Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
No holka je to tak taky koukám krtek na ty 2 dny.. Já zas poslala ty fotky účesu svědkyni a ona že to je blbý že vypadám jak ovce. A že lepší jsou větší neposedné vlny. No já je původně chtěla a sedím kadeřnice dělá a já si říkám že to je dobrý a nechala sem lokýnky a teď taky blbnu a nevím. šperky taky nevím. Do toho kamarádce inemocněl prcek tak nepůjde možná půjdou do nemocnice ale to jim řeknou až v pátek.. takže ta nejde no a jejího manžela máme taky pozvanýho veze nás autama a pak na hostině jsou to nejlepší kamarádi měla mi jít za svědka ale báli sme se jak byla těhule.. No a ted máme strach že když pojede jeho žena s 3 týdením malim do nemocnice bude mít jiný starosti než mě vézt i když se vdávám.. No a hlavně když nejdou zůstalo nám těch 5 lidi u stolu a to sem za psolední 2 dny 3 x opravovala zasedák..Ach jo..Nevím co ty vlasy..
Odpovědět
Profilova fotka
kudrnatý 8-)
Odpovědět
Kudrnatý 8-) ..chichi
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky - nebláznite, malinko vás chápu, každá chcete být krásná,víte co? nalistujte si asi o sto stran :-Dnazpět,.. kde jsme si radili v šatech atd,....vždyť jste si každá vybrala krásný šaty a přesně podle svýho stylu,...tak zažeňte tyhle myšlenky že vám to nebude slušet atd. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kudrnatý :-) ... dorazili posvatební žabky - před nastoupenou jednotkou děkuji Katche. za velikou pomoc při hledání a uskutečňování operace "Just-Married-Flip-Flops" :-)
Odpovědět
Krtku, zrovna jsme na Tebe dneska v autě myslela, když jsme jela pro šaty (mám doma svoje + jedný družičky, ještě jsem si je naposledy chtěla zkusit a ještě že tak, ještě mi paní přešila vsadku)... jestli se potkáme :-) a jestli bych chtěla takovou svatbu jako plánujete Vy... pro pár lidí. Jediný pozitivum, kvůli kterýmu bych to dělala by byly peníze. Hostina seřere vždycky dost. Já si ze začátku myslela, že moc přátel nemáme, ale docela jsem se spletla, budeme mít asi 40-50 lidí. Všichni pozvání s nadšením přijali, všichni nás chtějí vidět. Ale možná máš pravdu, že kdyby byla večer nějaká chlastačka, bere se dovolená líp než na pár minut na obřad.
Odpovědět
laura: Kudrnatý :-D Teda nevim, jaks to měla ty, ale já měla na zkoušce ze začátku ty vlasy taky jak ovečka (jak je mám k lopatkám, tak natočený končily někde pod ušima :-D ), pak to lehce prohrábla prstama, tak to už se to srovnávalo... A v 5 odpoledne doma už jsem to měla jenom "mírně zvlněný". A ani takhle, jak to máš na tý fotce, nejsi jako ovce, sluší ti to! ¨ jizi: Jé, vy máte "just-married-flip-flops?" Závidim - i když nám by v tom Chorvatsku byly docela na prd, jsou tam jenom šutry :-D NO já už jsem zase docelůa klidná, ale na mě to chodí fakt "ve vlnách", takže to asi ještě přijde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jani: pockej, az holky uz to budou mit za sebou a zbyde nas jen par, co jsme poslendi patek a sobotu a to pak budeme stresovat a holky budou rikat, kliiiiiiidek, ja jsem taky stresovala a nakonec to bylo v pohode :-) Jinak j amam obcas fkat uz maly nervik. Pritel mi rekl, jestli nema jit den pred do prace, aby nebyl nervozni :-N tak jsem mu rekla, ze to do restaurace fakt sama nepovezu =-) mi obcas prijde, jako ze tu svatbu pripravuju pro vsechny ostatni. vsichni chteji mit ze sveho prekvapeni, ale ja se mam asi o vsechno postarat, ze? jizi: hlavne, ze mas saty doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ze vseho prekvapeni
Odpovědět
Profilova fotka
jizi:Tak to je dobrý,hlavně že už jsou doma. laura:Jsem taky pro kudrnatý jsou krásný. janicka:My taky nejme extra tanečníci,ale nakonec máme živou hudbu,už kvůli ostatním aby ta tábavatrochu šla.A co nějakýCD nebo DJ?
Odpovědět
Profilova fotka
krktu: u me to taky chodi ve vlnach, ale ty vlny jsou zatim delsi a budou se zkracovat :-)
Odpovědět
Tak děkuji za rady ještě řeším jestli takhle malý lokýnky nebo větší vlny ale asi to nechám. Jé já taky před 2 týdny klidek pohoda a teď stresuju jako blázen.. Mrzí mě že se sem asi po svatbě nedostanu a pak sme 15 dní v Egyptě tak to už nikohio nestihnu se nervovat a bavit se nad tím jako teď holky 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak já jsem dorazila domů a jsem totálně zmatená - vůbec nevim, do čeho se pustit dřív :-N Ještě nemám ozdobu na auto, málem jsem na ní úplně zapomněla. Potřebuju připravit věci s sebou, vyžehlit, uklidit (aspoň trochu) a hlavně na nic nezapomenout. Zejtra to bude docela hektický. estrel: naprosto stejný pocity . jako by ten "den Dů byl jenom odměna pro mě, že jsem to všem tak pěkně všechno zařídila :-D Jako takovej bonus. Dneska jsem se naposledy v práci podepsala svým rodným jménem - a vůbec mi to nedošlo, kdyby jo, tak si dám víc záležet :-D Plus řešim, jak vlastně dojde rodnej list - já jim dala adresu tam, kde společně bydlíme, a až teď mi došlo, že já tu oficiálně nebydlim. Takže jestli to pošlou na původní jméno, tak to nedojde (/nani na schránce) a jestli na nový, tak mi to zase na starou občanku nedaj (teda předpokládám, že to půjde doporučeně). Budu se tam muset zeptat. To řešim blbosti co? A ještě jedna blbost - kdy se předávaj svatební dary a co se pak s nima děje? My je nechcem rozbalovat na hostině, ale pak v soukromí, buď hned v těch Ctěnicích, nebo až v sobotu doma. Ale nevim, kámoška by nám to prej dala hned u nás, ještě než vyjedeme, já zas bych to tipovala až na hostinu, fakt nevim. Holky, co to máte za sebou, jak to je?
Odpovědět
Holky já jsem tak smutná!!!! Psala jsem kamarádce,že nám tak trochu vybouchla cukrářka..ale že jsme se už s Pepčou domluvili na jiném řešení....objednáme si nakonec medovník nebo marlenku a požádáme o nějaké slavnostní zdobení... A jsem naprosto v šoku z její reakce..je to kamarádka,kterou mám moc ráda...a její bratranec je cukrář..tak mi volala aby mi nabídla dorty od něj..říkám,že moc děkuju,ale že tak drahý nechceme..všechny co máte ten potahovaný marcipánem mi dáte za pravdu,že pod 1500 jste se nedostali...tak na mne už v tu chvíli vyštěkla,kde jsem vzala ,že stojí tolik(přitom mám v mejlu od ní email s obrázkem vyrobeného dortu přímo od bratrance a u něj je cena 2200Kč)..tak jsem poděkovala a že je hodná,ale že tohle prostě nechceme..."jen tak na mne vyštěkla dobrý,už to neřeš,končím a típla mi telefon..... Jsem z toho moc špatná..i se přiznám,že jsem si to obulela...když se ona vdávala loni,tak jsem jí vždy nabídla svou pomoc a ať se neváhí na mne obrátit o pomoc,ale i když si všechno udělala dle svého,tak jsem jí to neměla nijak za zlé..protože to byl její den,její finance a její rozhodnutí..... No tak jsem prostě smutná....
Odpovědět
jani: třeba Ti ho chtěla dát jako svatební dort, třeba chtěla taky být potřebná, nebo dát nějakou slevu. Třeba taky jen neměla svůj den.
Odpovědět
krtek: já myslím, že dary až po obřadě, tedy na hostině - většinou si je svatebčané nechají v autě a předají až v trošku klidu. Slušností je když otevřeš jeden, otevřít všechny, když přečteš jedno přání, měla bys přečíst všechny. My si to rozhodně necháme na soukromí, nechci tam tahat prachy z obálek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: ten podpis jeste nebyl naposledy, na svatbe budes muset psat obe prijmeni, takze tam to bude naposledy..
Odpovědět
Jenomže upřímně na to jí prdí punťa..jsem těhotná,o první dítě jsme přišli a ona byla první,která to věděla.Sama o dítě přišla a ví,jak to bolí,tak nevím proč mne stresuje nesmyslama o dortech.Máme každý jiné priority...mojí momentání je dítě..svatba jde stranou...chci jí jenom proto,že je to způsob jak být vdaná,když očekáváme přírůstek... a jestli někdo chce prožrat 20.000Kč tak fajn,je to jeho volba...my si stejně dobře pochutnáme i s medovníkem a nebo marlenkou. A hlavně já nikomu nic nevnucovala a nezazlívala,tak ať mi to taky nikdo nedělá.
Odpovědět
lotri: Právě. Obálky budou asi tři a to je jasný, že je otvírat nebudem. Když by se otvíral jeden, tak otevřu všechny. Ale i podle etikety se prej maj otvírat v soukromí. Já myslim, že to nechám v záloze, kdyby jo hodně vázla zábava. Číst přání se mi teda nehce, je to takový... No já bych se styděla, kdyby někdo čet nahlas moje přání. jani: S tou cenou máš pravdu,my se teda dostali na cca předběžně 1200, ale je to pro 17 lidí a z učňáku. Ale třeba ti fakt chtěla nabídnout něco výhodnýho a mrzelo jí, že nebdostala příležitost. To "štěkání" si ovšem mohla v každým případě odpustit.
Odpovědět
tuli: Já myslim v práci naposledy (podepisuju se tam každej den, i několikrát ;-) )
Odpovědět
Krti jak jsme byli na svatbě loni..tak kamarádka to tam jenom hrabošila a pak si to rozbalili a přečetli až doma.. Ale zase třeba když jsme byli na svatbě na Slovensku,tak tam se večer..tak okolo 8 hodiny pocivě četla všechna blahopřání...
Odpovědět
Ježiši, to počasí mě taky se.e - na seznamu maj na první stránce na pátek 24, sobotu 22 a sluníčko s mráčkem. A v podrobnější předpovědi pátek 20, sobota 19 a k mráčku ještě déšť ]-( Když to neuměj předpovědět jasně, tak ať to nedělaj vůbec, sakra. Akorát mě znervózňujou ]-(
Odpovědět
Víš pro mne prostě není přijatelný ale ani dort za 1000...prostě je to JENOM dort....a my máme touhy jiné než drahý dort.Pro někoho možná nepochopitelné...
Odpovědět
jani: A vyjste dali dárek kdy? Já se bojim, aby se někdo nevytasil po obřadu během gratulací - co pak s tim? Přece nebudem vycházet ven ověšený taštičkama :-N
Odpovědět
Krti a jaký máš teda na zítra harmonogram???co všechno musíš během toho jediného dne stihnout???
Odpovědět
My jsme dávali dárek až po obědě..myslím okolo15 -16 hodiny..když prostě už došlo na "volnou zábavu" a nevěsta se ženichem tak poletovali mezi svatebčany...a takhle to vlastně vyřešilo plno lidí..prostě oni přišli na frťánka,no tak jim každý hned frknul to,co si pro ně připravil...
Odpovědět
Jooo počasí má být na víkend hnusné...opět.... Ale zase lepší chladněji než třeba takový pařák co byl dneska...jenom aby nepršelo...to bys měla vlasy asi za chvilku navlhlý a blbě by to drželo...
Odpovědět
jani: Naprosto tě s dortem chápu, taky jsem tak trošku doufala, že se vejdem pod 1000, přesně jak píšeš - pořád je to jenom žrádlo. Jinak zítra na poledne jedem s tátou pro dort a koláčky, pak k našim nachystat výslužky a tyhle blbosti, asi teda i tu ozdobu na auto, pak to povezem do hospody a nakonec mě táta hodí domu a vezme si nějaký věci a psa. takhle to nezní tak strašně, ale už vidim, jak výslužkama zabiju tři hodiny. Ženich bude doma a má za úkol utřít prach a vyluxovat 8-) Já asi budu muset dorazit taky nějakej úklid a nakonec nějak opečovat sebe - manikúra, pedikúra a tak, a hlavně se donutit jít spát dřív než ve 2 (což chodim teď běžně, prostě dřív neusnu)
Odpovědět
Jani: Je z Tebe cítit, že jsi plná emocí, naštvaná, lítostivá a na nervy. Nevím, co Ti poradit. Navíc jsi v JINÉM stavu a ten není jiný jen těhotenstvím, ale vším... i hormony. Třeba prostě jen nevěděla, že nechcete tak drahý dort. Určitě mohla být kamarádka vstřícnější, ale třeba se jí taky něco děje (já vim, podle Tvých slov na to sere bílej tesák :-D ). Neboj, to se zlepší. Ráno už to budeš třeba vidět jinak. A mimochodem, medovník umí bejt nádherně nazdobenej, maj to na webu, taky jsme o tom uvažovali, ale já nejím med =-) a taky jsme chtěli různé příchutě. Jinak je pravda, že dorty jsou drahý jak sviňa. Krtek: u obřadu ne, to je snad nenapadne... no i když, já bych se nedivila už ničemu.
Odpovědět
Kolik nakonec budeš dělat výslužek???A co ten pes??chichi No jinak jestli jsi taková noční sova,tak pochybuju,že tě tréma a nervozita nechá usnout dřív!!!! A výslužky budete rozvážet nebo rozdávat až v den D????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?