Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
To já mám naopak Vánoce ráda. Teda od té doby, co žiju s manželem. Předtím doma to bylo peklo. Teď tady mám napečeno, naklizeno, voňavo, stromeček svítí, moc pěkný. x-) Už se těšíme. Začínám dárky shánět už teď jelikož se nechci dostat do situace, kdy 22.12 budu lítat po Tescu a kupovat hovadiny, jen abych něco pro někoho měla.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky ,tak jsem vás dočetla :-p . Na vánoce se docela těším,letos budeme poprvé ve svém a v "novém" bytě,ale jinak jsme už vánoce společně několikrát slavili.A vždycky sami dva a pak se jezdilo po návštěvách. Dárky já sem teda cvolk,nakupuju vždycky dost dopředu a letos jsem začala už v červenci.Nemám ráda nakupování naposlední chvíli,to se spíš koupí pitominy.Takže když něvo vidím a ono se to hodí tak koupím a schovám.A letos se to asi vyplatí dvojnásob. V práci jsem na tom mizerně sotva vidělám na provoz takže sem ráda,že už něco mám,ale samozřejmě že nikoliv pro všechny. Mužovi udělám radost spíš nějakým tím nářadím,loni dostal brusku :-) ,předloni vrtačku ;-) ,letos sem chtěla sehnat frézu :-D ,ale asi budu mít smůlu.Prostě na ni nemám,takže letos to budou jen nějaké drobnosti.Parfém,to už kdysi taky dostal a dodnes ho má v koupelně nespotřebovanej ani z poloviny. Pro něj to je chemie.On toto neocení.Proste je spíš praktik a kutil.A šikovnej!To zas jo. Takže to u nás bude vypadat jak jsem si prostě přála.Dárky jen drobnosti,hlavně že budem spolu.
Odpovědět
Profilova fotka
jéžiš to je zase čeština :-) , "vidělám"!!! Bože..omlouvám se :-) i za ostatní. Já prostě po sobě nikdy nečtu
Odpovědět
petraajda: z toho si nic nedělej,to se stane :-) já mám taky vždycky mraky chyb já mám vánoce ráda, cukroví a dárečky, je taková milá atmosféra....loni se mi povedlo nakoupit v říjnu,tak jsem byla pak vysmátá, letost nevím, ajk to zvládnu
Odpovědět
Profilova fotka
hm...já se těšila že po svatbě začnu vymejšlet vánoce,tedy dárečky,a jaksi zatím není za co.Mě to celkem baví vymejšlet dárky,ale... Tchánovcům jsem si říkala,maj všechno,tak proč je neposlat zahrát si třeba bowling-kouknu se jestli někde nemaj třeba nějaké ty dárkové šeky atd.Teď v sobotu sme byli v Sedmihorkám a docela dobrý. Byla sem nej... ale neřeknu co :-D jinak Jizi - ahoj zpátky.Musíš bejt pěkně vysluněná salomme - rybí oko je druh objektivu.Jsou to ty fotky jak máš jakoby rozvlněný nebo rozmazaný okraj a ostrý střed. Ale dnes už dost často se to dá upravit v počítači
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi: A co Mauricius? Jaký to bylo? Děkuju za přivítání - s fotkama jsem tentokrát jak šnek, prošvihla jsem první dva týdny školy, tak tu přehazuju z hromady na hromadu desítky stran arabských textů, co musím dočíst a který s mojí pracovní morálkou pod bodem mrazu moc nemizí :-( Petrajda: Upřímně? Jako bych ani nikde nebyla - svatba a i cesta proběhla snad před sto lety :-) A na Vánoce se těším - akorát letos nějak nevím, co T. koupit - taky máme laťku hodně vysoko: vloni dostal lyže, předloni letenky do Irska a letos? Asi mu na prázdnou roličku od hajzlpapíru napíšu ahoj (to kdysi udělala jedna kamarádka svojí sestře... šlechtí jen to, že jí bylo asi pět :-D), došla mi invence... Ale musím se pochlubit, protože mám dárek pro neteřinku - dostane loutkový divadlo, tak doufám, že bude mít úspěch. Letos to budou první Vánoce, kdy nebudu na Štědrý den doma - domluvili jsme se s rodiči, že obě se sestrou dorazíme na První boží hod a Štědrý den teda strávíme s tchánovci na chalupě, tak nevím, jaký to bude =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Petrajdo, kdy budou fotky ze svatby? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - si mě dostala =-) .Ty že seš šněk? Já jsem zas Pendolino v době krize :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,mám dočteno.... Jizi: taky vítám zpátky....tý jo...Afrika...paráda,ale ta chudoba je fakt všude.(myslím tím v Africe,jestli je to Egypt,Tunis..). Ale závidím Vám to móřo,teploučko,sluníčko...... :-) Já jsem zase po pracovním víkendu na baráku,tak vymrzlá :-p brr....jé,holt vydržať :-D Edvi: tak hodně štěstí při odběru....i když v tudle dobu už to máš vlastně za sebou :-N ;-) Jinač, co se týče vánoc,tak se těším,fakt,mám je ráda (i dkyž vždycky jak je všude plno lidí a hotový blázinec,tak nadávám :-N ),to můj manžel vánoce nemusí,teda néé že nemusí,ale vždycky hraje "machra" ale ve skutečnosti vím,že je rád má,už jen k vůli malému,jak se mu vždycky rozzáří očíčka,tak to na něm vidím :-) . Co se týče dárků,jo tak pro malého už mám :-) jsem cvok,ještě nějakých pár drobností,ale co pro chlopka....?? To fakt nevím,má všecko :-N ,loni dostal zaltý řetízek s přívěškem,a stejně leží většinou ve skříní,parfému má (nekecám) asi 6 + 3 kolínské,néé že by byl "šampoňák",ale co jsem vždycky měla kupovat na narozky či vánoce,parfémy....no a tak se mu to nasbíralo :-N a do práce se nevoní,jen když někde jdem. No tak uvažuju o nové kožené peněžence,už má tu svojí škaredou. + něco na oblečení (klasika),jo a jezdíme lyžovat,tak ještě se chci podívat na nějakou novou čepici na lyžování..... Akorát nepeču cukroví,tady v tom našem 1+1,to ani nejde. Ale na baráku příští rok si to všecko vychutnám,pečení + zdobení (na to jsem magor :-D ,to vždycky T.jak to vidí,jen překroutí oči :-N ),to se pak na baráku vyřádím,tady to ani moc nejde,máme tak malý stůl,že ani "blbý" adventní věnec nemůžeme mít,protože to není kde dát :-| .....tak asi tak..... :-)
Odpovědět
Jani: už jsem dorazila i domů. Bylo to ok celkem. Narkoza se dala. Pohledám pár info na netu a jdu to dospat. Vajíček máme 11.:-) Taková normálka. :-) Jsem moooc ráda, že to mám za sebou. tak a ted budu hned zítra volat jak to vypadá, jak se vyvíjejí a kdy mi je dají hezky zpátky do dělohy.
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: no paráda, :-) ale chápu,musí to být únavné :-S :-. . Od T.sestra taky prožívala to co ty,dlouho nemohla otěhotnět,no a ted po umělém čekají koncem ledna dvojčátka x-) ,tak tobě přeju hlavně hodně štěstí a t to dobře dopadne..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani - téda ty musíš bejt pekařinka. Já na to moc nejsem. Vařim a peču jako ráda,ale stylem nasypat,zamíchat,vylejt na pekáč a po upečení sníst.Nebaví mě zdobení atd.To by mě švihlo. Drahýmu naštěstí stačí dva druhy jako linecký a rohlíčky a když se mi jako moooc chce tak udělám ještě perníky. Jinak vánoce s dětma musej bejt paráda. Loni jsme je absolvovali s malým synovečkem,to mu byli 2 měsíce,ale bomba. Rozum z toho moc asi neměl,ale bylo to hezké a milí s tím škvrnětem x-) . Já tak trochu doufám,že za rok už budem rozbalovat taky tři =-) .Ale pšššt,jen doufám.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edvi - mám radost,bude to dobré,jsi statečná. mě to normálně dojalo :-. ,jsem teď nějaká naměkko
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda: tak pekařinka nějak extra moc nejsem :-D :-D :-N ,taky linecké,rohlíčky a pak nepečené úly,kuličky,rafaelka.....ale jde jen halvně o tu vůni,jak to voní po celém domě,to jsou vánoce,ale to vánoční zdobení,tak jak už jsem psala,na to jsem magor,a šíleně se na to těším :-D . Jo a malý měl 8 týdnů jak s náma trávil 1 vánoce,to byla prča,malý to vůbec neregisrtoval,byl ještě maličký,ale loni,to už bylo něco jiného x-) a právě proto se už těším na ty letošní,jooo je fakt,že s těma dětma je to takový "jiný" :-) . Jo a doufat,je to nejlepší co můžeš,hlavně se na mimi neupínat,bo pak to právě nejde :-. ,taky budu držet palečky..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: Fakt jsi statečná! :-) Já jsem dneska nějaká zpomalená... jsem si říkala, proč si sem dává někdo fotku od zubaře :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - :-D dobrý odkaz jana - já mám taky ráda tu atmosféru a nenechám si jí zkazit těma davy lidí a okolní nervozitou.A jak píšeš že se těšíš za rok,letos budeme v novém,vlastním bytě,takže se těším jak si to budu doma zdobit a konečně se mi na stůl vejde i něco víc než talíř a vidlička.Takže fakt vím o čem mluvíš. Z garsonky jsme se letos stěhovali.
Odpovědět
Profilova fotka
jizi. prý od zubaře...dobrý :-D petrajda: jéé,tak to se máte....už se taky táááák mooooc těším do většího a hlavně nového,voňavého a našeho x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jste mi holky dneska zvedly trochu náladu. Jinak byla na bodu mrazu,deprese a já už teda nebudu trapčit...s těma řečma. Jo dárečky,začínám vymejšlet...a co ! tak letos budou jen drobnosti halvně aby byla ta pohoda. Slavíte vánoce sami nebo bejváte s celými rodinami? My teda sami a pak se jezdí po návštěvách. Trochu rozježděné,ale zase co doma.Přece nebudeme čučet u televize.
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: přesně, stromek strojíme už den před štěd.dnem,protože na štědrýd en ráno jedeme ke tchýni,kde je ještě jeho tata,strýc,sestřenice a jde se na hřbitov (tatku manžel už nemá),pak se jde zpátky ke tchýni,kde je bašta (chlebíčky...JO a to má být až do večeře vlastně půst co? ;-) ),pak jedeme domů,kde já začíná kuchtit,smažit.....NO a na první svátek se jede zase ke tchýni na oběd,pak po 3 h.k mojí babi a dědovi (kde zase je celá naše rodina),a druhý svýtek se jede k našim na oběd (to většinou bývá kačena,zelí..),a jak se pak vracíme v podvečer domů,tak T. vždycky pronese,"chvála panu bohu,svátky jsou za náma" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jana:-D no má asi pravdu. Jinak s půstem bych u nás neuspěla. Tedy nemáme normální oběd,prostě si každej dá co kde urve např.cukroví,vánočku - tu nepeču alias tchyně a nebo babička. Stromek strojíme ráno,den předem si mu jen určím místo a nechám aby se větve trochu narovnaly.Pak spolu jdem někam do okolí na vejlet se nadejchat studeného vzduch a většinou jsme se stavili u švagra a švagrové nebo oni u nás. Večer večeře a balíčky. Druhej den jedem k tchánovcům na oběd,kde je zbytek rodina včetně babiček a dědečků a večer jedem k našim na večeři (bejvá malá,mamka ví že jsme přecpaní)Tam máme ježíška číslo tři a druhej den dobrej oběd.Většinou taky kachnu.A pak ještě míváme ježíška číslo čtyři,ale to je každej rok různé kdy...s mým švagrem a jeho rodinou (zní to divně,ale já už sestru nemám :-( ).To záleží jak se mi co chodíme do práce schodnem na volnu.Je to sice rozježděné,ale zajímavé je že o vánocích mi to nevadí. Jindy bych se mohla zbláznit,ale vánoce jsou prostě bezva..mam je ráda.
Odpovědět
jizi - pěkný fotky,slušelo ti to petrajdo - vypadá to že jsme dvě hříšnice bez alba, a můžu se zeptat jaký máš obchůdek? holky já mám vánoce taky ráda, právě kvůli té vůni a tomu že jsme všichni spolu a všichni se na tom podílíme aby to dopadlo dobře a tak, dnes ještě určitě půjdeme k našim, ale příští rok uvidíme, to už budeme taky bydlet v novém, tak to se ještě neví. Ale letos na silvestra si chci o půlnoci připít v hrubé stavbě, kterou už budeme mít. Býváme každý rok doma, nemáme spíš nesnášíme silvestry a povinnou zábavu, ale vyjít si na stavbu by mohlo být fajn a vypít si tam první skleničku. jinak první dárek spíš nápad tak jsou vyhřívané vložky do bot nebo vyhřívané oblečení, neznáte to někdo? Pracuje pořád venku a chodí v zimě dost zrmzlý, tak by to mohlo být fajn. Písnite mi zkušenost, jestli s tím někdo nějakou máte? Edvi - držím palce!!! Já jdu zítra k mudře taky tak uvidím co mi poví, snad to nebude katastrofa krti - i tobě držím palce, bude dobře konečně máme fotky od fotografa a video, a jsme tak trochu nas..., kameraman celou dobu obřadu stál na jednom fleku a ani se nehnul, tak je tam neustále záběr jen na nás a jednu stranů hostů a z druhého úhlu to vůbec nevzal. Takže to že tam byli moji rodiče se můžu jen domnívat, fakt DE...
Odpovědět
Profilova fotka
klara - mi ještě video nemáme :-( .Jako dostali jsme ho dárkem,ale nevím kdy bude. Fotky zatím jen v el. podobě,ale teď máme tak trochu finanční krizi takže než je necháme udělat tak to asi chvíli potrvá. jinak fotky mám na rajčeti pošlu ti odkaz do IP. A krámek? Kytinky :-)
Odpovědět
Tak jsem se dospala, teď zas pro změnu usnul manžel. Taky ho to nějak zmohlo. :-D Břicho bolí jak ďas, ale jinak jsem v euforii, že to je za mnou a že se něco "urodilo" Klara: držím zítra palečky ;-) Holky mi ta svatba příjde nějak dávno. Nevím jestli je to tím, že nastala tak rychle zima nebo co. :-D Teď bych tak někomu šla na svatbu. Akorát mě nikdo nenapadá, kdo by připadal v úvahu. Bráchovi to ještě bude asi chvíli trvat.
Odpovědět
Ahoj! edvi: Jsem si na tebe v práci vzpomněla, ale to už jsi to měla asi za sebou ;-) Tak hlavně ať to vyjde! Jiank vás dočítám, ale tak nějak zběžně. Máme hezký téma - to se taky vždycky tak zasnim a na chvíli nemyslim na to, že třeba s penězma to asi nebude nic moc. Jak tu psala petrajda, hlavně že budem spolu a bude pohoda.Jjá to mám strašně jednoduchý - mýmu mužovi stačej k pohodě řízky a salát :-D ta atmosféra a stromeček se mu taky líběj, ale podezírám ho, že dárky by vůbec nemusel (dávat ani přijímat) :-N Jak tu píšete o vánocích s dětma, tak na to myslim už tak druhej, třetí rok - že s prckem to musí bejt úplně jiný a úžasný x-) Doufám, že se nám taky jednou poštěstí. A v pečení se docela vyžívám - loni jsem zkoušela nějaký nový cukroví, citrónový... My se s mužem moc neshodnem - on jedině klasiku, jak zkusim něco novýho, tak se to většinou neujme, já zas zkoušim ráda. Takže pro něj hlavně rohlíčky a linecký, pro mě rozhodně košíčky, perníčky na ozdobu, úly (z těch jsem loni dělala tučňáky - dobrá armáda jich byla v lednici. A mužovi se moc líbili, teda spíš ho bavilo ukusovat jim hlavičky :-D :-D ), pár druhů si tak povyměňujem s mamčou - že ona třeba upeče, já naplnim a tak, něco vždycky pečem spolu a něco sama doma. Ježiš, se těšim x-) Svatba mi přijde taky děsně dávno, včera jsem tchýni a vůbec mužový rodině vypalovala fotky a měla jsem u toho takovej divněj pocit =-) Možná vážně kdyby to počasí tak rychle neskočilo do "zimy"... Já bych si to sakra dala ještě jednou :-D Vážně, to bylo takový hezký bezstarostný období... Poslední dobou vzpomínám hlavně na to, jak už jsme večer byli sami a jak nám v tom hotýlku bylo hezky, taková romantika, všechny ty zážitky ještě čerstvý, šaty visely na skříni, kytka v umyvadle... A my si vychutnávali ten úžasnej pocit, že se to povedlo.To bylo snad nejhezčí.
Odpovědět
Profilova fotka
jo taky mi to přijde strašně dávno. a to že jsme manželé mi vůbec nedochází. Taky co se změnilo. Jen to jméno a to se přiznám taky mi nejde moc překousnout.Bydlíme ve stejném bytě,spíme ve stejné posteli :-D . A řešíme finance :-S .Teď daleko víc než před svatbou. Jo holky,zejtra budu tak tři hoďky hlídat malinkého synovečka. To bude prča.Sem zvědavá kdo z koho ]-( ,je ještě malinkej za měsíc mu bude rok a pro mě to bude premiéra.Ještě mi ho švagřice nehodlala svěřit,tak nevim co se stalo.Asi usoudila,že po svatbě jsem třeba konečně dospěla :-D :-D
Odpovědět
Holky jinak všem díky za podporu :-) ;-) Dnes už je mi celkem dobře, ani břicho už moc nebolí. V 11h budu volat dětem do zkumavky jak se jim vede :-D :-D a kdy mi je šoupnou zpátky. :-D :-D Tak ještě držte pořád palečky. :-) Jako u nás je pořád hodně sněhu, je to už k zbláznění a já mám tak ráda podzim, ještě bych si ho chtěla trochu užít. Procházky barevnou přírodou a tak a ne tenhle mokrý hnus. :-S musím jít uklízet, je to tu jak by nás vykradli. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - tak ještě jednou držím palce. Bereš to docela z humorem - a jinak pozdravuj děti ;-)
Odpovědět
edvi: držíme pořád palce :-) neboj, ten podzim se vrátí, už to taje...teda aspon v liberci
Odpovědět
jizi: Četla jsem dobře - arabské texty??? Edvi: je prima, žeto neseš tak v pohodě, hlavně, ať se všechno dobře vyvíjí. Klara: Já kupovala loni termotrička pro manžela, a leots pokud seženu nějaké dobré, koupím zas, i se spodky, moc si to termopradlo chvali. Ja kupovala značku Husky - měli loni slevy před vánocema a ty trička vyšli za krásnou cenu (tuším 250Kč/ks). A musím souhlasit - že Vánoce s dětma jsou takové veselejší. Hlavně, když už ty děti trochu mluví a mají úžasnou radost z dárků - že můžou trhat ten balící papír a být překvapení, co že to našli a pak se nad tím dojímat, jak je to krásné :-N x-)
Odpovědět
klara: já taky můžu termoprádlo doporučit - my máme Moiru, třeba na lyže nebo tak je to fakt super
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?