Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
etrsel: Přesně =-) No babi mě fakt dostala. Ale vůbec všichni si dali strašně záležet, i s těma věcnejma darama - fakt co kus, to kvalita, je vidět, že to vybírali dost pečlivě. Dojalo mě to.
Odpovědět
S těma penězma to tak bývá. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem tady.Včera to bylo super všechno klaplo,až na malý detaily. krtek:Strašně ti to slušelo,bylo to zvláštní se takhle potkat.Ale jsem ráda,že jsme dorazily,muž nebyl tak nervozní,měla jsis trašně fajn fotografku,ještě jsme s ní hodily řeč. Holky já tusedím u netu ajím knedlíčkovou polívku ze včera,byla fantastická,doma jak když vybouchnul granát.Jaeště letím s kytkama na hřbitov a pak přijdu povyprávět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sidi , laura: taky se přídávám a gratuluji,už se těším na fotečky. Jinak holky laura a krtek,užasně jste ten Váš svatební den popsaly :-) , už se na ten svůj fakt těším. Tedkom ten týden bude síla.....ale holt zvládli to všichni tak musíme i my. :-) Zítra jsou koláče. Jo ženichovi vyrazil na rtu opar :-S :-o ,takže musíme do lékarny pro něco,at to do toho týdne aspon trošku zmizne. Ráno jsme byli na mši,byl úplně narvaný kostel,a ted jak tam pán farář četl,že v sobotu v 11 mají svatbu Jana K.... a Tomáš L......,tak jsem cítěla jak rudnu v obličeji,protože Ti co mě znali se podívali,že. :-D No jsem fakt na ten obřad zvědavá.......... Do toho brácha onemocněl jakousi virozou,tak leží doma jak placka,snad se vykurýruje. A snad to od něho nikodo nechytne,hlavně malý :-S.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Sidi, strašně vám to oběma slušelo, tak už se těším na tvoje vyprávění Jani - uvidíš že všechno dobře dopadne, opar zmizí, a brácha?...ten bude čilej jako rybička ;-) .Ještě jsem ti ani nestihla pochválit popůlnoční šatky,...vypadají senzačně. Jinak holky už se mi tady na bazaru podařilo prodat sponky do vlasů a krajkovej vějíř, tak mám z toho docela radost,..jen ty botky se nikdo ne a ne ozvat:-) Zítra jde přítel vyzvednout oddací list, a budeme to mít černé na bílým :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi:Děkuju,je to jen pár foteček ale všechno budu mít už ve středu,ještě než odletíme na dovču. Jinakjsme včera vstali v 7 ráno všechno v klídku,i jsem spaladobře.V 8 kadeřnice,fotograf a vizážistka,byl kolem mě takový příjemný rozruch.Vůbec jsem nebyla nervózní,jako kdyby to nebyla moje svatba.Nervíky byli když jsem se začla oblíkat a Míra přivezl moje auto s kytkou, to jsem byla na měko.Všichni kdo byli pozvaní večer jeli už od násna obřad,takjsme měli celkem 14 aut,akorát nám ujela kolona,takjsme jeli sami :-) Na zámkukrásný proslov krásnej, žádný nesmyslný bláboly.Družička nám podala prstýnky,tak to bylo dojemný.Všichni brečeli jako byto bylo slzavý údolí.Asi hodinu apůl jsme se fotili,bylo to fakt super,i jsme se nasmáli tak jsem zvědavá jak to dopadlo.Svatební tabule nádherná,oběd mnam.Akorát bylo trošku nudo mezi tím než přijela kapela.Ale četli jsme přání a rozbalovali dárky.Pařili jsme asi do 1 do rána,jakbylaživá hudba,tak to byla bomba.Jinakjsme dostali nádherný dárky a a dostali jsme i hodně peněz to jsem fakt ani ve snu nečekala. Bylo to fakt nádherný a pohodový,užili jsme si to.Až je mi ted líto,že už je všechno pryč :-(
Odpovědět
sidi: Gratuluju vám moc! Teď jsem tu měla rodiče, aby se taky jukli na fotky, tak jsem jim právě ukazovala i tvoje, že prej ti to moc slušelo ;-) Já bych si to snad dala znova - ale to už by asi právě nebylo ono :-D To je asi to kouzlo svatby, že je to (většinou) jenom jednou. Ale mělo by to teda trvat dýl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sidi - a co držela jsi se nebo slzičky ukáply?
Odpovědět
sidi: A kdo fotil vás? my budem mít profi fotky taky ve středu ;-) Já teď byla na chviličku v práci, vezla jsem tam nějaký pití na středu. A líčila jsem takový ty "veselý příhody" a kolega na to, že teda čet tady ten komentář v albu a že jsem psala, jak to bylo super, ale teď je překvapenej, že tam bylo jako dost pokaženejch momentů, třeba ten trapas s tim mobilem a tak... Já nevim, mně to prostě nepřijde zkažený, zkažený by bylo, kdyby se tam někdo s někým pohádal dělal problémy a tak, ale takovýhle "kiksy" mi přijdou, že to celý spíš oživujou. Vždyť vykládat pak všem, jak to bylo dokonalý - to by všichni usnuli nudou ;-) Ale příhoda, jak nám tchýně začala oždibovat dort ještě před přípitkem - tomu se aspoň zasmějem :-D (i když v tuchvíli bych jí asi nejradši urazila ruku :-N ) A že prej na těch fotkách mi to sluší, ale ženichovi moc ne ]-( Oni se pánové asi moc nemusej no... Mně právě ženich přišel super, na to, že v obleku vůbec nechodí. Akorát mě fakt naštval, když si nechtěl nechat srovnat kravatu a odháněl mě od sebe na nádvoří deštníkem (strašně vtipný ]-( ) Ale teď z pohledu ostatních - asi to fakt vtipný bylo :-D :-D
Odpovědět
Taky docela vtipnej moment: v hotelu jsem manžela ( :-N ) pořád tlačila do sprchy - potřebovala jsem se převlíknout do toho pěknýho "negližé", aby měl překvápko ;-) no a když se mi to konečně povedlo - převlečená jsem čekala na posteli, světlo ztlumený... tak se ze sprchy ozvalo "jé, já tu nemám ručníček" - a bylo po překvápku :-p :-D Vyšňořenej krtek vzal ručníček a nes ho do koupelny - co by pro manžílka neudělal že :-D Ale líbilo se ;-)
Odpovědět
ahojky,tak už to mám taky za sebou,to byl takovej fofr,mělo by to fakt trvat déle x-) ale až na to,že jsme dorazili pozdě na obřad,se nic zvláštního skoro nestalo,ale pořád mi choděj smsky,jak to bylo super :-D pařba roku:-) domu jsme se dostali v 5 ráno i moje skoro 60ti letá mamina s náma pařila a to nepije,je skvělá:-) holky fotky až budou,hodím:-)
Odpovědět
spa: Tak to velká gratulace! Já si neumim představit, že bych pařila do rána, o půlnoci už jsem byla tak hodinu v limbu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krtek:děkuju.Hele já jsem teda vůbec nepostřehla,že tam ženichovi zvonil mobil a to jsem tam seděla.To jsem viděla jsibylagtrochu naštvaná jak tě odháněl natom nádvoří.Prosím tě fotil nás josef-rafael.Bylfakt super,ftili jsme v zahradě nadětským kolotoči a nahoupačkách a tak.U nás naprádlo nebyl ani čas a hlavně u násspolo 5 lidí ;-) zelvi:Mě teda slza neukápla,ale ostatní hodně brečeli.Akorát mě večer dostal kamarád to jsem brečela.Říkal,že si nás váží že i když máme peníze,taksi nanic nehrajem a tak.To jsem byla fakt na měkko
Odpovědět
sidi: Tý jo, já měla pocit, že si toho musel všimnout každej, kromě babičky a dědy :-D Ale máma taky řikala, že nic, táta taky... No já jsem si v tu chvíli byla jistá, že to slyší každej, hlavně na tý oddávající to podle mě bylo i vidět. Ona to byla asi chvilička, ale mě to přišlo šíleně dlouho :-N S tim deštníkem mě fakt naštval ]-( Byli jsme trošku vynervovaný oba, na hostině taky něco "vtipnýho" prohodil, mě to skoro urazilo, ale jeho rodina se smála "dobrýmu vtipu"- no to jsem se naštvala na druhou. Ale jak řikám - to jsou v tu chvíli nervy,jako celek to bylo prostě super :-)
Odpovědět
Jo, já taky ani slizičku, ale máma naměkko, svědkyně naměkko, teta totálně uslzená, dokonce kamarádka, kterou hned tak něco nerozhází měla slzy v očích x-) Teď manžel prohlásil, že prstýnek nosit nebude, prej přece ho neošoupu - to by se nám i vztah ošoupal :-D S tim nenošenim mě vytáčí, ale zase ten důvod si vymyslel hezkej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sidi - to je to je od něj hezký ;-) ,....buď me za tyhle kamarády rádi že?...většinou jich je jen pár,...ale nkdy nezklamou a vždycky jsou s námi. holky já musím říct že u nás sice nikdo nespal, ale byli jsme tak unavení že jsme byli rádi že si můžeme jen tak lehnout, obejmout se a pinovat x-)
Odpovědět
Jé, mě dneska dostala novotchýně - byla jsem zrovna s našima v Berouně, když volala mý mámě, co s náma je, že jsme nepřišli na oběd? tak jsem se zděsila, volám manželovi ( :-N divný slovo) a taky nic nevěděl. ona nás nepozvala, ale automaticky počítala s tim, že přijedeme, když "se to tak dělá" =-) A prej jí mrzí, že jsme nepřijeli. To jsme se jako měli sebrat a bez pozvání k nim dorazit s tim, že jdeme na oběd?? :-o No nic.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Já myslím,že hlavně ty nervy pracovali.Ten můj ho taky bude,je zámečník a škoda aby ho ničil v práci.Ale když někam půjdem tak si ho vezme.Tak vidíš jak navás tchýně myslí. zelvi:To jo to jsem byla paráda.a ještě jak mi to říkal to mě fakt dojal. Jo a v šatech jsem vydržela až do konce.Nějakmi bylo líto si to sundavat. ;-)
Odpovědět
sidi: Myslí - až moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: taky se přidávám s gratulací ;-) ,krásné fotečky.... totéž spa: hodně štěstí...... :-) Zelvinka:děkuji za pochvalu popůlnoček,téda mají velký úspěch :-D ,uvidím,ale jestli je vůbec využiju. Holky,tak už to tu je většinou vdané,až si říkám,jak ten rok vlastně šíleně utekl =-) ,ty přípravy,těšení a tak.... Zítra máme ty koláče,ale za to v úterý zkouška šatů s doplnky,závojem ,tak an to se už těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jana:Takjsem taky omrkla popůlnočky a krásný sluší ti.Uteklo to strašně rychle nejen ty přípravy,ale i ten den.Mě už to dnes ani nepřijde že to bylo včera. krtek:tak jí to třeba časem přejde :-)
Odpovědět
sidi: Viď? Já teď koukla na jedno album, který je taky teď z Brandejsa a jsou tam krásně vidět ty místa, kde jsme se taky fotili... No, je mi z toho nějak smutno. Skoro mám pocit, že jak uvadá kytička, tak mi klesá nálada :-( Hlavně drahý jde zítra už do práce a já až ve středu a mně je najednou děsně smutno, že tu budu sama (teda se psem). Přitom je to jenom pár hodin, ale tak moc jsme si teď zvykli bejt spolu - nejdřív dovča, pak svatba... Kdyby teď měl jet třeba někam na služebku, tak ho snad nepustim :-N
Odpovědět
Holky, mám 2 fotky... dokud nebudou po líbánkách profi, tak je za chvíli hodím do alba :-)
Odpovědět
lotri: hurá, sem s nima ;-)
Odpovědět
už 8-) =-)
Odpovědět
Ahoj holky tak sme dneska celý den běhali po městě a sháněli ráno jedeme - a nikde už nemají plavky - přítel je nenašel jak kdybych mu neříkala nachystej si to a nesehnali sme sluneční brýle prý je po létu.. Pak sme byli u našich a celej den utekl kamarádka poslala fotky tak nám nějak je smutno. Dávám fotečky po dovče budou profi. Tak držím všem palečky a těším se až budu dočítat..
Odpovědět
teda přítel! manžel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem přihodila do alba další fotečky ze svatby, tentokrát už od profíka x-) Laura - tak si užijte hezky svatební cestu
Odpovědět
laura: Užij si dovolenou a líbánky ;-) Tady to dneska vypadá nadefinitivní konec léta :-| Fotky máte krásný, to rpsotředí mě fascinuje, taková romantika x-) A naprosto úžasnej ten sál, kde byla hostina. zelvi: Fotečky krásný! Já pořád zírám na tu tvojí kytku - ta musela bejt těžká ne? Ale nádherná x-) Jinak už jsme se ptala ve "změně dokladů", ale hodim to ještě sem - třeba některá novomanželka bude vědět ;-) Chci se zeptat - po svatbě nám v Brandýse dali k ustřiženejm občankám takovej malej zelenej papírek - "Potvrzení o změně údajů zapisovaných do OP". Stačí tohle k výměně občanky, nebo musíme čekat na oddací list? Nevíte někdo?
Odpovědět
Tak si sama odpovídám - nestačí :-D Což mě pěkně štve, mám dneska a zítra volno, řikala jsem si, že aspoň něco vyřídim... Ale do telefonu jsem se poprvé představila novým jménem, sakra to je divnej pocit! Tahle pani mě aspoň nezná, ale hlásit se tak lidem, kteří mě znaj, to mi přijde nějaký úplně blbý :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?