Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
luccy: žádná katastrofa, na fotky budeme čekat všechny....jinak já jsem taky v práci, ale už se mi to víkenduje.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: zhruba vim kde mate hostinu, my mame obrad na zamku v Rosicich a hostunu ve Zbysove... jinak koukni ke me do alba se zkouskou satu tam mam vypsany salony kde sem byla:-)
Odpovědět
tuli mrknu. Musela jsi se objednávat? Já to zkusím bez objednání jestli mě někde vezmu, chtěla bych jít tam na Malinovský náměstí, doufám, že tam ten salon ještě je. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikde sem objednana nebyla a problem to nebyl, jinak na malinaku je uz jenom jeden ten tam jak stavi salina 2,4. ale do bally bych ti moc neradila chodit ale jak chces, jsou dost drahy a dost na ne holky nadavaji, navic tam se myslim musi objednat, ja co sem byla tak vetsina je od svobodaku smerem k nadrazi, tak mas 4-5 salonu tak je to vyhodny ze to mas kousek od sebe
Odpovědět
já právě nevím, kdy přesně do Brna přijedu - D1se nedá odhadnout, tak se raději neobjednávám a taky nevím, jestli se mamce bude chtít. :-S Tak projdu Svoboďák a uvidím. U Damborské prý mají šaty malý, prý tam holka,co má velikost obleení 40 nic neobleče, tak tam se mi ani nechce ať se nerozčílím! =-)
Odpovědět
holky poraďte mi jak dostat to odpočítávadlo svatby do alba..vím jak ho vytvořit mám kod ale nevím co pak ;-(
Odpovědět
zalov na minulý stránky, radila mi tam taggy jak to udělat. ;-) Tak 3 - 4 stránky zpět si myslím.
Odpovědět
Profilova fotka
laura, ten kod musíš zkopírovat do popisu alba...to stačí... :-)
Odpovědět
hm tak tam má vlženej ten kod místo obrázku ach jooo
Odpovědět
To se mi poprvé taky stalo a něco bylo špatně už sama nevím jak jsem to udělala. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak si zkus ještě jednou na těch stránkách vytvořit to odpočítávadlo a musíš tam zkopírovat celý html kod, je strašně dlouhý... ]-(
Odpovědět
laura: ten kod zacina pismenkem A
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
laura ... tak co, jak to vypadá... ?
Odpovědět
no špatně..jako že tam mám napsat před to A? jinak ten kod nezačíná A..
Odpovědět
No tak sem tam vložila odpočítavadlo s nulama..fakt nevim co dělám špatně..
Odpovědět
Profilova fotka
me se zobrazuje 190 dni a to by myslim melo byt vpohode
Odpovědět
laura.r: Jak že to má vypadat? Mně se tam objevuje méďa a odpočet na nějakejch 190 dní. Zdá se mi to OK
Odpovědět
mě se tam ukazuje prázdnej odpočet se samejma nulama..nechapu..
Odpovědět
jo už to mám!!Díky..
Odpovědět
tulikiss: máš moc krásné botičky..můžu se zeptat odkud jsou? A holky chci se zeptat máte už fotografy?Mě se nějak žádný fotky na stránkách fotografů moc nelíbí..
Odpovědět
laura: jee, promin, ja myslela, ze chces jine odpocitavani =-)
Odpovědět
alena: já jsem jich tu našla několik a tohle se mi jediné povedlo.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko... laura ... odpočítávadlo super :-) Fotografa ještě nemáme.... taky si nějak nedokážu vybrat, zatím mě nic neoslovilo :-(.... ale říkám si, že bychom právě s fotografem měli pohnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, zirafka: my fotografa taky ještě nemáme, ale už natom pracujeme :-) . Příští týden půjdeme 2 obhlédnout a snad si jednoho z nich vybereme. Včera jsem lítala po nákupech a objevila jsem krásný botičky, ale bohužel mě trochu tlačili a větší už nedělají :-( . S botkama to bude boj, když má někdy nohu 42 a výšku 182 tak se hledá špatně. . .
Odpovědět
Profilova fotka
my fotografa předběžně máme, ale ještě bych mu teĎ někdy měla volat, abychom se napevno domluvili co a jak, ale myslím, že to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
laura: ty boticky jsou od firmy co inzeruje v bazaru, studiokvetuse, jinak fotografovat nam bude nas kamarad co rad a dore foti takze bude fotit podle toho jak si rekneme a nebude nas nutit do neceho co nechceme..
Odpovědět
Profilova fotka
jin ... tak to jsi mě uklidnila :-) Jinak já už botky mám, díky bohu za klasickou velikost 40, ale můj budoucí manžel, to je boj .... má nohu 50 :-( Chtěli jsme původně, aby byl oblečen ve světlém obleku, tzn. světlé botky, ale když jsme zjistili, že by si je musel nechat ušít, což nám přijde zbytečné, protože světlé polobotky pak už moc nevyužije, zůstali jsme u tmavé klasiky a koupíme nějaké pěkné botky.... Jinak se nám to docela krátí, co? Ten čas letí jako splašený .... :-D
Odpovědět
No já už fotografy shlížela a buď mě fotky nezaujali, nebo příšerná cena..vím že za kvalitu se platí ale až trojnásobek..to je fakt moc, no a pak jsem si nějaký vybrala a už jsou zamluvený.. Krtek : mimochodem myslím že tvojí paní fotografku jsem si vybrala a když sem jí volala řekla že má plno ale že včera má schůzku kde se to teprve potvdí a dnes mi psala že to nakonec je v Brnadýse..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsem tu po nemoci, jsem snad zase Ok, jinak máme taky profi fotografa, cena šílená, ale snad to pak bude stát za to, když je to jednou za život
Odpovědět
a kolik je silena cena?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?