Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
helandro - pěkné fotky, hodně štěstí do manželství, ať vám to klape a jste spokojení Jak se vám dařilo? Vyvedlo se co mělo?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak z Krtka je už paní... :-) Já se dostávám do fáze panického zmatkování - pobíhám po bytě a nějak nejsem schopná dělat všechno hezky popořadě...
Odpovědět
:-) klara.k - vše bylo super - počasí nádherné, obřad vtipný, hostina moooc dobrá... moc se nám to líbilo, jen to strašně rychle uteklo.... :-) a děkujííí
Odpovědět
Profilova fotka
Holkytak krtek už to má za sebou moooc jí to slušelo,krásná nevěsta. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
helandra: taky gratuluji a přejí hodně štěstí :-) ,slušelo Ti to x-) Tak další co už to má za sebou..... Sidi: jo..?? Byla jsi se kouknout...?? No už jsem zvědavá na fotečky....... x-)
Odpovědět
Šári a máš nějakou tu fotku???Povídej přeháněj..co a jak??Bulela chudinka???A klaplo všechno???
Odpovědět
Jíťo ;-) klíííd přestaň běhat po bytě..všechno už určitě máš nachystané,připravené...tak si užívej poslední den jako slečna... Sidi a co Krtčin manžel???Byl paf,když jí viděl...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, kéž by - momentálně se bojím, co všechno z výzdobu naskládaný všude možné po bytě zůstane doma a objevím to o Vánocích :-) ... Ty ses byla na Krtky podívat? Uáá - povídej, přeháněj, vyprávěj!!!
Odpovědět
A vy budete auto zdobit až zítra?? nešlo by to už dnes???Byla by další starost z krku. My teda budeme zdobit auta už v pátek odpoledne,máme je obě garážovaná,takže nám to nemůže nikdo ukradnout,poničit a tak... Sidi má asi už jiné starosti,než si tady s náma povídat....Jako budu se opakovat,ale holky to tak stráááášně uteklo....připadá mi to až neskutečný....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,jenom koukám.Všem budoucím s už vdaným paničkám :-) přeji mnoho mnoho štěstíčka. Ječtě 14dní vám budu závidět že už to máte za sebou..
Odpovědět
petrajda: já bych to hned vrátila... :-) bylo moc rychle po všem... :-(
Odpovědět
Ahojky Petrajdo,teda ty jsi tady nebyla ani nepamatuju.Jakpak přípravy???Už skoro hotovo?? A nervíky???Už nějaký jsou??? Já se přiznám,že mě to zatím nějak moc nebere..mám to tak nějak jako ráno Janinka...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nebyla já vim :-( ,je toho moc a moc,zařizujeme sami,příště :-) tedy příště snad nebude :-D ,si najmu koordinátora.Ale ne..vážně baví mě to,nervíky už jsou po roce a půl jsem začala pít kafe a vůbec mám divný chutě poslední dobou. A co víc trápí mě tři kila na víc...chjo Takže je to takové nahoru a dolu.Chvíli se stráááášně těším a chvíli mám stres. Jinak jediné co mi chybí oběhat a doobědnat ještě jídlo co budem dělat na raut. A kadeřnice mě trochu sklamala,ale už jsem jí psala,že účes přecejen uděláme podle toho jak budu chtít já.Barva melír bezva,ale účes mi vyčesala tak trochu divně.Poprvé co k ní chodím jsem byla sklamaná,ale to se snad poddá. A co vy holky??
Odpovědět
ahojky, tak se hlásím už jako vdaná paní. Svatba naprosto úžasná hostina a zábava jedinečná. Zítra odjíždíme na slovensko na svatebku. tak už se musím připravit. všem nevěstám přeji at si ten den užiji. je to opravdu neopakovatelné. tak si ten den užijte.
Odpovědět
Petrajdo a máš to nafocený..s holkama ti to okoukneme... Mayner ooobr gratulace ;-) ;-) ,je hezké jak se tady zase scházíte zpátky a všechny si to do jedné chválíte,jak se vám to povedlo....
Odpovědět
Profilova fotka
mayner - tak gratuluju a užívej dovolená.Jé já ti závidím janicka - nemám :-( to sem celá já.Já ale ten pokaženej pokus o svatební účes přičítám stresu a zmatku který vládl u kadeřnice. Je to kamarádka ke které chodím už 4 roky,stříhá a češe doma a teď jsem k ní šla v půl osmý večer a odcházela v půl jedenáctý :-p .Maj štěně jezevčíka mamka její byla unavená s práce nechtěla ho hlídat,takže pes puberťák no co mám povídat a do toho jí přišli dvě kamarádky.Ještě že dobře ostříhala aspoň mého skoromanžela
Odpovědět
Profilova fotka
já su zvědavá jaké to bude v říjnu.Zda budem pokračovat třeba pod tématem Září 2009-v očekávání potomka :-D :-D
Odpovědět
A je důvod si to myslet??? :-D :-D ..hmmmmm...ty tvoje chutě a tak????Naznačuješ nám něco???? :-D Tak to ale koukej hodit bobika na kafe!!!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D nenaznačuju nic,ale vůbec bych se nezlobila.A přítel asi taky ne. Jenže mam strach si něco přát aby se to pak nezvrhlo v počítání a odečítání těch dnů atd. Jinak se mi tu stavili z Proseče,tam máme svatbu,a ujistili nás,že se tam vejdem.Prej dokonce kontrolovali trámoví jestli je v pořádku a udrží nás strop :-D :-D Bude nás asi 90. Ale neni to žádná barabizna..jen to sem chci napsat.Pobavilo mě to..
Odpovědět
Profilova fotka
Jani: Ne, budeme naštěstí zdobit dneska večer - před šestou sem dorazí taťka (přiveze svatební dort, minizákusky a tři batuly do případných výslužek pro sichr) a sestra - na půl sedmou má do hospody dorazit floristka, tak to nějak pofackujeme... To jsou fakt hrozný nervy - jsem si furt říkala, jak budu děsně v pohodě, jak se budu akorát těšit a ono prd! Kurniš, kurniš, fakt jsem zvědavá, jak budu spát... Muž navíc teď odjel do práce dodělat noviny a vytisknout je, tak jsme s kocouřem osiřeli... Mayner: A budou nějaký fotky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, sidi, ty jsi vlastne byla na jeji svatbe :-) a co plakala? nebo byla uplne v pohode? ona hned jede na svatebku, co? mayer: gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi dobrý to bude dobrý,zejtra si řeknete to áno a bude po stresu. Já jinak auta plánuju nazdobit to svatební ráno nějak brzo.Pochybuju že budu spát už teď v noci spim tak 3 hodiny :-S .Tak nevim co za 14 dní.Téééda tady se rozjel maraton!!
Odpovědět
Profilova fotka
petrajdo: to z nervozity nespis? jizi: zavidim, ze uz to mate zitra :-) uz bych taky chtela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky... Chystám si KPZ na zítřek - koupila jsem si takový ty drahý náplasti a samozřejmě jsem je někam pečlivě uklidila - netuším kam... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
estrelita - tak nějak,ale já mám nespavou skoro furt.Svatba nesvatba. A to makám domrtě.Jenže já sem takovej ten bašťoun co si všechno hned bere a nad každou maličkostí přemýšlí. Kolegyně mi už vynadala,že fakt nemám moc myslet. jizi - držím palce :-)
Odpovědět
Ahojky, tak všem nevěstám na zítra přeji hodně štěstí a at se všechno vydaří. ;-) My byli domluvit jídlo, ale paní musela odjet, v druhé restauraci onemocněl náhle kuchař nebo co, tak jsme to nevyřídili, což se týká i obřadu který je u nich. Takžejsem lehce znervozněla, že to nemáme domyšlené a dojednané. Navíc tu louku kde bude obřad skosili a trávu tam nechali ležet a hnít, takže už to nevypadá tak hezky a nevím jak to jako bude vypadat za dva týdny. :-( No to je jedno, hlavně at neprší. Konec září má být prý krásné babí léto, tak snad se to nezmění.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,co to máte zítra,přejí hooodně štěstí a vykročit tou správnou nohou :-D ,užíjte si to a pak hned čekáme na info ano....??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj víkendové nevěstinky, tak jak jste si to všechny užily. Šupík se m s fotkama,...jsme strašně natěšené ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, počasí vám snad všem vyšlo krásné, tak teď už se těším na vaše dojmy, zážitky a fotečky :-)
Odpovědět
No tak u nás teda prší. :-S asi to tu dojde až zítra. No my ještě dva týdny. Ale už je to tu asi půl na půl co?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?