Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Ale nějak se nám nehlásej nový mladý pani ]-( ;-) Kdopak by to vlastně měl bejt? Určitě víc dam než jana1k ;-)
Odpovědět
už se hlásím,ale není čas :-(
Odpovědět
filu, ta už se přihlásila....:-) a lowe...a pak ještě někdo.. já je mám dole špinavý strašně...tedka jsem pročetla diskuze tady na téma čistírna a praní, tak si říkám, jestli se mi je povede narvat do pračky, tak to zkusím doma sama.....v ruce ve vaně se mi je fakt prát nechce :-(
Odpovědět
já svoje šatky pošmrdlala taky ve vaně a pak je šoupla do pračky na jemný máchání a jsou v poho,jen korzet jsem musela pouze v ruce
Odpovědět
Jé, já sem hodila přípěvek - a on tu nejni =-) :-( Tak ještě jednou - lowe a katcha, jak jsem teď zjistila. Já myslela, že je vás děvčata víc. Snad vám to oběma holky vyšlo všechno podle představ a brzo se ozvete, ať můžem gratulovat ;-) Ale tenhle tejden, to bude "nabito" - budem tu ná vás všehcny svorně myslet ;-) aci: Já mám naštěstí špinavej jenom ten lem a zbytek propocenej, to stačí přemáchnout. Ale když ne v ruce, tak bych je obrátila naruby, možná ještě hodila do cejchy a vyprala na 30 jako záclony, bez máchání. No, ten lem bych možná stejně předem namočila, aby to pustilo.
Odpovědět
já už jsem se rozhodla, že je taky hodím do pračky,akorát se bojím, jestlis e tam vejdou, přeci jen mají nějakej objem...přesně, hodit je do cejchy a jen tak na 30-40 vyprat....já mám i dekolt špinavý od makeupu...a ten spodek, to je hrůza, v tom sále snad nemyli podlahu celej rok
Odpovědět
aci: No já mám ten spodek špinavej od toho focení všude možně venku. V parku bylo docela prašno, doma jsem z toho vytahla i nějaký to listí a větvičky :-N A konec mašle mám špinavej tak moc, že ho možná úplně ustřihnu (stejně to bylo až dost dlouhý a málem jsem krátila i v den D, jak mi poradila pani švadlena - uvázat a zkrátit). Mám takovej pocit, že jsem si cestou tam zavřela tu mašli do dvěří auta, řikal něco svěděk, že za náma v tom buse trnul, aby se nám to nenamotalo do kola :-N
Odpovědět
krtek : hihi, to by bylo, kdyby se to zamotalo.....no já je mám špinavý hlavně z toho tance, neměla jsem boty, tak jsem šaty courala po zemi a všichni tanečníci mi na ně šlapali...dokonce jsou i dole natržené...to se bude muset asi nějak spravit :-(
Odpovědět
aci: A ty si je chceš nechat, nebo je prodáš? Já totiž o prodeji vůbec neuvažuju, tak můžou bejt potrhaný a flekatý, jak chtěj ;-)
Odpovědět
petrajda: Tak já jsem tady měla napsanou esej o fotoknihách a smazalo se mi to :-( Já mám několik fotoknih od fotostar, pokud nezvolíš ten nejmenší a nejlevnějšáí fotosešit, kvalita je dobrá, i z oscanovaných fotek. Od happy foto mám taky fotoknihu, mají lepší rámečky, ale s tím programem jse mi hůř pracovalo. A jsou dle mého dražší. Co se týče kvality, tak ty velké fotoknihy jsou jaki u happy fota tak u fotostar stejně dobře kvalitní.
Odpovědět
krtek: no já ti nevím..chtěla jsem je předělat na letní,ale je mi líto vyhodit ty metry látky....prodat se mi je moc nechce, zatím je asi schovám a uvidím, jak moc mi budou překážet... tak jsem dneska vyřídila občanku a řidičák a pomalu se asi vrhnu na banky, pojišťovny a tak....
Odpovědět
Tady je krásně, slunečno, 26 stupňů, no hic, skoda ze jsem v práci až do 20 hod. Aci: šaty jsem prala sama v pračce v arielu professional. Doporučili mi to i v salonu, kde mi je rpali poprve, když byly fungl nové. Te´d už je mám potrhané, takže jsem to riskla doma a v pohodě. Nejdřív jsem je prala v polštáři, aby se ještě víc nepotrhali, ale protože jsme běhali po vinohradě a po loukách a měla jsem tam mezi vrstvama seno a trávu, tak se mi to všechno v tom polštáři nalepilo k dolnímu okraji šatů. Takže jsem je prala ještě jednou a už bez polštáře, na jemné praní (ruční praní) v pračce. A super. Některé flíčky tam holt zůstaly, ale to proto, že jsem to nijak sama ručně neúpředpírala, ani nenechávala odmočit.
Odpovědět
Článek se načítá
sal: Já se u fotostar chystám tisknout fotky. Nemáš náhodou zkušenosti s tou kvalitou Premium? Jestli se to fakt vyplatí? Docela to zvažuju, že sobě to nechám Premium a ostatním normálně. A taky nevim, jak budu schopná se popasovat s tim jejich programem. Chci to odeslat přes net.
Odpovědět
krtek: Premium kvalůitu sjem ještě nezkoušela, ale mělo by to být na lepší fotopapír a vzhledem k tom,u, že teď na to mají akce 0,1kč nebo kolik (že si připlatíš tu premiovou kvalitu) tak do toho pujdu, až budu mít všechny fotky (ještě mi chybí od 2 lidí). Protože za 10 haléřů mit premium kvalitu - no neber to :-)
Odpovědět
tady je tak mlhavou a fouká...ale sluníčko už trochu leze slaome: koupím ten vanish na záclony - to radily holky v disuzi,co to už vyzkoušely a Ariel mám doma, tak asi dneska do toho půjdu, má být zítra hezky,tak to aspon uschne...tedka už se jen modlím, aby se to vešlo do pračky :-) s fotoknihou zkušenosti nemám,takže nemlůžu radit
Odpovědět
krtek: Program je jednoduchý, jen si ho stáhneš a ono už tě to samo naviguje, nahraješ tam fotky které chceš, napíšeš kolikrát je chceš a pak necháš odesílat (což trvá dlouho, podle počtu fotek). Jen je důležité je před tím upravit na správný rozměr (4:3 nebo 2:3) v nějakém programu, ten jejich to myslím neumí (alespoň jsem si toho nevšimla).
Odpovědět
aci: jj, ten by taky mohl být dobrý. Mě zase na diskuzi radili (v šatech od Asapa), že to všechny pernou buď na ruby a nebo v nějakém tom vaku v Arielu. A když mi to řekla i v tom salonu, že i oni v něm perou, tak to byla jasná volba :-) Jinak my doma běžně používáme na skvrny taky Vanish a jsme spokojení.
Odpovědět
sal: Fakt? To ty stránky musim ještě jednou proštudovat, tu slevu jsem nezaregistrovala ;-) S programem je problém ten, že bez manžela asi nic nenainstaluju. ne že bych byla tak neschopná, ale on je tady vlastně "aministrátor", takže počítač chce na takovýhle změny většinou jeho heslo. A ten poměr - neni to tak rovnou z toho foťáku? Teď jsem z toho teda trochu jelen. To bych to musela asi "oříznout" s formátem nastaveným 4.3?
Odpovědět
Ahoj holky, předně zdravím novopečené manželky, jukla jsem do alb a jen se kochala ;-) ;-) . My máme teď s manželem "super týden", od minuké středy do neděle marodil on, od soboty až do teď a ještě to nějakou dobu bude trvat, marodím já... 8-( 8-( . O víkendu jsme v sobotu byli na pohotovosti 2x, v sobotu manžel, v neděli já... Manžel:-) (už jsem si na to označení celkem zvykla :-D :-D) měl kromě virózy a zánětu hrtanu/hltanu ještě zánět středního ucha, já mám totéž bez toho ucha, ale obě uši mě bolí (kvůli zaneseným dutinám)... Do včerejška jsem nebyla na netu, bylo mi dost zle :-(. Nicméně se aspoň hezky střídáme v tom, kdo bude doma na tu či onu práci (montáž přístrojů do kuchyně, reklamace varné desky, opravář na pračku - v sobotu přestala vypouštět vodu ]-(, doufám, že zvládneme i reklamaci varné desky 2 ]-( ]-(). Holky, koukala jsem na předpovědi a o víkendu má být krásně, takže poslední nevěstinky z tohoto tématu si svou svatbu určitě užijí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré poledne! Teda Šárko, to máte doma fakt dobrej lazaret... Hlavně ať se brzy uzdravíte! Včera jsem nějak ty fotky už nestihla pořešit - zašli jsme s mužem za roh na pozdní oběd a trochu v tý hospodě zkysli... a večer se mi už do ničeho nechtělo :-) Tak jdu na to teď...
Odpovědět
sarka: no to máte tedy doma lazaret :-) my jsme taky takový divný, po tý dovolený v Egyptě máme nějak rozhozený trávení, střídáme se v tom, mě bylo včera docela blbě, manželovi zase o víkendu jizi: jsme zvědavý :-)
Odpovědět
jo, lazaret doma máme... Ještě, že aspoň náš kocour je už ok:-):-) jizi: hezký fotky x-) x-)
Odpovědět
jizi: Jeee, koukám, že už přidáváš fotky. Ta jak na ní berou chlapi manžela v podpaží je super ;-) A tobě ty šaty fakt moc sluší :-)
Odpovědět
krtek: já tak třeba foťák nastavený mám (na 2:3 pro foto 10x15). Ale moji známí bohužel ne, takže jsem musela ořezávat. A je to škoda, některé fotky tím ořezem ztratily krásu, chybí nám třeba kousek nohou apod :-( To je tak, když se fotí moc na těsno.l
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, díky díky díky :-) ... s tím řezáním fotek to znám - vždycky jsem po dovolený strávila dva večery ve společnosti fotokrámu... :-)
Odpovědět
jizi: krásný fotky..nejhezč je ta, "já tě samou láskou sním".....to je romantika :-) moc ti to slušelo
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Děkuju :-)
Odpovědět
jizi: není zač :-) mě to dělal hrozně dobře ve svatební den poslouchat od všech, jak mi tos luší a jak jsou krásný šaty a jak dobře vypadám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme,krtku - díky za rady. Fotoknihu plánuju právě jako dárek k vánocům pro rodiče.Jenže názory se různili,prej různá kvalita atd. Mrknu ještě na to fotostar a uvidíme. Ještě fotky ze svatby nemáme ani nafocený :-D :-D Zejtra jedu na zkoušku a úpravu.Mám docela bobky jestli mi budou.Sem se tak trochu zpravila :-( a kilča nešly nijak moc dolu :-|
Odpovědět
petrajda: proto jdeš na zkoušku, aby se to vyladilo :-) neboj, bude to dobrý....nějak to tam udělat musej :-) holky, četly jste na svatbě blahopřání? my chtěli,ale vůbec nestihli....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?