Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
edvi: tu hudbu stejně vůbec nebudeš vnímat :-) tak se kvůli tomu zbytečně nestresuj :-)
Odpovědět
Aci: my dostaneme oddací list až po 30.9., takže do konce měsíce do práce nic nepřinesu.. Žádné speciální potvrzení jsme taky nedostali, jen ten papír k přestřižené občance... Nicméně nikdo po mně zatím nic nechtěl, takže si nedělám hlavu :-N :-N edvi: to bude v pohodě, aspoň se svatebčané pobaví ;-)
Odpovědět
sarka: závisí to na ochotě nebo spíš na rychlosti matriky....nám řekli,že si můžeme přijít ve středu po obřadu,ale my jsme byli na svatebce,tak jsme šli až za 10 dní po svatbě....
Odpovědět
Holt P2 má matriku pomalou, nenaděláme nic... =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zítřejší a po-zítřejší nevěsty - přeji pevné nervy, celodenní úsměv na tváři, krásné počasí, ať se to všechno vydaří přesně podle vašich představ a ještě o chlup líp :-) Edvi: U nás se nikdo rozvádět nebude :-D Mu budeme všechny ty první a ty druhé jsou zářijové nevěsty, co na brms nechodí ;-). A Járo pojď do chomoutu je docela HC, to by se mi teda fakt nelíbilo... :-|
Odpovědět
Všem nastávajícím nevěstám přeji samé silné a nezapomenutelné zážitky :-) ;-)
Odpovědět
ještě k tomu volnu - ten vyňatek je z vládního nařízení kterým by se MĚLI zaměstnavatelé řídit, ale ne vždy to tak je. záleží bohužel jak si to každý vyloží a jak je napsaná prac. smlouva - to řekli na mzdovce mě... :-) jinak my měli obřed ve středu a oddací list za dva dny vypsaný, ale vyzvedávali jsme ho v pondělí. :-)
Odpovědět
Ahoj! Tfuj tfuj tfuj všem posledním zářijovkám!!! Ať vám to všechno vyjd eúplně nejlíp, jak může (určitě jo ;-) )! Tý jo, jako že se 50 procent manželství rozpadá, to pro mě neni žádný překvápko, ale vůbec mě nenapadlo, že tim pádem je statisticky nemožný, abysme všechny my tady měly spokojený manželství "až do smrti smrťoucí" :-N Blbost, my jsme tady určitě všechny z tý "druhý padesátky" ;-) S volnem jsem to já měla tak, že jeden den palcene, druhej ne, tak jsem si na ten druhej brala radši dovču. Ještě teda uvidim podle výplatní pásky, co mi tam s tim na mzdovým nakonec napáchali :-N A když jsem se ptala čistě hypoteticky na svědky, tak naše milá pani účetní netušila. Hm, tak to nevim, co se mnou provede, až půjdu jednou svědčit... No, třeba už taky budu na mateřský :-D Pro oddací list jsem jela osobně hned v pondělí po svatbě, plus mi k tomu dali dvě potvrzení (to jsem si ale řekla - táta na to v den D zapomněl a potřeboval to do práce, oznámko nestačilo). Byla jsem dneska nakoupit nějaký látky na patchworkovou deku, tak jsem zvědavá. Mám potřebu pustit se do nějakýho dalšího "projektu", když "projekt svatba" je už zdárně uzavřen :-D Už jsem zkoušela polštář, ten vypadá OK, akorát neni dodělanej, tak teď něco pořádnýho. Fakt jsem zvědavá, ty látky byly nakonec docela drahý, tak jenom doufám, že to moc nezvořu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dekuju :-) uz se na zitrek tesim a tak za hodku uz pujdu na kute, vstavam v pul sesty :-) co njedriv se vam pak prihlasim s dojmy a fotkami. krtku: tak u nas bude projekt c.2 prestavba bytu :-D
Odpovědět
estrel: No u nás nějaká úplná přestavba bohužel nejde, tak aspoň postupný zvelebování ;-) A zítra budu držet palce! Holky, zítra a pozítří - užijte si to - bude to určitě nádhera x-) Úplně vám to závidim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobe rano, holky, mam vstavat az za hodinu, ale nejak nemuzu dospat a uz ctvrt hodiny koukam do stropu. ted jsem se stihla jeste kouknout na medard on-line a jsem smutna, protoze ma v Praze mezi 9. a 11. prset, takze se s obradem venku muzeme rozloucit, jelikoz bude mokra zem, tak s vleckou to nedam :-((( ale treba se jeste vycasi ..... a asi uz zacinam byt malinkato nervozni, ale je to spis kvuli tomu pocasi, ze jsem byla namlsana tim, ze ted bylo cele zari krasne ... tak vam preju krasny den :-)
Odpovědět
Nazdárek nevěstinky, tak já už pro změnu trčím v práci,šla jsem dneska hoodně brzo,abych mohla v 10 domů..doma to je totiž jako po výbuchu. Ale to hlavní!!!.....Včera jsme rozvozili všem oznámení a výsluzky,jupííí....máme to z krku.....Našim jsem hned řekla,že po druhé se rozhodně už vdávat nehodlám..tohle byl opravdu záhul. Šaty jsou doma,krásně visí u našich..nakonec nemohli najít tu šálku,kterou jsem měla od nich mít,takže budu mít úplně novou(ještě ustřihávaly ceduličku)originál San Patrick. No a Pepča mne začíná zase slušně prudit...naposledy včera večer u kamarádky,která mi bude dělat kytku,kde se šprajcnul,že on si rozhodně žádnou korsáž na klopu dávat nebude!!!A jako je zabejčenej jako bejk,takže to bude ještě veselý... Těm,které to čeká dneska přeju hodně štěstíčka,ať se vydaří počásko...a i kdyby se nevydařilo a padlo pár kapek,tak věřte,že to máte pro štěstí!!!A hlavně vykročte stejnou nohou!! ;-) ;-) Já jsem zatím pořád tak nějak v klidu,jen opravdu z těch,kteří se nahlásili na kukačku jsem trochu nervozní....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holčiny! Ne, že bych se nechtěla podělit o zážítky, vdala sem se, ale sme teď na dovče. Sama sem neviděla ještě ani jednu svou fotku. Tak až budu zpět, napravím to. Jinak přeju nevěstám tohohle víkendu hodně štěstí!!! :-)
Odpovědět
estrel: ty jsi teda ranní ptáče...neboj, v Praze pršet nebude, určitě ne :-) janicka: neboj, ono to v ten svatební den nějak půjde a při nejhorším mu dáš jen obyčejný vývazek, ono se to taky přežije :-)
Odpovědět
Tak jsme dnes zrušili veškerou hudbu. :-( Nedokázali jsme se dohodnout, takže nebudehrát nic. :-| Jinak dnešní fofr začíná. :-) Mám naplánovanou trasu, co kde vyzvednout, kde co koupit.....:-)
Odpovědět
ahoj holky tak mi už vmáme naděláné výslužky, včera nějaké rozvezené a jdeme dál rozvážet. Potom jedu pro šaty a už začnou přijíždět nějací hosti, tak jsem zvědavá jaké to bude. Nervozita mě nějakým zázrakem opustila, nebo se spíš stala natolik malou že už mě neobtěžuje. asi nebudu už mít čas sem jít, tak všem dnešním a zítřejším přeji ať nám to vyjde a máme tam jen samé milé a vtipné příhody.
Odpovědět
Profilova fotka
dnešní a zítřejí nevěstinky,moc Vám přeju štěstíčko .......tfuj,tfuj,tfuj .......... :-) užíjte si to maximálně!!! :-D U nás je jako vymalováno,tak snad je to tak tedkom i u Vás :-)
Odpovědět
Jj tady začíná být taky krásně :-) 8-) :-D :-D :-D paráda, snad to vyjde. :-) Tak se mějte hezky, ozvu se asi až za týden. At to všem těm posledním zítra vyjde. ;-)
Odpovědět
Holky, přišel mi vzorek fotek, něco jsem dosypala do alba :-) Jetsli se Vám chce, tak mrkněte... Jinak dnešním nevěstám počasí vyšlo, to je super:-) Dneska jsem ještě doma, pořád nejsem ok :-(.
Odpovědět
sarka: fotky super :-) moc ti to tam sluší...
Odpovědět
sarka: Moc krásné fotky, a ty balónky vypadaly úchvatně. My měli jen tři, čím víc, tím líp ;-)
Odpovědět
estrel: Teda, ty jsi ranní ptáče :-D Já mám takovej pocit, že v Praze toho dneska nakonec moc nenapršelo ne? No, každopádně teď už je z tebe šťastná novomanželka, tak doufám, že vám to všechno vyšlo, i to počasí ;-) sarkajak: Jé, ty lampiónky vypadaj krásně! Skoro lituju, že jsem se na to ve finále vykašlala. My bysme teda stejně měli jenom jeden, ale hlavně mě vyděsilo, jak je to podle fotek velký, tak se mi s tim nechtělo "hrabat", navíc jenom ve dvou. Ale takhle hromadně je to fakt krása! Dnešní nevěsty - celej den na vác myslim, že nakonec máte počasí krásný (snad), tak ať to vyjde i těm posledním zítra! A budeme komplet ;-) Já byla dneska na nákupech, úplbně se mi rozervaly džíny, tak jsem nutně potřebovala nový a vůbec se mi do toho zkoušení nechtělo, fakt nesnášim nakupování kalhot! Ale sehnala jsem, dokonce docela levný, sice z nich tradičně nejsem nijak extra nadšená (to jsem byla v životě tak... třikrát?), ale jde to. Ale chytla mě úplná nakupovací euforie, takže mám ještě dva svetříky a korále, muž dneska přijde domů možná až zítra :-N , tak jsem nemusela spěchat a fakt jsem si to užila ;-) Akorát mě děsně bolej nožičky :-|
Odpovědět
krtku, tak to sis udělala celkem fajn den ;-) . Já si naivně myslela, že když mi bude dneska dobře, tak udělám něco podobného... No neklaplo to... :-S . Holky, ani nevíte, jak už mě to marodění nebaví... Navíc se mi teď večer začal tvořit nějakej bordel v pravém oku, drahouš to měl v rámci jeho marodění taky a měl to tři dny... 8-( 8-(
Odpovědět
sarka: Jé, tak to ti přeju, ať je ti brzo dobře. Já mám teď nějak spoustu elánu, asi ještě nějaká opožděná euforie :-N A musim říct, že na mě má obrovskej pozitivní vliv to, jak se každýmu líběj ty fotky. Sice nikdy nevim, jak na to reagovat, ale fakt mi to podvědomě zvedá náladu.
Odpovědět
krtek, to je super:-):-). Jen si to užij;-)
Odpovědět
Teda, tady je dneska ale mrtvo :-| Co všechny děláte? ;-) My se doma strašně válíme, muž přišel domů až někdy před sedmou ráno a já šla spát taky pozdě... To je k vzteku, já mám výjimečně volnej víkend a takhle to promrháme ]-( Snad se aspoň zítra dokopeme k nějaký akci, dneska jsme fakt oba nemožný! Co dnešní nevěstinky? Počasí máte taky krásný, až si řikám, že jsme to mohli taky nechat až na teď ;-)
Odpovědět
;-) ahojky,taky přji nastávajícím vše nejky!!! ;-) já už pomalu balím na svatební cestu bez ženicha do Egypta :-D to bude děvčata dovča s velkým D!! bez dětí,bez chlapa,jen ségra a kámoška a válení:-) se těším jak když tam letím poprvé :-D
Odpovědět
spa: Jé, tak to si užij! Mně by se teda bez muže teď nikam asi nechtělo. Právě mi oznámil, že příští víkend bude pracovně někde v čudu, to mám teda taky radost :-|
Odpovědět
krtek.93 po deseti letech vztahu??? se na to vyloženě těším,jsme byli v dubnu v Egyptě celá rodinka i s dětma a s tímhle přišla sestra,jako relax a oživení prej :-D je fakt,že jsem nikde bez něj nikdy nebyla a to on jo,takže se těším,že nám to trochu pomůže v tom těšení se na sebe jak dřív :-D i když se spíš míjíme skrz naše náročné práce :-( a z toho si nic nedělej,já mám konečně delší volno a on je vyjímečně o víkendu v práci,je to ironie osudu,už to neřešíme,udělej si fajne víkend,masku,kosmetika,takové ty domácí holčičí blbinky:-) a bude fajn:-)
Odpovědět
No my byli "bez sebe" nejdýl teď v lednu, on byl na 10 dní na služebce v Anglii. A musim říct, že jsem se taky docela těšila na "svobodu", ale když jsme pro něj jela na letiště, tak jsem se nemohla dočkat, jak malej parchant :-D Ale teď po tý svatbě jsem na to vyloženě přecitlivělá - těsně po svatbě jsem měla ještě dva dny volna, zatímco on musel už v pondělí do práce, a mně to doma samotnou absolutně nebavilo, byla jsme nervní, tak jsem nakonec jela do Brandejsa pro ten oddací list :-N Už jsem docela v klidu a nějakou dámskou jízdu bych si asi taky dala líbit, ale asi ne hned teď ;-) Spíš bych brala nejakou novomanželskou akci, nějakej prodlouženej víkend, procházky, váleníčko a tak ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?