Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
jana: no když ti to přišlo na staré jmíéno,tak se můžeš podepsat starým, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo,ale už se snažím psát jana L.... a do závorky své staré příjmení. Hodně objednávám z mimibazaru pro malého,tak at už ví,že za chvílku budu už "jen" Jana L.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky co si nemůžem zvyknout na nové příjmení...mě pořád kamarádi a známí píšou neustále mejly kde mě schválně oslovujou novým příjmením.Prej abych si zvykla.To prto,že jsem si nedávno stěžovala,že si snad nikdy nezvyknu :-D
Odpovědět
petrajda: no to ze mě si všichni v práci taky dělají srandu a záměrně mě zdraví "dobrý den paní P..." i ty se kterýma si tykám
Odpovědět
Profilova fotka
nojo provokujou a maj z toho určo zábavu já když minulej tejden zamlouvala ten hotýlek tak jsem se nejdřív představila postaru a pak se pani píšící rezervaci ozvala,takže říkáte Petráková a já jí teda do toho honem skočila né vlastně né už K....s smákla.Aso to pochopila..
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem si byla dneska konečně zažádat o OP a o pas... Ženskejm nějak vypadával systém, tak to bylo trochu n adýl... :-N . A bude platit Murphyho zákon: Nejhorší fotku máš v pase:-)
Odpovědět
aci: Já mám obě příjmení s -ová. A zatím teda pro ostatní jsem furt po starém D-, a pro rodinu po manželovi S-.
Odpovědět
A mám krásné iniciály - jako droga - LSD. :-N
Odpovědět
jana: Moc hezký fotky! Ten váš prcek má naprosto úžasný oči x-) Vám to samozřejmě taky moc sluší ;-) petrjda: na mě někteří kolegové volali novým jménem už před svatbou - prej ať si zvykám :-p :-D
Odpovědět
jana: moc krásný fotky, vypadáte jak ze žurnálu ;-)
Odpovědět
salome :-) iniciálny moc pěkný :-) já bývala mimozemštan - mívala jsem E.T.....tedka leda prdlajs, změna na E.P. :-(
Odpovědět
aci: E.T. bylo super ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
sal: co bylo, bylo :-( já se vám musím trochu přiznat, že jsem taková zklamaná...z té svatby....u mě žádná velká euforie nenastoupila...super jsem si to užila,ten den byl moc krásnej, ale.....že bych se vznášela na růžovém obláčku, to se nevznáším....spíš je to tak normálka,jako předtím......
Odpovědět
tede holt nástavají všední starosti
Odpovědět
aci: manžel byl takovej naměkko asi týden (až jsem nestíhala :-N ), nicméně už jsme taky v normálu... Ale já žádné změny neočekávala, snažila jsem si užít ten týden, protože jsem věděla, že to není trvalý stav :-x :-x . No ale kdybych chtěla něco významně měnit, tak se nevdávám... ;-) ;-)
Odpovědět
Hurá, už to tu funguje! Já se od dopledne zoufale snažim sem dostat a nešlo to. Holky, jestli si nechcete kazit náladu, tak radši dál nečtěte, ale já to prostě někde vyblejt musim... Jak jsem tuhle v pátek byla taková na prd - tak ty moje obavy se potvrdily. Dneska nám v práci oficiálně oznámili, že naše oddělení celý rušej, takže jsme od ledna všichni bez práce. Teda skoro všichni. Ale to tu radši nebudu rozvádět, ještějsem ty okolnosti tak úplně nekzousla. Takže dneska celej den sedim na jobsech a je mi úplně mdlo z toho, co budu muset absolvovat, než si něco najdu. Jestli vůbec něco najdu. A to jsem měla v plánu přesvědčit muže, abysme se někdy na jaře začali pokoušet o prcka. Z toho je mi asi nejvíc smutno, že tyhle plány prostě minimálně na rok padaj ;-( ;-(
Odpovědět
aci: Já teda po svatbě v lehký euforii byla. Zato teď mám pocit, jak kdyby mi někdo ten růžovej obláček ukrad přímo pod zadkem :-S
Odpovědět
krtek: a neni naopak vhodná chvíle do toho prcka jít teď? A hledání práce nechat poo MD?
Odpovědět
lotri: Zvažovala jsem to, ale přijde mi to takový... zbabělý. Ten problém by se jenom odsunul. já bch chtěla jít na mateřskou z nějaký práce, kam se pak můžu vrátit. protože hledat za pár let práci opět a ještě s tim hendikepem, že mám malý dítě... I když krajní řešení to je. Kdyby se mi nedařilo dlouho nic sehnat, tak se asi pokusim aspoň o tu mateřskou - aby jednou nebylo na děti pozdě.
Odpovědět
Ahoj, taky jsem se snažila sem dostat. :-) Sal: tak to je paráda s těmi iniciály. :-) Já je mám tak nějak divné. EWF :-) Krtek: no těžká situace, jak se to veme. Já bych ti poradila jít do mimi hned. Nikde není psáno, že když si najdeš práci tak se pak budeš mít kam vrátit. V dnešní době mám pocit, že to tak spíš nefunguje. :-( A z mé pozice:já bych nečekala na nic.Nikdy nevíš jaké problémy můžou nastat. ;-)
Odpovědět
edvi: no ono kdyby muž byl stejnýho názoru, tak je to jasný. Ale on se i teď na to cítil dost mladej, tak mám takovej pocit, že jemu se skoro ulevilo, že to odsunem. Každopádně tyhle prášky, co doberu s koncem roku, jsou poslední, na tom si stojim. Kdybysme se rozhodli, tak ať nám v tom nic nebrání. Myslim, že tak rok čekat ještě můžem. Ale jak řikám, kdybych měla bejt bez práce ještě třeba na jaře, tak kašlu na všechno a jdu radši dělat děti :-N Chci to s tou prací aspoň zkusit, já jsem vlastně docela hendikepovná, že jsem takový to pořádný matryrium pohovorů ještě nezažila. Tak ať aspoň vim, jak to chodí.
Odpovědět
Krtí, reakce viz IP ;-) . Jinak s těma práškama se Ti nedivím a s tím postojem k dělání dětí taky ne ;-) ;-) Držím palce.
Odpovědět
krtek: jejda, to je blbý :-( to mi přijde takový nefér vám to říct jen tak málo dopředu....nebo je to dost dopředu podle jejich názoru? určitě něco najdeš, budeme držet palce no na mimčo by sem asi taky šla když bych nic nenašla,ale zase jak říkáš, musí být na to dva a když se manžel ještě necítí,tak zase dělat mu to natruc taky není dobré.... no já se na obláčku nevznášela vůbec.....docela mě to mrzí, když tu čtu různá alba, tak se tam všechny holky rozplývají,jak je to manželství nádhera.... jsem ráda, že problém byl na beremku a né že mi v práci zablokovali tyhle stránky :-)
Odpovědět
aci: Já podezírala muže - že mi to zablokoval, abych tu nemohla ztrácet čas a projížděla radši jobsy :-N No oni to oznámili ve správný lhůtě - vlastně ještě dřív. Výpovědní doba je dva měsíce, takže s tim mohli přijít klidně ještě za 14 dní :-| No zatim se snažim nepropadat panice, třeba do konce roku něco najdu. Ale je mi jasný, že čim to bude dýl, tim horší to bude, z toho mám docela strach. Kdyby mi rychle něco vyšlo, tak bych si paradoxně polepšila - měla bych normální víkendy a svátky.
Odpovědět
Jo, měla bych něco provést s těma fotkama, všichni už se na ně asi těšej, ale je to problém - já na to teď nějak nemůžu koukat, moc mě to dojímá. Vždycky mi přijde strašně líto, že tam jsme takový bezstarostný, normálně šťastný... A teď je to najednou pryč :-(
Odpovědět
krtek: no já vím, že na výpověď je 2 měsíce....ale přece, že budou rušit celé oddělení,m to není plán na dva měsíce dopředu.....tak mi přišlo,že vám to mohli říct už dřív... mě je taky líto,že už je to pryč...navíc, tedka mám pocit, že mám těch fotek málo a že jsem chtěla jiný a rozhodně víc....
Odpovědět
aci: Ono to bylo takový "hurá" rozhodnutí, dost rychlý. Mometální krize jim posloužila jenom jako výborná záminka :-| ]-( Ono to oddělení prostě přebere externí firma, peče se to tam asi už hodně dlouho, ale dopeklo se to akutně teď. Naši šéfové to skutečně do pátku netušili. Nebo aspoň ten nejbližší ne. S těma fotkama - taky mě občas napadne, že ještě takhle jsme mohli mít fotku a tohle nemáme. Já třeba nemám ani jednu jenom se svejma rodičema.
Odpovědět
krtek:my zase máme všechny jen společný, žádnou zvlášt...taková ta romantika, jak je jen nevěsta u stromu. nebo na lavičce a tak....a taky jsem zjistila, že jsem se fotila z těma balonkama bez kytky....mě to vůbec nenapadlo si jí vzít...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Nepropadej panice jsi mládá holka bez dětí,určo něco najdeš.Horší by bylo kdybys měla před důchodem ;-) No s tím plozením nevím nevím.Nějak se mi do toho nechce aci:Já zas nemám jen se segrou a tak.Ale fotečky už neřeším.Já jsem ted taková spokojená a muž je ted hrozně fajn.Jo a už mám konečně nové doklady ale pořád si připadám,že to nejsem já.Mám přijmení po manželovi a všichni to strašně komolí. Taky mi nešlo se sem dostat :-(
Odpovědět
aci: máte krásný fotečky ;-) , vzpomeň si, jak jsi byla nadšená, když jsi je sem dávala ;-) ;-) . My zas nemáme fotku s podvazkem, nikde nejsme na zemi, manžel nemá nikde sundané sako... Fakt to neřeš:-):-). Z těch fotek je vidět ta atmosféra a to je přeci hlavní... No a až je budete ukazovat vnoučatům :-D :-D , tak jim to určitě nepřijde :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?