Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Zato jeho sestřenka už teď řeší, kdo jí udělá slavnostní účes a jak se jí pojede ve slavnostních lodičkách a šatech přes Prahu k nám domů, odkud se bude společně vyjíždět :-D A pak že já hysterčim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, taky už jsem došla k názoru, že o takových těch pro mě nutných zbytečností :-D mu říkat nebudu, i když já když pár dní nic neříkám tak pak najednou řeší úplně všechno, mám občas pocit, že se v něm nevyznám :-D
Odpovědět
ahojte jeste dodavam k tomu datu, jak jste rozebiraly - u nas byla pomatu ticha domacnost skoro cely vikend, BM by proste nesnesl, kdyby to datum nejak dobre nevypadalo!!!!! :-D a me zase prislo celkem blby mit svatbu v nedeli....jo holt sekundarni naklady asi budou vysoky :-D :-D :-D cekam, kolik lidi si v pondeli budou muset brat dovcu :-)
Odpovědět
Je to rozomilý - ten můj furt tvrdí, jak je mu to absolutně fuk, bejt po jeho, tak žádná svatba neni, on to nepotřebuje... A pak mu to vždycky nějak uteče a třeba ně osloví něco jako "skoro V...-ová" :-D A mojí přítomnost na týhle stránce komentuje zásadně slovy "už se zase vdáváš?/vdáváte?" - ale usmívá se u toho takovým tím způsobem jako maminky nad povedenou prací své ratolesti, skoro dojatě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ach ti chlapi :-) taky poslouchám, kde to zase jsi, ale pak mi řekne moje skoro ženo... :-), my jsme, teda skoro manža chtěl původně 4.7., aby mohl jet na tábor ( dělá na dětských táborech kuchaře, tedy kromě civilního povolání :-) ) už jako ženatý, ale můj sen byl vždycky mít svatbu v září :-), ani nevím proč, tak jsme se dohodli na první sobotu v září...
Odpovědět
no ale nahodou, dneska a vcera jsme byli na veceri na dvou potencialnich mistech a dokonce zacal brat iniciativu do svych rukou - zajisti auta (to on velice rad) a muziku. a ja az budeme mit rozhodnuto kde a co, budu naprosto klida a vyrovnana a zaridim si bez reci ostatni. on zas porad mluvi o autech a MY ZENY SE VDAVAME vetsinou JEDNOU ZA ZIVOT, TAK ONI NAS PANACKOVE PRECE MUSI POCHOPIT :-N :-N :-N
Odpovědět
U nás teda zařizuju komplet já, akorát oblek a prstýnek, u toho bude muset prostě bejt chca nechca :-D Taky si aspoň spočítat, komu z jeho strany budeme posílat oznámko, případně výslužku. Nevim, jestli to maj ostatní chlapi taky tak, ale ten můj když neche něco řešit, tak kouká "zaujatě" na telku a dělá, že neslyší ]-( jako posledně s dortem "chutná ti medovník?" Nic. "Nebo ovocnej," nic. Po pár minutách naléhání "Tak kterej dort ti chutná?" - Vypadám snad na to, že bych jed dorty?? :-S martinamilli: To já si řikám pořád - až budu mít to aono, bude klid... No, zatim jsem už něco zařídila, ale klidná nejsem ani trochu. Myslim, že se uklidnim, až bude tak tejden po všem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no zaujaté sledování TV nebo PC znám, chlapi na to mají asi speciální geny :-D prstýnky musím řešit s přítelem, neboť po něm chci, aby ho nosil :-) A oblek to je jasný, že si ho vybere, tedy za mé účasti :-) 8-)
Odpovědět
nebo unava :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
proč mám pocit, že máme doma stejné chlapi, jsou jak přes kopírák... ale uklidňuje mě to, ten můj je v tom případě úplně normální :-D
Odpovědět
Oblek si hlavně musí zkusit a to bude problém - vždycky má pocit, že stačí navlíct na sebe to první, co se mu líbí, a jde se ke kase :-D Myslim, že kdyby se měl účastnit vybírání šatů pro nevěstu (jak tak koukám, některé tu zkouší třeba 30), tak totálně odpadne :-D Ani si nechci představovat, jak by byl protivnej...
Odpovědět
Všichni jsou asi normání a my nevěsty nejspíš taky (to mě taky uklidňuje :-) ) Jenom jestli by se to teda mělo kombinovat dohromady? Já už to tvrdim dlouho, jaká je škoda, že nejsem radši na ženský :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no tak muj BM - tomu prave jen tak nic moc nevoni, takze ja na sebe hodim prvni saty a pujdu a on pujde s prazdnou protoze: kratke, dlouhe, uzke, siroke, blbe strizene, desnej material, usedle, moc moderni, kousava latka, moc uzke pruhy, moc siroke pruhy, nevhodna kombinace barev...zapomela jsem na neco :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak v tomhle případě díky bohu budoucí manža miluje nakupování, narozdíl ode mě, takže výběr obleku snad bude OK, ale to co popisuješ, to je přesně můj brácha.... první obchod, první oblek a jdeme :-)
Odpovědět
Zapomněla - v tom mi bude horko :-D :-D :-D Já když ho chci vyděsit, tak nadhodim, jak by mu to slšelo s vestičkou :-D
Odpovědět
jo jasny :-)
Odpovědět
Holky, tak ja mam asi doma take stejneho chlapa (jestli oni nebudou treba nejake podobne znameni...). Vecer sleduje televizi nebo je na PC, ja jsem na beremese a obcas se ho zeptam, jestli chce tohle nebo jestli se mu libi tamto, no a on vetsinou dela, ze me neslysi. Pak me kolikrat prekvapi nejakou otazkou ohledne svatby, a mne dojde, ze me vnima az moooc dobre ;-) No a take mi rekl, ze svatba je jako Vanoce - pry nesnasi ty pripravy okolo a nechava to na mne, a pak je pokazde rad, ze je vsechno hezky pripravene a ze je krasna a pohodova atmosfera :-D
Odpovědět
skorpion a vas?
Odpovědět
alena2: Tak s těma Vánocema jsi to fakt vystihla (nebo možná spíš on). Oni nesnášej to blbnutí okolo a ty oficiality, ale kdyby ten výsledek pak nebyl, tak by se tvářili, jak kdyby jim spadly hračky do kanálu ;-) P.S. U nás je pan budoucí mažel štír.
Odpovědět
Aj aj, že by to fakt bylo znamením? :-)
Odpovědět
no stir vlastne, pardon naak se mi smichala anglictina s cestinou... hmmm tak uz tu mame dva stiry, a dal?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda krtečku, teď jsi mě vážně pobavila.... :-D :-D :-D to mi připomíná, miláček má dobrý systém na žehlení triček, tvrdí, že trička není potřeba žehlit, sundá si je ze sušáku, natáhne na sebe, vypustí bříško a je vyžehleno.... díky bohu, že to stíhám předtím vyžehlit :-)
Odpovědět
martinamili: Třeba Panny jsou prej pěkně pedantský a puntičkářský, tak třeba máme ještě štěstí :-)
Odpovědět
Jo, a jeste k tem prstynkum: muj pritel rekl, ze ho bude nosit tak tyden po svatbe, pokud mi to nebude vadit. Rekla jsem mu, ze je mi to jedno, ze na tom netrvam. No a na veletrhu vybiral prstynky podle toho, ktery pansky se mu libi ;-) Docela jsem koukala, ale nastesti nam padly do oka ty same :-)
Odpovědět
zirafko a jake je znameni?
Odpovědět
tak muj je Byk
Odpovědět
Profilova fotka
Rozhodně souhlasím, že jsou Panny pedantský a puntičkářský, já jsem totiž panna :-D 8-) , jinak můj skoro manža je Kozoroh :-)
Odpovědět
zirafka: Jé, na to si stěžovala přítelova maminka (dokud bydlel u ní)- že než stihne sundat prádlo ze sušáku a vyžehlit, tak už tam minimálně jedna mikina chybí :-D Mně to naštěstí nedělá, ale taky už musí nosit do práce košile :-D S džínama se mi to párktát stalo...
Odpovědět
Profilova fotka
Alena, můj taky řekl, že prstýnek bude nosit jen 24 hodin po svatbě, tak jsem mu řekla, že v tom případě nechá výběr na mě, my se totiž těžce nemohli shodnout, ale on se pak hodně angažoval, takže nakeonec řekl, že ho bude nosit a kupodivu pak jsme se shodli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no, ale tak dá se to.. musím být rychlejší a vyžehlit dřív než mu chybí jeho oblíbené tričko... je ale zajímavé, že oblíbené tričko je pokaždé jiné :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?