Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Nazdárek Estrel..tak kdypak budou fotky u vás??? Jinak vývazky jsem hodila za hlavu snad během 2 minut.....někdo je úmyslně nemá,takže jsem to neřešila...spíš mne štve,že jsem za ně dala 300,a pak jsem je vůbec nepoužila... Kamarádka co mi tu kytku vázala,tak mne prosila,aby mi jí fotografka speciálně vyfotila..detailně,tak jsem ráda. Jinak jsme ještě měli úspěch s prstýnkama...nejen svatebčani,ale dokonce i paní matrikářka byla paf. Byl to moc hezký den,počasí jsme si objednali jako na zakázku....jen to jméno..nějak mi to nedochází,tak mi přijde divné,že jsem teď Černohorská.... Doknce jsem ani nebyla nervozní..to Pepča by na tom hůř...chichi,pořád mi žmoulal prstem ruku...ale pak mne začal mačkat,když pan oddvávající mluvil o tchýni..vrrrrr.... :-D :-D A jak dělal ramena,tak byl nakonec víc naměkko než já.I když nejvíc dojatý byl asi můj taťka ;-)
Odpovědět
ahoj holky, všem novomanželkám všechno nejlepší...:-)nakonec jste měly počsí super super,ještě lepší než na začátku září :-) edvi, estrel, janicka, už jsm moc zvědavá na fotky :-)
Odpovědět
Aci počasí bylo naprosto bombičkový... Fotili jsme se asi na 3-4 místech...ale asi nejvíc jsem zvědavá na fotky od nás do parku....jen to pozování..to bylo něco pro mne....ale jak jsem psala fotografka mne totálně uvolnila,byla skvělá.Dělali jsme třeba fotky ve stylu Oldřich Nový,takže jsem se tam musela zaklánět,pak Pepča coural v listí,u stromů a tak.No těším se na ně moc. A co Aci Ty,už sis zvykla na nové příjmení???
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Z toho si nic nedělej,mě zas ujela kolona,sice bylapěkně dlouhá,ale já jelanakonec sama :-( Na fotky se taky těším
Odpovědět
chichi..Sidi to jsem taky vlastně už zapomněla....my se zase honili okolo bloku....prvních 5 aut to pochopilo a dalo se za ženichem..my jsme čekali,abychom mohli vyrazit poslední..jen Pepčův natvrdlý švagr se ale vydal někam jinam...takže jedna kolona čekala a druhá si vesele jezdila kolem bloku.... :-D :-D
Odpovědět
Ahoj! jani: Moc gratuluju! Tak hlavně ře ty důležitý věci vyšly - vývazky jsou vlastně prkotina a šaty ti určitě stejně slušely! (Jedna moje bejvalá spolužačka se taky vdávala v jným stavu a právě si to moc pochvalovala - že snad jedinkrát v životě má do těch šatů co dát :-D taky je to na těch fotkách patřičně vidět a pánům se fotky moc líběj, obzvlášť fáze "podpisy" :-D ) Holky, fakt se moc těšim na fotky! lotri: Ty nás tu jako po svatbě zazdíš jo? No tak se měj ;-) Ať vám do budoucna všechno vyjde nej nej!
Odpovědět
P.S. jani: A kdo vás vlastně fotil?
Odpovědět
Krti fotila nás Lada Baladová,je to louňačka. Budeme to mít taky jako jste to měli vy i na jejjích stránkách. Od kolegů z práce jsem dostala album,tak alespoň bude kam fotky dát. Až budou fotky zaplacený,tak pak bude možný spočítat všechny nálkady,jsem na to docela zvědavá. Jinak Lotri teda fotky nic moc..jenom dvě ju???To jsi nás teda pokochat moc nenechala. :-(
Odpovědět
jani: Jo jo, znám její stránky. Ona a Seničová - dělaly nějak spolu ne? Krásný fotky, úplně mě uchvátily nějaký zimní kdysi. Akorát stránky Baladový mi teď nějakou dobu nejdou prohlížet - hlásí mi to virus :-| Ale už jsem to dloho nezkoušela - třeba už se to umoudřilo.
Odpovědět
Jo, už je to lepší, hurá! Ale některý z těch alb se mi prostě nenačtou. Tak doufám, že to nebude zrovna případ too vašeho ;-)
Odpovědět
Jani - Je super, že se vám to nakonec tak pěkně vydařilo, podle toho co píšeš, ani ti nebylo špatně, takže sis to mohla užít. Přeju hodně štěstí :-)
Odpovědět
sidi: povídej a přeháněj jaká byla vše super svatební cesta? janicka: já si vůbec na to jméno nemůžu zvyknout :-( ale vůbec :-(
Odpovědět
Článek se načítá
aci: Já si zvykám tak rychle, že je mi to až divný :-N Třeba ještě nějaká depka přijde, že už se nejmenuju jako dřív, ale zatim vůbec nic. prostě jsem V...ová a hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aci:No začnu cestou ta byla strašně dlouhá,přestup v Paříži naštěstí bez komplikací,ale těch 11 hodin síla.Hotel krásný,pokoj 60 m2,uklízeli 2x denně.Výlety krásný,příroda nádherná,akorát nám nepřálo počasí 2 dny pršelo a 2 dny zataženo bez slunka ;-) Jinak jsme si to užívali ;-) Jo a viděla jsem 5 svateb,tak jako slepice jsem všechnyočíhla a nejkrásnější byla ta poslední,ale to byli nějaký těžcí pracháči,měli sebou i 20 svatebčanů.Já jak jsem na to koukala,tak bych za tu svojí neměnila ani za nic,ve dvou super,ale přišlo mi to smutný,že tam ta rodina s vámi není Jdu dávat profi fotky :-)
Odpovědět
sidi: Tak to jste měli krásný (až na to počasí teda - ale aspoňbylo fajn na nějaký výlety ne?). 60 m2 mě pobavilo, my tu obýváme 35 i se psem :-D
Odpovědět
P.S. Už ty pvní profi fotky jsou krásný x-) Navíc Brandejs, to bude pokoukáníčko, až budou všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky přeju posledním zářijovým nevěstinkám hooodně štěstíčka x-) ....Jdu shlédnout alba... ;-) Sidi: těžká závist... :-D 8-) ,taky bych si takovou dovču dala říct x-) x-) Jinač furt čekáme na profi fotky (ale řekl do 14 dnů) tak je ještě skoro týden čas ;-) ,tak mu nechcu psát,aby si nemyslel,že ho honím či co. Počkám do pátku. Holky prosím Vás zítra jdu na matriku pro oddací list,dají mi ho i když tam se mnou nebude chlópek...??? Je dlouho v práci,takže nemá čas tam se mnou zajít. Jo a má tady z Vás některá prcka? (např.Kozinka) Musí se asi nechat udělat i nový rodný list malého....nevíte? Děkuju :-)
Odpovědět
jana: Mně ho dali. I poštou by ho případně poslali, kdybysme si ho nevyzvedli osobně. Ale já neměla doma stání, prostě jsem do toho Brandejsa musela :-N S prckem teda netušim... Já budu mít asi poslední fotečky (od strejdy) zítra. Je jich 114 x-) Hurá, aspoň ještě nějaký "svatební vzrůšo" :-D
Odpovědět
sidi: Dyť to řikám - fotky krásný ;-) Je o zvláštní vidět jiný fotky ze stejnejch míst, kde jsme se fotili i my. Taková příjemná nostalgie. Miluju Brandejs :-D Doufám, že tam manžela dotáhnu aspoň jednou ročně na výročí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Děkuju,byla to teda dřina ze 600 fotek vybrat 50.Tak snad se budou líbit.Jo byli jsme na dvou (500 euro),takže nic levnýho a pak sami na nákupech a na známce v poštovním muzeu ;-) jana:Dají ti ho určitě,já jsem byla taky na fotky zvědavá jak blázen.Pořád si je se segrou a švagrovou prohlížíme,no blázni. Holky mě to přijde že už je to tak dávno co byla tasvatba,to je děs.
Odpovědět
mě to přijde horzně dávno :-( sidi: profi fotky jsou super
Odpovědět
Vám to taky přijde dávno? :-N Já ze začátku prohlížela fotky snad denně, několikrát dokola. Teď už teda ne denně, ale když se do toho dám... :-D Dneska je jedu konečně ukázat babičce. Mám pocit, že když třeba s mámou prohlížíme všechny najednou, tak už toho má za chvíli plný kecky - a to já zase nikdy :-D KLidně by jch mohlo bejt víc. Ale zase ten výběr pak by byl ještě těžší. sidi: Fíha, docela drahý výlety! Ale hlavně že jste si to užili ;-) To je zvláštní, si tak řikám, kolik zajímavejch míst na světě nejspíš nikdy neuvidim :-N
Odpovědět
my jsme tedak o víkendu dostali video,tak jsme se u toho strašně nasmáli :-) někdy mě mrzí, že z toho mám spíš legraci a pocit, že to byl dobrej mejden, než nějaký vážný pocit a romantickou radost, že jsme manželé...
Odpovědět
ahoj holky hlásím se jako vdaná paní! Vše proběhlo OK, jen to bzlo velice rychlé!!! popíšu až bude víc času a udělám si o tom trochu obrázek jaké to vlastně bylo, ale mzslím si že povedené, doma jsme byli ve čtyři a v neděli uplně utahaní. pak napíšu, mějte se a děkujeme za podporu všem přeji jen a jen dobré manželství
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím všechny novopečené manželky:-). Jsem ráda, že jste si svatbu užily se vším všudy :-) . Mrkla jsem do stávajících alb, a všechny fotky vypadají, že všude byla nálada výborná a atmosféra pohodová :-) :-) . Už se těším na další sadu foteček :-x
Odpovědět
Ahojky všechny vás zdravím, moc jsem sem nechodila ale snad si vzpomenete. Tuhle nádhernou sluneční sobotu jsem měla svůj úžasný svatební den, dala jsem do alba jednu fotečku moji nejoblibenější další budou později. Byla jsem se vším maximalně spokojená. A můj manžel se ke mě chová moc hezky jak se ani před svatbou nechoval tak snad mu to vydrží. Jinak všem zářijovým manželkám hodně štěstíčka
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Děkuju, já jsem z nichtakyunešená,pořád na ně vejrám.Nechalajsem si udělat i 3 foto knihy,taksemnato zvědavá. Holkya která plánujete mimi? A co naše brum?Vdala se taky nebo to zas odložili? ;-)
Odpovědět
sidi: Brum se tušim úspěšně vdala, ale docela bych chtěla vidět fotečky a zatim nic - tak nevim, jestli budou? Fakt bych jí chtěla vidět, měla vybraný moc hezký šaty ;-) A mimi - no asi takhle, dneska jsem si vyzvedla další porci prášků a chci věřit tomu, že poslední. Tyhle tři měsíce jsme si odůvodnili tim, že jako doklepeme ten rok a já navíc potřebuju posunout "ty dny" tak, aby mi nevyšly přímo na Vánoce. A sleduju diskusi o Pharmatexu s tim, že až doberu ty prášky, tak zkusíme něco jinýho (asi ten Pharmatex) a doufám, že nás to brzy přestaně bavit :-D Jsem zjistila, že mě nevyhovuje snad žádná antikoncepce - u spousty mi vadí aplikace, u prášků zas ty vedlejší účinky, tak já nevim, asi nám nezbyde nic jinýho než plodit :-D :-D Jinak jsem natěšená na fotečky posledních zářijovek a taky doufám, že tahle diskuse úplně neumře jenom proto, že už to máme všechny za sebou - docela jsem si zvykla na ten pokec tady ;-)
Odpovědět
krtek: já si taky zvykla na pokec,ale tedka se to snažím eliminovat, protože se musím začít v práci soustředit a když každých 10 minut čumím na beremko,takt o mco nejde :-) my mimi teoreticky jo,tak v příštím roce..... tedka budeme zařizovat obývák, tak když se při tom nepobijeme,tak snad po vánocích
Odpovědět
Ahoj holky, tak na Brum jsem si ani nevzpomněla... :-N :-N . Sidi: Ty profi fotky jsou fakt nádherný ;-) Mimi: Já brát prášky nemůžu, takže to pořád řešíme "jinak", nicméně první snahu bych viděla tak na příští rok na jaro... Kamarádi doktoři říkají, že po návratu z exotických krajin je dobré dát tělu tak cca 3 měsíce "detox" no a vracíme se na Silvestra:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?