Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak teda u nás neprší,ale ráno mrholilo,ale je úplně pod mrakem a byla mlha. Takové dušičkové počasí,a né půlka září :-| . Ale jinak snad jste si to vy včerejší nevěstinky moooc užili,a těm dnešním tfuj,tfuj,tfuj (na dálku :-D ) a užívejte.....Tak my za týden....no v tudle dobu už budeme pomalu obědvat :-N to je šílené jak to uteklo. Ale jinak si myslím,že už větší polovina to má za sebou,tento víkend je nejsílnější ;-)
Odpovědět
ahoj holky tak za 14 dní, jdeme do toho, já jsem ještě slečna mám to ve 14.3o ale z vás už budou paní. Začínám se těšit víc a víc, už je to takové že je toho hodně zajištěno a spíš už se jen těším, s velkou nervozitou, ale i to se mi libí, dnes děláme uklid u mé máti, kam se budou slízat všichni hosti před obřadem, tak okna a vytrínkzy, záclony atd., však to všichni znáte a mamka, že se těší, za tři týdny že bude klid, co asi budu dělat by mě zajímalo, toto je takové prima těšení, budu muset tu energii dát na něco jiného, jsem zvědavá kam. Mějte se fajn, jdu dál makat. Dalším vdaným paním hodně štěstí!!!
Odpovědět
Profilova fotka
klára..tak to já své ano vyslovím tak půl hoďky před tebou.Obřad začíná ve 14 hodin. Jinak mam taky uklízecí den,ale slejzat se lidi začnou o patro níž než mi máme byt.Náš bude to zázemí pro ženicha s nevěstou a družičky.. Jinak tady máme docela hezké počasí..zatím..
Odpovědět
Ahoooj! Hlásí se mladá paní :-D Pokoušim se vás dočíst, ale opět nějak nevnímám. pak se pokusim hodit nějaký fotky a celý to popsat, ale zatim mi to nějde nějak kloudně napsat, je toho moc, takže jenom jedno velký aaaaaaach :-N Dopadlo to perfektně, trochu je mi líto, že už to máme za sebou, ale zároveň obrovská úleva, že se nic nepos... :-D jako byly tam tak dva tři takový "fórky", aby bylo na co vzpomínat (popíšu pozdějc), ale jinak super! sidi: Dík moc, že jste se přišli juknout, bylo to fakt fajn překvápko (i když jsi psala, že přijdeš, ale tak napůl nám to přislíbilo pár lidí, který nakonec nemohli, takže o to větší radost, že někdo přišel :-) ) Doufám, že vám to taky dneska vyšlo krásně! Jo, lotri jsem zahlídla, když jsme se fotili na nádvoří, tušim, že jsme na sebe stihli nějak kejvnout, možná si i popřát štěstí, ale nevim, byl to děsnej fofr. Tak snad jí to taky všechno vyšlo. To počasí nám nakonec přálo, bylo tak akorá. A myslim, že i dnešek je nakonec moc fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: tak ahóóój vdaná paní :-) . Moc Ti gratuluji a těším se už na fotečky. Odpočívej a vstřebávej své pocity,jsem ráda i za tebe,že Vám vše tak krásně vyšlo :-) .
Odpovědět
Jé, my už máme na stránkách apni fotografky fotečky! A jsou prostě.... Krásný x-) Pani fotografka je neuvěřitelně šikovná. Teď mi došlo, že bych sem asi neměla dávat přímej kontakt, tak kdyžtak svatebnifotografka psáno takhle dohromady a cézet, jsme ve svatebních fotkách hned n první straně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: tak teda máte úúúúžasné fotečky x-) , byla jsi překrásná,opravdu x-) . Šaty Ti moooc slušely,účes taky perfektní alíčení super :-) . Fakt krása :-) . Vypadáš na nich opravdu štastně :-) ,a to je moc dobře. A ženich fečák..... :-) Moc Vám přeji hodně štěstí a lásky...........
Odpovědět
Profilova fotka
joo a kytička taky super :-D x-)
Odpovědět
jana: Díky moc. Já pořád nemůžu uvěřit, že jsme to my na těch fotkách :-D A že to bylo včera, přijde mi to úplně z jiný doby a i z jinýho světa. Akorát se trošku děsim teď toho návratu do reality (neboli všedního života bez plánování :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: úplně Tě chápu ;-) s tou realitou............Právě,tolik plánování,těšení se,stresů atd,a pak najednou BUM a je "po všem".....Ále zase přijdou vánoce,a jiný radosti. Hlavně že Vám to tak krásně vyšlo,a užila jsis to. Ted můžeš vzpomínat celý život. Ale opravdu Ti to slušelo ;-)
Odpovědět
ahoj holky, gratuluju vsem, co uz to mate zasebou a posilam pozdrav z Egytpa....je tu desny vedro ale jinak super, potapeni perfektni a uz jsme videli i murenu :-)
Odpovědět
aci: Teda, ty takhle i v Egyptě na netu jo? :-D Jinak díky moc a vy si to tam krásně užijte! Taky bych někam jela...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krktu: gratulace velikaaaaaaa!!! vypadala jsi krasne :-) skvely, ze se nic nepokazilo, pocasi vydrezelo!!! tak ted drz prsty nam vsem ostatnim. Uz jen 14 dni a mame to vsechny za sebou :-) aci: ahoj :-) posilam pozdrav do Egypta. hezky si to tam uzijte :-) krtku: a lotrinka to mela nekde u vas?
Odpovědět
estrel: Díky moc! Lotri to měla v Brandýse hned po mně. Tak se přiznám, že vám to trochu závidim, že to máte ještě před sebou, ale zase na druhou stranu už se nemusim nervovat, jak to všechno vyjde, už to můžu všechno pustit z hlavy... No, ještě ty úřady :-p :-D Ale budu na všechny usilovně myslet až do konce září ;-)
Odpovědět
Tak já se jdu konečně trochu rozepsat... Ehm, nevim, jak začít :-D Užívala jsem si to všechno už od rána, dali jsme si s ještě přítelem pusu a já vyrazila k našim a on pro svoje rodiče. S vizážistkou jsme se potkaly už před barákem, takže jsme začly dokonce dřív, pak přišly postupně dvě kamarádky - to bylo super, seděly jsme u mě v pokojíčku, já byla čančána a kecaly jsme. Občas mě teda lehce dostaly útržky rozhovoru vedle, taky jsem byla zvědavá, kdo už tam je a co se tam děje, ale vydržela jsem. Předání kytky u nás vlastně neproběhlo - přítel (manžel :-D ) je takvej ťunťa - prostě se ve dvěřích zjevil jeho svědek s kytkama. tak jsem ještě vtipkovala, jestli si nemám vzít jeho. Pak vykouk ženich, zvědavej, pak jsme dokončily účes (už jsme právě netrpělivě čekaly na ty kytky) a vyšla jsem ven. Tam všichni samozřejmě öch a ách a fotky :-D Mimochodem, fotilo se mnohem víc, než jsem čekala - fotili totiž skoro všichni, přičemž minimálně dva lidi hodně poctivě, až to všechno dáme do kupy, bude snad 1000 fotek. Celý to ráno děsně uteklo, auto se ozdobilo snad samo :-N a najednou že jedem - takže všichni honem čůrat :-D Vyjeli sjme v 11. Cestou jsme se teda nechtěně rozdělili, pan řidič minibusu blbě zatočil, protože se mezi nás vloudilo ještě jedno cizí svatební auto, tak ho to zmátlo. Každopádně dorazili jsme pět pohromadě a včas. Pak se čekalo na nádvoří, to jsme si fakt užila - každej jednotlivě se ptal mě, co teď, jestli někdo pro nás přijde... A nějak nechápali, že to nevim, že se tam taky vdávám poprvé :-D Mezitim se domluvila hudba a fotilo se. Akorát nějak nepřišel nikdo z kamarádů, což jsem si myslela, že mi bude děsne líto, ale najednou mi to bylo (a pořád je) absolutně fuk. Kromě nás "hostinářů" přišli ještě teta se strejdou, jedni známí z Brandýsa (milé překvapení) a sidi - to mě fakt dostalo, vidět se takhle v reálu :-) Pak si nás teda odvedli nahoru, seřadili a šlo se na věc. Já jsem se teda nechala slyšet, že jestli teď ženicha nezabiju, tak nám ani rozvod nehrozí :-D On totiž pořád nosil s sebou tašku s dokladama a deštník a chvíli to vypadalo, že snad vejde dovnitř i s tim všim. pak to trčil svýmu tátovi, ale tovypadalo taky blbě... Nechtěl si nechat uparvit kravatu... No sranda. Nástup byl úplně úžasnej, neni pravda, že to člověk nevnímá - já to teda aspoň vnímala hodně ;-)
Odpovědět
Pak jsme tam najednou stáli, přišla matrikářka a oddávající, představovali nás... A najednou šok, začaly hrát "Hvězdný války"! Oddávající lehce ztuhla, já začala horečně přemejšlet, jak to na to CD ženich propašoval, když jsme to vypalovala já... Ženich se chytil za hlavu a syknul na někoho dozadu... No - byl to jeho mobil :-D Pak už všechno v pohodě, akorát pan ženich vypadal místy, že se nudí, ačkoliv proslov zabral sotva jednu písničku (na druhou nedošlo vůbec - škoda :-| ). Pak jsme si vyměnili prstýnky, mně se klepaly ruce, navíc ženichovi otekly prsty, takže to moc nešlo. Musí si nechat ten prstýnek zvětšit. Pusy jsme si dali hned dvě :-D Hrozně mě dojala ta pínička od Denvera, pak vim, že tu ženichovu písničku pustili dvakrát po sobě (měli jsme celej blok písniček označenej jako 6 - gratulace... a pán si asi myslel, že je to jenom jedna, tak jí hrál dokola. Ale vůbec nevadí). Připili jsme si - to byla sranda, veškerý přípitky během dne jsme vysušila vždycky jako první a do dna :-D Gratulace mě fakt dojaly, musela jsem špitnout mámě, ať se na mě radši nedívá, že když jí vidim tak uslzenou, tak se mi chce brečet taky. Pak nám udělali špalír, bublalo se, zvonilo se a pak se šlo fotit. Fotilo se dlouho, vevniř i venku, skupinky, pani fotografka super, akorát vypadala místy zoufalá ze ženicha, on se fotí opravdu, ale opravdu nerad. Až se divim, jak krásný fotky z toho vyšly ;-) Velkej úspěch mělo to občarstvení v autě - měli jsme tam nealko v ledničce. Potom se vyjelo na hostinu...
Odpovědět
... a tam pro změnu zazmatkoval táta coby řidič. Ale v pohodě. na hostině byl teda jeden takovej moment - maminka ženicha neodolala a ještě před předkrmem prostě hrábla a uloupla si kytičku z dortu :-D A já musela mít naprosto strašnej výraz. protže přeci jenom, nervy pracujou, ženich byl místy na zabití, a teď tohle. Jo, taky jsme měli přípitek před restauračkou - opět jsme nezklamala (prej: nemusíte to dopíjet celý... A nevěsta: Ale já docela ráda... :-D No, hosti si doteď musej myslet, že jsem skrytej alkoholik). pak nám rozbili talíř - to byla řacha, pani ho měla pod tim tácem se skleničkama a pustila ho přesně ve chvíli, když jsme tam ty skleničky postavili. Já se tak šíleně lekla, vůbec mi nedošlo, co se děje - myslela jsem, že sklenička, a na zemi střepy z talíře :-D Během zametání nám jedna dobrá duše s gustem kopla do plný lopatky - opět jsme to nečekala, takže jsme asi vrhla dost vražednej pohled. Ale pak super, jídlo výborný, nejlepší byla křenová rolka, kterou jsem si dosud myslela, že nejim :-D Při krmení polívkou se i ženich už docela uvolnil a začal se opravdu bavit, celý odpoledne bylo příjemný, vedle sice byla ještě jedna obrovská svatba, ale vůbec jsme si nepřekáželi, naopak - oni nám nehcali terásku prakticky volnou, akorát tam byla jedna maminka s maličkym mimčem, jsem docela koukala ;-) Večer se to začalo pomalu rozpuštět, nakonec jsme nejeli první, ale někde uprostřed, akorát mě napadlo, že jsme si mohli koupit ten lampionek, ale pak sjme dorazili do Ctěnic a nechtělo se nám najednou nic . jenom sprcha a postel. Tam jsem teda byla dost naměkko, když jsme ze sebe měla sundat ty šaty, pak líčení, účes, ale jinak super večer ;-) Akorát na tu večeři jsme se vykašlali, jenom jsme si nechali přinést vodu, měli jsme šílenou žízeň. Takže na véču ještě sjedem někdy v tejdnu. No, teď jsme doma, dárky rozbalený (fakt překvapení, jak se všichni odvázali =-) :-) ), my unavený, ale spokojený. Někteří mě až překvapili, že se na hostině projevili naprosto skvěle, trošku mě překvapilo, že se neukázal nikdo ze školy nebo z práce a tak, ale vlastně mě to ani nemrzí. tak, jak to bylo, to bylo úplně super, vlastně bych asi neměnila skoro nic (no, ty Hvězdný války mě budou teď trochu strašit :-D ). pardon za ten sloh, ale musela jsem to ze sebe dostat :-D
Odpovědět
Ahoj holky, hlásím se jako vdaná paní. Obřad byl překrásný. Měli jsme ho připravený do detailů, hudba byla perfektní, paní matrikářka vše ohlídala a bylo to rozkošný... družičky, hodně lidí plakalo dojetím a tak. Fotili nás 3 fotografové, takže na nás jen mířily ty velké zrcadlovky a když jsme se líbali, nestačili mačkat spouště =-) Focení v zahradách nádherný, oběd fakt pěkný a příjemný večerní raut supr, měli jsme i 2 hodiny bowlingu booklý, všichni se bavili a prý to byla krásná svatba a my nádherní manželé. Ale nechápu ty nevěsty, co pařily do rána a pak, že byl den krátký a uteklo to. My jsme si to naopak hodně užili a ke konci už byli oba zralý na dvoudenní spánek. Mějte se pěkně a všem budoucím nevěstám hodně štěstí a lásky do manželství.
Odpovědět
Tak jsem vás zpětne prolítla... A strašně se směju, jak jste tu nás Krtkovy "drbaly" :-D :-D To je krásný... Jak jste tu řešily to spaní, tak já se fakt těšila, jak se na dnešek už krásně vyspim... A ono prd :-| usnula jsem sice jak špalek, manžel (to je nezvyk :-N ) si pustil na pokoji konec Pearl Harboru, drželi sjme se za ruce a já usnula... Ale ráno jsme se opět vzbudila v půl sedmý =-) A už nesunula ]-( Tak že by dneska? Konečně? A k těm depkám před - asi je to fakt starndard. Na tý svatbě je krásnej ten okamžik (teda aspoň pro mě), kdy už začne jít všechno jen tak samospádem (fakt, to je jak domino :-D ) a nevěsta se jenom veze... Já teda občas organizačně zasáhla, když třeba 15 lidí stálo před dveřma před odjezdem, tak jsem prostě křikla, že kdo je vyčůranej, může pomalu odcházet k busu, že do výtahu se stejně všichni nevlezem. Oni ty lidi jsou tak trošku jako stádečko oveček, potřebujou sem tam popostrčit nebo naopak zadržet :-D Chvilkama mi trošičku jely nervíky (lidi mi přišli pomalí, pak zase nerozhodný, ženich mě chvílema fakt vytáčel :-N ...), já jsem takovej nervák, co potřebuje mít všehcno nalajnovaný a jak se něco trošičku vymkne, je to blbý a jsem protivná. Ale snažila jsem se nedat to najevo a ono to kupodivu fungovalo i na mě. A na hostině už naprostý uvolnění a pohoda. jako hostina mi přišla už docela i normálně dlouhá, že jsme si jí stihli užít, ale ta doba od prvních příprav po focení, to byl neskutečnej mazec!
Odpovědět
lotri: Gratuluju! Moc vám to slušelo, viděla jsem to na vlastní kukadla ;-) Hele, to focení, to je nezvyk co? jsem si připadala úplně divně, když na mě každej pořád mířil foťákem a ještě tady se usměj a támhle si stoupni - no jak na červeným koberci :-D Jinak jak jsme jeli kolem půl devátý do těch Ctěnic, tak mi taky přišlo, že bych tu "normální" pařbu s tancovačkou do rána snad ani nezvládla. Já si teda taky ukrutně sedřela nohy - celej den jsem si myslela, že mám s sebou i civilní pantofle, odolávala jsem pokušení vzít si je už na hostině... Pak přijedem do hotelu a pantofle nikde! resp. doma. Tak jsem ráno zabavila civilní boty manželovi, on naštěstí žádný újmy z těch svátečních neměl. A cukal se, ale uprosila jsem ho. Naštěstí má jenom čtyřicítku :-D Jinak bysme se asi po parku neprošli...
Odpovědět
Jo, a taky jste dostali od Brandýsa přání a dáreček? Mě to moc mile překvapilo, vůbec jsem to nečekala :-) A proslov byl teda krásnej, i když krátkej. Jak tam začali o rodičích, tak jsem si vzpomněla, jak jsem všechny tyhle svatební věci vyběhávala s tátou, matriku, zámek, hostinu... A fakt se mi chtělo brečet. Děkovala jsem tátovi minimálně dvakrát během dne, a pořád mi to přijde málo. On měl svatou trpělivost.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja se trosku desim toho, ze ja v 10 uz nebudu moct a zenich by treba chtel pari tdo rana :-N ja budu vstavat v 6 a on se vyspinka az do pul 9. to je nespravedlnost :-)) a co jste dostali za darecek od Brandysa? :-)
Odpovědět
Šampusky skleničky s emblémem města, moc pěkný a vypadají hodně kvalitní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je pekny darek :-) lotri a vy jedete nekam na svatebku? uz se to tu probiralo milionkrat, ale ja si to nepamatuju :-) a mas nejaky fotecky? hod :-)
Odpovědět
estre: ano, v úterý na Djerbu, teď dovybíráme zájezd a chceme už dnes něco koupit. Fotky nemám, měli jsme profifotografa a někdo fotil na svoje foťáky a že jich bylo. Nějaké fotky mi fotograf večer pošle, tak ukážu. krtek: gratuluju. Vidělas jak mě vede můj táta.
Odpovědět
lotri: A k tobě patřil ten ženich ve světlým ne? Já si právě říkala, že to je asi táta, do koho jsi zrovna byla zavěšená ;-) Ona po vás byla ještě jedna svatba, tak doufám, že jsem si k tobě nepřiřadila někoho cizího :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: tak to bude hezky odpocinek po svatbe :-)
Odpovědět
Krtku a Lotri blahopřeju!!!!!!!!!!!!! :-) Krtku krásná nevěsta na fotkách. A kytice nádherná. ;-)
Odpovědět
Aci: ty se na té svatebce nudíš??? :-D :-D :-D No jsem zvědavá na sebe, tím , že jedem hned ráno po svatbě vemu noťas asi taky sebou. :-D
Odpovědět
krtek: jojo, ten světlej chlap byl můj ;-) Už máme zájezd, zítra jedeme zaplatit. Fotky moc pěkný. Gratuluju. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?