Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dočítat nebudu,nezlobte se,ale chci ještě jednou popřát těm co to mají zítra. Holky užíjte si to na 100%,je to jen a jen Váš den :-) ,budu na Vás všechny myslet a držet palečky. Už se těším na fotečky..... Jinač na příští týden hlásí katastrofu. Celý týden (zatím jen do pátku :-| ) déšt a teploty max. DO 18 stupnu,no mě jebne, to asi zmrznu :-(
Odpovědět
tak holky už mám nehty jedu k našim tak všem hodně štěstíčka pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
takholky zítrana v´ás myslím a moc moc držím palečkyat to klapne. Krtí v 11 vid?
Odpovědět
Ahoj holky, rychle hlásím, u nás velkej karambol, ale ustáli jsme ho hodně v pohodě, už aby to bylo za námi. Nervozní nejsem vůbec... jdu žehlit, pa ;-)
Odpovědět
sidi: ve 12. Lotri pak hned po mně ve 13. Jinak nám všem, co jdeme na řadu zítra a pozítří: tfuj tfuj tfuj, ať to všechno vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, na všechn "Jedenáctky" budu zítra moc myslet! Užijte si to a koukejte podat brzy hlášení! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
všechny páteční a sobotní nevěsty - držím palečky, a brzo napište jaké to bylo x-)
Odpovědět
K tý účasti partnerů - já bych třeba na poslední posvatební akci jedný kamarádky sama ani dorazti nemohla, bylo nutný auto ;-) Takže já bych taky brala pozvání jako pro dva, ale asi bych se zeptala, nebo to asapoň oznámila předem. Jinak partnera svojí svědkyně uvidim poprvé zítra :-N Holt se to dřív nestihlo no... jani: Nám taky pani studený mísy spíš rozmluvila, že řízečky naprosto stačej a přinejhoršimse dá kdykoliv dodělat. edvi: no tak to je super zpráva, budu držet palečky! lowe: já bych ani nemusela zařizovat znova, grilovačku bych od začátku brala všema deseti, ale nejni ta zahrada :-| Jo, a začíná se mi moc líbit, že odjíždíme z hostiny pryč jako první - ostatní si to tam pak poplatěj, posbíraj (naši maj třeba z úkol "zachránit" perníky z ozdoby :-D ), je to sice alibismus, ale jsem fakt ráda, že nebudu u toho, až se bude řešit, co se zbytkem dortu, kdo jak jede domů a podobně. No co, starali jsme se 8 měsíců, tak ten konec už snad zvládnou sami ne? :-D
Odpovědět
Mně to pořád nedochází - si tu sedim klíďo píďo u netu a vykecávám :-D A to už mi volala i svědkyně, jestli jsem nervózní, že ona děsně. Mimochodem, večeře byla vynikající - kuřecí steak s rajčatama a balkánem ;-)
Odpovědět
Jé, holky, včerejší Brandejs!!! http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
... a taky měli v tý velký síni jenom pár lidiček. a vypadá to v pohodě. to jsem fakt ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kdo máte svatbičku tento pátek a víkend, moc si to užijte, já jsem už skoro týden manželka, sice mi to občas nedojde, ale dneska jsme se s manželem :-) shodli, že se nám strašně stýská...... takže naše rada je jednoduchá...... moc si ten den užijte, je nádherný i přes nepřízen počasí ( my měli 17°C a hooodně větrno ) a hlavně je děsivě krátký :-(
Odpovědět
Článek se načítá
krtek: To by mi bylo blbý odejít jako první =-) Ti lidi tam jsou kvůli nám a my bychom měli vzít roha a ještě, ať si to poplatěj a domu se dostanou jak chtěj a pokud možno všechno vyřešej? =-)
Odpovědět
lotri: Přesně tak. S placenim jsme domluvený už dlouho. A oni to vědi dopředu s těch instrukcí, že odjíždíme. Mně je jasný, že to takhle zní sobecky, ale já to připravovala od A do Zet, tak mi nepřijde blbý, když se teď ti nejbližší (naši, kamarádky) postaraj aspoň o zdárnej konec. Ono to ani jinak organizačně nejde - my nejedeme domů a ani tam nebudem mít svoje auto. A našim to ani trochu nevadí, pokládaj to za samozřejmý.
Odpovědět
Jako jasně že kdybysme měli velkou oslavu pro 50 lidí, bylo by to jiný, Ale takhle při tý ůkomorní" svatbě mysli, že to neni nic špatnýho, podle etikety novomanželé ani nemaj povinnost se loučit ;-) Ale to my zase jo, rozdáme všem výslužky, poděkujeme a pofrčíme. Mámina kámoška kdysi takhle z hostiny jela rovnou na svatebku a mamča to dodneška považuje za ideální řešení, tak i proto to u nás jde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Teda já jsem zmatkář,hnala bych se tam už v 11,tak to je super na 12 jsem tam i se skoro mužem,chce se podívatco se vlastně bude dít ;-) Jinakjá takynejsem nervozní,vlastně trochu dneska ráno jsem si doma zkoušela šaty no trochu psycho,ale snad to klapne na obřad počítám dorazí kolem 45 lidí,takto snad ustojím. Zítra myslím na všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, já nevim proč mám tak blbý spaní, když si nepřijdu vůbec nervózní. Všechno stěžejní zařízený. Dneska mě vzbudila nějaká meluzína, v noci byl u nás pěknej vichr a já od tý doby nazatáhla. A to bylo v 1:57 ! Takže dneska asi usnu v práci nebo co. No ale je to můj poslední den, pak si beru dovču. Tak se budu mile usmívat anebo si namaluju oči na víčka... 8-( Myslím na vás, nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna jsem si před časem řikala, kde je konec tomu ženichovi- Dartsman a teď koukám na tu lištu vpravo, kdo se dnes bere a on je taky dneska, panáček. Tak se taky drž, chlapče! ;-)
Odpovědět
Kočičky nevěstinky...tak počasí na vás hází bobika..ale i tak tfuj,tfuj,tfuj....ať vám to všechno klapne,a pokud nějaký karambol,tak jen ten,kterému se zasmějete ;-) ;-) A stejně jako ostatní zatímslečny budu zuřivě čekat na vaše "příhody z natáčení" a nádherné fotky!!! Držte se ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
11 záříjovky,hodně štěstí..................... :-) ,užíjte si to. Onlouvám se,ale zase to mám tu. Netěším se,mám pocit,že je mi vše šuma háj, že beztak vše dopadne katastrofálně,a nevyjde tak,jak jsem si to vysnila. Už to začíná tím počasím.... :-( ,kdoví jak dopadne ta rozvážka těch koláčů v pondělí,dokonce musí dát přítel auto do spravky,takže si půjčuje od švagra favorita,nic proti těmto autíčků,ale je to malé auto,proti fordu-modeu v kombíku co máme. Jsem zvšdavá,zdá se ty balíčky do toho fazola vlezou....ale určo asi jo,jen tak prostě nad vším dumám. Jsem to ae koza - roza co...??? Zítra třeba bude zase líp...... =-)
Odpovědět
Jani prosím tě počasí porád někdo mění...máš přes týden času dost...A i kdyby sice to není příjemné,ale nebudeš ani provní ani poslední..a říká se,že ve svatební den by mělo alespoň trochu sprchnout..že to padá štěstí!!!!! My máme taky Mondeo,moc jsem si na něj taky zvykla,ale hlavně,aby to autíčko od šváry bylo spolehlivé a splnilo účel.nad ostatním nedumej!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jani,vím,není to jen tím počasím,todle člověk neovlivní,ale kruci,proč se netěším....??????? Je mi všechno jedno.....Ale kašli to, zítra už bude zase líp.
Odpovědět
Já bych spíš řekla,že se na to těšíš tak moc,že máš strach,aby všechno klaplo a tak...to je přirozené.... Špatné počasí by mne taky rozladilo..musím totiž dojít od kadeřnice do vedlejší ulice ke kamarádce pěšky...takže počasí je věc,se kterou člověk nepočítá...a pak je trochu zaskočený... Navíc já mám docela jemné vlasy a byť je jenom vlhko,tak se mi kroutí jako Kubánci... Jani takže klíííd,uvidíš,že to bude bájo!!!A všichni tři si to parádně užijete.
Odpovědět
Tak kdo jsete na řadě dnes a zítra, hodně štěstí. :-))))) my půjdem asi dnes domluvit jídlo, co bude k obědu a tak. A musíme zavolat na obecní úřad. nějak pořád nemám zaplacený poplatek. :-| říkali , že se ozvou začátkem září, tak snad na nás nezapomněli.
Odpovědět
Edvi a co chcete k jídlu???Nebyla jsi to ty kdo říkal,že nebudou mít klasiku??? Poplatek???My jsme žádný poplatek neplatili =-) ..za co???
Odpovědět
Profilova fotka
jani:Počasí to je to jediný´čemu se nedá poručit.To je asi nějaká před svatební depka. Já jsem pořád v klidu za chvíli se poletíme podívat nakrtka,dáváme vejslužky do košíčků a odpo pro potahy na židle,dort a chlebíčky.Zatím jsem celkem v klidu
Odpovědět
Šári tak jí tam vyblejskni..ať se můžeme pokochat dřív než za milion let,až se vrátí...
Odpovědět
dnešní a zítřejší nevěsty - hodně štěstí a pěkný svatební den!!!! my taky poplatek neplatíme. nervozitu mám jak kdy, většinou když to tady čtu tak mám klepací ruce a lechtání v žaludku, jinak jsem asi v klidu. jani - na počasí se vykašli, s tím nic nenaděláš a všechno ostatní bude v pořádku, navíc je to tvoje svatba a pro tebe a manžela to bude úžasný den tak jako tak, a kdyby se něco nepovedlo, tak se tomu budete potom smát
Odpovědět
Profilova fotka
poplatek se platí, když není svatba na standardním oddávacím místě, které je většinou radnice daného města. Takže se platí na zámcích, atp. (pokud není zrovna zámek jediné oddávací místo města). Ty vado, za hodinu mám řídit a právě do mě byla násilím vpravena sklenka šampaňského jako rozlučka v práci- poslední den svobodná. A já to nějak cejtim... :-S
Odpovědět
tak už to máme za sebou:-))) dnešním a zítřejším nevěstám přeju mooooc lásky a štěstíčka... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?