Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
lauri a ry co tam máš jsou malý nebo velký???Tak se nám to všem líbilo...
Odpovědět
Profilova fotka
holky co mě znáte z diskuze, jestli chcete na mě mrknout ve svatebních šatech, tak jsem je dala na chvilku do alba ;-)
Odpovědět
lowe: to jsem ráda, že jsem to zrovna stihla :-) Jsou to ty s růžovou mašlí? Ty jsou fakt krásný, seděj ti (bezkonkurenčně nejlíp z těch všech zkoušenejch)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek93: jsou to ony, taky jsem se v nich cítila nejlépe ;-)
Odpovědět
HOlky výborná zpráva :-D :-D Volal mi doktor, že se konečně shodli co se mnou a nemusím na další operaci. Odstranění těch vejcovodů by bylo větší riziko, než případně těhotenství s nimi. 8-) Mám se přijít domluvit na IVF, takže to vypadá, že v půlce října začnu podstupovat přípravu na odběr vajíček a mimotělní oplodnění. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: moc gratuluji za dobré zprávy a hlavně přeji štěstí taky se už pokoušíme o mimi, první pokus bohužel nevyšel, tak mimísek asi čeká až se rodiče vezmou
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: ty s růžovou stuhou znám, taky sem zkoušela...Romantica?...podle mě ti taky sedí nejlíp, ale bez toho bolerka, to je takový nějaký formální, trochu jako z kostýmku a přitom šaty jsou takový hezky "našlehaný". K líčení- foto č.79 z pohledu na obrazovku pravé oko- to jemnější. Toť můj názor :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holčina Mayner, co tu taky byla občas v diskuzi už to má asi za sebou, ne? Se těšim, od ní jsem žádný fotky nikdy neviděla.
Odpovědět
Lowe, tak moc držím palečky. Já už mám rok neúspěchu za sebou a nakonec jsme došli až k tomuhle. No, ale už jsem se s tím smířila. Kdyby jste některá věděla jak je to s tou bránou, tak budu ráda. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi i Lowe: držim pěsti, ať vás je co nejvíc :-D a vše dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: IP
Odpovědět
holky já už mám nechtíky na nohou :-D lowe: šaty krásný ..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Laura: hoď fotku :-. , já se ptala, nikdo to nedělá a sama nevím jak. Prý odlakovač v tužce...ten nějak nemohu sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji jo nehtíky na nohou taky budu dělat sama, asi v neděli se na ně vrhnu katcha: odlakovač v tužce mám, koupí se normálně v drogerii a je to spíš jako fix edvi. co řešíš s bránou?
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: dík za tip
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: tak já šaty propásla :-( škoda,ale asi už vím,jaké budeš mít..... ;-) Edvi: gratuluji a přejí hodně štěstí a at se to co nejdříve podaří..... ;-) Já jdu na nehty v pátek ráno,budu mít bílou francii,olemovanou perlíčkama (kamínkama),a jedným prstu bude ještě květinka :-) ,no sama jsem zvědavá jak to bude vypadat :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já jsem doklidila celej byt, vylusovala a vytřela, jela nechat umýt auto, byla na poště, nechat si udělat nechty (rejpla mě pod nehet až do krve - au), jela pro koláčky a stavila jsem se pro kytky, které jsou na stůl do restaurace a košíčky (viz album). Nervozní nejsem. Volala mi příbuzná, že její 10-timěsíční syn nebude na svatbě, tak jsme ještě upravila zasedací pořádek a ještě mi volala moje sestra (svědkyně), že si moje máma usmyslela nechat teď udělat vlasy, takže nebudou spát u nás, ale asi u nich a přijedou až ráno. Ještě, že s nikým nepočítám ohledně pomoci, zase bych byla zklamaná.
Odpovědět
edvi: to je supr zpráva! lowe: já nestihla |-|
Odpovědět
Jo a na nehty jsem si nic malovat nenechala, sice že jo, ale nelíbilo se mi to, tak mi to odlakovala. Koukám, že nějak špatně, mám to pod tim gelem a na jednom nehtu je to dost vidět. Navíc je na těch nechtech vidět každý doplňování jako čára, jak ten nehet odrost. Taky to máte?? Já teď čekám na chlapa. Sice neměl být v práci, ale ještě šel na skok, aby pověřil všechny vším... pak pojedeme do Poděbrad a pak hopsa hejsa do... Brandejsa x-)
Odpovědět
ježiši nechty... to je asi předsvatební demence... ale ne, svedu to na to, že píšu rychle 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lotri: šikulka :-) , košíčky super
Odpovědět
Ahoj Holky těm co to čeká zítra a v sobotu přeji hodně štěstí a ať se vám vše vydaří!!! edvi - to je dobrá zpráva Jak jste kdo na tom, už to máte všechno hotové nebo jsou ještě nějaké nedodělky? My už jsme téměř v kupě, ještě musím udělat rozesazení stolů a jmenovky, ale už to mám namyšlený, bude to hned hotový, doladit odvoz z našeho domu, tak už naplánováno Největší problém je s večerními hosty. Těm jsme posílali oznámení s tím kdy a kde se pokračuje a ať potrdí účast, tak se jednak, a když jim zavoláme, tak je to samozřejmý že přijdou, ale berou si sebou i partnerky, to mě docela zaskočilo. Chápu, když se s nima známe, ale některý jsme nikdy neviděli, a jdou nám na svatbu, jsem z toho trochu rozladěná. je to totiž hned o 15-20 lidí navíc a s tím jsem nepočítala, plánovali jsme kolem 80 lidí a teď to vychází na 103, tak se bojím někomu volat a ptát se jak to mají oni, asi budu doufat, že je všeho dost.
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: super zprava, gratuluju. a budeme drzet palce, aby to vsechno dopadlo tak, jak ma :-)
Odpovědět
klara: mně by naopak přišlo blbý zvát někoho bez partnera... to je samozřejmý, že si přivedou svý protějšky. Pozvánka většinou platí pro 2 osoby. A když se neznáte, aspoň se poznáte ;-)
Odpovědět
to jako jo, ale že bych čekala, že aspoň potrdí účast, když to na tom oznámení mají napsaný. Zase tak samozřejmý mi to nepřijde, taky jsem byla na svatbě, kam zvala nevěsta jen mě, bylo to jasný. Nevadí mi to nějak moc, ale spíš mě to překvapuje, já bych to jako samozřejmost nebrala. U těch co je známe ano, ale u jiných bych se aspoň zeptala, jestli s nebo bez partnera. l
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: a mám je tam ještě jednou dát? jana1k. ty určitě víš už jsme se o nich a bavily, jsou hodně oblíbené
Odpovědět
Klári já teda musím souhlasit s Lotrinkou..pro mne je účast taky spojená automaticky s partnerou či partnerem :-N ...my jsme ani nikomu neříkali..oba dva máme svědky jako muže...od jednoho manželku známe dobře od druhého jsme se s ní viděli popvé asi před týdnem na 10 minut,ale bylo hned jasné,že přijdou v párech.... Pokud Ti to připadá hodně,tak jste jich možná neměli tolik zvát...Jako 103 lidí,to je opravdu už masa lidí..ty něco snědí a vypijou...ani se ti nedivám,že máš strach,aby bylo všeho dostatek... Nás bude jenom 25,ale také jsem se bála,aby pak svatebčané neříkali,že měli hlad...Ale musím přiznat,že máme perfektní paní z restaurace..řekli jsme jí co chceme a zda si máme objednat ještě salámové a sýrové mísy..jiný by to člověku vnutil,ale ona nám to rozmluvila s tím,že to co je objednané,je ažaž...
Odpovědět
Lowe já taky koukala a nic :-( jinak jsem se objednala teď na manikuru..paní mi super vyhověla..takže mám termín 25.9. od 19 hodin..super!!!Na manikuru normálka nechodím,protože mám hezké svoje nehty,dlouhé a pevné...ale řekla jsem si,že svatba už za to stojí...navíc i když to tam neznám,tak snad francii a nějaké kamínky nebo obrázek nemůže nijak hrozně pomotat...
Odpovědět
lowe: ju 8-) klara: tak to by mě taky štvalo, ale problémy jsme s tím neměli, všichni se zapisovali na náš svatební web
Odpovědět
asi je to pravda, že když je zveme, tak přijdou i s partnery, právě jsme to měli napočítáno na těch 80 lidí a to jsem doufala, že všichni nebudou moct, protože je všechny chceme na svatbě vidět, tak se to nedalo nijak míň sezvat, ale prostě chybička se vloudila
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?