Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
ja prestavam brat prasky za tri tydny a taky uz chceme - ale musime pockat minimalne do vanoc....ale uz se taaak tesim. a to jsem se dneska dovedela, ze spoluzacka ze stredni ceka dvojcatka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
těch dvojčátek se poslední roky teda rodí. Mě to prej hrozí taky :-) . Máma je z dvojčat. Ale někdy na nějaké to mimi se taky těším. A přítel docela taky. Tak nějak plánujeme okolo svatby, třeba se to povede dřív nebo později :-)
Odpovědět
Profilova fotka
víte holky,já otěhotněla když mi bylo 24,koncem srpna jsem měla 25 no a 5.listopadu se nám narodil syn.je to paráda,a jsem strašně ráda,že to dopadlo tak jak asi mělo.Ted sice bydlíme v 1+1,někdy je to síla,ale dá se to zvládnout :-) ,jinak momentálně začínáme stavět,tak snad do jara bydlíme.No a máme v plánu příští rok na jaře či v létě se pokusit o druhé,nechci mít mezi dětmi moc věkový rozdíl,chci aby si spolu dokázali vyhrát.Ale u druhého každopádně už zůstaneme :-) Vše ted zaleží už jenom na tom bydlení.Samozřejmě každý ma na to jiný názor,nechci se nikomu vnucovat,někdo má školu a jiné plány...Víte mám dvě kamarádky,jedna je o demě o 2 a druha o 3 roky,no a obě se už skoro 3 roky snaží a nic.Jedna už dokonce byla i na umělém a nic....je to tou dnešní uspěchanou dobou....Já vždycky chtěla dítě do 25 a vyšlo mi to :-) ,chci mít na to prostě sílu....
Odpovědět
jani: máš to super s tím synkem...a jak se jmenuje? taky chci dvě děti, a taky docela brzo...za chvíli mi bude dvaadvacet a příští rok už chceme zkoušet....v dnešní době tolik lidí nemůže otěhotnět, že mám z toho taky strach....
Odpovědět
Profilova fotka
malý se jmenuje tomášek,po tatkovi :-) Taky si myslím,že dvě děti jsou ideál,jedno je málo no tři už je na dnešní dobu moc...A jasně jdi do toho :-) Mě bude v srpnu 27,takže si mylsím,že do 30 budu mít prcky jak se říká vypiplané :-D
Odpovědět
Hezké jméno...pro nás jsou taky dvě děti ideální, původně jsem chtěla tři, ale to už je fakt moc...si teda myslím, i když nikdy neříkej nikdy....A kolik je malému, jsi ještě asi na mateřské, že? A jakto, že nemáš album?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: malý měll ted 5. 16měsíců,je to dablík :-) ,ale zlatíčko.Akorát zase špatně v noci spíme,rostou nám stoličky :-( .Ano jsem na mateřské,no a to druhe bych ráda měla tak,že bych zklouzla z mateřské do mateřské. Uvidíme....Jinak album ještě nemám.Jsem tady přihlášena zatím jen 2 dny,tak až bude chvilka,tak si k tomu sednu a zkusím se do toho pustit. :-) Holky můžu se Vás zeptat,co se týče sv.hostiny?? Třeba my už máme restauraci zamluvenou,(asi jako všichni tady :-) ),no a máme na s.oběd klasiku.Polívku s játr.knedl.,no a svíčkovou!! Todle bylo hned rozhodnuto,podle mě je to klasika a ke všemu ji máme nejradši :-) . ale jak jsme sháněli a zajištovali tu pravou restauraci,tak v jedné nám bylo zmíněno,že svíčková na svatbu už neplatí,že se už nedělá,že dávno toto jídlo co se týče sv.hostiny vyšlo z mody.Ale my se nedali :-) , a v restauraci která se nám zamlouvala nejvíc jsme objednali svíčkovou! :-D (a hlavně nikdo nám to tam nerozmlouval). no a zajímá mě,jak jste na tom vy,jakou máte představu?? Nebo se najde nějaká nevěsta a písne,že mají nějakou specialitku?? fakt by mě to zajímalo...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko, jana . my svíčkovou mít nebudeme, ale jen proto, že moje část rodiny vč. mě nejí hovězí a vepřové maso a knedlíky jsou na nás mo těžké :-) Jsme zkrátka trochu zmlsaní -) Takže my máme jako předkrm šunkové kournoutky se sýrovou náplní a ovocem, klasiku knedlíčkovou polévku, kdy knedlíčky sní přítel a já nudličky :-), no a pak nějakou kuřecí roládu se šťouchanými brambory - ty brambory budou nějak ochucené, buď zeleninou nebo bylinkami..... Ale vůbec si nemusíš dělat starosti, když se podíváš do diskuze "svatební menu" nebo tak nějak, tak tam má spousta holek klasiku - svíčkovou .... a navíc, když jí máte rádi, tak proč toho nevyužít... naopak, starší generace, babičky a dědečkové si na tom třeba zakládají....každopádně je to TVOJE SVATBA, tak si ji udělej podle svého, ne ? Třeba v té restauraci to říkali jen proto, že by nějaká specialitka byla dražší než klasická svíčková... i to je možné....
Odpovědět
Profilova fotka
jano, ja myslim, ze to je fakt na vas, co budeme chtit a vzdy, kdyz jsem si nechala od nejake restaurace poslat menu, tak tam toto jidlo nechybelo. takze neboj. i kdybyste si dali k obedu rybu, tak to kazdemu muze byt jedno :-)a jak rika zirafka, takovych holek je tady dost. my budeme mit polevku knedlickovou a pak hned obedovy raut. odpoledne sladke a k veceru mensi raut a grilovani ;-)
Odpovědět
jana: Já chtěla první dítko taky do 25, pak jsem to posunula na 30... ale dál už ani krok :-D K menu: my máme dva favority - svíčkovou a kuřecí steak se šunkou, sýrem, případně broskví. Většina se klaní k tomu druhému, já taky, je to lehčí a hovězí moc nemusim. Ale přežila bych to :-) Sranda byla s předkrmem - jsem ho chtěla zrušit a místo toho jenom něco na způsob couvertu - pečivo, ochucený máslo a kdo chce, ať si dá. Hlavně jsem si myslela, že se na předkrmu neshodnem, já bych byla pro mozzarellu s rajčatama, ale to drahej nejí. A vůbec jsem měla pocit, že drahej nejí prakticky žádnej předkrm, co maj v nabídce, ani jeho rodina, o šunkovou rolku s křenem že nikdo nestojí... A omyl! Z něj vypadlo, že na šunce s křenem ujíždí celá jeho rodina, naši to taky můžou, takže nakonec jedinej exot, kterýmu to nic neřiká, jsem já :-D Tak nevim, buď to poprvý v životě zkusim (nemám problém se šunkou ani křenem, ale dohromady a ta křenová šlehačka či co to je...), nebo si jako správnej exot dám ty rajčata, ale to by zase značná část osazenstva mohla začít vyžadovat taky extrabuřty :-S Nebo to vyřešim jako doma na Vánoce - naši měli vždycky křenový závitky a já úžasně stočenej a nazdobenej plátek šunky bez křenu :-D :-D Jinak estrellita: Rybičku bych moooc ráda, ale byla bych na ní asi fakt sama :-S
Odpovědět
ahoj holky, mohu k vám?:) Jsem z Kolína a v září plánujeme svatbu....ráda bych se s váma podělila o poznatky :-) .
Odpovědět
erythrina: ahoj :-) Kde mate svatbu? A uz jsi neco zarizovala? :-) Co se tyce svatebniho menu, tak my budeme mit take klasiku: sunkovou rolku, knedlickovou polevku a svickovou. Nejak jsme ani nad nicim jinym nepremysleli, rovnou jsme se shodli :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Alenko nezařizovala,jen jsme si předrezervovali termín na 19.9. v KO a nic víc. Ani nevím,v jaké restauraci budem. Co se týká jídla,tak určitě ne rolku,ani svíčkovou, chci něco echt netradičního. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ery: a uz mas predstavu co to newtradicni bude?:-) dneska je spis netradicni ta svickova :-)
Odpovědět
aha vidíš, no tak to vidím na nějaký tradiční steak, špenátek.... budeme mít jen oběd a pak hned jedem domů se opít...a taky mám 9měsíční dcerku,tak na nějaké ejchuchu to nebude :-) . Odkud jsi Estre?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.... krtečku... koukám, že je to všude stejné... u nás s předkrmem také problémy... teď už to teda máme vymyšlené... já křen nesnáším, a přítel chtěl, abychom měli předkrm všichni stejní, takže šunkové rolky s křenem zamítnuty, mě by se právě líbily rajčata s mozarellou, ale tchýňule zase nejí rajský :-(, což mě moc mrzí, nakonec jsme našli šunkové kornoutky plněné sýrovou náplní s ovocem a ta sýrová náplň je rozšlehaná lučina se smetanou :-) erythrina.... gratuluji ke krásnému datu ( mám narozky :-) ) a přeju krásné zařizování... my máme už moje šaty, samozřejmě místo, máme spoustu doplňků, mám boty, spoustu věcí na ozdobu, oznámení a tak....
Odpovědět
Zirafko, to fakt závidím, my nemáme prostě nic!:((. Já nestíhám vůbec zařizovat, prcek mi dává zabrat. Nevím kde vůbec zažít krom výběru datumu na matrice:)). Hele, ten předkrm mozarella s rajčaty není vůbec špatný!
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, úplně ideální je tady na beremku ten plánovač... a nemusíš se děsit, že tam jsou plány na rok... kamarádka zařídila svatbu za 3 měsíce ....a do svatby máš ještě půl roku :-) kolik je prckovi? No mě by se ten předkrm moc líbil, ale tchýňka bohužel rajský nejí :-(
Odpovědět
zirafko,prckovi je 9měsíců, tak v září už bude capat, před chvilkou jsem si vyhlídla šatečky pro ni. Jsou hezounký. No hele s těma rajčatama. Můj svědek je taky nejí,no tak je jíst nebude:))
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no, ale ženich chce, abychom měli všichni předkrm stejný, už jsme to vyřešili, tak to tak nechám, šunku s lučinou můžu taky :-) Takže holčička.... tiše závidím... chceme po svatbě vysadit prášky, tak snad.... no uvidíme :-) jdu hají.... tak zase až budeš mít čas :-)
Odpovědět
žirafko nezáviď..pořízením mimi veškerá volnost zmizí. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to sice jo, ale stejně je to skvělá záležitost :-) My už se na mimi moc těšíme.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ery, neoj, vse se da zaridit velice rychle. v podstate cekame uz jen na prstynky, ktere dorazi za mesic a mohli bysme se vzit, protoze vsechno mame. a to jsem zacla se zarizovanim v polovine ledna - takze mesic a pul. ted je vse hotovo, oznamko doma, saty vyrane, matrika, fotograg, kameraman .... takze neboj a vzhuru do planovani :-) urcite zacni obradem, hostinou, kameramanem a fotografem (jestli ej chces) a satama. to jsou veci, ktere jsou na sebe navazane datem, takze se ti to musi shodovat. dalsi veci pak zaridis levou zadni ;-) tak drzim palce :-) no a holcicak, tu ych taky chtela x-) finalne bych chtela kluka i holku x-)
Odpovědět
estrellito, já bych potřebovala k sobě parťáka,který by mi pomohl to zařídit. :-) Přítel nechává vše na mě :-p . Já fakt nestíhám ani pomulu sednout k počítači. Prcek mě zaměstnává celý den. Takže všem závidím. A někam jet a zkoušet...ty jo, tomu říkám výkon :-D . Jo a ještě mám po porodu o 20kg víc,tak musím k tomu ještě navíc zhubnout, což je v mým případě nemožné :-(
Odpovědět
Ahojky holky, vidím že řešíte svatební menu....tak vám teda řeknu, že my ještě vůbec nevíme, co budeme mít....ale svíčkovou určitě ne...shodli jsme se, že chceme nějakou specialitu, ale ještě jsme nevybrali....
Odpovědět
Profilova fotka
ery: a co nejakou kamaradku, co by ti pomohla? u nas taky vetsinu hledam ja a pak jen predlozim, rozhodneme spolecne. a myslim, ze to tak je uplne vsude :-)
Odpovědět
estre, no kamarádky co nemají děti, nemohou se mnou v týdnu,ty co mají děti,tak nestíhaj :-) . Přemýšlím, že to asi ještě odložíme na tutu zimu.
Odpovědět
Profilova fotka
ery, to je zbytečné, odkládat... neboj ,to zvládneš.... musíš postupně a snaž se, ať ti přítel pomůže....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj v září minulého roku jsem byla požádána o ruku, svatbu budeme mít letos v září. Už se nám to krátí, do září už není moc času. Jak jste na tom se zařizovánám, chybí Vám toho ještě spousta?
Odpovědět
Profilova fotka
ery: Podle zkušeností od budoucích nevěst dokáže skvěle poradit i paní, která je přímo v salónu ;-) Nebo se zkus třebas domluvit s paní na sobotu a to s tebou některá z kamarádek 100% půjde :-D Nějak to zvládneš, neboj.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?