Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
estrel: já taky jenom drobnosti, ale mám šílenej strach, abych nezapomněla doma třeba bižuterku nebo hůř -prstýnky, občanku... Asi si to začnu chystat na jednu hromadu, už ve čtvrtek to šoupnu tátovi, ať mi to nechá v autě.
Odpovědět
krtek: já to nechápu, co je to za svatebčany... tak chtěj tam ty lidi bejt kvůli Vám nebo Vás chtěj deptat svými blbými dotazy? =-) Kdo takhle může prudit nevěstu 3 dny před obřadem
Odpovědět
lotri: No, je to ze strany ženicha a i on sám si teď docela zanadával, že mi to snad dělaj schválně, že to neni možný. Každopádně já mám ze sebe dobrej pocit, že jsem neztratila nervy a sice odměřeně, ale odpověděla jsem obratem. A asi začnu ignorovat mail a telefon :-D
Odpovědět
Jinak já do toho mailu napsala, že případný dotazy směrovat na mě (ženich o tý organizaci ví tak trošku prd :-N ), ale myslela jsem fakt důležitý dotazy...
Odpovědět
S tebou mě baví svět: "Když se někdo bude chtít na něco zeptat, tak se přihlásí" Hlásí se Bertík - co chceš, Bertíku? - Zkoušim, jestli to funguje :-D :-D :-D Ehm, tak to je přesně ono...
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: ja jsem to vyresila tak, ze jsem zapomnela na harmonogram nas ekontakty napsat, ale stejne je vsichni maji, ze jo. a jinak jsem tam dala, ze v den svatby se maji obracet na moji mamku a tatu pritele - ani jeden z nich nevede jednoho z nas, takze maji o jednu starost min, tak maji aspon tohle. i kdyz lepsi, kdyby treba kontaktovali moji mamku, protoze ta vi vse :-))))))))))
Odpovědět
estrel: no u nás právě vim "vše" já, tak to mám docela blbý. Ale v den D prostě nereaguju, nezvedám telefony, hotovo. I pánovi od dopravy jsem dala sice kontakt na sebe, ale i na tátu, ten se umí asi tak nejlíp domluvit, když je problém.
Odpovědět
Profilova fotka
delas dobre!!!! :-) ja hodlam v den D odhodit mobil ke svedkyni a nezajimat se o nej nejlepe do konce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, budete mit nejakou malou kabelcicku, nebo tu pompadurku, kde budete mit veci? ja nevim, jak to dam, ale pompadurky se mi nelibi :-p nebo to mam dat treba radeji k mamce- obcanku, penezenku, mobil? jak to budete delat vy? nebo vlastne jak uz jste to nektere delaly :-) ?
Odpovědět
edvi: Tady má jedna nevěsta přesně tu kobinaci rudý růže - bílý chryzantémky (plus něco zelenýho) a vypadá to pěkně http://www.beremese.cz/album/view.php... estrel: Já mám svojí bílou letní kabelku, tak tu si asi vezmu s sebou s tim, že hodně akutní věci (lesk, pudr, kapesník, náplasti) hodim k mamče, jestli se to vejde, a tu svojí kabelku budu mít pro případ nouze v autě. A na hostině asi někoho poprosim, aby mi jí nes (kvůli fotkám, abych na nich nebyla s kabelkou :-N ) a hodim si jí někam pod stůl nebo tak.
Odpovědět
Hezký večer nevěstinky, mám páníčka na noční,a taky je mi chvilku dobře,tak snad si budu moci dočíst,co tady teď frčí... My jsme dneska definitivně dořešili hostinu,takže jeden velký úkol z krku...jenom jsem jí při tom předjednávání nějka blbě pochopila..a dneska mi řekla,že mi udělá všechno komplet....Kamarádka co se vdávala loni si musela vyzdobit tabuli sama..kytkama,dekoracema,ubrousky a tak....Tak mne to docela štve..měla bych to zase jednodušší...a s ohledem na to kolik stojí ubrousky,kamínky a jiný blbinky možná i levnější... Taqky se nás ptala,zda chceme svíčkovou z vepřové panenky(je to měkčí) nebo z hovězího....byli jsme jako v tom filmu..myslím slavnosti sněženek..."s brusinkama..na divoko"..tak asi tak nějak...já byla pro panenku,Pepča má rád hovězí maso....Nakonec jsem ale ustoupila... Jinak mne dneska vyšokovala mamka..protože mi vyžvanila co nám táta plánuje dát..budou to stopro penízky,ale každému stejnou částku...Přijde mi to divné...bereme se,tak budeme manželi,jedním párem..tak proč dostaneme každý částku zvlášť....ale to je náš táta no...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani- ty perníkové srdce nemají chybu, určitě udělají velkou radost
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krktu: bila kabelka je idealni reseni :-) diky, zvolim taky to :-) jani: mne zas prijde trosku divny, kdyz priteli rodice reknou, ze MU daji jako svatebni dar penize =-) i kdyz vedi, ze z toho budeme psolecne predelavat byt ......
Odpovědět
Estrel já taky nejsem příznivkyní kabeliček a pompadůrek...už proto,že potahnu neposedné šaty,šál,kytku..a partnera pokud se bude vzpouzet..chichichi :-D :-D :-D .Takže kapesník si jako starý nervák dám k němu do kapsičky a zbytek věcí a.)těch méně důležitých,ale přeci jen potřebných nechám v autě, b.)ty opravdu nezbytné dám mamce do kabelky..
Odpovědět
Profilova fotka
jani: ja tu kabelku dam taky do auta a pak to dam za ukol svedkyni :-)
Odpovědět
jani: Jako dva dary? to je fakt zvláštní... To by mě teda nenapadlo. Já zas dneska přemejšlela, že podle toho, kolik se nám sejde penízků, ale asi si pak založíme společný konto. protože si neumim předtsavit, jak si ty penízky dělíme - každej na svůj účet :-N Mohli bysme to mít doma a postupně z toho platit ledničku a tak, ale třeba ženich nerad doma větší částky v hotovosti... A já myslim, že je to dobrá příležitost to konečně udělat. Abysme měli každej svoje, ale odteď i jedno společný, třeba na dovolenou a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
krktu: my z tech vybranych penez budeme delat prestavbu, platit truhlare atd., takze rozhodne budou spolecne, zadne deleni na pul, taky by mi to prislo na hlavu :-N
Odpovědět
Estrel to je taky divný viď...přeci budete budouvat svoje hnízdečko dohromady...ale tak někdo třeba chce být za každou cenu originální( náš táta( a někdo je trochu neomalený nebo mu to možná ani nedochází,že by tě to mohlo mrzet... Ale víš jak...Pepčovo máma nám dá prdku...akorát si pozvala milion svých sourozenců,kteří žijí na Slovensku,ale jako první reakci na to,když jsme řekli,že se chceme vzít,nám řekla..no tak jďete jenom ve 4....Takže buď ráda,že vůbec něco dostanete...
Odpovědět
Profilova fotka
jani: to ja jsem moc rada, jen myslim, ze jeho mamka je sice rada, ze se bereme, ze se mame rada, na druhe stranse je tam ten matersky pud, pro ktery by si sveho syna nechala jen pro sebe. tezke to pochopit, ale treba nebudeme jine ....
Odpovědět
Krti víš jako že prostě 2 úplně stejné částky..např. 10.000Kč(nevím kolik to bude)..a ty dostanu já..a pak tu stejnou částku dostane od našich i Pepča....nevím...přijde mi to ujetý..ale nebudu to řešit..mám teď svých starostí dost....
Odpovědět
estrel: Já myslim, že to řikaj spíš ze zvyku - jsou zvyklí dávat jemu k narozeninám a tak. Třeba jim to ani nedochází, jak to zní ;-) Ale zní to blbě :-D Já teď někde četla, že měla nevěsta kapesníček "za ňadry" v šatech ;-) No, pokud to neni vidět - akorát nevim, jak bych ho třeba během gratulací v případě potřeby lovila :-D
Odpovědět
jani: Pořád je to dohromady 20 ;-) Asi to fakt myslí jako "dobrej nápad"... Hlavně že vy máte jasno v tom, že je to společný, to je hlavní. estrel: No my bysme to tak neudělali, ale ta představa mi přijde vtipná. Jestlinezaložíme třetí konto, tak asi budou penízky doma čekat na nějaký využití. Ale jak řikám - ženich to dost nerad, hotovost u sebe vůbec nemívá, prej by to hned prožral :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.Chtěla sem se zeptat,jestli ste si některá z vás dělala jmenovky na stůl sama.A z jakýho dyžtak materiál.Z čtvrtky nebo tak.
Odpovědět
smudli: Já to psala olejovou zlatou fixou na šutry ;-)
Odpovědět
No to je ještě větší legrace,protože my už společný účet nějaký ten rok máme....I když já jsem to Pepčovi dneska hned vysvětlila,že penízky od našich zabavuji a schovám si je na červíka Pepíka.Neřekl ani ň..ví,že miminko nás bude stát spoustu peněz,takže je to v pohodě.Ale Pepča sám neví,jak to náš táta plánuje a já mu to říkat nebudu... Jeno mi to přijde prostě takové hloupé si vlastně něco brát..máme od našich můj byt,opravený,zařízený....to byla obrovská částka..díky tomu nemáme žádné dluhy,hypotéky jako jiní,kteří si na to prostě musejí půjčit...A oproti tomu Pepčovo máma,která nám nic nedala...Pepča se přistěhoval s pár triky a ponožkama od vietnamců..takže nejen,že jsem ho musel aobléknout..ale nedostal jediný ručník,povlečení,nějakou technickou věc..prostě nic....
Odpovědět
Šmudli nás je opravdu jenom pár..takže jmenovky neřešíme...Ale musím říct,že Krtek opět zabodoval a ty její jsou bezkonkurenčně neojoriginálnější..navíc z Chorvatska a tak i pak hezká vzpomínka...
Odpovědět
jani: To tak občas bejvá. Rodiče si člověk nevybírá, ani je v tomhle nemůže nějak změnit. Naši taky bydleli od začátku v bytě, kterej měli zásluhou máminejch rodičů - a táta byl něco jako tvůj Pepča. Ale klape jim to už 31 let ;-) Jinak schovat si penízky na prcka... jednou... to neni blbej nápad :-)
Odpovědět
jani: Díky. Ale taky jsem to neměla ze svý hlavy, ale tady z beremka ;-)
Odpovědět
Holky vy koukáte na ordinaci nebo co???Vrrrrrr...jednou mám čásek a jsem schopná a vy nikde :-( :-( A novomanželky kdepak jste vy???Ať víme další vaše postřehy a zkušenosti..
Odpovědět
Profilova fotka
my je právě potřebujem.Ale selhal mi dodavatel,takže si je musim během tří dnů udělat sama :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?