Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pet... u vás je to taky dobré... ale řekla bych skoromanžovi, že když ho nosit nebude, tak ať nechá výběr spíš na Tobě, to já protože přemlouvám toho svého, aby prstýnek nosil, tak ho musím nechat,aby do toho mluvil,ale tak snad už zůstaneme u těch vybraných, máme je i v albíčku, tak můžeš pro inspiraci juknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, clovek kdyz se dostane na par dni z dosahu inetrnetu, tak tady pak nestiha. Pokud jde o prstynky, tak my zatim zadne vybrane nemame. Chtela bych se jet za 2 tydny podivat do Brna na veletrh, tak snad tam budou mit i nejake prstynky, aspon pro inspiraci. Ja chci v kazdem ppripade bile zlato, zlute moc nemusim a navic mi ani neslusi. A pritel by chtel zlute, tak uvidime, jestli sezeneme neco v teto kombinaci. A budete si nechavat na prstynky neco vyryt? My nad tim uvazujeme, ale jeste nevime, co presne, asi datum a monogramy nebo jmeno toho druheho. Kde jste sehnali holky casopis? Ja jsem se dostala k casopisu Nevesta, ketry vydava jeden ostravsky salon a pak k casopisu Tvoje svatba od nejakeho mosteckeho salonu. Neni to nic prevratneho, bez ceho byste se neobesly, ale semtam se objevi dobra rada nebo napad na dekoraci... iwci: Ty prvni saty jsou bezkonkurencne nej
Odpovědět
Profilova fotka
zirafko: my plánujeme obyč kroužky ze žlutého zlata a já s kamínkem, už jsem je i viděla v tom salonu, kde jsem si zkoušela šaty :-) ale mě by se třeba líbila nějaká ozdoba ještě kolem toho kamínku, no uvidíme :-) na prstýnky jsme se domluvili, že si necháme vyrýt datum a jméno:-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme se vrátili z víkendů od rodičů a zřejmě to všechno nakonec bude jinak, po naší téměř pětihodinové debatě. Budu ráda, jestli svatba vůbec bude.... :-( :-( :-(
Odpovědět
jejda luccy, copak se stalo? nějaké komplikace nebo protesty v rodině?? =-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky se k vám přidávám. Svatbu budeme mít 5.9.2009 v Prostějově. A jak jsme na tom s přípravama?Tak zatím máme zamluvený obřad v kostele a vybíráme si restauraci pro hostinu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mixi1: vítám tě mezi nás, začínáme se krásně rozrůstat :-) jakou máte představu o barvách??? a co prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem to dostala od ségry,ale na štítku je napsaná Mladá Fronta Dnes,tak to asi bylo u toho.Až budu mluvit se ségrou,tak se jí zetptám a dám vědět. Vaverunka:když pracuješ v tom květinářství...pořád váhám u kytičky a moc bych chtěla tulipány,ale v září mají být prý drahé.Nevíš jak se to pohybuje,jestli je to velký rozdíl v ceně? Co se týká ještě prstýnků,tak já ho budu mít taky s malýmkamínkem a přítel bez.
Odpovědět
taggy: ale protesty ani ne, s tím se smířili a jsou vlastně i rádi, ale já v červnu dělám inženýrský státnice, vracíme se do Brna, tam je to hodně špatný s prací teď, do toho si bereme hypotéku, v Brně nemáme kde bydlet, k rodičům nechceme, přítel pracuje u nás na firmě, teď je na pobočce v Praze, ale když se vrátí do Brna,půjde s pěnezma hodně dolů, pokud vůbec tam bude práce...je toho moc a my nemáme nic jistýho, práci, bydlení...tak rodiče navrhli svatbu přesunout až na další rok, z toho jsem teda byla dost vyděšená, tak jsme se domluvili, že všechno nakonec zredukujeme, nekoupíme prstýnky, které máme vybrané za 20 000 Kč, ale vybereme levnější, zřejmě nebudeme mít profesionálního fotografa, ale bude fotit strýc, z čehož jsem docela na nervy, kameraman taky nebude....je to sice jednou za život, ale zruinovat se nemůžeme už kvůli té pitomé hypotéce! A pokud budu nezaměstnaná inženýrka, bude to taky veselý. |-| Barbucha: myslíš časopis Moje svatba? To byla příloha k Mladé frontě a vyšlo to 16.1.Potom je ještě časopis Nevěsta a ten se objednává na internetu nebo bývá třeba v Brně na magistrátu, prý.
Odpovědět
Barbucha: já taky chtěla tulipány, moc se mě líbí, ale nakonec jsem se rozhodla pro růže, jednak je dostávám po celou dobu na různý výročí a tak, ale taky růže se dají potom usušit na památku, tulipány těžko... ;-) a já i teď si všechny růžičku co jsem od přítele dostala suším a mám je v obrovské váze. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten časopis sestra koupila s Mohe psychologie,ale jak píše luccy,tak je to i v MF dnes. Luccy:vím,že jste chtěli značkové prstýnky,ale jak jsem psala,význam je stejný,ikdyby měli být obyč. I když slevíte ze svých nároků,tak to bude určitě krásná svatba-protože to budete vy DVA ;-)
Odpovědět
barbucha: budeme muset slevit, ale raději se uskromním, než svatbu posouvat, to se mě málem zastavilo srdce, když to rodiče navrhli. Možná by to mělo určitý smysl, ale už se na to těšíme, máme spoustu věcí zařízených, máme i oznámení, což oni ještě neví....chceme ho rozdávat až tak koncem března. Ale tato situace mě aspoň přesvědčila, že i v těžkých chvílích se o sebe můžeme opřít a stojíme při sobě. Řekli jsme si, že to sice bude hodně složitý, ale že společně to zvládneme, tak musíme zatnout zuby a opřít se do toho. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
luccy: tak to me tedy mrzi. Ale svatba bude urcite i tak moc pekna ;-) My mame prstynky od Rydla asi za 8,900 Kc. Fotografku jsme sice objednali, ale asi budeme muset ozelit profesionalniho kameramana. Nejspis pozadame nejakeho znameho, aby natacel, a muj pritel video pak upravi a sestriha sam (dela to tak i s nahravkami z nasich dovolenych). My mame svatbu pro cca 70 lidi (mozna trochu vic), takze je rozpocet hooodne veliky =-) . A to uz jsem seskrtala skoro vsechnu vyzdobu, koukam se po nejakem levnem tripatrovem dortu (ted jsem narazila na tripatrovy medovnik potazeny marcipanem za 1,600 Kc), o kytky se postara sestra, protoze je kvetinarka, oznameni nam navrhne kamarad, licit se budu sama, kolacky a cukrovi upeceme doma, auta si nebudeme pujcovat, ale pojedeme nejspis ve vlastnich, na ostatni auta dam akorat stuzku na antenu... ;-) Ted je ale asi nejhorsi obdobi, protoze se museji zajistovat dodavatele, takze ty castky silene naskakuji. Doufam, ze se to pak nejak srovna :-)
Odpovědět
Jinak my uz stavime 2 roky, v lete se snad konecne budeme stehovat :-) A jeste jsem nenapsala, ze svatebni cesta bude zrejme az pristi rok... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky čekám,kdy začnu škrtat,ale zatím připisuji :-| Hlavně připisuji hosty,to se snaží zmínit příbuzným a oni hned,jééé to se těšíme a nám je blbý jim říct,že s nima nepočítáme :-( Ono to nějak dopadne,ale jak píše Alena2,tak mě teď začínají platby o skutečných cifrách,ale nepříjde mi,že by se mi výsledná částka nějak zmešovala,protože tam do té doby něco přibude....
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: nemej z toho strach, vsechno zvladnete. My jsme na tom podobne, ja letos maturuju, chci jit studovat Vš pritel letos dostudovava Vš takze dela mgr zkousky a pise diplomku,jeste nemme ani jiste,jestli to letos vubec dodelame, ale nastesti ma dobrou praci, se kterou nas dokaze uzivit. Ale taky si budeme brat hypoteku,protoze v brne nemame kam jit, ale verim, ze to vsechno pujde, nejak to zvladnem, svatba bude docela velka 85 lidi, ale pokusime se uskromnit alespon v necem: napr saty si nechavam sit v Pekingu,takze me to vyjde na 6000, coz je jako cena pujcovneho mnohdy levnejsi a pak je hodlam prodat. Kameraman bude za 4500 a fotografove za 3000 dohromady,takze v tomto jsme snad nejakou korunku usetrili :-)
Odpovědět
děkuji za podporu holky. :-) Zvládnout to musíme, protože hlavně chceme. Teď obracím každou korunu, což jsem do teď nedělala, už proto, že jsem z podnikatelské rodiny, ale chceme si financovat většinu sami (hypotéku teda budeme muset), aby jsme se vyhnuli tomu, že budeme potom poslouchat, že nám někdo něco dal.... ;-( A co vy holky, budete mít všechny profesionálního fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: ja ne, bude to kamarad co strasne rad foti a nechce za to nic:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: nas bude fotit holky, ktera foti take pro radost se svym pritelem fotografem
Odpovědět
tulikiss + adelka, tak to jste mě uklidnily, snad to nakonec nebude taková katastrofa, on teda taky rád fotí a má hodně dobrý foťák, ale říkala jsem si profík je profík. Doufám, že budeme mít hezkou památku. Já si totiž často dělám "vzpomínácí" večery, vezmu album nebo PC a dívám se na fotky. :-D A raději mám fotky v albu teda. ;-) A na svatební fotky předpokládám se budu dívat aspoň první měsíce určitě každý večer. :-D
Odpovědět
luccy luccy: my máme pro jistotu fotografy tři...jednoho profesionála, mého bývalého kolegu z práce a kamarádku s přítelem, kteří sice fotit budou, ale budou hlavně hosté....já zase miluju, když je moc fotek...takže snad bude mít foťák i víc lidí. vzhledem k tomu, že tam mám pozvaných hned několik novinářů, mám jistotu, že o fotky nebude nouze.....
Odpovědět
Profilova fotka
Nam taky bude fotit kamarad. Sice to jeste nedela profesionalne, ale ma k tomu nakroceno. Ma velice pekne fotky, ale porad je to kamarad, takze mu nebudeme muset zaplatit tolik. A taktez s kameramanem, bude to znamy, takze za hubicku. Jinak jsou to totiz docela palky. Na tomhle se da aspon usetrit. JInak ta hostina moc osidit nejde. A vzhledem k tomu, ze nas bude ve vysledku skoro ke 100, tak to bude asi docela palka.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych chtěla profesionála přes obřad, focení po obřadě a skončit při krájení dortu, pak bychom pověřili někoho spolehlivého, taky mám kamarády, kteří rádi fotí, tak se uvidí, ale mám strach, že až uvidím ty pálky, chuť na profesionála mě přejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze kdyz foti vic lidi i kdyz nejsou profici tak ve vysledku bude dostatek peknych fotek, radsi pet neprofiku nez jednoho profika co vas bude nutit do neprirozenych pozic ve kterych se nebudete citit.. navic ja a pritel se neradi fotime takze jeste za to nekomu platit ze nas bude tyrat:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Luccy, já taky držím palečky, ať se to všechno uklidní ... důležité je, že při tobě stojí partner, ve dvou je větší síla a neboj určo všechno dobře dopadne a svatbička bude nádherná !! Je to váš den, tak si to nenech ničím a nikým pokazit ... A s ty změny co vás čekají, to vám teda nezávidím, hlavně to bydlení ... ale určitě to nějak zvládnete!! A píšeš, že přítel pracuje u vás ve firmě, to jste se spolu seznámili tam ;-)??? Barbucha81 : u nás bys měla v září tulipány tak kolem 20 Kč, ale nevím, já bych z toho měla strach .. jsou sice nádherné, ale některé druhy se hrozně rychle otevírají, a jestli jsou namix. v kytičce tak taky ještě nakvétají a vylízají do výšky a když to květinářka neodhadne tak se ti může stát, že ti ve svatební den budou nepěkně vykukovat nad ostatní kytičky ....
Odpovědět
Profilova fotka
Vaverunka:tak to jsi mě moc nepotěšila,ale zase jsem ráda na co si mám dát pozor. Akorát teď vůbec nevím,jakou tedy budu chtít....nic se mi nelíbí,buď mi to příjde přezdobené nebo naopak moc fádní,ale střed.....ach jo. A co ty jako profík.jakou budeš mít kytičku a kdo Ti ji bude dělat?
Odpovědět
vaverunka: moc děkuji. :-) a ostatním taky. Je pravda, že tam bude mít foťák asi víc lidí, tak bude hodně fotek a některý snad i pěkný. ;-) barbucha: a růže nechceš? nebo kaly, ty se teď hodně prý dávají na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, kaly jsou nádherný, ale taky náležitě expensive ... já budu mít růže plus nějaké sezonní co bude :) oranžové do žluta a krémova :)
Odpovědět
Ahoj holky přidávám se jelikož se nám konečně podařilo zajistit všude termín na 11.9. i když nás hodně odrazovali od toho data tak se to nějak stalo že jindy to vždycky někde nejde..No a o víkendu už sem byla zkoušet šaty a ted mám z toho hlavu, že už 3 dny nespím..Líbí se mi v Andělském Levante a v Maggii soterovky ale ty jsou o půlku dražší..ale zas k nim půjčí vše i nádherné šperky..tak holky poraďte..
Odpovědět
Profilova fotka
laura: vitej, je tezky radit kdyz nevime jak v nich vypadas, jestli mas fotky tak je prihod do alba..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?