Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
petrajda: jsem zvědavá za tebe, co to bude za překvapení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky já su zvědavá teď ještě víc. Ještě týden a uvidíme. Už aby bylo po.Já su fakt nervák.Teď je to ještě horší.V práci se nic neděje,práce prostě stojí.Takže zas nevím co s roupama a mám zas nervy i z toho,že nechoděj lidi.Ale aspoň mám čas na vás.Protože předtím sem zas tady byla fakt málo..
Odpovědět
holky, já si tedka každej večer pohlížím album s fotkama a pořád přemýšlím, komu bych ho ještě mohla ukázat, aby mi to mohl pochválit...
Odpovědět
aci: :-D
Odpovědět
petrajdo - mám je teď asi tři týdny a dost to odrůstá, spíš je budu zkracovat a nechám odrůst, jeden se mi odloupl a mám to pod ním moc tenký tak raději odrůst. mám na svých nehtech gel. aci - asi právě kvůli tomu odrůstání, jak jeto hooodně nepěkný, a taky to že ty nehty jsou tupý, myslela jsem si, že to bude jiný u mě v práci taky vidím už takové poťouchlé obličeje a spousta forků, jsem tady nejmladší, takže asi dostanu peníze
Odpovědět
Aci neboj..já ho viděla v plné parádě až teď a je moc krásné!!!! Já mám pocit,že každej je na fotkách tak fotogenickej a já vypadám jako pako mako.... :-D :-p Holky a kdo v tom jede dneska????Filu a kdo ještě???
Odpovědět
janicka: toho se noje, že nejso fotogenická...já si to o sobě myslím taky a hodně, vyjde mi málokterá fotka hezky,ale tyhle jsou fakt super,takt o asi se mnou nebude tak strašný :-) ...já myslím, že dneska jen filu :-) klarka: aha...no to by mě předtím asi tkay nenapadlo...já měla jen francii s kytičkama na svýcch nehtech... salome: no jo, je to tak....už jsem kontakt na to album poslala snad každýmu a každej den koukám do icq, jestli tam není online někdo, kdo to ještě neviděl.....:-) dobře se poslouchá, když tě všichni chválej,jak ti to sluší a tak....akortá je začínám podezřívat, ty reakce jsou všechny nějaký mco pozitivní, nikdo ještě nic nepohaněl,tak si mi to zdá divný.....jo vlastně jo, pohaněl - tátův kolega z práce, nesla jsme je átotvi ukázat na do hospody, kde měl zrovna sraz s lidma z práce a měl tam takovýho užvaněnýho divnýho rejpavýho kolegu a ten hned na začátku zkritizoval balonky a fotky s balonkama....takovej ten typ "všude byl, všechno zná, všemu rozumí"...
Odpovědět
sakryš, koukám, že mi nějak vypadávají písmenka z toho textu... janicka: toho se neboj , že nejsi fotogenická, to tak není ...jsem chtěla napsat :-)
Odpovědět
Kuk, :-) tak já pořád sleduju počasí a nevím teda jak je u vás, ale tady od je od rána pěkně hnusně. Nevím kde je to babí léto. A každá předpověd dopředu na týden je jiná, tak fakt nevím. Doufám, že to vyjde. Už je nás tu jen minimum co co to máme ještě před sebou. Jinak s těma nehtama, mám je totálně krátké a umělé nechci v žádném případě, takže je jen nějak nalakuju. Ještě musím zajít někde dořešit podprsenku, protože bez ni si připadám divně a zemská přitažlivost mi jaksi zrovna nenahrává. :-D :-D :-D
Odpovědět
edvi hodně si holky chválily body z Triupmhu...je prý supper,udělá pěkný kozenky :-D a stojí snad 900. Tak když bys pak věděla,že si ho třeba vezmeš i jen tak pod šaty na jinou příležitost..tak to není špatný kup....
Odpovědět
janicka:tedka jsem koukala do tveho alba a máte moc hezký prstýnky :-)
Odpovědět
Aci u mne to byla láska na první pohled..měli je za výlohou....já šla okolo a věděla jsem,že to jsou ony....i když pak jsem tam šla asi po 14-ti dnech s Pepčou už objednat a ukázali nám tam ještě jedny...takže jsem byla nalomená..i z toho pohledu,že ty druhé jsou skoro o 5 tisíc levnější...ale nakonec jsem se vráila k té původní verzi..prostě padlo mi to do oka jako první,tak by to tak mělo být. Pepča ho do práce stopro nostit nebude ...ale snad občas někam,když vyrazíme. No kamarádka když je viděla,ona se vdávala loni a ona má prstýnek asi za 4,5 tisíce,její partner asi za 4 stovky....tak mi je hned pohanila..na co jsme si kupovali takové drahé prstýnky a udělala si " to máš proto,aby ti je zase někdo ukradl????"(oni nás totiž před cca 2 lety vykradli a já přišla o strašně moc věcí....)..tak jsem si říkala,proč mi kazí radost..ale kdykoli si jej vězmu na ruku(i když já to nedělám-drželo mne to tak první 2 týdny po vyzvednutí) tak mám radost. Edvi- nehty já mám taky přírodní..i když teď jak jsem se doma jenom poflakovala a blinkala,a tak byla celá domácnost na Pepčovo bedrech,tak jsem si je vypěstovala úúúžasně dlouhé...A na pátek sem se objednala na manikuru,tak snad mi tam udělá nějaké hezké ornamenty..ale všechno jenom v bílé ..žádné divočiny..jsem na tohle konzerva...představuji si na všech prstech francii a na prsteníčcích nějaké kytičky..možná kamínek..nevím..nemám o tom přehled co se dělá a frčí...
Odpovědět
Článek se načítá
janicka: z toho si nic nedělej, mě taky nekteří říkali, že jsem rozmařilá a dávám si tam brilianty, když jsem mohla ušetřit a mít tam zirkony...ale manžel chtěl, abych měla diamanty, že se to prostě na snubní hodí... já měla takové maličké bílé kytičky, na každé ruce na dvou prstech
Odpovědět
Profilova fotka
janicka,každej by si měl vybírat a zařizovat věci podle svého uvážení a svého vkusu. Já se přiznám,bych za prstýnky tisíce taky nedala,ale jsem to já-mé přesvědčení,a jiný zas může být jiného názoru a vkusu.Ty co máte jsou moc pěkné,vybrala jsi si je sama a o to jde.Třeba kamarádka trochu závidí. na nehtech budu mít údajně francii a svělemodré kamínky.Tak decentně.Budu mít modrobílou kytici,tak prej proto.Sem na to zvědavá,hlavně abych s tím uměla fungovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
občas si taky holky říkám,že jsou určité věci ,kteří by určití lidé neměli z pusy vůbec vypouštět. Jo zejtra se u tchyně pečou koláče.3000 kusů.Jdem se kouknout a pomoct balit.Ale pořád je to tak,že ženich mít koláče bude a já ne :-) .Ani nevim komu bych je ve svém okolí dávala :-) .Pomoct ale půjdu.Aspoň balit.Jenže až po obědě jsem v sobotu v práci.
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že řešíte nehtíky a fotečky... Já se na ty naše fotečky taky každý den koukám :-N , už se moc těším na ty profi - budou až na konci září... Nehtíky jsem měla svoje krátké přírodní, gelovky bych dlouhodobě stejně neměla a manžel mi to schválil :-D :-D Jinak já jsem včera dostala dárek ke svatbě z práce, řekla jsem si o kombinovaný elektrický gril, takže se těším, až si doma někdy uděláme maso ;-) . Asi nejdivnější mi na tom přišlo to, že jsem na plátně viděla napsané svoje nové jméno :-N :-N . Normálně mě v první chvíli napadlo: kdo to je?? :-D :-D
Odpovědět
sarka :-) hihihi, mě to napadá každý den, když vidím v práci svůj mail a netuším, kdo to je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem posedla pocasim a srasne me to stresuje :-((( http://www.chmi.cz/meteo/om/tyden/tyd...
Odpovědět
Profilova fotka
kazdy den se to meni a ja se fakt bojim :-( ach jo. jinak budu mit nehty delany ve ctvrtek. taky jsem si je pestovala, cele dva mesice pred jsem chodila co 14 dni na manikuru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci, sarka tak to je sradna :-) jsem zvedava na sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jani: no "kamaradka" se nechova zrovna pekne.ale kasli na to, at ma kazdy prstynky jake chce :-) prstynky mate moc pekne :-)
Odpovědět
baby ja uz mam profi fotosy, este som vam ich neukazovala? Prosim pochvalit :-D :-D :-D http://www.lukasapetra.com/svatby/lub...
Odpovědět
Profilova fotka
cutty: moc hezky :-) ja prosim uklidnit :-D :-N
Odpovědět
estrel no tak lepsie stresovat predtym ako v ten den......a neboj, bude to krasny den, pretoze bude len vas.......
Odpovědět
Profilova fotka
jen aby byl taky bez deste, prosiiiiim =-) jaky mas ted pocity, kdyz se koukas na fotky? :-)
Odpovědět
cutty: moc hezký fotky :-) estrel: Bude to krásný den, určitě si ho oba užijete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska jsem si definitivně vyřídila občanku a řidičák. Jinak takovej malá připomínka, třeba jste na to opoměli,...pokud jste změnili trvalej pobyt úplně do jiného města tak nezapoměnte zaplatit za komunální odpad :-D Jinak jsem si dneska vyzvedla již hotové fotečky(dostali jsme je od našeho fotografa 700snímků na CD a měli jsme si vybrat) a koupili si album,že neuhádnete jakou barvu :-D :-D :-D ,.....jo jo byla to fakt náhoda, nejsem až tak úchylná, ale je fakt lila,..já čuměla jako puk, když ho vytáhli a přítel hned tak ty jinéuž nevytahujte to je jasný :-D :-D ehm,..teda jsem chtěla napsat manžel,..pořád se to ne a ne naučit :-D, no a tak se tady kochám a zabavuji rozdělováním fotek, lepením do alba a hlavně konečně můžu začít tvořit děkovný karty za dary a přítomnost hostů,..budeme v těch kartách předávat fotky udělané na přání.
Odpovědět
Profilova fotka
Jiank jste řešili prstýnky, manžel snubák nosí, říkal to od prvního okamžiku že ho chce nosit,...a když mu ještě pár zákazníku ho pochválilo, tak se jen tetelí :-D a nesundává ho ani když si umývá ruce,...což já sice taky ne, ale přeci jen je nosím nějakou řádku let.
Odpovědět
Můj taky prstýnek nosí, i když si s ním pořád hraje. :-)
Odpovědět
ehm, tak jsem vás dočetla a úplně zapomněla, na co jsem chtěla reagovat :-D cutty: Fotky krásný, romatika x-) Krásný šatičky a měla jsi moc hezky nalíčený oči ;-) Mně najednou přijde,že máme těch fotek nějak málo :-D Já dneska taky kooupila album - vlastně dvě. Úplně obyčejný malý provizorní - každej ty fotky chce vidět, tak aby nebyly za chvíli na vyhození. Pak si nechám vyvolat ještě další a pak se vrhnu do shánění alba. Pani fotografka měla s sebou jedno krácný, udělaný pro jinou nevěstu, takový by se mi líbilo. A náhodou jsem koupila i ozdibnej svatební obal na Cd s fotkama. uvažuju, že bych pak pořídila i pro ty, co jim budem vypalovat CD. A babičce leporelo na 12 snímků. Asi jo, asi mě v to KOdaku ještě uviděj :-D A manžel prstýnek zatim teda poctivě nosí, resp. doma ho nenechává, jestli si ho v práci háže do kapsy, to nevim :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?