Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Odlítáme 9.12. a vracíme se na Silvestra večer... Na ty tři týdny se taky těším:-). Budeme cestovat, válečku dáme tak max 4 dny... Co stihneme, stihneme... Itinerář budeme řešit asi až někdy v listopadu, manžel už část viděl, navíc máme další reference... ;-)
Odpovědět
Sidi fotečky budou večer,slibuju..v práci je fofrník,absolutně nestíhám.
Odpovědět
ahojky, tak jsem tam dnes hodila fotečky ze svatební dne. jinak manželství je úžasné vůbec se nehádáme. je to mezi námi ještě lepší než před svatbou. tak se mějte já se loucím.
Odpovědět
mayner: Fotky krásný ;-) My to máme po svtabě stejně, fakt "líbánky" x-) sidi: my máme doma právě binec i bez dítěte, tak si občas řikám, jestli bysme pak s dítětem užnebyli případ pro sociálku :-N Ale ono je to vlastně tak, že pak je ženská zase furt doma, tak si to asi ošéfuje líp, než když chodí domů jako já - zouhle dobou ;-) Já se přiznám, že se snad nejvíc obávám financí. Neumim si představit, že bych byla finančně totálně závislá na manželovi a musela si řikat o každou podprsenku :-S Teď jsem si dost zvykla na svůj stálej příjem a sem tam si udělám nějakou radost - knížku, parfém, něco na sebe... S mimčem jde asi všehcno stranou, ale stejně. A navíc u nás s tim bytem... Abysme si dítětem definitivně nezavřeli dveře k hypotéce třeba. A zase v tomhle bytě by to jakž takž po totálním převrácení vzhůru nohama šlo s mimčem, batoletem, ale třeba školní dítě už by se sem nevešlo, to bysme neměli nikdo soukromí :-|
Odpovědět
Ještě mě napadá - kdyby to bylo třeba jak u aci, že by manžel hrozně moc chtěl, tak mě do toho taky asi vtáhne, ale my jsme váhaví oba (ve všem - fakt super páreček :-N ) a já jsem se musela donutit být ta "odhodlanější" a razantnější. Takže tak je to zatim i s mimčem. Ale to moje "odhodlání" je zatim prostě docela slabý, chtělo by to holt podpořit ještě z jeho strany.
Odpovědět
krtek: hihihi, slabý odhodlání, to je pěkně napsané :-) no my se do bytu vejdeme maximálně s batoletem, takže už plánujeme rozšíření domku ...
Odpovědět
Kočky tak už to upravuju...snad to bude tak do půl hodiny hotové..abych plnila slovo ;-) ;-) ..ale jsem vysoce technický typ..chichi
Odpovědět
jani: Hurá, těšíme se!
Odpovědět
janicka: jsme napnutý jako špagátky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janicka: krása x-) ,nádherné fotky,moc gratuluju :-)
Odpovědět
Holkýýýý je to tam..teda u nás to bylo málem na rozvod,protože mi tady něco nešlo,tak jsem Pepču porád otravovala,ale nakonec jsem se tím prokousala.....
Odpovědět
Jani ty jsi nějaká fofrovka ;-) ..já si tady ještě utírám pot z tváře a ty už mi píšeš paráda..... Ale tak uuufffff..takhle jsem si oddychla....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janicka: hihihi to byla náhoda,jen jsem zrovna jukla..... :-) :-D
Odpovědět
jani: Krásný fotečky! ten šál vypadá náhodou úžasně romanticky x-) A kytička se fakt povedla. jsem si řikala, jakou sis nakonec vybrala a doufala jsem, že tu, co máš v přípravách. A taky prstýnky fakt super, originální a elegantní!
Odpovědět
Jsem moc spokojená...na to jak byly popackaný ty šaty..tak z fotek mám obrradost.Dokonce i já ošklivka jsem si na nich připadala hezky...I když taky mám nějaký s dvěma bradama,šklebem místo úsměvu,ležící spící a tak...ale dají se vybrat i hezké... Sidiiiiii!!!Tak kdepak se flinkáš,plním tady svůj slib a ty nikde!!!!
Odpovědět
Ahoj vdané paní. :) Jsem tu zpět ze svatební cesty, byli jsme v Řecku na Peloponésu a bylo to super. Po šesté večer jsme byli doma, vybalili jsme, vyprala jsem a poctivě dočetla vše, co jste napsaly. ;-) Dodatečně velká gratulace všem novomanželkám. Zítra budu volat fotografce a snad bychom si už mohli jít vyzvednout hotové fotečky, takže pak je hned šupnu do alba, aspoň pár. Co se mimča týče, tak já vysadila HA cca před 4 měsíci a teď na svatební cestě jsme začali pracovat na miminku. Je mi ale jasný, že tak rychle to nejspíš nepůjde... ale uvidíme. Pro dnešek se loučím a přeju dobrou noc, jsem utahaná jak kotě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janička:Takjá už jsem to zkoukla a musím říct nádhera,moc ti to slušelo i Pepčovi a ty fotky jsou úžasný.Ten šál ani nebyl tak nutný jak jsi psala.Nevěsta kočka ;-)
Odpovědět
filu: Ale bylo by to hezký - "počít" na svatební cestě ;-) Řecko nepokrytě závidim x-) jani: Jaká ošklivka?! Na těch fotkách ti to moc sluší! Ty černobílý jsou vyloženě krásný x-)
Odpovědět
Holčičky jste moc hodný..já mám prostě když se fotím nějak málo sebevědomí nebo co..připadám si vždycky jako blbec.....Teď musím na všechny ty nové OP,ŘP,katastry a tak..tak jsem ráda,že mám fotky hezky doma a nemusím se chodit znovu fotit....
Odpovědět
janicka: vypadala jsi opravdu nádherně.....ten šál těm šatům dodal takou nadýchanost a kytka byla opravdu krásná...fakt super fotky :-)
Odpovědět
Ahoj holky:-), Janicka: nádherný fotky, s tímhle materiálem to byla hračka :-) ;-) . Kytyička je taky nádherná... :-) Filu: vítej z dovolené, romantické líbánky, to zní úžasně x-)
Odpovědět
Sarka: To "houby" bylo slovo údivu, nikoliv popření toho, co ti říkali doktoři. Napsala jsem, co zase říkal můj doktor a imunolog ;-) Holt co doktor, to názor. Mam v planu stejny trojboj, na jare, takze docela blby odkladat plozeni zase az o rok.. :-| Krtek: Mraky byly reál, jen ty barvy to asi ještě víc podtrhly. Janicka: ty jo, jsi fakt kočka ;-) A ty prstynky na kytici vypadaji luxusne!
Odpovědět
ahojky děvčata, jak se vám líbilo mé svatební album
Odpovědět
salome: tys ty fotky v albu nějak zkrouhla :-( mayner: fotky hezké, měli jste maličkou svatbičku :-) zajímavé šaty s tím vrškem, to se taky hned nevidí
Odpovědět
Profilova fotka
mayner: krásné fotečky,slušedlo Ti to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , tak zase po tejdnu a jako vdaná paní.Asi mě zdrbnete že sem nedala vědět dřív,ale u nás technika a komputer si dělá co chce a když nejvíc potřebuju prostě něco vypadne,zmizne,nebo prostě jen nejde elektrika atd. Všechni možné fotky ze svatby mám na rajčeti www.korinkovci.rajce.idnes.cz, sem do alba postupně dodám. Svatba jak mnohé z vás píšou byla krásná,ale krátká. Přálo nám počasí.A druhej den ráno mě muj už manžel překvapil,že mi u mé kolegyně zařídil tuto sobotu volnou,takže jedem do hotýlku v městečku Lázně Bělohrad.Bohužel můžem až v sobotu ráno,protože miláček má odpolku,ale to vůbec nevadí,aspoň jak se říká něco.. Takže taková minisvatební cesta.
Odpovědět
aci: Jj, kdo se chtel podivat, uz se podival a vzhledem k tomu, ze pracuju porad s lidma, nechci, aby me poznavali. mayner: Pěkná svatbička, takova decentni, opravdu vas nebylo vic?
Odpovědět
petrajda: já si zrovan říkala, že jsem žádné tvoje fotečky neviděla :-) moc ti to slučelo a ta kytka, super a netradiční salome: tak jo jo...myslíš, že jich sem tolik chodí?
Odpovědět
petrajda. jaks e vlastně povedlo zvládnout organizaci hostiny, jídlo a pití, měli jste všeho dost?
Odpovědět
petrajda: Jeee, tobě to ale slušelo :) Podle te fotky na vizitce jsem si tě představovala jinak ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?