Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
hlavě nevím jak z toho ven. syn totiž letět moc chce a to že bych byla dole a on nahoře je ještě horší představa. takže nevím co teď. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aci - když letím na dovolenou a nesedím u okénka tak dobrý. Zní to asi nelogicky,ale malým letadlem bych se asi bála letět
Odpovědět
edvi: no a nemůže letět manžel a syn? a ty bys teda byla dole...
Odpovědět
To já bych zase letěla velmi ráda :-) Ale manžel je na tom jako ty, nesnáší létání, z okýnka se nedívá a bývá mu i špatně...Chudáčekovi... x-)
Odpovědět
No, já jsem na tom tak, že lítám ráda:-) Docela bych takový dárek brala :-D :-D . My jsme dostali kromě peněz i masáže a projížďku na parníku po Vltavě... Vzhledem k počasí ten parník asi necháme až na příští rok... ;-( ;-(
Odpovědět
Holky, jen tak z nostalgie jsem mrkla do inzerce a nějaká nevěsta tam prodává šaty za 50000. Původní cena 80000.... Asi jsem z jiné planety, ale nevím, jaké by musely být, abych za ně dala tuhle cenu =-) =-) =-) . Uf...
Odpovědět
Profilova fotka
sarka - mrkla sem na ty šaty. Vzdušné jako balonek.Budem držet palce jestli je udá :-)
Odpovědět
Ahoj! Dneska se mi v práci poved fakt kousek... Tak si řikám, že si to nemůžu nechat pro sebe ;-) Jak vypisujem paragony a na každej píšeme "vstupenka", tak jsem si to tuhle předepisovala dopředu... A dneska zírám - někde v půlce bločku se ze "vstupenka, vstupenka, vstupenka..." stalo "V...ová, V...ová, V...ová... (aneb moje nové příjmení)" :-D Asi na šest jsem to napsala, pak jsem se vrátila ke vstupence. A co hůř - jednu jsem pustila do oběhu, vůbec jsem si nevšimla, co je tam za slovo. Tak nevim, asi se pani vrátí, tohle bude na účtárně vysvětlovat asi dost těžko. Vůbec netušim, jestli mi jako přeskočilo nebo co - asi jak se soustředim na to nový jméno a začíná to boboje na "v-" Jinak pardon, že jsem vás dneska ani nedočítala, mám nějak všeho plný kecky, nálada nic moc a jsem navíc utahaná... Ale tohle mě rozesmálo ještě teď doma :-N
Odpovědět
Profilova fotka
krtek :-D :-D :-D dobrý fór! Mě z nového příjmení taky hrabe.Občas se musím představovat a hlavně podepisovat ještě starým příjmením a občas oboje novým. Takže než se pokaždé podepíšu dloooouho přemýšlím. :-)
Odpovědět
krtek: no tak to je slušný :-) dobrý zásah :-) :-D já jsem včera taky zmátla jednoho pána...volal ráno, to jsem se představila po staru a pak volal odpoledne a to jsem se představila po novu a byl z toho zmatenej, vůbec nepoznal, že to je tatáž osoba a to mi volal na mobil...
Odpovědět
Profilova fotka
nojo holky chvilku nám to potrvá :-) .Mě se teda zvyká hooodně špatně. Po 32 letech užívání jiného rodného příjmění... Jinak sem se chtěla zeptat vy co máte videjko ze svatby,ajk dlouho vám trvalo než jste dostali nahrávku? Já se dnes ptala švagrové a ta ,že i jim trvalo dost dlouho než nahrávku dostali. Já sem prostě nedočkavá...strááášně se těším.
Odpovědět
Krtek: :-D petrajda: To věřím, já bych se taky moc těšila. Ale my video nechtěli (aby nás rodiče na všech oslavách neukazovali jako cvičené opice), takže jen rodiče si sami něco natočili a to je naštěstí tak strašně roztřepané, že to nebudou posílat dál :-D Já se včera vrhla na fotky, sice ještě mi chybí jedna várka fotek pro kterou jdu dnes, ale i tak už jsemsi rovrhla jedno velke hlavní album a zaplnila jedno menší vedlejší album a moc se mi to líbí, tak se musím holt sama pochválit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
petrajda: nám to filmovala kámoška a dala to sestříhat nějakému známénu...ale tkay je to trochu roztřesené :-) salome: no ony ty fotky vypadají fakt hezky,já si to album taky pořád prohlížím :-) chtěla jsem se tě zeptat, ty budeš svoje šaty prodávat, nebo si je necháš?
Odpovědět
nám to natáčel pán z radnice a došlo nám to teď ve středu, svatba byla 26.9., ještě jsme to neviděli. Na fotky pořád čekáme. Mám jen pár co fotil bratranec a mamka se sestrou, ale absolutně nemáme čas k tomu sednou a udělat s nima něco, snad ten další víkend, tento to taky nebude. S představováním je to dost hrozný, když se soustředím tak to jde, ale jinak se zakoktávám a při podpisech začnu nejdřív N , pak škrtám a začínám s K. hrůza, ale další zážitky, chlapi jsou fakt o spoustu zážitků ochuzení ;-) edvi - takového dárku jsem se taky balá, nějaké lety nebo padáky, ale naštěstí nic krti :-D :-D
Odpovědět
jo a tak jsem se dívala na ty šaty za 50000 no nevím nevím jestli je někde prodá, taky nerozumím proč kupovala tak drahé šaty jen na obřad, ale asi fakt žiju někde jinde, myslím si že jestli někdo dá 50000 za šaty, tak si taky raději koupí nové :-|
Odpovědět
No, mně hlavně není jasný, jak někdo může v šatech zůstat jen 45 minut :-D :-D . Oblékání+přesun + obřad + svlékání zabere víc času :-D :-D . No nic, jen mi ty poznámky v inzerátech občas přijdou úsměvné... krtek: dobrá historka ;-)
Odpovědět
no hlavně, kdo by ty peníze za to dal.....to bych v nich zůstala celý den a celou noc za tu cenu :-)
Odpovědět
tak ty peníze bylo to první, co mě zarazilo... ;-) . No a pak ten zbytek... Když si vezmu, jak jsem v těch svých (i když půjčených) šatech blbla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky jsou prostě lidi co žijou jinak a myslej v jiných cifrách.Třeba si ty šaty koupěj někam do televize :-D .Mě přijde to samé jako píše Klára - za takový prachy si koupit raději nové.
Odpovědět
já jsem se jednou bavila s nějakou nevěstou, co si brala američana a řekla, že on jí řekl, at si vybere šaty za jakoukoliv cenu, že jí je zaplatí...tak třeba to byl taky nějaký takový případ...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou takový lidi.My pořád v rozpočtu na čem nejvíc ušetřit a tak.Nakonec nás to všlo zhruba na 70tisíc.Poslední 3000 jsem platila včera. Za pronájem sálu,energii a ubytování pro někerý svatebčany. Jinak doufám,že už nikde nic nedlužíme :-) .Každej hned nechtěl zaplatit až sem z toho měla bobky,že na někoho pak zapomenu.
Odpovědět
Holky tak já jsem taky dělala vyúčtování a celá akce nás přišla na cca 115 tis. (zahrnuto opravdu vše včetně obálek a mašliček a poštovného...). Jako finanční podklad si rozpočet vyžádali dva lidi v práci :-D :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
ad šaty:No jsou pěkný ale to bych za to nedala a asi to tady neprodá.Ale jsou pěkný ;-) ad rámeček:Musí to být pořád v zásuvce,mám tam nahraný svatební fotky a pořád na to vejrám.Je to fajn věcička
Odpovědět
sidi - a to slouží jenom jako rámeček, nebo se tam třeba s tím dá i něco dělat? Aci si je musím upravit v počítači a tam přetáhnout, že? Ale když jsme je dostali rovnou v tom rámečku, tak dá se to z něj zase nahrát na nějakou flasku a udělat z toho pěkný fotky? Děkuju
Odpovědět
Ahoj, tak my to spočítali na 12tis, ale to jen proto, že koláče, dort, cukroví...obstarala rodina. Takže v pohodě. Jinak dnes jsme začli akci. dochvátala jsem k dr. ráno pro injekce a začínáme měsíc prvního pokusu umělého oplodnění:-) Ale jako jak si ráno bodnu tu injekci do břicha k vaječníku fakt netuším. Sestřička byla v pohodě rychle mi to vysvětlila, ale nevím nevím... vyfasovala jsem ampulky, jehly a stříkačky a šla. Kdyby někdo viděl co mám v kabelce, tak si myslí, že na něčem jedu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - tak držím palce,určitě to dobře dopadne :-)
Odpovědět
EDVI: a máš si to píchat subkutálně vid maš takové malé tenké jelihčky jako mají inzulínky?? Jsem vystudovaná sestřička, tak ti můžu poradit, kdyby jsi chtěla...
Odpovědět
edvi: taky držím palce, at se to povede
Odpovědět
klara: slouží to jako rámeček na fotky (nastavíš si, jak se mají měnit), některé umějí i přehrávat videa... a ano, fotky by měly jít z5 nahrát na jiné medium (třeba flash nebo SD kartu - podle typu...) edvi: držím palce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
klara:Jo fotky jdou vymazat a zas nahrát jiné.Jetamještěkalendář,hodiny a budík,to zas podle ceny rámečku funkce edvi:To zvládneš,moc to nebolí,švagrová si píchala celé těhotenství denně clexane.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?