Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
katcha: krásně foto a měla jsi nádhernou kytku salome: všechno nejlepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - jestli jsi někde jak jste včera dopadli? Hlásej pořád samou kalamitu. Tady u nás už nesněží a produ zapínaj a vypínaj jak chtěj :-) . Salomme - dodatečně taky všechno nejlepší. Jsem po včerejšku jak přizabitá,zmlácená - šílený.Ale jsou lidi na tom hůř.
Odpovědět
Ahoj, tak včera jsme odjeli, jsme teď u tatky. Vlaky k nám nejezdí pořád:-( naštěstí bude víkend. Ještě, že tak. Fakt to je šílené, hlavně je mi líto těch stromů, padaly i obrovské krásné buky.:-( Jinak má druhá akce pokračuje výborně zatím, byla jsem zas na ultrazvuku, mám asi 20 vajíček,tak snad půjde vybrat pár kvalitních a v pondělí narkoza a jejich odběr a oplodnění, tak držte palce.
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - držíme :-) .Aspoň nějaká dobrá zpráva. A co vaše bydlení a ty borovice okolo nepopadali vám na střechu?Nebo prostě ještě nevíš? To bude dobrý,hlavně že jste v pořádku vy. U nás zase chumelí,ale tady v Dubu je to docela ok,Liberec, Jablonec nic moc zprávy.Morava,vy to samí.
Odpovědět
edvi: neboj, to přes příští týden roztaje a bude to lepší.....no jo,s tím nic nenaděláš, ony zase dorostou, nebo se zasadí nové.....a palce držíme pořád, určitě :-)
Odpovědět
petrajda: Rybí oko? A to je co? Jsem nějaká neznalá :-N
Odpovědět
Děkuji vám za přání :-) edvi: Držím pěsti, ať narkózu hravě zvládneš a všchno se podaří ;-)
Odpovědět
Ahojky! katcha: Fotky jsem zběžně prolítla - moc pěkný ;-) edvi: Já ty palce vůbec nepouštim, držim pořád :-D Nevim, jestli jsem to tu psala, asi jo - ve čtvrtek jdu na svůj první pohovor :-N Včera jsem zakoupila cvičebnice Excelu a dneska celej den exceluju a exceluju a musim se pochválit - už mi to docela jde ;-) Teda tabulky, na grafy se vrhnu pozdějc a zbytek doufám, že po mě nebude nikdo chtít (kontingenční tabulky a podobný lahůdky) =-) Moc šancí tomu nedávám, ale tak strašně moc se mi nechce zahájit novej rok na pracáku :-S Zatim jediná firma, která mně pozvala aspoň na pohovor, ostatní "recepční/asistentky" zatim nic, nebo rovnou napsali, že ne. Přitom jsem si jistá, že takovouhle pozici bych zvládla naprosto v klidu. Ale takovejch nás asi je, že jo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) Tak jsme zpátky z Afriky :-D Tam vedro, tady sněží... Co je tady nového? Zatím jsem nedočítala, jen jsem viděla Katchiny fotky - jsou krásný! Edvi, Krtku, držím oběma palce!
Odpovědět
Profilova fotka
edvi:Držím palce at kalamitu ve zdraví ustojíte a at dobře dopadne odběr a tak dále ;-) krtek:Neboj,kdyby jeden pohovor nevyšel nevěš hlavu,budou určitědalší místečka ;-) Jinak co se týká Vánoc už jsme spolu byli vlastně 4 vánoce cospolu žijem,ale vloni jsem měla noční,takjsme večeřeli dřív.Letosto bude fajn,bydlíme se segrou a jejím přítelem a s babi,tak vždycky večeříme společně katcha:Nádherný fotky,sluší vám to
Odpovědět
krtek: Doufám, že jsi napsala do životopisu, že jsi učenlivá a nedělá ti problém se dovzdělávávat - evidentně to u tebe platí, zmáknout tak rychle excel - jsi dobrá ;-) , mě to vždycky trvá, než se do toho dostanu :-( jizi: A kdežepak jsi to byla? povídej a přeháněj, taky bych raději byla někde v teple než v tomhle našem počasí.
Odpovědět
sal: Dík, ale zatim jsem u základních tabulek, umim jenaformátovat a nějaký základní funkce ;-) Ale jedu podle knížky jako podle kuchařky a jedu jak drak :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sal: Na Zanzibaru - bylo to krásný, ale vrátit bych se tam nemusela :-) Příroda, oceán, pláže, hotel - všechno úžasný, ale takovou chudobu a špínu jsem v životě neviděla - jasně, je to Afrika, nejsem naivní, ale tam to kontrastovalo o to víc s tím, jak odhodlaný jsou oškubat každýho m'zungu (bílou hubu), který tam přijede - všechno není dvakrát, třikrát tak drahý, ale dvacetkrát, třicetkrát - třeba za taxík z hotelu do hlavního města a zpátky (cca 50 km) si řekli 100 dolarů... jeli jsme lokální dopravou za dolar! Litrová voda tři dolary atd... Plus nám cestovka v podstatě užrala jeden den, protože jsme až poté, co jsem někdy týden před odletem vyzvedla letenky, zjistili, že máme odlet domů z Mombasy a ne ze Zanzibaru, takže jsme museli den před odjezdem absolvovat přelet do Mombasy, který, ačkoliv sám o sobě trvá čtyřicet minut, sežral celý den... :-|
Odpovědět
jizi: A jo, ten zanzibar. Co si budeme namlouvat - ona spousty míst, i když jsou krásné a nádherné, stačí navštívit jen jednou ;-) A s tím co popisuješ už jsem se setkala u několika lidí - třeba co byli v Africe na safari, že je tam strašná bída a špína, děti žebrali a když nic nedostali, neváhali po lidech začít házat kamení, všechno pro turisty předražené...Ale zase ten zážitek na celý život :) nehodíš na chvíli do alba nějaké fotky, ať se můžeme kouknout?
Odpovědět
Profilova fotka
Sal: To máš svatou pravdu ;-) Chystám se už týden udělat nějakou probírku a hodit ji na rajče, takže až se dokopu, ráda pošlu link :-) Chystáte se už na Ježíška?
Odpovědět
Tak jsme to docela ustáli, konečně sníh taje. Fakt šílenství. Stromy jsou na tom bídně. Co se dá dělat. Ty borovice to naštěstí ustály. Jizi, jé tak jsem zvědavá taky na fotky.Moc. Je fakt, že to je odvrácená tvář co ti v katalogu neukážou. Jinak já jsem na tom dnes už hůř, vajíčka jsou sice krásné a zralé a je jich asi 20, takže dokonalá paráda, ale ty hormony, připadám si jak kdyby mi bylo 80 , je mi špatně, pospávám, dnes večer si musím přesně v 19.40 píchnout poslední dávku jiného hormonu, který to celé spustí a za 38h začnou praskat a uvolnovat se a tím pádem jdu za 37h v 8,40 v pondělí na sál a musí je stihnout odebrat. Prostě šílenost kde jde už o hodiny. Tak snad to klapne. Navíc jsem nachlazená a snažím se to vyležet kvůli té narkoze.
Odpovědět
jizi: Zážitek na celej život ;-) Ale mně by to teda ta chudoba tam taky docela kazila, neumim si tyhle věci "odmyslet" a nevnímat je :-| edvi: Tý jo, to je úplná alchymie - to jsem netušila. Já myslela, že to prostě uzraje a odebere se, a ono jde fakt o hodiny! To věřim, že neni nic příjemnýho - mně stačí, když potřebuju "kouzlit" s práškama kvůli cyklu a taky mi nebejvá nic moc :-N Tak ať ti to aspoň rychle uteče a je ti brzo dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krtí, já bych tu chudobu i nějak zvládla, je to hrozný, ale těžko to může jeden člověk změnit - mně spíš hrozně vadil ten jejich přístup - "když nechceš zaplatit statisíce, tak si trhni nohou" - místo aby se snažili pochopit, že jsou i lidi, kteří třeba ty statisíce nemají a klidně by zaplatili nad cenou, ale ne takhle hrozně moc... Edvi: Tak to je hukot - musí to být pro tebe hrozný zápřah... budu držet palce, aby všechno vyšlo!
Odpovědět
holky dík. Jsou to prostě obrovské dávky těch hormonů. Ale naštěstí ještě reaguju dobře.Zatím, problémy můžou nastat hlavně příští týden. Nesmím si to připouštět. Jizi oni totiž ti lidi mají pocit, že všichni kdo tam přijede a hlavně každý běloch je obrovský boháč a bezednou peněženku. Jenže kolikrát ti lidi na tu dovolenou tak tak našetřili. To je to co mi taky hodně vadí v těhle zemích. Holky já jsem tak ráda,že jsme tu svatbu takhle stihli na poslední chvíli kvůli tomu sněhu, ted jsem přemýšlela jak bychom to jako řešili ted o 3 týdny později, když tam leží metr sněhu.
Odpovědět
edvi: To mě taky napadlo, ale zapomněla jsem to napsat - jak byste se teď brali na sjezdovce :-N To by sice byla romantika jak blázen (pokud se tam ovšem dá vůbec dostat), ale ty fotky by byly asi poněkud do modra :-D Stejně neuvěřitelný - je to sotva 14 dní, co jste tam stáli tak "na letno" oblečený, a najednou je to všechno pod sněhem =-)
Odpovědět
Holky, co kupujete svému manželovi jako vánoční dárek? ;-)
Odpovědět
Lotri: Nic, my vánoce neslavíme. Nejsme jehovisti, ale ani nejsme křesťani a spíš je prostě nemáme rádi a sešli jsme se dva co to tak cítíme. Nemám ráda ten shon a zmatek všude a řešit co komu koupit. Rodina to sice nechápe, ale myslím, že nás můžou takhle tolerovat ne? Nechápu, ale berou to tak.Samozřejmě kupuju dárečky synovi. A vánoce si prožije u mých rodičů a babiček apod. Každé vánoce se u nás něco semele. V loni jsme jeli večeřet k babičce a tatkovi a tatku odvezla od večeře záchranka s mrtvičkou, pak se ukázalo, že je to zánět mozku a vypadalo to všelijak, nakonec se z toho dostal bez následků, ale bylo to šílené. Předloni jsem přišla o miminko atd...
Odpovědět
jizi: vítej zpátky, na fotky jsem moc zvědavá....s tou chudobou je špatný,v těch místech kam se dostanou turisti úplně..., jakmile přijede někdo bílej,tak to musí být boháč... :-( nám na filipínách ukradli i tričko, který jsem nechali venku přes noc,asi mysleli,že ho nepotřebujeme.... vánoce jsme ještě daleko, vůbec nevím, co mu koupím.. krte: držím palce na pohovor...excelu se neboj, to zvládneš levou zadní :-)
Odpovědět
aci: Ty jo, filipiny :-) A kdy jsi tam byla a jake to bylo? koukam, že tady je to sama exotika, ja zatim byla jen klasika - egypt, tunis a moje jižní morava :-D
Odpovědět
Sal: jsem na tom stejně :-) Filipíny jsou taky docela šílené.
Odpovědět
Profilova fotka
edvi:Někdo to tak z Vánocema prostě má.Určitě to všechno vyjde,držím palce ;-) lotri:To fakt nevím,sice se blíží,ale je času dost.Já mám ráda tu atmosféru pálím doma vonný svíčky a tak.V práci vždycky dělám výzdobu i stromek a je to fajn aci:Ty bláho to je exotika.Jak dlouho jste tam letěli? jizi:To je hrozný,oni to tam nechápou.Mě je vždycky strašně líto těch zvířat,bylo to i na Mauriciu,ty psy opuštěny a tak,vždycky mám úplně slzy v očích.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, na vánoční dárek jsem už myslela, ale vůbec nic mě nenapadá. Loni jsem nasadila laťku vysoko, koupila jsem relaxační pobyt v pivních lázních . . . takže letos to nemůžu odbýt ponožkama :-D :-D
Odpovědět
jin: :-D Tak to je dobrý. To já bych ale musela volit viné (a nebo vinné?) lázně :-)
Odpovědět
Ahoj! S Vánocema teda nevim, to je pokaždý oříšek. Přiznám se, že jeden dárek už mám ve skříni, ale ten asi padne k narozeninám za měsíc ;-) S mým mužem je to dost těžký, on si na oslavy a dárky vůbec nepotrpí, možná tak nějakej zážitek, ale zase je děsnej pecivál :-D Takže mu dávám buď drobnosti, který ho snad potěšej, což ale člověk nikdy pořádně nepozná :-N nebo užitečný věci, ze kterejch mám radost aspoň já (že třeba pak manžílek vypadá líp, voní líp... ;-) Už dlouho se chystám mu koupit parfém Lacoste - ale to je taky dárek spíš pro mě. On používá už snad čtyři roky něco od Oriflame a mně už to docela smrdí, ale prej nic novýho nenačne, dokud tohle nedorazí. Na parádu si nepotrpí a sice ho bavěj počítače, ale v těch se zase absloutně nevyznám já, takže udělat mu radost je fakt těžký. Já jsem dneska nějaká extrémně otupělá, celej den jsem prakticky proflákala, akorát jsem uklidila koupelnu. A to prosím v úterý očekávám tchýni a paní majitelku bytu - to tu prostě musí bejt ullizeno! No, asi doufám, že to nějak sfouknu v úterý dopoledne. Fakt jsem dneska úplně k ničemu :-|
Odpovědět
Mám kamarádku, co žije v Číně, tak jsme se tam loni s manželem byli mrknout....a přitom jsme si zajeli na 4 dny na Filipíny....jinak bych se tam taky nedostala :-) bylo to super, každému můžu doporučit. My letěli do Shanghaie - 2 h do Mosky a pak přestup a 9 h do Shanghaie. No a pak z Shanghaie do Manily...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?