tam prohlednout emoticon pozeptata se atd. vetsina restauraci i udela vyzdobu sama , nebo ji pak pripravi tu ,co jsi koupila, coz zase muzes s malou udelat emoticon
neboj, zvladnes to emoticon a vic zaangazuj pritele emoticon o vikendu at treba pohlida, abys mohla kouknout na net atd.emoticon
8. bře 2009 v 17:20  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
Registrovala se 29. března 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 521 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 5. září 2009
    Na státním zámku v Libochovicích, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
Registrovala se 29. března 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 521 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Praha.
 Ery: přesně tak...

Fam: no máme skoro všechno, kromě fotografa, obleku ženicha a místa hostiny.... na tom teď zapracujeme do konce března a pak si dáme do června pausu.... v červnu prstýnky a je to emoticon
8. bře 2009 v 18:04  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 Fam... a co ty... jak jsi na tom?
8. bře 2009 v 18:04  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
Registrovala se 19. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 268 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 11. září 2009
    Na Letenském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
Registrovala se 19. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 268 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahoj holky ak koukám že jste to pěkně rozjeli, my bychom taky chtěli prcka ale já mám u představu vysněný svatby tak sem do svatby nechtěla a požádána o ruku sem byla až teď tak mi bude 27 ..a sem pěkně vyřízená, na veletrhu jsem si objednala prstýnky, ve čtvrtek volali že jsou tak jsme tam celý nadšený jeli přijedem a prstýnek je mi velkej a slečna která když jsme se na veletrhu ptali a´t nám poradí s velikostma a ona řekla že to je naše věc tak na mě jen čuměla ať si ho kdyžtak zenším..já to obrečela chodim jak blbá se snubákem už ted abych to vyzkoušela a když sem tam jela a že ho teda cci zmenšit protože je velkej tak řekla že další měsíc..a já sivybrala prstýnek s kamínkama po celým obvodu tak jí říkám že sem slyšela že se s nima nemá hýbat a ona seděla jak pecka tak sem na ní tlačila tak zavolala někam a pak mi řekla že mám smůlu a že se zmenšit nedá a jedině předělat a že zaplatím cenu poloviny prstýnku!!Tak sem jí řekla že na to mě měla upozornit snad předtim že to by měla vědět tak čuměla takže máme za 17 000 prstýnky a ted ho bud nechám za další pníze zmenšit nebo nevím ale ani si nejsem jistá jestli zmenšit..a co když za 20 let přiberu prstýnek mi nebude a budu si po 20 letech nechávat dělat novej???ach jo..
8. bře 2009 ve 23:10  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 ty jo lauro, já bych snad nic neplatila a trvala na tom, ať to dají do pořádku za svoje náklady.... zkus najít na komunikaci nějakého nadřízeného....., rozhodně bych ale nepočítala s tím, že třeba přiberu a prstýnek bych si nechala.....
9. bře 2009 v 06:23  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
Registrovala se 15. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
Registrovala se 15. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Karlovy Vary.
    Manětín, Region Plzeň
 holky: já to nezvládám pročítat, vás tady je tedy nových emoticon všechny vítám
jen k tomu co jsem tak letmo pročetla
k jídlu budeme mít klasiku: šunkovou rolku s křenovou pěnou, pol. s játr. knedlíčky, svíčkovou a jako dezert svat. dort.
co se týká příprav, tak už máme téměř všechno, krom obleku pro ženicha a nevíme pořád kameramana, jestli ano nebo ne,
co se týká detiček: tak jserm taky vždy chtěla mít první do 25 let, ale jelikož mi letos bude už 28 (ježíš to to letí) tak jsem to posunula do 30 let, a ani o měsíc déle. Ne s přítelem se chceme začít snažit hned po svatbě, už nám oběma asi tikají biologické hodiny. emoticon
9. bře 2009 v 07:30  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 Lowe.... tak to máte stejně jako my.... jen nám bude chvilku po svatbě 27, jsme takřka stejně staří emoticon A na prckovi bychom taky rádi začali pracovat třeba hned o svatební noci emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Tak se pak třeba sejdeme na koníkovi a budeme řešit problémy v těhu emoticon
9. bře 2009 v 07:34  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
 zirafka82, no třeba budeme ve stejné diskuzi pak na koníkovi, zatím, tam chodím očumovat mimčo kamarádky, co je v SRN, jinak ho vidím tak 1x za půl roku
svatební noc, jestli nějaká vůbec bude, po tom maratonu, není špatná, nebo si to dáme pod stromeček, co myslíš? takové milé překvápko pro rodinu emoticon
přítel bude slavit příští pondělí 31 narozeniny,
ale my jsme jen o rok, chodila jsem do třídy o rok s mladšími (měla jsem odklad), tak je to stejné
9. bře 2009 v 08:29  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 no dáreček pod stromeček v podobě pozitivního těhu testu chce jak skoro manža - i když ten říká, že mu to stačí k narozkám, má je v lednu emoticon , ale hlavně budoucí tchýňka emoticon
9. bře 2009 v 08:51  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
 no u nás by to uvítali už asi všichni, jsme spolu strašně dlouho, takže už je to také dlouho očekávavné
9. bře 2009 v 08:54  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
Registrovala se 5. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2215 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
Registrovala se 5. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2215 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
 lowe: tak ať se vám to podaří.... emoticon
9. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
 zirafka: no jenže já si tu velikost objednala..je to na objednávce jenže jak sem to tkoušela tak sem si nebyla uplně jistá a slečna jen čuměla a neporadila kdyby mi řekla že nejde zmenšit tak bych si ho zkoušela o hodinu dýl..teď fakt nevím..říkali že v září může být vedro budu nervozní a nateklý prsty a že by mi pak přítel nemusel menší natáhnout..

jinak já jsem teprv loni dokončila vš a to mi bude na svatbu 27 a mimčo už by jsme chtěli -nejlepší kamarádka čeká a další kamarádky se na to dlouho nechystaj, tak sem to s ní nestihla a ted ona se baví jen s těhulkama..a já pak nebudu mít s kým chovat..no ale jak jsem studovala tak doma říkají at počkáme a at cestujeme a nenechaj si to vysvětlit -maj ten pocit že si to musím za ně vynahradit když cestovat nemohli..no a přítell dodělává ted dálkově ing tak bude mít až v dalším červnu státnice tak sme chtěli začít po svatbě ale to by byl prcek akorát před státnicí a to by nemuselo dobře dopadnout..tak měsíc musíme počkat..kamarádce mimčo vyšlo napoprvé emoticon
a s jídlem my budem mít hodně netradiční -klasiku jsme se báli kvůli různým střevním potížím tak budeme mít petrželkové knedlíky a k tomu maso 2 druhů a jako předkrm paštiku tou prý člověk nejvíc lidí uspokojí emoticon
9. bře 2009 v 09:26  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
 taggy: díky moc snad ano
9. bře 2009 v 09:32  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
 laura: jak to že Ti prstýnek nesedí, když sis ho ve své velikosti zkoušela? a je to správná velikost:

jo taky nám spousta lidí říkala ať cestujeme a tak dál, ale to zní tak jako by se s dětmi nemohlo cestovat, nebo vůbec žít? že jsou jen brzda, ale pro nás to bude jedno velké tajemství a štěstí co nám ten prcíček přinese
jinak jak píšeš o kamarádkách, tak jsem o některé díky miminku přišla, jsou už někde jinde a mají jiné starosti, ale myslím, že zase další přibudou
9. bře 2009 v 09:38  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
 lowe: no zkoušela ale na veletrhu -a ted mi ten pán když mi nebyl říká no jo no tam bylo horko to jste měla tlustší prsty, a já jsem se tam nemohla rozhodnout a ta holka tam jen seděla čuměla - a když sem se ptala řekla že to je moje věc..kdyby mi řekla jako on že je tam teplo a mám nateklé prsty tak bych si vzala ten menší..a to by myslím jako prodavačka prstýnku měla..nebo mě alespon mohla říct at si to pečlivě vyberu že se nedají zmenšit..ale teď jsem z toho zoufalá..nevím co dělat..mám strach že si ho nechám zmenšit a pak mi třeba bude v létě v horku malý nebo až bude mimčo a přiberu..ale zas abych ho ted neztratila fakt nevím ale byly dost drahé a vím že rotax nedoporučuji jejich přístup opravdu strašný na to jak jsou velká firma čekala sem že bude vše ok ale fakt neprofesionální, kdybych jí sama neřekla že myslím že se nemají prstýnky s kameny po obvodu zmenšovat tak by ho tam poslala..
jen mě to teď mrzí když kamarádku ztrácím..
9. bře 2009 v 11:39  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
 lowe a už máš fotografa a kapelu? To teď řešíme -kapelu řeší přítel ale fotky já..kamarádka má skvělé od jedné paní ale je dražší o dost než jiní..tak nevím..už jsme se na všem posunuli v rozpočtu na vyšší částky až mám strach aby jsmepak nepili vodu..
9. bře 2009 v 11:41  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
 laura.r: a Tobě je hodně velký? ty nevíš jakou máš normálně velikost prstýnku?
Já mám normálně 53, ale mám jeden na stejný prst 51, tak taky asi budeme mít dilema
no ale jestliže máš kamínky po celém obvodu, tak to bude asi těžký zmenšit to je pravda,
já si proto chci nechat jen půlku, nebo jen 3, 5, nebo 7 kamenů, ale zatím jsme nikde nebyli, protože oni stejně na té druhé straně vidět nejsou, jen zaplatíš o něco tísícovek navíc
jinak fotografa i kapelu už máme
to se máš, že to máte rozdělené, u nás je to většinou na mě, ale je pravda že zrovna kapelu zamlouval on, protože se znají
jo penízky lítají, to mi nemusíš povídat, všechno něco stojí
kamarádka má skvělé co? fotografa?
9. bře 2009 ve 12:01  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
 lowe: no já mám od přítele prstýnek co mám 4 roky a je 54 ale je hodně široký má jakoby dvě části..no a ted když sem dostala zásnubní tak přítel vybral moc veliký tak sme museli do zlatnictví a tam říkali že mám velikost 52..tak mám zásnubní 52 ale ten je tenký no a řekli mi že když je tenčí tak má malou základnu a musí být menší aby byl fakt těsně..no a snubák je zase silnější ale zas ne tak jako ten původní tak jsem ho měřila a 53 - 54 tak sem si říkala nosím 4 roky 54 tak šup sem s ní no a je velký..
jo promiň fotky má skvělé ale už teď jsme na 150 tisících což sme fakt ani nečekali ale rodiče hodně přislíbili a nechcem darky ale penízky a jen naše rodiny jsou 50 lidí který ať chcem či ne musej na oběd..a furt se to zvyšuje- fotograf víc kapela víc..a to už mi fakt příjde hodně hodně moc..
9. bře 2009 ve 12:25  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
 no tak to jo, a nezhubla jsi?¨
nebo je to fakt tím typem prstenu, no tak jsem zvědavá jak pořídíme my?
fakt nevím, je to mrzuté
a kolik stojí ten fotograf?
kolik budete mít hostů, že máte takový rozpočet?
nás bude 50-60 lidí celkem a počítáme se vejít do 80-90 tis se vším, no taky jsem na to zvědavá kam se to vyšplhá, ale kapelu máme 6 tis. s tím, že možná dostaneme 1tis. slevu, no a fotografa počítám 9 tis na celý den..téměř
9. bře 2009 ve 13:24  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
 no bohužel nezhubla emoticon a fotograf stojí 9 tisíc na 2,5 hodiny -jen obřad a gratulace a fotky nás dvou a bude za to 180 fotek a 50 tištěných..je to dost drahé ale vím že jsou to fotky nádherné tak nevím jesltli proagovat cenu nebo ověřenou kvalitu..

No a to jsem si taky myslela že to bude míň ale máme 50 hostů jen rodiny na hostinu ..a ty musíme pozvat- některý jsme dostali příkazem..a pak na večer nás bude asi 80..no ale jen věci co nemají nic společného s jídlem a pitím vyjdou na 70 tisíc.. - poplatek za obřad, šaty, boty, závoj, šperky, oblek, boty pro ženicha, kadeřnice, líčení, doprava, kytky, pozvánky, kapela, fotograf, dort, koláčky, a ty prstýnky..
9. bře 2009 ve 13:47  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
 laura.r
no my máme taky profi, ale stojí 9 tis. na 7 hod. focení, k tomu 100ks vyvolaných fotek, a 400 ks fotek na cd v plné kvalitě, webové stránky na 2 měsíce, no po pravdě mě příde i těch 9 tis. hodně,
můžu vědět jméno toho fotografa?
třeba seženeš stejně dobrého a lacinějšího, ale já osobně taky preferuji kvalitu před cenou, v tomto případě, protože fotky a prstýnky je jediné co nám pak zůstane na vzpomínku

no my budeme mít 30 lidí na oběd a pak 20 nebo 30 lidí večer,
já jsem zatím raději nepočítala na kolik nás to zatím vyšlo, ale snažím se kupovat každý měsíc něco, aby nás to nezrůjnovalo, i tak to bude pálka
9. bře 2009 ve 14:17  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
 no já to právě zhruba nahodila hned a vyšlo to asi na 60 tisíc bez hostiny a teď je to se vším navíc skoro 70 .. Je to paní z Šebestových..ještě se mi líbila paní Podžorná ale tu mi vyfoukla krtek emoticon no a ostatní jsou ty fotky takové všechny stejné a kamarádka od ní právě měla takoví krásné s nápadem úplně to z nich dýchalo..ale je to velká cena..
9. bře 2009 ve 14:35  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 no my raději rozpočet moc nezkoumáme emoticon emoticon , taky kupujeme každý měsíc něco, aby to nebyl pak takový náraz.....
jinak na hostinu a následný večerní raut či pohoštění, jak to nazvat máme dohromady 36 lidí, takže celkem OK
9. bře 2009 ve 14:37  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
 laura.r: mají stránky? že bych se koukla?
my máme objednané potučkovi, koukni se, víš oni ty fotky jsou na téměř všechny na jedno brdo, ale záleží na tom jak pak vypadají, www.lukasapetra.com
zirafka82: taky to tak děláme
9. bře 2009 ve 14:57  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alena2
Registrovala se 3. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
alena2
Registrovala se 3. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Region Praha.
 laura: my mame Petru Jansovou. Byla i na veletrhu v Diplomatu. Byla nam sympaticka a jeji fotky se nam take libily, tak jsme si ji zamluvili na foceni obradu a casti hostiny. Z veltrhu jsme u ni meli slevu 10%, vyjde to tak na 6 tis.
9. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
 no právě -jde o to jak vypadají pak na konci..a to tady mám ověřeno že fakt nádhera.. mají klasika svatebnifoto a jinak stejná předpona i přípona.
alena: a můžu se zeptat co máte v ceně 6 tisíc? jako jak dlouhou dobu-kolik fotek na cd a kolik tištěných?
9. bře 2009 v 15:20  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
uzzu
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Region Beroun.
  • Svatba byla 8. září 2009
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
uzzu
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Region Beroun.
  • Svatba byla 8. září 2009
    Region Beroun
 ahoj holky, já se taky definitivně přidávám k zářijovkám, jestli můžu... příští týden máme schůzku s paní podžornou, ale víceméně už jsme rozhodnutí, že nás bude fotit ona
9. bře 2009 v 15:26  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alena2
fotoportrét
fotoportrét
alena2
 laura: (zkopirovano ze stranek) - střední balíček obsahuje: 3hod fotografování, max. 60 fotografíí 13x18 v papírové podobě + ostatních 150 - 200 záběrů na CD nebo DVD; CD nebo DVD s fotografiemi v nejvyšší kvalitě, úprava všech fotografíí na PC. Příjezd svatebčanů a hostů, samotný obřad, skupinové foto svatebčanů, rodičů a portréty novomanželů, aranžované foto, začátek svatební hostiny. Cena: 6.890,-
9. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
 emoticon laura.r: fotky mají krásný, ale kdybych měla zaplatit to co mám objednané, tak bychom zaplatila skoro 18 tis.
ale myslím, že takové fotky, ti udělají i ostatní profíci
9. bře 2009 v 15:45  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
 no teď jste mě dost zvyklali.. já chtěla tu paní Podžornou ale ta už byla pryč..A tady vím že fotkx budou krásné..ach jo, není to jednoduché..
9. bře 2009 v 16:11  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš