Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Jani, ale to volno je ze zákona placené :-N :-N . Aspoň kdysi to tady tak proběhlo... Pokud máš svatbu o víkendu, tak máš 1den před placené volno, pokud ve všední den, je to 1 den placené a druhý neplacené... Holky, když tak mě opravte :-N :-N A ano, svatbu jsme si opravdu užili, oba a celý den :-D :-D . Když jsem ráno odjížděla ke kadeřnici, tak se jen drahouš ptal, od kolika je když tak ten oběd, že najíst se přijde určitě :-D :-D Jinak já měla pod šatama taky podprsenku - bez ramínek. Na fotkách to moc vidět není, spíš mi obča trčí potka na pověšení ]-( ]-( . No nenadělám nic... :-N =-) Holky zatím nevdané, nebojte, moc si to užijete x-) x-) . Furt je mi blbě, už mě to dost nebaví... 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
sarka: to placene volno je i ted!!! psala jsem to o pripsevek vyse :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pridala jsem fotku do alba - nove punchocyy :-) ale jeste nejsem rozhodnuta, jestli zvolim tyto, nebo ciste bile :-)
Odpovědět
Kočky teda já nevím....ptala jsem se na to naší mzdovky a ta mi řekla,že pokud má někdo svatbu v pátek..tak čtvrtek má neplacené a pátek má normálka placené.A pokud má někdo svatbu v sobotu,tak má pátek neplacené volno a sobotu má smolíka. I když třeba Pepča tím,že dělá na směny,tak mu vychází So noční,takže bude mít v pátek normálka volno mezi směnama a v sobotu bude mít placeno. Ale tak díky za info,já se raději ještě zeptám.
Odpovědět
Ahoooj, tak koukám, že u posledních nevěst vrcholí přípravy. U nás taky.Včera už jsem žehlila ženichovi košili. :-) Jinak stále dolaďujem co a jak a kdy a kde. Teď mě čeká velký úklid a sbalit kufr na svatebku. Jinak jsem pořád strašně nachlazená, ted mám k tomu ještě šílený kašel, tak jsem fakt naštvaná.
Odpovědět
tak holky, už vám to vrcholí, co :-) moc si to užijete , bude to super den, tomu věřte :-)
Odpovědět
tak jsem po nehtech - a hádejte jaký mám, gelovky, pry nikdy si je už nikdy nedám a ejhle už jsou tam :-D ale jenom velice nanápadné, na prsteníčkách málá bílá kresba já jsem dnes v práci, zítra dovča a v pátek placené volno, tak mi to řekl i náš ředitel. svatba v sobotu. s mou nervozitou je to jak kdy, včera jsem byla celý den rozčílená kvůli stavbě, stavěli něco co neměla a ještě nám trvdili, že jsme to odsouhlasili, tak jsem celý den telefonovala a po práci jsme se tam sešli, zavolali náš stavební dozor a hned je všechno v pořádku a prý to tak vůbec být nemělo, tak nevím co si o tom myslet, ale museli jsem se nejdřív dohádat - trochu. tak dnes můžu být zase nervozní na svatbu, ať se to trochu střídá:-N a večer si jdu sednout s babama vymrčeli si rozlučku, ale nevím jaké to bude jdeme je tři, dáme si tatarák a pokecáme, ale jsem nervozní spíš z toho, že se s tou jednou teď o víkendu po 6 letech rozešelo borec, tak je mi trapně, za moji radost
Odpovědět
klara: tak hlavně, že se nehty povedly :-) já jsem včera koukala na nějaký alba z příprav a jsme z toho na větvi, jak ty hočiny, co plánujou svatbu za rok ..srpen a září 2010 a dokonce rok 2011 už mají objednané šaty, nakoupenou výzdobu, vyrobené vývazy, jmenovky...fakt to nechápu, vždyt toho se tolik může změnit, vyjdou nové kolekce šatů, ty lidi, které pozvali nemusí vůbec příští rok mít čas......prostě všechno....
Odpovědět
o tom volnu - 5. Vlastní svatba, svatba dětí a rodičů Pracovní volno s náhradou mzdy se poskytne na dva dny na vlastní svatbu, z toho jeden den k účasti na svatebním obřadu. Pracovní volno s náhradou mzdy se poskytne na jeden den k účasti na svatebním obřadu při svatbě dítěte a ve stejném rozsahu se poskytne pracovní volno bez náhrady mzdy při svatbě rodiče. Nařízení vlády č. 108/1994 Sb., kterým se provádí zákoník práce a některé další zákony takže byste měli mít nárok na dva paracovní placené dny... :-)
Odpovědět
Holky, s tím placeným volnem jste mě zmátli - takže i když byla svatba v sobotu, v pátek mám nárok na placené volo??? Já myslela, že to jen jen v den svatby placené (jakože svatba v pátek - placený den, ve čtvrtek neplacený den. Svatba v sobotu - nic, protože je to víkend, a v pátek neplacené volno)
Odpovědět
salomm: ano, pátek měl být placený...
Odpovědět
salomme: podle tohoto výkladu by to mělo být placený, ale na druhou stranu záleží na zaměstnavateli jak to vyřeší... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Aci: taky na to občas koukám jak někdo plánuje i dva roky dopředu :-D my vybíráme opět hudbu.
Odpovědět
No já měla svatbu v sobotu a na účtárně jsem se dohodla, že chci ten placený den v pátek - my máme ještě kolektivní smlouvu, tak jsem měla nakonec nárok na dva placené dny. Podle mě se neříká, který den je placený a který není, myslím si, že to záleží na dohodě s účtárnou a pokud tamjsou rozumní,taks et o dá rozhodnout tak,jak se to hodí. Myslím si, že když si bereš jen jeden z těch možných dvou dnů,tak ten první by měl být automaticky placený a až ten druhý nárokovanýý neplacený.....
Odpovědět
Profilova fotka
helo: jako ze jsou oba placene? me rekli, ze jen jeden je placeny =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mam uz saty doma :-) byly jsme je s mamkou vyzvednout :-) nadherne voni x-) a uz jsem si je i vyzkousela x-) x-) x-) tesim se, tesim x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
takhel fotka j emoc pekna :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
je to tak, že máš nárok na dva dny volno, jeden den placený a druhý neplacený. Záleží na výkladu a na domluvě, a taky na tom jestli děláte jen pracovní dny, nebo směnný provoz či víkendy. edvi - hudbu jsme taky zase řešili a dnes snad vyřešili, partne volala na úřad a snad je to konečně vyřízený poslední co nám chybělo byli ponožky a moje naušnice. Ponožky máme snad je to ono, al j to detail a naušnice taky máme ale asi ne na svatbu, zato se mi líbili. takže výsledek je nové naušnice, ale nemám žádné na svatbu. A je mi to jedno, bu%dto to půjde nebo budu bez nich, mám valsy přes uči tak co. Dnes jdu s těma kamoška zapít svobodu a zítra hurá do svatebního procesu, balit výslužky a začít roznášet atd. už je to dost blízko!!! Pěkný večer a dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
klarko, nausnice se vzdycky hodi :-D :-D nas taky ceka zitra svatebni proces :-)uz v 7 rano nam zavezou kolacky. no a pak uz se to rozjede a skonci to v patek :-D
Odpovědět
holky díváte se někdy na téma rozvod - já tam vlezla jednou omylem a teď cíleně a mám z toho v hlavě asi myšlenku:-o :-o . Nečetla jsem to všechno, ale jedna holka píše že jejich manželství trvalo jeden rok, čtyři měsíce a tři týdny, neumím si představit, že za rok po tom všem se budeš rozvádět, musí to být děsný a neumím si dost dobře představit, co tak hrozného se děje, je to sice blbost co píšu,ale fakt mě to děsí a musím si toho všeho začít víc vážit končím s filozofií a jdu na pivo, to je ale závěr :-p
Odpovědět
Profilova fotka
klarka: no je tam vic takovych, bohuzel :-( cetla jsem tam toho vic, a vim, ze zrova ty dve, co mely prave to kratke manzelstvi, tak se setkaly s domacim nasilim |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, k tomu volnu.A vy co už to máte za sebou.Jak rychle dostanete oddací list? Přítel přišel z práce s tím,že by potřebovali oddací list co nejdřív, aby mu mohli potvrdit to placené volno v pátek.Jenže konec měsíce je ve středu..si nemyslim,že tak rychle oddací list přijde. Přijde mi to divný,ale řekli mu to na mzdovce. Jinak jsem po zkoušce šatů. No kilča navíc byla znát,ale odjížděla sem spokojená a výbornym pocitem,že se to blíží.paní okolo mě pobíhala a zkracovala délku,jen malinko zapošít, fakt moc ochotná.Dokonce mě překecala na tu vlečku,ale pššt nesmim to říc mužovi,jednou se ptal zda ji budu mít já na to že vžádnim případě :-D ,tak teď asi bude čučet.
Odpovědět
Profilova fotka
janička - jinak já půjdu "naostro" taky :-D .Teda taky s kaťátkama :-D .Ten vršek šatů je tak vyztuženej,že podprda není potřeba naopak mi tam spíš překáží.prostě se mi nějak zvětšil objem-já to nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
petrajdo: ja jsem slyslea, ze na svatbe dostanes pro zamestnavatele potvrzeni. holky, je to tak? =-) ja taky nebudu mit podprdu, vrsek mam hdne vystuzeny, takze krasne drzi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
estrel - no my si říkali,že se pak na to zeptáme. Prej by mu to jinak napsali jako normální dovolenou,ale mě to přijde škoda.Jeden den se může kdykoliv hodit
Odpovědět
petrajda: záleží jak kde....někde ho dají klidně za dva dny a někde za 14 dní...zeptejte se...a jinak by určitě meli dávat to potvrzení
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano holky, tak posledni den nadchazi :-) uz cekam na dovoz kolacku a jdeme na to :-)dneska se zacnou sjizdet hoste z daleka, teda hlavne u rodiny pritele, takze uz zacne byt veselo :-D
Odpovědět
Ahoj HOlky, tak začíná frmol, musím dodělat úklid, navíc se mi všude válejí věci na svatebku co musím narvat do kufru...Hurá je to tady. No ted mi došlo, že za váma vlastně příjdu až týden po svatbě. Ale budu tu hned jakmile se vrátíme. :-) Klaro: no s tím rozvodem, bohužel je to realita že se každé druhé manaželství rozvádí, takže to stoprocentně čeká i některou i z nás. :-( ale na to se nesmí myslet. Štěstí je třeba si užívat. Holky s tou hudbou...tak ženich včera vybral hudbu co chce a trvá na ni, chce aby to bylo natolik uvolněné a legrační, že vybral jakési cimrmany Járo pojď do chomoutu.Že je to o něm. No nějak se mi to nechce překousnout.
Odpovědět
tak holky, držím vám palce, at to všechno klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co to máte zítra a v sobotu. Přejí Vám hoooodně štěstíčka,a aby jste si pořádně ten den "D" pořádně užili. Je to opravdu krásné a n.e.z.a.p.o.m.e.n.u.t.e.l.n.é ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?