Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Né, pršet né!!! A talky vítr nééé!!! Mě by teď nejvíc nas..o, že od pondělka hlásej, jak má bejt krásně - a čim je to blíž, tim to "zhoršujou". Kdyby mě tak nenamlsali a od začátku tam bylo, že bude blbě, tak je to snad lepší.
Odpovědět
Výslužky budo v den D, na hostině je bude mít každej u talíře, jestli se vejdou (budou takový "optický" - jako snad to bude hezký, ale nebude tam toho vůbec hodně :-D ). Bude jich 15, ale tak nějak ještě nemám jasno, jak to budu balit. A pejsek bude u našich, maj taky psa, tak tam budou holky spolu. holt to tam možná trochu zříděj, neb tam budou od 11 do večera samy, ale snad to přežijou :-N
Odpovědět
krtek: jo a my jsme byli na svatbě asi před 4 měsíci a chtěli jsme dát večer na "posezení", ale já an to zapomněla, jelikož jsme v bojových podmínkách chystala všechno občerstvení. Tak jsme jim to dali ráno... jsou to sousedi. Jo a: na svatební den jsem jim na dveře pověsila papír A4 s nápisem "Novomanželé Novákovi" se srdíčky, čtyřlístky - před více jak 4 měsíci. Stále to tam mají a bydlejí pod náma. Prej si to sundaj, až si někdy udělají cedulku na dveře, všichni na ně koukaj už dost divně a mě to trochu štve, když se teď bereme my. =-)
Odpovědět
V pátek má být ale docela teplo..skoro nejtepleji z těch okolních dnů..až 24 stupňů... A Krti píšou tam polojasno!!!!!To znamená že bude svítit sluníčko a do toho mraky...o pršání ani ťuk!!!! Tak se neboj...
Odpovědět
Na tom obrázku jsou kapičky :-p :-D Jinak cedulku bohužel skoro stopro nedostanem, ačkoliv byla na seznamu (i když - kdo ví?), tak holt si jí budem muset nechat udělat sami.
Odpovědět
Ktrku, klidně i sluníčko vyber na dvanáctou. Já na jednu už můžu mít zataženo, klidně i kapky. Na sluníčku je mi blbě, jak jsem nachcípaná.
Odpovědět
Krti ty jsi jako naši..my máme taky holčičku a naši taky psí holčičku..a tak budou holky spolu u našich..a mamka hned..no ale to budeme muset po obřadu brzo zpátky,aby tam holky nebyly samotné.... No jako já věřím,že naši to zapíchnou už někdy okolo 18 hodiny a poženou domů kvůli psům:-)))
Odpovědět
Krti nejsou tam kapičky....když si ta to položíš myš..ne klikat jenom položit,tak se tam objeví hláška "polojasno"
Odpovědět
lotri: :-D Mně jse bohužel i o další dny - máme nějakej program :-| jani: my zas budem lhát babičce, že nám je venčí sousedka, jinak by babča byla schopná tam jet klidně za to odpoledne dvakrát :-D
Odpovědět
jani: Ano - polojasno, dešťové přaháňky :-D Ale to je fuk, to neovlivnim. Spíš mě štve, že to fakt ještě předevčírem vypadalo daleko líp - takhle to zejtra změněj na "trakaře" :-p
Odpovědět
Joo a teď jsem si na to klikla,tam je to podrobnější a vybrala ten pátek..a je tam i mapka jak ukazujou srážky..no stejně jako v TV..a sice srážky budou..ale pochopila jsem z toho až po 15 hodině a na jihu Čech..
Odpovědět
http://www.pocasi.cz/#rt=listResult@t...
Odpovědět
Článek se načítá
ale stejně jsou to hajzlíci na titulku mají polojasno a když se v tom šťouráš,tak tam jsou najednou i přeháňky...
Odpovědět
Tak holky, právě jsem doklidila ložnici a kuchyň - hlavně teda uvnitř grunt http://www.beremese.cz/album/view.php... jsem zvědavá, jak dlouho to tu vydrží. Zítra přijede ségra s rodinou a budou tu spát, takže ve svatební den budu ještě asi luxovat a leštit =-)
Odpovědět
jani: Díky. Nevypadá to tak zle ;-)
Odpovědět
lotri: A bydlíš tam vůbec? Takhle to u nás teda nevypadalo snad nikdy :-D Mimochodem, moc pěkný prádlo ;-) Holky, já jdu něco dělat, nebo se v pátek nevdám :-N
Odpovědět
krtek: bydlím, ale snažím se mít pořád takhle uklizeno, ale moc se to nevede. Ne, že bych chlapa prudila - ukliď to, nechod tam, nesedej si :-D Ale bylo by mi hanba tam mít binec... už i kvůli chlapovi. Nechci, aby bydlel se šmudlou. Někdy je to frčka to všechno stihnout.
Odpovědět
jani: nic si z toho nedělej na mě řveuž 2 týdny i vlastní mamka jak je vynervovaná, taky to špatně nesu a navíc sem dnes už asi 5x předělávala zasedací pořádek.. krtek: čteš mi myšlenky taky furt ns to koukám celý den na seznamu a pohoda a najednou ve zprávách že to bude naopak tak sem fakt taky vynervená jinak já mám zítra v plánu oholit si nožky, udělat gelový nehty na nohou a pak mi dorazí kamarádka na nehty na rukách do toho budu řešit problémy atd. šaty vyzvednou naši, kytičky a dorty přítel kterej si nemusí nohy holit :-p a sotva stihnu něco dalšího prootže todle bude na dlouho
Odpovědět
Holka kde ste?
Odpovědět
laura: spíme =-)
Odpovědět
Dobrý ráno holky, předpokládám, že my, co to máme zítra a pozítří, tak se asi dneska přetrhnem. Tak good luck a do boje! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Jizi, moc díky za spolupráci, už se nemůžu dočkat balíčku flip-flopek :-) Mám jeden dotaz, secvakávám ty košíčky na výslužky a hodlám do nich dát ubrousek. Koláčky vyzvedávám v pátek během dne, hned je chci začít ládovat do košíčků. Ale rozdávat je chci až v sobotu prakticky navečer, než budou lidé odjíždět. Ty košíčky jsou papírové- takové ty obyčejnější, vypadají jako tlustá čtvrtka. Nemůže se prosáknout ta mastnota z koláčků ven i když tam budu mít ubrousek? To by vypadalo blbě, že jo. Jak to řešíte vy?
Odpovědět
katcha: já myslím, že ne. Vždyť přece z těch koláčků tuk neteče, jen jsou trošku pomaštěný, to ubrouskem neproteče ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už finišujete? S počasím to vypadá slibně, teď v tv říkali, že přeháňky jen velmi ojediněle, takže i kdyby sprchlo, den vám to určitě nepokazí ;-)
Odpovědět
Ahoj, já mám normálně pocit, že tak jak utekli ty dlouhé měsíce čekání, tak teď těch posledních pár dní se strašlivě vleče. Jinak s tím, že budu rozvážet lidi se to vyřešilo. Nakonec moje mamka říkala, že stejně nebude pít a ač s tatkou rozvedeni a dlouhé roky spolu nemluvili nakonec přijedou spolu. Přiveze a odveze ho i s babičkou.(jeho mamkou) Je to šílený pokrok v rodině. 8-) Já měla strach aby oba aspon přišli na tu svatbu, ale tohle jsem nečekala. :-)
Odpovědět
Holky mám dotaz. Máme takovou tu květinovou bránu na tu louku, akorát ted nevím jak se s tím napasovat, kde kdo stojí. Ta brána bude za námi? jako ženich a nevěsta stojí před ní? A kde pak stojí svědci? Až za ni? nebo vedle?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,všem co to mají zítra už předběžně přeju hodně štěstí,aby jste si ten Váš den "D" pořádně užili :-) ,at máte na co vzpomínat a hlavně vyprávět. Už ted se těším na zážitky a fotečky x-) x-) , tak holky tfu,tfu,tfuj :-D Hodně štěstí........................................................................................................ Holky ještě včera hlásili na příští týden bombové počasí,a dneska ráno....dešt od pondělka pak ustávání srážek (to známe =-) )....no uvidíme......... 8-(
Odpovědět
edvi: Vidíš, tak to je krása, že jsou schopní se na ten jeden dát takhle dohromady. JInak s tou bránou - asi by to chtělo nějakou fotku, zkus tady popátrat, určitě měl někdo svatbu venku ;-) Ale nestojí to celý náhodou až úplně za oddávajícím? Já včera úplně normálně žehlila a uklízela, svatba nesvatba, vůbec jsem si nepřišla nervní, ale dneska jsem vstala sama bez budíku (přestože jsem šla spát opět skoro ve 2), tak na tom asi něco bude :-D Mně přičlo šíleně dlpouho těch 12 dní, když jsme se vrátili z dovči, měla jsem pocit, že je to strašně daleko )snad dál než měsíc předtim :-N ) a najednou je to tady. Vůbec mi to nedochází, že už zítra a pak budu mít taky zážitky a fotky a všechno jako ostatní už vdaný paní. Nějak mi přijde, že všichni ostaní měli pořádnou svatbu, ale že je to pitomost, abych i já měla pořádnou svatbu, tak mi to přijde celý takový "jako", nevim, jak to líp vysvětlit. Asi mi to prostě pořád nedochází. Když vidim jakoukoliv nevěstu, tak mi přijde najednou taková dospělá, elegantní, prostě o level vejš než normálně - když vidim sebe v šatech, tak pořád vidim dítě, co se navlíklo do máminejch šatů a hraje si na svatbu :-D přitom na svatbu jsem zralá až až, bejt to před 30 lety, byla bych dokonce přezrálá :-p :-D
Odpovědět
JO, jak jsme se tu bavili o tom rozhozenýmm zažívání - tak jsem včera večer zjistila, že moje podrážděný nervy a těstoviny s kari a smetanou fakt nejsou moc dobrá kombinace :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Dělám si nehtíky a přítel jel pro kytičky dort a myrthy.. Edvi: to se vleče teď počkej poslední týden, ani nevím jak utekl jak sme nic nestíhali. Krtek: já zas pořád přemýšlím že jestli se bude ještě na co těšit, že člověek chtěl svatbu těšil se až přítel požádá a jestli požádá a pak chystal svatbu a ted už nebude na co se těšit.. Jinak furt řešim ty vlasy už je jasný že kudrnatý ste mi to tady odhlasovali ;-) a teď ještě přemýšlím jestli ty malilinkatý lokýnky nebo větší takový rozevlátý vlny.. měla sem si udělat 20 zkoušek na všechno abych ve´ěděla a ne takhle..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?