Menu Forum

Nevěsty ze září 2009

9. zář 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nedbi
1
Registrovala se 1. září 2008 na beremese.cz. Přidala 247 příspěvků. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Prusinovicích, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
nedbi
1
Registrovala se 1. září 2008 na beremese.cz. Přidala 247 příspěvků. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Prusinovicích, Region Kroměříž
 Ja bych se taky netroufla nalicit sama. Myslim, ze budu hodne nervozni, takze bych nerada mela ocni linky az k usim. V tomhle se radsi sverim do rukou nekoho zkusenejsiho. Stejne tak s vlasy. SAma bych s nima nic nesvedla.
25. únor 2009 ve 21:14  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alena2
Registrovala se 3. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
alena2
Registrovala se 3. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Region Praha.
 Ja se budu urcite licit sama. Asi bych byla nervozni, kdyby me nekdo nalicil jinak, nez jsem zvykla, a stejne bych to asi pak predelala podle sebe emoticon Sice je mi jasne, ze bych na svatbe mela vypadat jinak, nez normalne, ale snad bude stacit alespon zmena ucesu. Ten si totiz urcite sama delat nebudu, protoze bych si tak maximalne vzala celenku a tam moje fantazie konci emoticon Sl. Chovancovou take, bohuzel, neznam.
25. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
Registrovala se 29. března 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 521 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 5. září 2009
    Na státním zámku v Libochovicích, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
Registrovala se 29. března 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 521 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Praha.
 Ještě mě napadlo, zkus založit samostatné téma na sl. nebo paní Chovancovou, třeba najdeš info líp ... emoticon
25. únor 2009 ve 22:15  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 11. září 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
    Region Praha
 zirafka: Jasně, zkusim, pokud to bude potřeba a nevyvine se nějaká plodná diskuse na tom stávajícím o vizážitkách v Praze obecně. A s tím červenáním - fakt doufám, že profík ví, jak na to emoticon Mně skáčou rudý fleky na krku, a to třeba v případě, kdy jsem nervózní např. při vybírání nějaký bižu (fakt se mi to stalo - bylo tam navíc děsný vedro a já úplně paf a nerozhodná) - je pěkně trapný emoticon
Jinak taky bych radši profi, aby to něco vydrželo a nesmázlo se tohned po obřadu. A do účesu sama rozhodně nejdu, sice chci nechci vypadat nijak extra jinak, než jak vypadám normálně, ale taky nechci v den D totálně přijít o nervy - moje vlasy dělaj vždycky něco jinýho, než po nich chci emoticon
25. únor 2009 ve 22:30  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 Jo, tak to znám.... červená vždycky v tu nejnevhodnější chvíli.... prostě hrůza... já budu určitě rudá jak rak už tento víkend,když jdu na první zkoušku šatů .... emoticon A vlasy, ty prostě potřebují zásah profesionála ... jinak budu vypadat jak strašidlo emoticon
26. únor 2009 v 07:48  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbucha81 (34 r.)
Registrovala se 14. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 306 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Jablonec nad Nisou.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Velkých Hamrech, Region Jablonec nad Nisou
fotoportrét
fotoportrét
barbucha81 (34 r.)
Registrovala se 14. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 306 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Jablonec nad Nisou.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Velkých Hamrech, Region Jablonec nad Nisou
 Já se nechám na líčit od sestry na zkoušku,a když se mi to nebude líbit,půjdu do salónu a když ani v tomto případě se nenajdu,tak se nalíčim sama.
Vlasy určitě sama nezvládnu,tak že tam bude potřeba ruka profesionála emoticon
26. únor 2009 v 07:58  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1032 příspěvků a 3 alba. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1032 příspěvků a 3 alba. Má 15 přátel.
 to me bude urcite nekdo licit, ja sama se skoro nemaluju takze bych to nezvladla, v dubnu jdu na zkousku tak sem zvedava asi poprvy vzivote budu komplet nalicena, to bude sranda..
26. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 jj, přesně tak, taky budu na zkoušce poprvé nalíčená koplet, já maximálně zvládnu řasy, trochu stínů a lesk na rty, tím končím emoticon
26. únor 2009 ve 13:17  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danakr
Registrovala se 26. února 2009 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 4. září 2009
fotoportrét
fotoportrét
danakr
Registrovala se 26. února 2009 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 4. září 2009
 ahojda, tak se přisávám k zářijovým nevěstámemoticon...jak ale čtu ty dikuze, tak teda koukám a měla bych vše začít asi rychle řešit emoticon . Zatím mám jen zamluvený termín 4.9. na zámku v Mníšku p. Brdy a skoro zarezervovanou hostinu.. emoticon
26. únor 2009 v 16:40  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
 danakr: vitej, a neboj mas ten zaklad jeste doporucuju kouknout po fotografovy a kapele a mozna i po satech jinak ma vsechno cas, to jenom my vsechny tady "zbytecne" blaznimeemoticon
26. únor 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 Já se taky domnívala, že blázním "zbytečně brzy" - až do doby, než jsem zkusila jen tak pro představu o cenách a tak kontaktovat fotografy a právě ty vizážistky. Pár už jich mělo plno. Navíc já jsem ještě před pár týdny měla úplně zkreslené představy o cenách (jakž takž jsem se trefila snad jenom v jídle :o), takže ono se to hodí, zjišťovat si informace třeba i dlouho dopředu. Pak je aspoň čas najít optimální kombinaci kvality a ceny. Já mám úplnou hrůzu z toho, že něco "zaspim" a ve finále budu muset vzít něco daleko dražšího, než jsem původně chtěla, a navíc třeba nic moc kvalitního (třeba bez fotografa se prostě neobejdu, takže nakonec bych možná byla ochotná za něj v hodně velký nouzi dát daleko víc, než jsem teď ochotná připustit).

danakr: Ahoj! Nevim, jak tebe, ale mě tyhle stránky rozhodně "nakoply" k akci emoticon
26. únor 2009 v 18:37  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 Ještě otázka - jak to máte s cenami celkově? Já si občas připadám jak blázen, když jsem ochotná utratit třeba za líčení takový hříšný peníze... A pak mrknu tady do témat a zjistim, že jsem asi možná překvapivě velkej troškař a škrt emoticon Třeba účes a líčení jsem fakt myslela, že se vlezu tak do 1500 i se zkouškou - no, to teda fakt těžko. Fotograf to samý - původní představa tak 3500 (za fotky na obřadu, skupinky po a pár pěknejch foteček nás dvou v parku - tak 2 hodinky celkem) jako strop (už jsme ho samozřejmě překročili :o), a ono tam většina tady diskutovanejch fotografů tak možná začíná... Ale asi je to taky tou Prahou, ta je drahá prostě ve všem.
26. únor 2009 v 18:48  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 No to každopádně bude Prahou, za zkoušku líčení na Severočesku cca 500,-, účes taky tak a někteří z fotografů má na Usteckém regionu slevu a u my máme fotografa za 4000,- emoticon
26. únor 2009 ve 20:20  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 Mně vychází účes a líčení i se zkouškou tak na něco přes 2000 a fotograf taky na 4000, ale to jsme docela skromný a nechceme toho moc (neumim si představit, že bych si ho měla platit třeba na celej den...). Nejhorší je, kdž si člověk uvědomí, že by za tu celkovou sumu měl třeba pěknou dovolenou... No jo, holt je to (snad) jednou za život, tak se nedá nic dělat. Zas takový rebelové, abysme úplně vynechali všechny ty do peněz lezoucí záležitosti a vzali se třeba někde na louce v letních šatech s slučním kvítím v ruce a pak u ohýnku opejkali buřty, nejsme emoticon
26. únor 2009 ve 22:40  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 to rozhodně ne.... já taky doufám, že má svatba bude jednou za život emoticon .... tak si to chci užít... ty ceny v Praze... to jsou fakt pálky.... no taky abych to nevěděla, 24 let jsem tam žila emoticon a díky bohu ( nejsem věřící emoticon ) teď žiju v sev.Čechách... a nebýt toho stěhování, nepotkala bych svého úžasného skoro manžu emoticon ... tak my třeba ušetříme na cukroví a dortech... nechám je udělat u mamči v práci... učí na učilišti, kde jsou i cukráři... možná znáš Pramen na Černém Mostě... , mini vína koupíme v Makru... etikety už nám udělala moje budoucí tchýňka. tedy já je vytvořila a ona v práci vytiskla na vizitkový samolepící papír.. takže zdarma... emoticon , ale to je asi tak vše, kde ušetříme... tedy ještě na tom fotografovi, pač máme vybranou fotografku, která má v Ústeckém kraji slevy... nevím, asi má málo zakázek tady... ale fotky má fakt nádherné.... ale zase třeba budeme rozhazovat na kytkách, já chci kaly ... i když dřív jsem měla vybrané růže a vždycky a všude jsem tvrdila, že až se jednou budu vdávat, chci růže... ale teď, když je to tady, trvám si na oranžových kalách ... emoticon a ty asi nebudou zrovna nejlevnější... emoticon
26. únor 2009 ve 23:13  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
Registrovala se 19. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 268 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
    Na Letenském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
Registrovala se 19. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 268 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 krtek: můj přítel měl velkej sen mít svatbu na louce, já z toho byla vyděšená a to protože se takhle vdávala vzdálená sestřenice -louku neposekali, půlka hostů dostala alergii a všem dámám zapadali podpatky ale je pravda že by to vyšlo levně..

Ale my jsme z Prahy takže všechno drahy, ale nakonec to máme na jednom místě vše tak to přítele trochu uklidnilo..Üšetříme za dopravu a i za ubytování všichni jsou z Prahy. Spíš ted máme problém že přítel chce pozvat strejdy který ani neznám a jenom rodiny nám dělají už 46 lidí na oběd, tak pořád škrtáme kamarády na večer a pak se bojím že tam budem jen s těma tetičkama..

Alena: já vím, ale nakonec Levante ..ale jistá si nejsem..normálně sem to holky obrečela stála tam ve svatebních šatech -samozřejmě každý odjinud tak se nedalo porovnávat a nevěděla který tak sem se rozbrečela a vzala Levante -jako druhý bylo andělský, ted si říkám kdyby sme šli opačně že mohli být Maggie druhý a vzala bych ty..fskt nevím doted nevím který se mi líbí víc ale je to už vyřešeno..
27. únor 2009 ve 14:46  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
 Jo a ve Svornosti se vdávala v prosinci sestřenice, fakt krásný měli to i večer a byli moc vstřícný a pozorný, měli to v hlavním sále a raut vedle v salonku a ubytování taky tam..moc příjemný..
A fotografy jsem si vybrala v Praze (jinak si učtujou dopravu) dobrý podle doporučení odtud a půlka už zadaná..
Hele máte někdo svatbu 11.září?
27. únor 2009 ve 14:47  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alena2
fotoportrét
fotoportrét
alena2
 Laura.r: Nebud z toho smutna emoticon Oboje saty Ti moc slusely, takze bys neudela chybu ani v jednom pripade emoticon Alespon usetris a muzes penizky investovat do neceho jineho emoticon
27. únor 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 Souhlasím s Alenou, sluší ti moc oboje, mě by se asi více líbili Maggie, ale v těch Levante jsi zase jako princezna, v tomto případě je to opravdu na to hodit si korunou... emoticon
27. únor 2009 v 15:56  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 laura.r: jasně, 11. září se vdávám já emoticon pěkný datum, mám slabost pro lichý čísla, takže když jsme se rozhodovali mezi 11. a 18., bylo za chvíli jasno. Akorát přítel se pořád tak poťouchle usmíval, že on je určitě pro 11., teprve po chvíli mi došlo proč... emoticon Ale co, to by se člověk nesměl brát na datum, kdy byla bitva na Bílý hoře nebo potlačený selský povstání... Pokud se to netýká přímo mý rodiny a blízkejch, jsou mi tyhle "tragický" data vcelku fuk. Holt to tak vyšlo.
A ohledně šatů - docela dlouho jsem na ty tvoje fotky koukala a nakonec zjistila, že vlastně nemůžu říct ani A ani B, neboť vypadaj krásně oboje a být v podobný situaci, asi bych se svojí nerozhodností skončila tak, že bych každej tejden běhala z jednoho salonu do druhýho a měnila názor málem podle počasí emoticon
27. únor 2009 v 17:43  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
 krtek.93: vase datum je super pritel me pro nej nejakou dobu premlouval, on je trochu flegmatik a tohle ho nebere tak rikal ze do toho 11.9. vlitnem, ale nakonec sem ho presvedcila na 19.9. ale jenom kvuli tomu ze 19 je spojena s nasim vztahem...
27. únor 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 zirafka: Můžu se zeptat, na kolik přijde v Makru to minivíno? A po kolika se to musí vzít? Já zrovna řešim, co vemu k nám do práce babám (kolegyním) emoticon Mám víc kolegů, než bude lidí na svatbě, tak nechci vynakládat nějaký šílený peníze na zdvořilosti v práci. Právě jsem to konzultovala s mamčou a shodly jsme se, že než tam dotahnout po svatbě čtyři dny starý koláčky asi tak za 5 korun jeden, asi radši něco napečeme (roládu, šátečky z lisotvýho těsta nebo tak něco jednpduchýho). Docela paradox, na vlastní svatbě kupovaný a do práce domácí výroba emoticon Ale v tom shonu těsně před si vůbec neumim představit, ža bysme měly s mamčou ještě zvládat pečení...
27. únor 2009 v 17:54  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 tulikiss: mně se v tom datu ty dvě jedničky moc líběj. Je to až takový jako symbolický. A devítka je moje oblíbený, takže s datem jsem naprosto spokojená. Akorát okolí by si mohlo ty reakce občas ušetřit (Jeden kolega se rozzářil jak sluníčko, že aspoň bude moct slavit dvě "radostný události" -blbec emoticon
27. únor 2009 v 18:25  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
 pritel vzdycky rika ze zivot je prilis kratkej na to aby se clovek trapil tragediema jinych ze jich ma kazdej dost tech svych vlastnich a to ma pravdu...
27. únor 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 Ahojky holky... já jsem původně chtěla svatbu 19.9., ale to mám narozky, tak by mi to bylo líto.... i když.... nakonec zvítězilo 5.9., přijde mi to moc hezké datum, nějak mi nesedí takovéto to výjimečné 9.9.09 nebo 20.09.2009, tomu moc nevěřím.. emoticon
Krtek... ty mini vína vyjdou na cca. 23 ,- Kč i s DPH jedno a v balení je jich 20.
27. únor 2009 v 18:46  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 zirafka: Díky! Jinak ty "výjimečný" data jsme taky nějak ani nezvažovali. A 20.09 2009 mě doteď nenapadlo, asi na to fakt nejsem ten typ emoticon
27. únor 2009 v 19:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 jj, není zač... jinak tady jedna nevěsta říkala, že dá místo mini vín piva, ale to mi nepřijde moc slavnostní, ale je to levnější, to je pravda...i když, když ta pivní lahev bude nějaká pěkná, s pěkným špuntem, tak proč ne emoticon jinak já jsem nám vytvořila ve Wordu moc hezké etiketky a budoucí tchýňka mi je vytiskla na vizitkový samolepící papír, takže krásné a navíc zdarma emoticon
27. únor 2009 v 19:19  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 Já si připadám až blbě, jak pořád počítám ty peníze... Ale počet lidí jsem kvůli tomu fakt nezkrouhla - těch asi 15 vyšlo tak nějak samo emoticon , nemáme ani jeden hromady kamarádů, navíc jsme jedináčci, ani nikdo rozvedenej... prostě dvě malý rodinky a asi 3 kamarádi celkem. Ze stejnýho důvodu taky nebude žádná večerní pařba, prostě oběd protáhnutej někam do pozdního odpoledne nebo večera, s menším občerstvením (zabalit to hned po dortu mi přijde škoda, to zase ty penízky ráda obětuju emoticon )
Mimochodem, teď jsem objevila takový ty lampionky, co se pouštěj pro štěstí. Moc se mi to líbí, ale netušíte někdo, v kolik tak v září může bejt natolik tma, aby to aspoň trochu vyniklo? Právě netušim, jak moc tu hostinu budeme protahovat, tak aby to mělo cenu. Navíc my chceme v tom hotýlku s přítelem/manželem přenocovat, ale obřad máme ve 12, hostinu tak od 14 - plánovanej program na večer žádnej (nesnášíme povinný plánovaný "veselí"), tak co když to všichni zabalej moc brzo? Je to asi blbá otázka, ale co tam budem s manžou sami dělat, pokud se ostatní rozhodnou rozloučit se už třeba v šest?!? emoticon
Se omlouvám, že takhle skáču od jednoho tématu k druhýmu, ale nějak to odpovídá tomu, co mám momentálně v hlavě - mišmaš, guláš, zmatek emoticon
27. únor 2009 v 19:32  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 jo, tak to znám taky, v hlavě guláš a přítel už má řečí o svatbě nějak dost...ani se mu nedívím, nejradši bych to řešila od rána do večera... emoticon září je letní čas , tak počítej tak kolem sedmé... jinak ty lampionky jsou nádherné, taky je budeme mít.... když tam budete s manžou spát... a kdyby náhodou tam večer už nikdo nebyl, tak si necháte přes den ty lampionky popsat a večer jen ve dvou je vypustíte a můžete si to nafotit, přijde mi to vážně romantické.... a neboj, peníze počítáme taky, resp. kdo je nepočítá... emoticon
27. únor 2009 ve 20:03  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 Tak ten nápad pustit to sami večer jsem měla taky (Nebo možná i předtím na dovolený? Před svatbou totiž jedeme v srpnu do Chorvatska - to by byla teprv romantika!). Zatim nevim, co na to drahá polovička, radši svatbu nahlas doma moc nerozpitvávám emoticon Ale skoromanža mě naopak mile překvapuje - jsem mu teď v úterý tak trošku s obavama sdělila, že jdu za týden na zkoušku líčení, a on na mě včera po návratu z práce vyhrk: Tak se ukaž, jak vypadáš! Si to nějak poplet, a pak že se netěší emoticon Ale je fakt, že o botkách ani o zvonečkách, co mám ve skříni už přes tejden, zatim radši neví a asi ještě nějakou dobu vědět nebude...
27. únor 2009 ve 20:13  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš