Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Livi: hoď se do klidu, je to JENOM svatba :-D
Odpovědět
To mi nějak nejde, hold to přišlo a já mysela že to nepříjde ach jo. Jsem nervózní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, dneska to má asi taky hodně nevěst, vím, že termín 9.9. byl žádaný. A pak až do soboty, to vás bude sezdaných. Se těšim na fotky. :-) Já už se totiž jen uklidňuju, že se nic nepokazí a já si to dosytosti užiju.
Odpovědět
Profilova fotka
tak hele Livi, dneska bazén, zítra sauna a v sobotu ráno masáž třeba? Já pořád doufám, že si přišrí týden nějakou takovou uklidňovací kůru dám.
Odpovědět
Ahoj holky já měla v neděli zkoušku líčení, včera vlasů dala jsem vše do alba.. ale jsem tak z toho špatná že přemýšlím jestli nejsou lepší moje rovný vlasy samotný rovný než s kudrlinkama, no jsem z toho celá divná neumím si vybrat. Jiank no- spu na křeče beru ale křeče mám pořád..Asi nervy ale jak tady popisujete jak si nedovedete představit jak půjdete na záchod a 2 ženský vám budou držet šaty tak já mám strach že budu potřebovat se svýma křečema ne na malou :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Laura: tak mě se třeba to líčení líbí, protože v těch silnějších linkách, co asi běžně nosíš mi přijdeš taková moc přísná od pohledu =-) . A kudrnaté vlasy jsou fajn, mě se líbí, ale jestli se v nich necítíš...? Třeba Salomme měla nakonec rovné a jednoduché a moc jí to slušelo a myslím, že by tobě to taky sedělo. Kudrnaté tě dělají princeznovštější, kor s tím závojem, ale nevím, jestli máš tenhle "look" ráda...
Odpovědět
No já právě nosím pořád rovné, mám je dlouhé protože mě nebaví s nimi něco dělat a nikdy to takhle nenosím ale zase jsem chtěla na tu svatbu něco jiného ale ted nevím mám strach že si vyberu špatně a pak budu koukat na fotky a říkat si že sem mohla vypadat líp kdybych něco udělala jinak..
Odpovědět
Nazdárek všem, Lauri mě se teda ty lokny na tobě mooc líbí...a naopak líčení mi sice přijde ne moc výrazné..ale účes sám o sobě je hodně nápadný..takže k tomu nápadné líčení by si bylo moc.Já dávám za jedna...A naopak hlasuji pro to,aby ses cítila dobře a "svá" ale zároveň byla jiná než v běžné dny...a tomu to co máš v albíčku myslím stopro odpovídá...Jsi hubeňounká..takže ten nadýchaný účes bude šatům hezký.
Odpovědět
Janička: moc děkuju, já ještě přemýšlela nechat si to líčení trošku zvýraznit ale zas ne moc no..Už pracujou nervy, sem v práci a přemýšlim jakej šperk, jaký vlasy, líčení, šaty krátký, boty malý no nervy..
Odpovědět
No tak to je pochopitelný,že nad tím dumeš...MÁŠ TO ZA PÁR :-D :-D :-D Ale uvidíš,zvládneme to tady všechny..ono je totiž asi opravdu něco jiného být jen svatebčanem,být nevěstou před vlastní svatbou a být pak nevěstou přímo na svatbě.....Pak se ti bude v hlavě honit tolik věcí,že spoustu ostatních určo vypustíš.... Každá máme strašáka..já abych se tam nepoblinkala a neomdlela..chichi... Šaty máš vyzkoušený a sedí ti,botky jistě taky,vlasy si nech podle svého uvážení,aby ti bylo fajn a nemusela jsi pořád něco někam zastrkávat urovnávat....A líčení spíš takové přírodnější....Já když byla na zkoušce,tak jsem z toho byla divoká...holky se na mě vyřádily(normálka je jediným mým výstřelkem řasenka)...takže taky mám o čem přemýšlet,neboj..nejsi v tom sama....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, laura: teda,mě se na tobě ty kudrliny líbí !....... :-) a vím jak to mylsíš,jsme na tom skoro stejně,taky mám furt rozpuště a rovné vlasy,a chtěla jsem taky kudrliny (což budou), ale pramínky z ofiny si nechám rovné (vyžehlené),měla jsem pocit,že vypadám,až moc jak beran :-N ,ale mám kaoánek jiný učes než ty,ty máš rozpuštěné a já polorozpuštěné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženský, koukám, že jste se pořádně rozkecaly - co je nového? Snad se během dneška dostanu k dočtení, ale kdyby ne, můžete mi některá, prosím, prosím, shrnout posledních pár stránek? :-) (jo a mám doma šaty - jsou božský :-) - úplně nový, paní mi z nich ještě odstříhávala cedulku :-D)
Odpovědět
Článek se načítá
holky děkuju už esem fakt na nervy, ted volali kamarádi který mají jít na hostinu že maj nemocný děcko tak nejdou tak máme u stolu najednou 5 lidi u kulatýho takže zas řešení..ach jo nervy nervy a neryv jo a spousta peněz..
Odpovědět
Jiřinko ty máš ty co v albíčku????A jako úplně nový??No bombá!!!To je fakt super,viď. Jinak tady řešíme obavy,účasy,nudli pár dnů před svatbou.....Zelvi se s náma podělila o pár praktických rad vdané paní ;-) ;-)
Odpovědět
laura: Tak já jsem taky pro kudrlinky, moc se mi to na tobě líbí ;-) Jinak taky za poslední dobu zpochybňuju úplně všechno - šaty mohly mít jiný rukávky, boty jsem si koupila zbytečně velký (menší neměli a teoreticky je to moje velikost, ale s punčochama se mi zouvaj). Mrzí mě, že je obřad tak krátkej, že nemáme na svatbě víc lidí (a to jsem to původně chtěla klidně jenom s rodičema a svědkyní), že nemáme večerní akci, že nemáme žádnou organizovanou zábavu... A to jsou prosím všechno věci, který jsme zavrhla jako první! A teď těsně před prostě měknu a měknu...
Odpovědět
Lauri klídek..já teď sháním nějakou novou cukrářku,protože ta naše jde do nemocnice.Žádala jsem již včera o kontakt Pepčovu ségru(její švagrová peče) a Pepčovo ségra má zase na háku mě..opravdu příbuzenská pomoc jako fík...Asi je to moc,aby mi napsala sms za 1,5 Kč..třeba trhni si nohou...Jsem fakt naštvaná!!!!
Odpovědět
JO, když už se někdo ohledně svatby ozve, tak vždycky s tim, že moic gratuluje, ale na obřad z toho a toho důvodu nemůže přijít. Tak si řikám, kdybysme měli večer nějakou oslavu, možná by to bylo jinak. Já se jim nedivim, že si neberou dovolenou kvůli 12 minutám obřadu :-N Ale čekala jsem, že kromě nás 17 jistejch tam třeba aspoň 10 dalších lidí dorazí - a asi ne no :-| To bude hodně krátký, ty gratulace to mohly aspoň natáhnout, ale 15 lidí ma odgratulováno raz dva.
Odpovědět
Krtku teda pokud mám být upřímná..tak já ale váš typ svatby favorizuju...nejsem na nějaký nekonečný davy lidí...Takže ten váš model mi přijde super.
Odpovědět
jani: no mně původně přišel taky super - ale teď jak to tu čtu, tak si řikám, na co my vlastně budem jednou vzpomínat? A přijde mi to trošku líto, že nemáme klasika zábavu pro 30 lidí s hudbou až do rána. Přitom já měla z takový svatby vždycky osypky!! Taky je mi málem líto, že nemám princeznovský korzetový šaty s bohatou sukní - ale já je nikdy nechtěla! Holt ty nervíky asi dělaj svoje.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Mě už taký2 odřekli,ale je to jen na večer,celkem mě to mrzelo,věděli to takovou dobu do předu.Takmyuž zítra začneme péct.Krtí nebud smutná já se na tebe přijdu se segrou podívat,jak ti to sluší ;-) Holkytak za chvíli siužjedu pro šaty,mám nějaknervy,že jsem si mělavybrat jiný a tak,že nebudu hezká a bla bla bla.Akorát si zkouším snubák...........
Odpovědět
sidi: Fakt? Jé, tak to by bylo fajn :-) My právě máme na hostinu jenom pár lidí a ty jsou jistý, ale ti, co dostali oznámko jenom jako pozvánku na obřad, tak většinou nemůžou, že je to v pátek.
Odpovědět
Ale prosím tě....neblázni....to co si člověk vybere jako první je většinou dle inuice a to jste si vybrali od srdce!!Žádný špelukování!! My taky nemáme hudbu..sice nejsme ani jeden tanečník..ale mne to mrzí spíš z pohledu,aby e tam hosté nenudili...najíme se,popovídáme si..no fajn..a co dál....Tohle jediné mne trochu děsí....jinak nejsem zastánkyní davového šílenství.... A upřímně,asi tady tím hodně lidí naštvu nebo alespoň pobouřím,ale svatba jsou tak trochu vyhozené peníze... A vzpomínky???Ty můžeš mít hezké i třeba en večtyřech..jde o to jaký si to lidi udělají ane o to,zda tam budeš mít babičku z devátého kolene,kterou jsi v životě neviděla,nebo kolegy z práce,kteří tě třeba jinak zcela bezostyšně pomlouvají...víš jak to myslím... ;-) ;-) A ty jako nevěsta,budeš jiná!!!!Každá z nás má korzetky..ty budeš prostě originál!!
Odpovědět
Sidi!!!!!tak tfuj,tfuj,tfuj!!!!Jééé teda já se těším snad víc než vy..chichi
Odpovědět
jani: Díky. Přesně takhle jsem to vždycky cítila, ale teď na poslední chvíli začínám nějak blbnout :-N Tak si řikám - už aby byl pátek ráno, to už bude prostě jasno, nakonec všechno bude určitě super, ale ty poslední dny před, to je teda mazec :-D
Odpovědět
Chichi..mazec??No já se tady docela slušně bavím...sedím u monitru,čtu vaše úzkosti...a říkám si,jééé..další "várka" slečen to bude mít za sebou...Ale on mne humor přejde... :-D
Odpovědět
jani: A víš, jak se budeme bavit my za tejden (případně za 14 dní)? :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D ..... Ale stejně to uteklo co???? Nejdřív jako že 4 měsíce...super..pak už jen 59 dnů...a je to rpostě za pár..v Tvém případě doslova... Aci a její trápení s šatama,účesem..a už bude skoro týden vdaná paní....je to strašný!!!
Odpovědět
Uteklo to šíleně - když si představim, jak jsem byla celá prač, když tam místo 100 bylo najdenou 99 dní :-N A tzeď je tam kolik? 2?
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi: Klid, to bude dobrý - v pondělí večer (do půjčovny jsem vyrážela v úterý brzy ráno) jsem měla hysterák, že se do těch šatů určitě nevejdu, že to bude hrozný... a v pohodě, stejně tak jsem si říkala, jestli jsem přeci jen neměla vybrat jiný, jestli jsem se neukvapila - a ne, to bych byla blbá, kdybych je měnila :-) Akorát mi teda v tom prosinci, kdy jsem je byla vybírat, vůbec nepřišly tak brutálně těžký - mám je zúžený a včera večer mě do nich ještě sestra s mamkou oblíkaly, aby je mamča viděla - a já najednou nemohla vůbec dejchat, jestli se budu takhle stresovat i v sobotu, tak v obřadní síni omdlím a bude po prdeli... ženy, to bude ještě srandy kopec :-) Krtek: Už aby byla sobota - to je moje mantra od víkendu ;-) Jo a ještě jedna perla: nejen že jsem si zapomněla včera doma boty, podle kterých mi měli brát dýlku, ale já si pro ty šaty přijela o den dýl! Chápete to? Já ne :-) Naštěstí to nebyl problém...
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holčiny, vy dokážete navodit nervózní atmosféru ;-) . To zas nebudu v pátek a v sobotu myslet na nic jiného než "teď to má za sebou Krtek a teď Sidi a Jizi..." A koukejte brzo hodit ňáký fotky a zážitky :-) Držim všem palce!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?