Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Sidi: Krásné fotky a super kytka, ta se mi moc líbí :) A kde že jste to byli na svatebce? sarka: houby, tak to jsme jeste neslysela. Me jen doktor ríkal, ze je dobre plodit deti pres jaro a leto, ne na podzim, pac to zacinaji virozy apod a je to riziko (jak pro matku tak hlavne dite).
Odpovědět
Dneska jsem dostala náhledy posledních fotek - od Bigoše. Pár jsem jich hodila do alba. V pátek by mel mit hotovy vsechny, tak uvidim. Zatim jsem moc nadsena. Ja uz teda byla nadsena pri tom foceni, takoveho fotografa jsem jeste nezazila, fakt borec, jinak se to rict neda. Ten pristup byl neuveritelne skvely, porad nas povzbuzoval, chvalil, valel se po zemi, az byl cely spinavy, ale nic mu nevadilo, co by pro zaber neudelal, a stale mel vybornou naladu. x-)
Odpovědět
já si na brum vždycky vzpomenu, když vidím přehled diskuze a její příspěvky v každým druhým tématu :-) salome: fotky od Bigoše jsou moc pěkné, hezky "umělecké" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme:Takfotkynádherný jsem zvědavá nazbytek,moc vám to slušelo.Jaro jo?To je ale strašně brzo.My by jsme se chtgěli začít snažit taky příští rok,ale jednou si říkám že jo,ale pak mě to zas přejde a říkám si času dost,ale strašně to letí. sarkajak:Děkuju,to jsem takyneslyšela a kam vlastně razíte? aci:No já právě taky a koukala jsem na album a nic tam ještě nemá. krtek:Takyjsem si nějak navykla sem pořád lezt, a lotri nám nedala ani fotečky co?
Odpovědět
Salomm: nějak nevím, proč bych neměla věřit gynekologovi a internistovi 8-( 8-( . Dva nezávislé zdroje... Jinak fotky chválím ;-) Sidi: Chystáme se na trojboj Thajsko, Vietnam, Kambodža... Už se těším:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:Ty vado,tak to jste hustý,tak si to užijte a jedete od cestovky nebo na vlastní pěst? :-o
Odpovědět
Na vlastní pěst, od cestovky bychom si to moc neužili... Ta organizovaná zábava nás moc nebere:-)
Odpovědět
sarka: manžel taky chtěl jet do Kambodže na svatební cestu :-)
Odpovědět
Ahoj holky, včera mi začal semestr a mám hlavu v pejru, takže Vás nestíhám ani trochu. Hodila jsem nějaký fotky do alba, kdybyste chtěly mrknout. Ještě přihodím pár z líbánek.
Odpovědět
Profilova fotka
lotri:Už jsme mysleli,že jsi na nás zanevřela.A jak to dopadlo s rodiči,jak jsi se pořád strachovala,snad vše O.K? sarka:Aha,moje segra právě dělá poznávací zájezdy pracuje v arcadia air,tak jsem myslela,jestli neletíte s nima.Tak si to hezky užijte a jak dlouho tam budete?
Odpovědět
Ahoj! Já bych taky nejradši začala se snahama o mimčo na jaře, jenom nevim, jestli 2010, 2011, 2012... :-N Manžel by toptiž chtěl štíra, jako je on - to byl aspoň jeho poslední argument, proč počkat ještě asapoň pár měsíců. Mně to tak přijde, že když má něco začít, tak po novým roce nebo na jaře... A ten argument s chřipkama mi přijde hodně logickej, to je poslední "tečka" ;-) JInak vám docel závidim ty exotický cesty. My teda ne že bysme na to nemohli našetřit, ale museli bysme šetřit hodně a douho takový touhy poznávat exotiku zase nemám. Ovšem... dneska jsem se dozvěděla, že musim vydat penníze, za který by byla hodně pěkná dovolená, za úplnpu blbost - vyrovnán "školních hříchů mládí" :-S Prostě ty prachy vezmu aprakticky hodim z okna. Jsem v srpnu podávala ještě nějakou žádost, ale celý to bylo zamítnutý, jještě stylem, kterej mi docela sebral vítr z plachet. Naprosto se mnou vyj...ali, pardon. Mám šílený výčitky svědomí, že jsem vlastně o ty prachy připravila svojí blbostí nás oba s mužem, i když to zaplatim ze svýho, ale chápete, jak to myslim...
Odpovědět
lotri: Fotky krásný! To je zvláštní pocit - když jste měli obřad, my se fotili, a když vy jste se fotili, my byli nejspíš na cestě na oběd :-N A na tý fotce 5, jak koukáš z auta, mi připomínáš někoho známýho tim úsměvem, nevim, asi Magdu Vašáryovou? Tim výrazem ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
salomme: Taky moc hezký fotky! POřád koukám na ty mraky, jestli to tak fakt vypadá i v reálu, nebo je to nějakej efekt - jak to tak "dramaticky ujíždí" :-N Holky, já bych ten den tak vrátila, jsem dneska fakt nějaká ze všeho špatná a ta svatba byla tak krásná a bezstarostná, štve mě, že jsem tyhle problémy neměla vyřešený před svatbou (snaha byla, ale pitomá úředničina), že si to takhle přetahuju do manželství :-( Vlastně nám...
Odpovědět
Nazdárek kočulinky, tak už jsou fotky doma,ale omlouvám se,absolutně teď nestíhám,doma je nějaká džungle,tak jdu na úklid.Vložím je stopro zítra..slibuju ;-) ;-) Jinak jsem z nich vedle,už jsem si jich i pár vybrala ..tak uděláme finální výběr a necháme si jí zvětšit na zeď.Jinak máme 60 tištěných a cca 300 na cédu. Krti musím říct k tomu miminku abyste prděli na cokoli nepodstatného..jako je pohlaví,datum narození...důležité je,aby Ti bylo dobře a miminko bylo zdravé...a pokud jste si jistí,tak neváhej a běžte do toho hned.Ono to většinou stejně hned neklapne,zvlášť,když se bere HA,takže určitě nějaká doba ještě uběhne. Koukám,že tady teda frčí hodně exotiky...my jsme bohužel bez dovolené,ale v sobotu jdeme na výzvědy ohledně domečku,takže to by byl ten nejhezčí zážitek.... Holky a taky máte pocit,že na obřadu jste se tvářili tak nějak přiblble a teprve až ty fotky z "venkova" stojí opravdu za to????
Odpovědět
jani: Jasně. Mě to spíš pobavilo, protože manžel najednou, že je ještě brzo. Tak já jak to jako myslí, že jako kdy podle něj brzo nebude? A on - já chci malý štírče, ty se dělaj pozdějc ;-) Jasně že je to jenom sranda, já mu na to odpověděla, že to bysme museli "plodit" jenom v únoru nebo kdy :-D Jinak to mám dost podobně jako sidi - někdy bych to brala hned a jindy jsem zas dost na vážkách. Holt to bude muset nějak přijít no. A první, co pro to uděláme, bude, že nepůjdem pro další prášky ;-)
Odpovědět
A kolik je manžovi??? To odhodlání nejít pro prášky je strašné...člověk chápe to rozhodntí jako zásadní a já se přiznám,že jsem si snad 2 x řekla,..tak příště,tak příště...a teprve na potřetí jsem pro ně opravdu nešla....
Odpovědět
Bude mu 31. Akorát ;-) Já to teď odložila poprvý :-D Potřebuju dát do kopy MS, aby nepřišla přesně na Vánoce, jak mi to teď vychází. I když, kdybych vysadila, tak asi nepřijde taky, to tělo si chvíli asi dělá, co chce po tom vysazení ne? Taky mipřijde děsný, že se máme už v lednu rozhodnout o dovolený (mimochodem, na to místo, kde jsme byli letos, je pozdě už teď. Ale nám se nechtělo plánovat dovču tři neděle po návratu :-N ). A já fakt netušim, jak se mi to všechno "usadí", takže vybrat jakejkoliv termín je dost velkej risk :-S
Odpovědět
Krti já jsem po vysazení měla cykly dlouhé 36-38 dnů..a znám holky,které se dostaly i až na 45 dnů...po té HA je to opravdu nevyzpytatelné... Jinak věk má opravdu ideální....Pepčovi bude 31 v březnu.To si myslím,že je tak akorát,aby jim panáčkům už docházelo,co si to pořizují za obrzávazek.I když už se těším na první UTZ s Pepčou,protože i když jim řekneš,že jsi těhotná,tak oni to stejně moc nechápou,dokoud toho červíka neuvidí na vlastní oči. Jdu na ten úklid,tak papa.
Odpovědět
Uf, úklid, to mě tky čeká :-S Tak hodně zdaru!
Odpovědět
Profilova fotka
krtek,janička:No o úklidu mi povídejte já ještě neuklidila zbytky krámů a dárků po svatbě a už se mi doma kupí prádlo z dovolený.Nějak nejsem schopná to dát doma do původního stavu a abych vám řekla pravdu ani se mi nechce.Muž se vrátí až v pátek a já jsem dnes na noční. Jo jo antikoncepce je fajn,přesně vím kdy to dostanu a až nebude to ani to,tak to bude hustý.Dneska mám zrovna den,že mi přijde když si pořídíme mimi,tak vlastně všechno skončí.Jsem spokojená v práci,přijdu domu,mám takový svůj klídek no nevím nevím,ale už je mi 26.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ahoj,nevím,ale myslím si,že nikdy to nebude na 100% to těšení na miminko....jako člověk se vždycky těší,ale vždycky tam bude to ALE.....(klid,pohoda,jít si kam člověk chce atd...). S vysazením HA jsem měla pěkný bordel v těle....(s prominutím). No já vysadila v říjnu a otěhotněla jsem až v únoru ( krtek,právě že my máme štírátko ;-) ),a je fakt,že s tou chřipkou na začátku těhotenství je pravda. Já měla těžkou chřipajznu než jsem otěhotněla,a právě že bacili ve mě zůstali a právě to byl důsledek toho,že jsme s amlým lítali pak po nemocnicích. Ale nechci to tady rozebírat,ani to sem nepatří,hlavně že u nás už je vše OK,ale jen jsem chtěla písnout,že je to prostě TAK.......... 8-) :-o :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jana:Ale patří,právě to rozebírá´me,takje to určitě k tématu.Jáse toho takypořád bojím a nemůžu se rozhodnout.Jani a co druhý?
Odpovědět
Profilova fotka
myslím si,že jistá si nejsme nikdy žádná na 100%,myslím si,že ty pochybnosti tam budou vždycky,a u každého. Nevím,je to jen moje řeč,já se taky bála i když jsem se zároven strašně těšila,jsou to prostě (aspon u mě byli) takové pocity....Toto ale filozofuju co :-D .???????????? Né,jen chci fakt říct,že jestli má někdo dítě ve 25 nebo ve 30 letech,je to vlastně v podsatě jedno.... A jestli já chci druhé....??? Víte holky,že ted doma řešíme dilema? Manžel samo chce duhé,ale já prostě ještě nééé,nevím jak budu mluvit na jaře (třeba),ale zatím mi to tak vyhovuje,malý už bude mít 2 roky,je to ted už také super,konečně taky UŽ začal v noci i spát :-N ,ale zase na druhou stranu,nechci aby byl jedináček,ale zase aby pak mezi dětma byl moooc velký věkový rozdíl (to je naprd,i doktorka to říkala),ale co má dělat...??? Na jednu stranu chci a na jednu stranu ještě nééé. Fakt nevím....
Odpovědět
lotri: moc ti to slušelo, opravdu jsi vypadala krásně a máte hezké foto :-) janicka: tak at se domeček podaří sehnat a těšíme se na ty fotky :-) mě tkay přijde, že ty v obřadní síni jsou takový obyčejný,ale ty v přírodě a v parku jsou super :-) u nás chce mimčo hlavně manžel..mě je 28 a jemu 35 ...já vím, že to jednou musí přijít, takže teoreticky souhlasím,ale taky se bojím, přece jen jsem zvyklá na tu svobodu a tak a pak to bude všechno v háji....jak píše sidi....na druhou stranu taky už nejsem žádná dvacítka, tak si říkám,ž e čím dřív, tím líp jana: my jsme byli s bráchoui o 5 let a bylo to v pohodě....manžel byl se ségrou o pět let a bylo to prej hrozný :-) tak záleží asi na situaci....co máme známé co už mají dvě děti, cca po dvou letech, tak mi nějak nepřijde, že by si spolu vyloženě vyhráli
Odpovědět
Nazdárek kašpárek, Aci já myslím,že nejdůležitější je to rozhodnutí vysadit..a pak všechno přijde tak nějak samo....až poprvé najdeš //,pak ti poprvé mudra ukáže černou fazolku,pak černého červíčka,pak miminko,pak ti začne růst pupík,půjdete na první UTZ....a tohle všechno prostě Ti ten vztah k miminku udělá.A sama přehodnotíš to,že jsi ráda,že nepotřebuješ každý víkend někde lítat...atd.. A věk,ten máš myslím naprosto ideální....my začali až v mých skoro 31....a občas když pořád nebyla // jsem na sobě cítila ten tlak. Ale musíš si to hlavně obhájit sama v sobě....Já jsem teda nastanevná na mimihodiny neskutečně..proto i ta svatba šla trochu bokem....mou prioritou je zdravé miminko....A i když mne Pepča někdy dost prudil ohledně svatby,tak jsem kvůli tomu nikdy nebulela..ale kvůli miminku už několikrát.....
Odpovědět
janicka: tak já si vysazením mám docela zkušenosti, už jsem experimentovala s tolika HA, že je na to tělo docela zvyklý.....Já o víkendech nikde nelítám, ale vím o sobě, že potřebuju svobodu a možnost, třeba se jen tak sebrat a někam vyrazit, z ničeho nic....mě fakt ty mimihodiny vůbec netikají :-( ale se svatbou jsem to měla taky tak, já jsem prostě takovej rozumovej typ nebo jak to říct.....víceméně to dělám kvůli manželovi, protože je o dost starší a už není nejmladší a už jsi mimčo přeje dlouho... Potřebovala bych aby to na mě nějak hupslo, ta potřeba :o) abych se toho tak něděsila....
Odpovědět
sidi: budeme tam 3 týdny, bože, jak já se těším... Už aby to bylo :-N :-N Ad děti: v srpnu mi bylo 30 a ráda bych otěhotněla dřív než mi bude 31:-). Tak uvidíme, jak to klapne... :-D :-D
Odpovědět
sarka: dovolená tři týdný, to je paráda, taky jsem to tak jednou měla a bylo to boží....
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Tak kde jsou ty fotečky? sarkajak: 3 týdnyjo?Ato všechno stihnete?A kdy vlastně odjíždíte?Na mě je to strašná dálka a hlavně pro mě ta jazyková bariera,jsem debil na jazyky :-( jana:Já jsemstrašně chtěla před dvouma rokama,když se narodila neteř,bylasem jak pominutá,ale ted s odstupem času,jak jí vidím jak roste,je to normální dábel,tak si říkám,jestli to chci.Přijde k nám a během půl hodiny mám byt vzhůru nohama :-( Tak to jsi s druhým nejistá jako mi s prvním,ale ty už víš co tě čeká vid? janicka:To jo,člověk řeší hovadiny,ale paksi uvědomí hlavně aby to miminko bylo zdraví vid?Já to chápu,švagrový hrozilo vyvolání porodu ve 30.týdnu,byli to neskutečný nervy :-| Naštěstí to všechno dobře dopadlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: přesně tak ;-) ,už vím do čeho jdu....ale zase si říkám,vzít "to" jedním hopem a je klid. No uvidím co na jaře. příští rok mi končí mateřská,tak se musím rozhodnout. Ale zase už bude barák,zahrada,takže zase další +. Nebudu muset,furt lítat na procházky,když budu moc být venku a vlastně být doma. :-) A malý je zlatíčko,akorát,je zvyklý na pozornost,furt si s ním člověk musí hrát,spinkat fakt začal až nedávno...tak každý tvrdí,že druhé mimi bude andílek ;-) Janicka: souhas,zdraví je opravdu to nejdůležitější !!!!!!!!!!!!! Ps: těším se už taky na fotečky Sarkajak: úplná závist :-D tý jo 3 týdny dovolená,užíj si to.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?