Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Krti jakpak jednou...říkala jsi,že o tom začněš už pak trochu přemýšlet ne???
Odpovědět
Šmudli to zvládneš...pamatuju,že jedna holčina tady je měla během jednoho večera hotové...
Odpovědět
Profilova fotka
a myslíš,že by teda šli ze čtvrtky a do toho hodit barevný papír.Na tohle jsem docela jako holka levá :-N prv takhle narychlo
Odpovědět
MYslím,že na to používali takový ty nůžky,jak dělají vlnité okraje.A nevím zda tam mašličku přilepili nebo udělali nahoře dírku a provlékli jí. Smudli hezké jmenovky a myslím že i více druhů měla Lotrinka.
Odpovědět
Joo Smudli koukni do albíčka k Lotrince,ta má obyčejné,jednoduché,ale myslím,že výsledek stojí za to...
Odpovědět
jani: Ježiš, ona jde Ordinace? tak to já letim :-D no právě že už o krtčeti docela přemejšlim... Ještě to domyslet i s panem ženichem. A ostatní novomanželky asi vstřebávaj dojmy, ale třeba aci je v Egyptě ;-)
Odpovědět
smudli: jak píše janicka, lotri má hodně jednoduchý, ale krásný - jenom s mašličkou a vypadaj moc pěkně.
Odpovědět
Aha,tak to já to tady taky balím..je tady nějak mrtvo..tak snad to půjde zase zítra. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
dík holky.Zkusim teda něco jednoduchého.Celkem mě to rozhodilo.Budu muset ještě na poslední chvíly dělat vývavzky.Asi taky nevíte o někom,kdo má ten návod jak je udělat v albíčku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinko, já jsem si jmenovky děšlala sama, koupila jsem měkkčí čtvrtku, vytiskla na běžné tiskárně, pak podle pravítka udělala lehkou rýhu, pro lepší přepůlení jmenovky a pak už jen nalepila mašličku,..jinka svatební menu jsme tiskli na mnohem tvrdší čtvvrtky a to už jsem nechala udělat našeho IT abych nezničila v práci tiskárnu, i když jsem to tiskla jen černobíle Jinak kapesník při obřadu mi mamaka podala při gratulacích papírovej a držela jsem to tak nějak nenápadně v ruce s kytkou,..a nakonec ho ani nevyužila, ale byla jsem ráda že ho mám,..přece jen co kdyby to na mě přišlo a měla jsem nudlu u nosu :-D :-D :-D Janičko já jsem tady, klidně se ptejte na to co vás zajímá
Odpovědět
Zelvi jupííí..jsi tady... Jako chceš mi říct...že můj největší strašák...že budu bulet..se u Tebe nekonal???? :-o :-o
Odpovědět
Já jsem totiž bulela jako jediná už loni na kamarádčině svatbě....připadala jsem si jako pako,ale jsem taková profiplačka...
Odpovědět
Článek se načítá
Holky tak už to začíná...paní co nám má péct dorty a rolády jde do nemocnice..... Takže budu muset hledat někoho jiného....i když přemýšlíme o medovníku nebo marlence....
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo nekonal, asi ve dvou situací jsem musela rychleji zamrkat, ale jinak jsem to zvládla,..prostě jsem si o zakázala, myslela na různé srandičky, pohledy na uplakané jsem si zakázala a při gratulacích už jsem to zvládla,..navíc jako církevní obřad jsme neměli žádný dojemný básničky, navíc když se od rána šlechtíš,..a vidíš ty přípravy je to jiné, než když jdeš třeba kamarádce na svatbu k hotovému,...ale tím nechci říct že to pro nás nebylo dojemné,..to jo ale tak nějak jinak :-D :-D prostě jsme se s miláčkem na sebe usmívali, vyvarovali se nějakým velkým děkovačkám rodičům, protože to by bylo taky dojemné, poděkovali jsme jim až druhý den v soukromý kd už bylo po všem, na stolech měli jen děkovné dorty.
Odpovědět
Zelvi a jak miminko a vlastně tvůj stav...omezovalo tě to nějak..nebo ti bylo dobře???
Odpovědět
Jako myslím,že v tomhle máš pravdu...ono je jiné být na stavbě jako host..pak o ní přemýšlet jako nevěsta v předstihu ,a pak se toho aktivně zůčastnit jako nevěsta...Tak snad to tak opravdu bude....nerada bych se fotila jako upírka s ušmudlanýma očima...
Odpovědět
zdravím vás děvčata, tak už se mi to kvapem blíží, pozítří se vdávám, zítra si jedeme pro svatební šaty, minidezerty, svatební dort, celý den lítání, tak na mě ve čtvrtek ve 12. hodin myslete. ještě se tu ale stavím pokud zbyde čas. jinak všem něvěstám přeji at vše vyjde podle jejich představ. v sobotu už odjíždíme na svatební cestu na slovensko.
Odpovědět
Profilova fotka
no omezovalo,..tak se to nedá říct, ale korzetové šaty jsem měla na pevno sešněrované pouze přes prsa, břicho jen na volno uvázané,..ale i tak v korzetovkách se člověk ani pořádně nenají, až mě to teď mrzí,když jsi vzpomenu na ty dobroty...takže po focení a prvním tanci jsem s chutí se utíkala v šest večer převlíct do převlekovek,..mám je taky v albu jak tam tančím se synovcem a pak papkala co hrdlo ráčilo a taky mohla chodit na záchod(možná už aky lítáš pořád na malou :-D ), do té doby jsem ani nešla, protože i když jsem tam měla nejlepší kamarádky a mámu, tak by mi přišlo hrozně divné jít s dalšími dvěmi ženskými na jeden záchod aby u mě stály a drželi mi šaty a obruč a vlečku nahoře, zatím co já byh tam trůnila :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mayner - tak tfuj tfuj tfuj to je pro štěstíčko :-D budu na tebe myslet ať vám vše klapne a hlavně ve čtvrtek ráno až se probudíš, tak už se nech jen a jen hýčkat, zkrášlovat a měj úsměv ve tváři,..protože vám začne váš společný život, tak ať si ho pěkně užijete ten první den do poslední minutky, stresy nech na ostatní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudli- mám nějaký manuál na vývazky, hodim ho do alba.
Odpovědět
Čááu holky - šmudli, jmenovky nic nejsou... třeba ty, co jsme měla já, tak nejvytěší práce byla uvázat relativně stejně veliký mašličky, ale to už jsou kravinky, můžeš mít třeba natištěný obrázek nebo prostě jen jméno. Taky mi trochu času trvalo, než jsem to ve wordu všechno správně naměřila a tak, ale opravdu během hodinky tipuju hotovo. Jani - já si dám asi kapesníček k chlapovi, ale nejsem plačka a nedojímám se, tak neplánuju plakat, ale co já vim ;-) Jinak holky, to se pobavíte, my s chlapem jsme se teda aspoň nasmáli. Už 2 dny mám rýmu jak trám a dnes ráno jsme zjistila, že za tu dobu, co jsem si v noci do nosu asi 5x stříkala sprejem jsem zjistila, že na něm byl plastovej kryt :-D a já se tak hrozně rozčilovala, co je to za šmejd, že to nepomáhá. Od tý doby už to kupodivu funguje =-) Jo a taky mi dneska chlap připomněl, že mám svátek :-D - prostě na takový věci nejsou myšlenky. (Neříkám proto, abyste všici gratulovali) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: tak vše nejlepší ;-) a jinač s tím krytem,jsi mě pobavila,ale z toho důvodu,že mě se stalo jednou úúúplně to samé, no prostě trapas :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lotri, tak alles gute!! :-D . A dostala si aspoň pusu? x-)
Odpovědět
jani, a to jsem říkala chlapovi "Takovou ženskou si ani nemůžeš vzít, že ne. Cože, že ne, konečný slovo? OK" :-D No, nepovedlo se mi to. Ale jediný pozitivum je, že je mi líp. Už je v noci celkem kosa a já jsme zvyklá dost větrat, ukrást chlapovi celou peřinu nastrkat si jí pod sebe a spát nahatá :-D Taky už se brzy stmívá. Dneska mám plán: Ikea, možná Globus, Nevěsta, Salon v Brandýse, večer velkej úklid
Odpovědět
katcha: pus dostanu vždycky minimálně 20, než se můj drahý vyprdelí do práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lotri: hele, v Ikee sem nakoupila asi před 14 dny a dá se vyšmejdit spousta blbinek. Třeba v tý poslední sekci jak je sklo sem našla vázičky (takový ty na jeden tulipán a dost, tvar dole širší nahoře úzký) po 12 Kč.
Odpovědět
katcha: jojo, taky tam chodím často, ale tentokrát se chystám jen pro osušku, kterou stejně asi nemaj =-) Přemýšlím ještě o tý tombole... nejsem si tím jistá.
Odpovědět
Profilova fotka
taky to mám furt v hlavě zda jo či ne. Ani tak o ceny se mi nejedna jako o tu organizaci. Zda nechat někde misku s lístky a prasátko na dobrovolné příspěvky či jak to jako navlíct. Já moc herec nejsem, abych kolem toho dělala nějaký divadýlko
Odpovědět
lotri: :-D :-D :-D Fakt jsi mě pobavila. A stejně - všechno nejlepší! :-D
Odpovědět
Ahojky holky tak se zase připojuji na chvilku k vám, tak už se nám to blíží a já začínám být dost nervózní,ale ve velkým.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?