Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Tak jsem zvědavá na čerstvé novomanželky, jestli se tu dneska objeví ;-) S tou kytkou - jsem myslela, že to ořvu, ale jsem nějak víc v pohodě, než jsem čekala. Asi ještě ta euforie ze svatby? Jako je mi líto, že už to máme za sebou, ale hlavně se mi to nezdá jako před tejdnem, ale minimálně jako před měsícem. K počasí - já mám takvej pocit, že jsme neměly ani jedna vyloženě hnusně ne? (Ten první víkend nebyl nic moc, ale někdy kolem pledne se to tušim začalo lepšit, že aspň odpoledne bylo místy sluníčko). No to by bylo, aby to nevydrželo ještě ten jeden tejden ;-) A k nemocem - já byla tejden před svatbou taky nějaká nachcípaná, pak mi zase začaly řádit nervy v žaludku, ale na tu svatbu jako by to tělo vědělo, že prostě musí vydržet, tak mi bylo ve čtvrtek a v pátek úplně dobře. Pak se to teda po svatbě začalo pomalu sypat jak domeček z karet, až jsem skončila na těch suchejch rohlíkách :-N Ale už je mi snad definitivně dobře. Tak jestli vás trápí nějaký neduhy, tak věřte tomu, že v den D se všechen ten adrenalin postará o to, že o tom nebudete skoro vědět. Já se tak strašně bála, aby mě nezačala bolet hlava (chytne mě to většinou z nějakýho rozrušení) - a nic. Ani jsem neměla křeče v břiše, který obvykle mívám, když se něco děje a já přitom moc nejim. Nic. V pohodě jsem dokonce snědla skoro celej ten opulentní oběd.
Odpovědět
Tak koukám na to počasí příští tejden a teploty sice nic moc, ale sluníčko! To nevypadá špatně!
Odpovědět
Profilova fotka
krktku: to je dobre, ze uz zaludek polevil :-) schovaly jste si do mrazaku kolacky a kus dortu na rocni vyroci? slysela jsem o tom prijde mi to moc hezky x-) kdyby bylo chladneji,ale neprselo, tak je mi to uplne jedno :-) tak snad to jeste tech par dni vydrzi :-)
Odpovědět
estrel: Hele, neschovali. Zaprvé jsme toho byli tak přejedení, že jsme ještě rádi dali kus dorta kolegům v práci, poslední kousíček dokonce skončil v koši (jak jsem byla v tomto ohledu "vyřazená z provozu", tak se to prostě nestihlo sníst). A zadruhé my máme strašně blbou lednici. Plánujeme koupit novou, ale s tim, co máme teď, by tam ten dort možná vydržel měsíc, ale rok rozhodně ne. To bych se ho pak bála konzumovat. On ten mrazák je celej pokřivenej a blbě těsní, furt se to namražuje... Ale mrzelo mě, když jsem měla ještě jednu várku koláčků a dezertů v práci, že jsem si nemohla dát aspoň jeden kousek s kolegama. Fakt jsem jenom koukala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
krktu: aha, tak ja doufam, ze nam to vydrzi. par kolacku chci urcite mrazit a dort uvidime, jestli zbyde :-) to je skoda, ze zaludek neposlouchal, ale jeste, ze aspon v den svatby to bylo v poradku :-)
Odpovědět
estrel: V den svatby bylo vůbec všehcno strašně v pohodě, dokonce i nervy. jako jo, asi dvakrát jsem se nechala trošku unést, mírnej stres tam prostě je, ale třeba obřad jsem vnímala fakt od začátku do konce, žádný "okno", naopak jsem pořád měla pocit, že to je snad jenom zkouška nebo co :-D A bylo to tak krásný, i když ženich se občas trošku ksichtil, protože fakt nesnáší bejt středem pozornosti. Ale jednou je to můj chlap, znám jeho slabší stránky a chci ho takovýho, jakej je, takže mě tim ani tolik neštval :-D A když jsem šla s tátou k němu, tak vypadal skoro i zjihle, tak to mi úplně stačilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na to jsem prave taky zvedava, jak nektere nevesty pisou, ze si nepamatjji treba psinicky atd. :-) a jak se bude tvarit pritel .... no tesim se strasne moc :-) uz jen 6 dni x-)
Odpovědět
estrel: no já měla za to, že nám díky takovýmu mininedorozumění zahráli jednu písničku na gratulce dvakrát a ty další pak už ne - a ono jo, ještě jedna se tam pej vešla. tak tu jsem asi fakt nevnímala :-D Teď se dohadujem, co půjdem nakoupit, a on na mě "Á, tak slečna je mslná" a pak se zamsylel a prej "vlastně prd slečna, pani" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Filu: Gratuluju! :-) Máte krásný fotky!! Estrel: Kytku jsem házela - ale nechala jsem si uvázet stejnou, jako jsem měla, ale menší a do mrazáku jsme šoupli na první výročí dva kousky svatebního dortu.
Odpovědět
estrel: Nene, neházela, neměli jsme téměř žádný ze zvyků, ani našich, ani převzatých. A co se zamražení týče - byla to nutnost, všeho nám zbyly kopce :-N Část dortu jdeme dneska rozmrazovat, páč máme rodinnou oslavu a já se zase na ten dort tak netřepu, abych si ho rok nechávala. Možná, pokud by byl nějaký úžasný, ale ten, kdo nám ho objednával, si objednal dle své chuti - ořechovo čokoládový, a to my ani jeden nemusíme, my nejraději obyčejný piškot. :-S
Odpovědět
A co se počasí týče, tady zatím byly všechny víkendy v září krásně slunečné a tento je obzvlášť povedený, krásně svítí slunko, je teplo na tričko, no dneska a včera bych se vdávala jedna radost :-N
Odpovědět
Jinak já vnímala hudbu včetně tý, která zněla, když jsme tam ještě nebyli :-N jsem pořád špiclovala uši, jestli to jako pustili správně. Proslov jsem taky docela vnímala, i to, že nebyla nakonec potřeba druhá písnička (škoda), taky že ten Denver, co jsme měli na prstýnky, se líbil pani matrikářfce, že prej jsme jí udělali radost. A pak když nás instruovala, jak si máme stoupnout po podpisech, tak řiká mužovi, že jeho maželka si stoupne takhle vedle něj... No mně chvilku trvalo, než mi došlo, že mluví o mně :-D Pak jsem snad i zčervenala nebo co :-D Ale co mě překvapilo, že májm v mlze ty gratulace. Tak nějak tušim, co nám kdo řek, ale strašně mě překvapilo, když jsem viděla ty fotky - já jsem nějak nezaregistrovala, jak moc jsou někteří dojatí a uslzení! jako že je to vzalo, to bylo vidět, ale že tak moc :-N Taky táta, že měl asi trošku nerva, to jsem si uvědomila až nad těma fotkama. jak mě ved, tak pořád samej vtípek... a pak je někde vidět, jak sedí vedle mámy, tak nějak napjatej, a neni to jenom náhodná momentka, on má ten výraz navíc fotkách. to mě taky dost dojalo.
Odpovědět
Článek se načítá
sal: Fakt? tady bylo hezky včera tak do dvou, do tří hodin. Pak se zatáhlo (teda tady - my byli u Příbrami) a kolem čtvrtý, pátý docela i ochladilo a dneska neni po sluníčku ani památky :-| A ještě jeden postřeh k prstýnkům (já dneska nějak bilancuju nebo co :-N ) - na ten svůj jsem si strašně rychle zvykla a jak jsem zvyklá prstýnky nosit, tak občas si ani neuvědumuju, že je to snubák :-N Ale kdkoliv zahlídnu ten manželův na jeho ruce, tak jsem naměkko x-)
Odpovědět
krtek: Jj, my včera hned ráno dělali vinobraní, odpoledne jsme se byli projet na kolech, a to jen v tričku, a kolem 5 hod jsme začali grilovat a seděli venku až do 8, to už jsem teda měla na sobě lehkou mikinu, ale jinak bylo nádherně. A teď tu máme už od rána nebe bez mráčku a 21 ve stínu. My jsme docela slunečná a teplá oblast.
Odpovědět
sal: my máme skoro 20, ale úplně zataženo.
Odpovědět
Tak my máme dnes naprosto nádherně. ;-) Ještě aby to vydrželo týden. :-) Estrel liju do sebe co se dá, i ten coldrex. Zatím to vypadá, že totálně nedýchám nosem, hučí mi v hlavě a občas trochu zimnice. Snad to zastavím.
Odpovědět
Koukla jsem na pár předpovědí a řeknu vám to jsou nervy. Jako všude něco jiného. Od 16C a zataženo po 25 stupnů a úplně jasno. Tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak jen na chvíli se tu zastavím Byli jsme nakupovat nějaké jídlo,to snad nemá konce.Ještě nás čeká čtvrtek cikrárna,zelenina , pátek pekárna, maso,sýry, sobota, ještě jednou pekárna. Ve středu jedu na zkoušení a úpravu šatů,ve čtvrtek zas miláček a rovnou vyzvedne i mé šaty a pak honička,honička a honička. Fili - krásné fotky,krásná svatba.Gratuluju :-) :-) :-) !!!!
Odpovědět
Petrajdo mám to tak nějak podobně nalajnované. Taky to vidím trošku na fofr. :-) Do toho mi na čtvrteční odpoledne ještě vlezli třídní schůzky a musím se někdy sbalit na svatební cestu. Odjezd v neděli ráno. :-D No tak uvidíme.
Odpovědět
no tak my jsme dort neschovávali....ale zbylqa nám taky spousta jídla a to je v mrazáku...ale svatební dort neee...z kytky jsem taky nic neschovala,protže jsme jeli hned na svatebku a když jsem se vrátila, tak už byla ošklivá....navíc, tam nebylo co sušit, měla jsem samé nesušivé kytky.....kytku jsem neházela, nějak jsem to nestihla :-) jo a obřad si skoro vůbec nepamatuju....vím jen co bylo předtím, jakou hráli písničku, to vůbec nevím..pamatuju si jen, že jsem si při tom obřadu říkala, že paní hezky mluví a že nám recitovala básničku.....a gratulace si nepamatuju vůbec, jen vím, že svědkyně byla gratulovat dvakrát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to my jsme si dort schovali ale ten z výslužky a i drobné cukroví,..ale pokaždé když jdu pro mrazáku pro maso, tak se musím přemlouvat že musím ještě vydržet ještě asi jedenáct měsíců:-) chicht :-D Jinak si obřad docela pamatuji i řeč faráře,..ale musím říct že mě při obřadě napadali jako hrozný blbiny,..jako třeba co když sebou ženich sekne,..já v něm zavěšená, co bych jako dělala, kdyby by mě stáhl k zemi sebou :-D
Odpovědět
holky ahoj - tak vám chci říct, že jsem včera při cestě z lesa (byli jsme na houbách, sucho jak blázen, ale potřebovali jsme les, našli jsme kukuřici, taky dobrý úlovek) potkali svatbu, a jak jsem na to koukala tak mi běželo v hlavě, že to bude fajn až se to JEDNOU bude týkat mě a vůbec mi nedocházelo, že za týden to jsme já kdo tam tak stojí, docela mazec všem novomanželkám přeji hodně štěstí!!! k nehtům si vám musím postěžovat - jak jsem psala, že je to nějaký divný a že nejsem spokojená, tak jsem tam šla a prý mám asi mikozu nehtů, tak mi to hned sundala, asi jsem to měla od té manikůry, nikdy jsem nic takového neměla, tak nevím. Mám teď nehty teňounký, jak to sundávala, ale jinak nic, nikdy už na gelovky nejdu!!!! edvi - s počasím jsi mě fakt pobavila, fakt jediná možnost jaká ještě nebyla je mráz a trakače
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak za Prahu hlasim dneska dopoledn enic moc, pod mrakem, ale teplo a odpoeldne krasne slunecno :-) edvi: i prepovedi na patek a sobotu se zlepsily ;-) nevim, jak ve Frydku, ale pro celou ČR je zlepseni fakt velky, pred tim tam byly velke destove mraky - koukni ted na druhy link. http://www.praha.eu/jnp/cz/obecne/poc... -jen pro Prahu http://www.chmi.cz/meteo/om/tyden/tyd... - pro celou ČR vase rosnicka :-D edvi: snad to ten coldrex zlepsi, jeste je cas, neboj!! sal: vidis, to je dobry napad, ja mam mesic po svatbe narozky, tak bysme si mohli taky cast rozmrazit, jestli zyde (predpokladam, ze jo :-)
Odpovědět
a k nervozitě - včera ráno jsme si vykládali s budoucím můžíčkem o svatbě jak co bude atd., tak se nám obou udělalo tak nějak špatně, že jsem se střídali na záchodě, nervy jsou děsný prstýnek budu nosit jen já, partner je kameník, tak by ho měl hned zničený, ale taky jsem slyšela řeči, že jsem snob, že si kupuju prstýnek tak drahý a s brilianty, co je komu do toho, každý máme jiný názor, já ho chtěla takový aby se mi líbil, a kolik stojí na tom moc nezáleželo prostě ho chci nosit pořád a za jinou parádu ani kosmetiku neutrácím, tak proč ne holky znátě někdo zvyk - jitřní dar nebo tak nějak, manžel by vám měl dát po svatební noci pod polštář dárek, dostala jste ho některá? Já se to teď snažím doma prosadit, znám to od kolegyně, ona dostala hodinky. Partner mě vždy překvapuje úžasnýma dárkama - ale jsou to blbosti, jako třeba kamínek co někde najde, každý týden kytička v neděli ráno po vyvenčení pejska (ale natrhána třeba listí, sedmikrásky atd.) tak jsem zvědavá jestli něco najdu. Jinak v pátek mi v práci pořád vykládali ať si užiju poslední svobodný víkend a teď došla partnerovi sms od kamošů ať jde s nima na poslední svobodný fotbal - náš místní pidiklub, tak mě to rozesmálo. Navíc chce ať pak dojdu za níma, tak si ho půjdu vyzvednut, jako prima zakončení svobodného fotbalku.
Odpovědět
Profilova fotka
no jsme z nákupů doma. Píšu si s jednou holkou co má zkušenosti coby z hostitelské činnosti a asi budu ještě něco přiobjednat :-| .Zejména salámy a sýry. A nebo ..ve středu jedu do Prahy do půjčovny a u našich v Penny u Nováka něco prostě ještě nakoupím. V hlavě si začínám dávat dohromady co asi tak se bude muset dělat a vůbec nevím kdy to budem dělat.Spoustu jídla chci zpracovávat sama,ale sem teda na sebe zvědavá ]-( . klara - ztrácim odvahu na ty nehty jít.Budeš muset počkat až to odroste co,chjo...
Odpovědět
petrajdo - teď mi z toho zbrousila tu vrstu gelu - nehty tím jsou tenčí, trošku nepříjemný, mám je koupat v octové vodě, taky je mažu krémem proti těm mikozám a ve středu k ní jdu znovu a udělá mi JEN manikůru, ale ještě uvidím jestli tam půjdu, trochu jsem ztratila důveru, uvidím kytku házet nebudu a dort si taky rok nenechám - snad chvilku jestli zbyde, ale rok ne, myslím si že to snad nemůže být ani dobrý nebo jO?
Odpovědět
No tak to počasí, asi se určitě ochladí, tak mě ted napadá, když to bude celé venku co si na ty šaty vemu. To jsem nějak nedomyslela. Asi tento víkend byl nejhezčí to tak vypadá. Aspon u nás dnes jak by bylo léto. Dort asi schovávat nebudu, mám malý mražák a překážel by mi tam. To je ale asi jen výmluva, jinak si myslím, že nebudu mít co schovávat. Hlavně mám v plánu vzít si ho sebou na svatebku a tam ho asi dorazíme. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klarko: to ja nevim, jesti je to dobre :) ale myslim, ze jestli neco zbyde, tak to pak taky vytahneme driv :-) ale tech par kolacku by mi prislo symbolickych :-) a ani by pak uz nemusely chutnat dobre :-D :-D jitrni dar neznam, a myslim, ze pritel uz vubec ne, takze me zadny darek nebude cekat :-) a nevi, i mi to prijde zvlastni davat si jeste na svatbe, nebo po svatbe darky, nejak mi to k tomu nesedi, ale kazdy am jine zvyky ;-) dneska jsem videla venku svatebni kolonu a tak jsem stala a koukala jsem se na ne - ale zadna nervozita, nic me nezastihlo, jen jsem se priblbe usmivala :-) tak treba ani nebudu nervozni :-D s tim poslednim svobodnym vikendem mi to taky nekdo poslal :-D vetsinu casu jsme byli spolu ;-) klarko, co se ti stalo s nehtama?
Odpovědět
Profilova fotka
klarko - tak tohle se mi naštěstí nikdy nestalo, ale určitě na ty nehty když máš plíseň nemůžeš dávat žádnej umělej nehet :-( , gel, ani nic jinýho, dokud se to to nezahojí, tak ten nehet musí dýchat...a to jsi měla i dřív, nebo ti je udělala špatně, že jsi tam měla třeba bublinu a tím tam pak ta plíseň vznikla?
Odpovědět
Ahoj holky, moc děkuju za gratulace! Jsem tu naposled před svatební cestou, tak aspoň zodpovím ještě tu naši anketku. Nejdřív k celkové ceně svatby - my dali sakumprdum za všechno včetně oblečení, dekorací a jídla a pití pro nějakých cca 40 lidí necelých 130 tisíc. Jediné, co v tom není, jsou taxíky - ty platili rodiče, tak netuším, kolik to vyšlo. A teď: 1. Vyšlo vše podle představ? Rozhodně. Dokonce ještě daleko lépe. Čekala jsem alespoň nějaké menší faux pas nebo něco, ale všechno bylo úžasné. Aspoň z mého pohledu. 2. Nejvtipnější/nejdojemnější gratulace? Všechny gratulace byly moc milé, ta nejdojemnější byla určitě od babičky, která při ni měla slzy v očích a já byla moc ráda, že se jí obřad a celý den líbil a že ho mohla s námi strávit. 3. Obzvlášť vypečený svatební dar? Dostali jsme spoustu krásných darů. Úplně nejoriginálnější byly dva - oba od různých manželových kamarádů - jeden staré vydání knihy "Dokonalé manželství" s věnováním všech obdarujících a v celé úvodní části knihy na každé stránce vložená bankovka nějaké cizí měny. A druhý dárek - dárkově zabalené tři lahve - dvě krajní vína a uprostřed je láhev plná srolovaných bankovek... A až se vrátíme z dovolené, ještě bychom měli od jiných kamarádů dostat koťátko. :-) 4. Co nejvíce překvapilo? Spousta milých překvapení. Těžko vybrat jedno. Určitě množství a originalita darů a taky to, jak byl můj taťka celý den naprosto super, i když běžně bývá dost bručoun a nerad je ve větší společnosti. Taky mě překvapilo, jak jsem byla celý den rozesmátá a vůbec se mi při obřadu ani gratulacích nechtělo brečet, i když jsem si myslela, že budu skoro určitě. :-) 5. Svatební noc? Nebyla. :-) Dopředu jsem si byla skoro jistá, že nebude, ale myslela jsem si, že hlavně kvůli mně, že budu moc unavená, protože jsem zvyklá chodit brzo spát. Nakonec jsme byli ale vzhůru do čtyř, mně se skoro nechtělo spát (taky jsem pak spala jen dvě hodiny a jako na vodě), ale na manžela jak jsme došli na pokoj dolehla hruškovice a vodka (nebyl opilý, jen takový veselý), co si připíjel s kamarády, tak padl do postele a v tu chvíli spal. :-) Tak to doženem až na svatební cestě no. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?