Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Holky tak naše video: včera jsme si ho pustili a jediné co tam je slyšet jak funí ten kameraman když vylezl do té sjezdovky. :-) naprosto pravidelný dech-funění. :-D :-D Jinak ani slovo.byl i trochu vítr. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aci - jj naše dvě skleničky byly nalité taky předem - jsme oba nealkoholici :-) ,takže byly odlišné a byla v nich jen voda.Bylo to domluvené předem . Ale ti ostatní si mohli smlsnout na sektu.Zas mi to přišlo hezké mít přípitek s oddávajícíma a muj ženich pak vlastně už manžel, to posléze ohodnotil slovy že od rána nepil,tak mu ta voda přišla vhod :-D . edvi - :-D chudák kameraman. Asi často na horách nenatáčí
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, já teď trávím čas,asi jako většina z vás, v práci. Teď sem tu měla zákaznici a že mi gratuluje k sňatku,že to jako slyšela a proč sem jí nikdy nic neřekla -no mam to snad vytrubovat po nárožích?,ale o to nejde. A hned následoval dotaz no a kdy to čekáte? Já se na ní udiveně podívala a řekla,že tak daleko ještě nejsme.Vytřeštila oči jako Lemur (nebo jak se jmenuje to zvižítko) a prej "...jo tak vy jste se brali z lásky !!!! ..." Údivem div nepropadla sklem :-) No lidi jsou různí. Jinak teda pardon,koho budu svym zážitkem otravovat..
Odpovědět
Ahoj holky, teď jsem vás dočetla... lotri: 16 nebo 20, ta tulící je vážně hezká ;-) petrajda: :-D :-D :-D , i ten popis: oči jako lemur :-D :-D . No holt lidé jsou různé... edvi: to musí být celkem zážitek :-D :-D My jsme video ještě neviděli, žádné profi jsme neměli, natáčela jen manželova sestra a myslím, že celou dobu stála za námi... tak uvidíme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarka - takže ste jí ukazovali celou dobu záda jo?? :-D Já sem na to naše video čím dál tím víc zvědavější.Asi se budu muset přeptat dárců jak to s ním vypadá.Přijde mi to už dost dlouho.
Odpovědět
petrajda - no asi ano :-D :-D . Co naděláš... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sarka - ale třeba tam nějakej průnik zkrz vás bude ;-) .
Odpovědět
edvi: to je blbý s tím kameramanem....asi nebyl zvyklej :-) petrajda: no to víš, asi není zvyklá, že se lidi berou jen tak.....ono to moc zvykem není, já taky takový párů moc neznám, ale zase když to vezmeš podle nás záříjovek, tak těhotné jsou jen dvě a to né kvůli svatbě..... sarka : tak jako filmovala tvoje švagrová, tak fotil můj brácha :-) všude tam jsme zezadu :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak vám je po svatbě? Mě je hrozně smutno, že už se mě to netýká, je mi smutno po přípravě i po svatbě, bylo to hrozně rychlí a chtěla bych to ještě jednou. Spoustu zážitků si vůbec nepamatuju, v sobotu se mi chtělo brečet a pořád jsem myslela na to, co jsem dělala před týdnem. Je šílený, kolik tomu člověk věnuje energie a času a pak to tak náhle zkončí. Fakt je to úžasný období. Jinak holky máte někdo takový ten digitální fotorámeček, dostali jsme to jako svatební dar a není k tomu český návod a nemám ještě pořád moc času u toho sedět a překládat. Jak to slouží? Jaký jste dostali nejlepší a nejhorší svatební dar? Skvělých byla spousta, ale jeden nejhorší byl dezertní sada PORCELÁNU, naprosto strašný, takový ten starý se zlatýma ráfkama, hrůza a děs, pořád nějak nemůže věřit tomu že to někdo myslel vážně. krti - já bych šla rovnou do dítěte, je to naprosto jasná situace a využila bych toho. Jinak je mi to samozřejmě líto, že ti to takto dopadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
klara - souhlasím s tebou.mam teď takovej "prázdnej" pocit.Pořád se něco dělo,něco řešilo a vymejšlelo a najednou jako když utne. Jinak co se týče svatebních darů tak nejlepší a nejhorší snad nevím jak bych měla hodnotit. Nejhorší snad misky se zlatým okrajem-no vzhledově moc,ale jsou aspoň slušně velké. Dostali sme nějakou keramiku a sešli se nám 3 meďáky :-) .Jinak samostatně dost peněz.Jinak sem se divila,že se nesešlo moc hrnků,asi všehovšudy 4ks,ale dobrý,a moc ručníků-jen jedna sada :-) .Možná snad za nej. dárek bych rozdělila mezi tyto: videonahrávka ze svatby a schránka na dopisy s naším společným příjmením ,plná reklam,daňovejch složenek,dopisů plných blbostí a nv někerejch dopisech se našli i nějaké bankovky-takže tebto dárek bych nazvala spíš nejoriginálnější.
Odpovědět
klara: u nás nejhorší dárek skleničky - měli jsme seznam,ale nikdo ho nebral vážně,takže jsme jich dostali mnoho.... a nejlepší asi originálně zabalené penízky od svědkyně - do zlatých krabiček a mezi čočku a plechovky s našimi obrázky a zase uvnitř čočka a peníze... a digitální fotorámeček má sidi taky jsem zklamaná,že už jet o všechno pryč :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky já sem takovej truhlík...k čemu je ten gigitální fotorámeček :-) aci - dárek od svědkyně supr nápad Jinak od své kolegyně sem dostala obraz a nejdřív jsem měla strach.Ale vybrala vážně do našeho vkusu
Odpovědět
Článek se načítá
petarjda: do dig. fotorámečku nahlaješ fotky (případně lze připojit usb nebo třeba kartu z foťáku (podle tipu) a můžeš si tam nastavit, jaké fotky a s jakou frekvencí se Ti mají zobrazovat... Je to taková slide show:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarka - díky za vysvělení :-) tak muž by z toho byl asi nadšenej ,já sem takový kompjutrový a digitální poleno :-|
Odpovědět
Zrovna koukám na prstýnek, nechápu kde jsem ho tak za těch pár dní dodřela. :-(
Odpovědět
taky se vám někdy nedaří připojit? Někdo to zkouším třeba 5x a pořád nic :-o mě se asi nejvíc líbil dárek od kamošek- dali nám cihlu která má v sobě díry a v těch dírách byli narolovaný peníze a květy růží a celá cihla převázaná velkou lýkovou mašlí, parádní nápad, zvorna stavíme domeček tak to bylo naprosto stylový a ten rámeček je prostě na to aby někde stál a na něm se promítají ty fotky, to ale musí být pořád v zásuvce, nebo se to dá nějak nabit, aby to jelo i bez drátu? asi - skleniček není asi nikdy dost, taky jsme jedny dostali
Odpovědět
Profilova fotka
Holky když někdo neví tak prostě neví a koupí prostě klasiku. Jen je pak škoda,že si nepřečtou ten seznam. klara - dárek od kámošek bezva nápad. Takový dárky snad potěší nejvíc...co ty peníze,ale originálním způsobem je věnovat...
Odpovědět
U nás ani nešlo o nečtení, jako o lenost a lakotu, náš porcelán evidentně nebyl nový, je to fakt takový ten kousek co někomu ležel buďto dobrý třicet let ve sklepě nebo to našli někde na ulici, fakt jsme na to koukali jak z jara, ta krabice nebyla ani zabalená, ani mašla na tom nebyla prostě nic, dokonce ani blahopřání. Ten co nám to dal je prostě skrblík a taky trochu debil, ale máme i z toho radost, takovu zvláštní, a historku kterou můžem předávat, a z porcelánu uděláme takový ten putovní dar, uvidíme třeba to fakt někomu dáme, ale jako srandu s jasným vysvětlením, že se jedná o srandu edvi - no mě to taky překvapuje, už hned po svatbě jsem tam měla drobné náznaky oděrek, ale taky mě překvapilo, že ho manžel nosí, pořád vykládal ,že ho nosit nebude a teď ho sundává když jde do práce, ale dojde domů tak si ho zase nasadí, jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží, ale těší to
Odpovědět
jé ten digitální fotorámeček,to je hezký....asi si ho budu přát k vánocům :-)
Odpovědět
my kupovali digitální rámeček jako dárek k předchozím Vánocům babičce.... :-) No a druhý jako společný dar ke kulatinám skorošvagrové mamky:-). Jinak si myslím (nevím určitě), že většina musí být zapojená v elektrice pořád, nevím, jestli se dělají i nějaké s nabíjením na baterie popř. jak silná ta vnitřní baterie je (mohlo by to fungovat jako notebook).
Odpovědět
klara: my jsme jedny chtěli......a dostal jsme asi osmery .-( což si myslím je víc než dost, zvlášťkdyž už splu 4 roky bydlíme a máme zařízeno.....ta cihla je hezký nápad :-) kámoška zase cihlu obalovala do papírových peněz, když dávala dar sestře...
Odpovědět
aci - fakt osmery skleničky :-o , rozbalovali jste dary na svatbě nebo až potom samy, to mohl být docela trapas, oteřete si obchod se skleničkama :-D :-D
Odpovědět
klara: jo bohužel....a to jsme měli seznam darů, který každej viděl a bylo tam napsáno, že kromě skleniček na šampus nechceme žádné jiné nádobí do kuchyně....rozbalovali jsme dary až potom,ale už když jsme to dostávali,tak jsme měli podezdření.....oni tak cinkaly, že....ale neřekli jsme nikomu nic - kdo nám to dával, prostě jsme to vzali a poděkovali
Odpovědět
aci: to je dobrá úroda :-N :-N . A jsou aspoň různé (ve smyslu velikosti?). když tak je někomu věnujete... nic horšího se nestane ;-) .
Odpovědět
my dostali jen peněžní dary a to z toho důvodu, že všichni věděli, že potřebujem peníze na IVF a jediný dar co jsme dostali je vyhlídkový let, což mě málem kleplo, nejsem si jistá, že tohle zvládnu. :-| :-|
Odpovědět
sarka: právě že to jsou ty samé - na šampus a na whisky...a do toho jedny obyč...hezký jsou, všechny broušené,ale ale co s tolika sklenicema..... edvi: vyhlídkový let? to je paráda :-) ty se bojíš létat?
Odpovědět
Profilova fotka
vyhlídkový let :-) ,tak něčeho podobného sem se taky obávala od kamarádů,ale nakonec z toho byla ta schránka :-) .Já bych se letět bála :-. . Každopádně pak jsme se dověděli,že něo takového taky chystali a pak pořád ty mé řeči,že pracujem na miminku atakdále,že teda nám ten seskot padákem nedaj
Odpovědět
petrajda: bojíš se lítat? jako i třeba na dovolenou? zase by to bylo hezký, dkyž to je třeba vyhlídkový let v místě, že si prohlídneš místo, kde bydlíš a žiješ z výšky a tak,jak ho nikdy neuvidíš.....ale když se někde bojí létat letadlem, tak to není moc vhodný dárek...
Odpovědět
Jo já se bojím strašně, velkým letadlem jsem letěla 3x a pokaždé jsem se držela i souseda a nedívala ven. A tohle malé letadlo???? no to nevím, rozd´ýchávám to doteď. :-|
Odpovědět
edvi:no to by podle mě bylo malé letadlo,třeba pro 8 lidí jen nebo tak.....tak jestlis e strašně bojíš létat, tak to není moc optimální dar :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?