Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci:Gratuluju,včera jsem na tebe myslela celý den.moc ti to seklo šaty i účes super a dortík úžasnej.Užijte si svatební cestu ;-) ziraf:Taky gratuluju,holky byli jste kočky. Já už to snad taky chci mít za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem z toho nějaká naměkko že už to máte za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všechny nastávající nevěsty a již vdané paní,...tak jsem se sem konečně dostala,..probírám amatérský fotečky, abych vám sem něco hodila, protože profi fotečky na ty si budeme muset počkat. Holky to bylo úžasný.
Odpovědět
Profilova fotka
Zelvi: Ahój :-D Povídej, přeháněj! A honem honem fotky!! :-)
Odpovědět
dík holky :-) bylo to moc hezký, fakt super mejdan, to musím říct......jediná chvíle, kdyz jsem byla na měkko, když mě ženich viděl prvně a bylo na něm vidět, že je dojatej....:-) jinak při obřadu jsem se pořád musela smát, už jsem si přišla blbě a na všechno fotkách mám vyceněné zuby
Odpovědět
Ahoja holky, taky se přidávám k vám po svatebním dnu. Jsem utahaná jako kotě. Sice jsme to němeli nijak závratně dlouho, ve 3 už jsme byli doma v posteli, ale zato jsme celou dobu opravdu jen tancili a zpívali, že nemůžeme skoro mluvit. A z botek mám pěkně ošoupaný nohy, samý puchýř, protože na poslední chvíli jsem se rozhodla,. že pujdu n boso, jelikož mi ty boty v silonkach strašbě klouzaly. A jinak počasí vyšlo krásné, alespoň tady u nás, sice trochu chladněji, ale když vylezlo sluníčko, tak jsme se i zapotili. Dostala jsem náhledy od profi fotografa, ale jsou v nízké kivalitě, tak nevím, jestli na nich vůbec něco uvidte.
Odpovědět
aci: Jeee, já se hrozně bála, že budu bulet jako želva, a ono nic, všechno mi přišlo veselé, dokonce i rodiče se drželi, takže tentokrát se to opravdu obešlo bez velkých nářků :-) Zato dneska, když jsem probírala blahopřání a svatební dary , tak jsem si to vynahradila, dojalo mě uplně všechno a hlavně, jak jsou někteří lidé opravdu hodní :-)
Odpovědět
zelvi a salome: šup nějaký foto ;-) já jsem taky znicená a to jedeme ještě dneska v noci do toho Egzpta....šli jsme na nákup a jen tak jsme se ploužili, příšerně mě bolí nohy, je to děs...a to jsem půlku večera tancovala bosa, protže jsem zapomněla boty na přezutí
Odpovědět
salome: já zase dneska bulela ráno, když jsme leželi v posteli v tom super apartmánu a manžel byl takovej roztomilej, tak mě to děsně dojalo :-)
Odpovědět
Aci: A tak to má být :-) Svatba je přeci veselá, zabulet si můžeme kdykoliv jindy, ne? :-D
Odpovědět
salome: ty jo, moc ti to slušelo, paráda :-) už se těším na naše foto, fotografka byla bezvadná, tak jsem zvedavá
Odpovědět
aci: Tobě to taky moc slušelo ;-) Šaty se tetě opravdu podařily!
Odpovědět
Článek se načítá
díky :-) jo, všichni je chválili...je to škoda, vid, že to bylo tak rychlý, mělo by to být aspon na tři dni..
Odpovědět
Profilova fotka
Novomanželky, všem moc gratuluju a přeju co nejkrásnější společný život :-) Těším se na fotky!! Salomme: Koukám na fotky - nádhera!! A vlasy - paráda :-D !!!
Odpovědět
jizi: Díky, nakonec zvítězila nejjednodušší a nejméně náročná varianta.
Odpovědět
Profilova fotka
Salomme: Už teď se těším na salší fotky - vypadali jste překrásně! ...
Odpovědět
Profilova fotka
Další... na salší... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
... holky, povídejte, přehánější, vyprávějte! Jaký to bylo? Co příbuzný? Byla nějaká vtipná / dojemná gratulace? Co focení? A hostina / raut - povedlo se jídlo? A co nějaký pořádně bizarní svatební dar? Bylo aspoň jedno lovecké sousoší? :-D
Odpovědět
jizi: super :-) vtipné bylo vykupování nevěsty, to jsem se schovaná za dveřma docela smála a ty hrůzy co se snažlil naši místo mě prodat, to taky bylo něco :-) Focení bylo super, cca 30 minut po obřadu a pak cca 40 minut po jídle...jak foukal vítr, tak šaty poletovaly, tak fotky by mohly být hezký... jídlo bylo super, ale bylo ho strašně moc a hrozně toho zbylo, máme tedka narvanou lednici a mrazák, zbylo hroyně moc sladkého..... žádný hodiny s jelenem jsme nedostali,ale zato patery skleničky, když jsme chtěli dvoje.....všichni měli seznam darů a stejně ty pitomé skleničky máme 5x :-( to mě trochu zamrzelo
Odpovědět
jizi: Já byla mile překvapena, asi jsem čekala větší hrůzu, takhle mi vše přišlo super. Dary většinou peníze, co jsme si přáli a pak jsem od spolupracovnic dostala nádherné fotoalbum, to mě moc potěšilo. Jídlo tradičně dobré (jak jinak, když vaří maminka chi chi). A focení bylo zajímavé - ještě jsme měli paní začínající fotografku, na její fotky zatím čekám, před chvílí mi poslala prvních 5 a taky vypadají hezky :-) nevím, jak ostatní svatebčané, ale my dva se bavili výborně . jak jsem už psala, pořád jsem buď tančili a nebo zpívali. A večer jsme vypouštěli lampiony, taky moc pěkné, jen teda frnkli hodně rychle pryč :-N A jídla nám taky zbyly hromady, ale to jsem předpovídala, když jsem viděla, kolik se toho chystá.
Odpovědět
Profilova fotka
takholky, konečně jsem dodělala album, tak fotečky jsou tam(musela jsem je všechny zmenšovat :-( )
Odpovědět
Profilova fotka
salome a zelvinka: byli jste překrásné x-) ,opravdu parádní fotečky. Učesy krásné,šaty nádherné.....až se docela na tu svou svatbu začínám sbad těšit :-D ...gratuluji..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mám čásek vám napsat jak to probíhalo,..ráno mě ženich ještě v civilu odvezl na hotel, kam za mnou přijela kosmetička a kadeřnice.Měla jsem pokoj v prvním patře hned nad vchodem,..takže jsem viděla a slyšela všechny ty příchozí hosty. Musím říct že pro mě to bylo bez stresů, a zařizování, takže jsem si to užívala už od rána,ženich zatím vyzvedl kytky, hodil se do gala a vítal hosty na recepci, řidiči nám sváželi postupně hosty. Moje dvě nejlepší kamarádky se mnou byli na pokoji a šněrovali mě do šatů a rozptylovali mě. ženich pak odjel s řidičem pro faráře a já už jen čekala, hrozně jsem se na všechny těšila, až je pozdravím,..a vlastně jsem to udělala až při gratulacích. nejúžasnější byli malý děti, kdy volali ať už jdu za nimi, že už mě chtějí vidět. Když přijel ženich s farářem tak na něj nedočkavě, že já jsem přeci nahoře a ať už mě jde zachránit z věže,...já se jen smála na pokoji. ženich si pro mě přišel v závěsu s tatínkem předal mi kytičku a odešel. Táta mě odvedl k svatebnímu oblouku po zelenm koberci kde byli plátky růží co jsem měla v kytici,...to bylo poprvé kdy jsem byla poprvé na měkko a musela jem hodně mrkat,...když jsem konečně všechny hosty uviděla a viděla tu nádhernou terasu.(ráno v sedm ještě nebylo nic připraveno když jsme přijeli na hotel). Pohled na naši mámu jsem si musela zakázat, protože bych brečela jako želva, ale musím říct že se držela statečně, to přišlo až večer slzičky.No a po obřadě kamarádi nezklamali a dostal ženich kolu na nohu. To jsme se docela nasmáli, protože všichni čekali že si hned vezmu kleště,ale já na to jen na svatebčany"máte už hlad? tak jdeme jíst ne", dala jsem ženichovi pusu a udělala krok dopředu, tím jsem nejen pobavila hosty, že se řehtali, ale dostala tím i ženicha :-D
Odpovědět
Zelvi a Sal moc krásné fotky, super, jde vidět, že jste si to užily:-) Tak to je paráda jak se to tu začíná měnit ve vdané paní. :-)A jste teda šikovné, že už jste sem dali i nějaké foto.:-) Tak zítra jdu ke stomatochirurgovi domluvit se co s tím zubem. Jestli ho vysekat, nebo jen nějak vyřešit dočasně. Kruci. Tím, že jsem mu řekla, že se nacházím mezi dvěma operacemi a před svatbou a svatební cestou, tak se má asi na co těšit. Ježišmarjá já bych se chtěla konečně normálně těšit na svatbu a ne se furt bát nějakého doktora. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
samozřejmě že jsem ho v tom nenechala, ujala se kombinaček, následně pilky a nakonec ženich jako šipkař, si musel v terči vyházrt cenu za klíč,...pak už následoval přípitek voda , vodka,...rozbití talíře,...zametačka a úprk na oběd. Já měla od rána takovej hlad, zavřená na pokoji a dole byl rautík. Jinak ještě k obřadu, dostávali jsem se ženichem tiché záchvaty smíchu. nakonec jsem ani nebulela, toho jsem se strašně bála.No a po obědě jsme se fotili všichni na hotelu a pak se svědkama jsme se na dvě hodiny vytratili k Brněnské přehradě fotit a natáčet. Po návratu už tam byla kapela, takže jsme dali první novomanželské sólo. Všichni se strašně byvili a bylo to fakt hrozně příjemný. Dokonce ani nikdo neudělal žádnou ostudu v opilosti, takže prostě super. Končili jsme v jednu hodinu dojeli domů, ženich mi vytahal pérka z hlavy, přitulili se k sobě a byli rádi že jen tak ležíme. Musím říct že to bylo náročný a rozhdně aspoň nebyli myšlenky na nic :-D Chceme si to vynahradir další víkend, udělat si nějakou romantiku :-) Holky já jsem tak ŠŤASTNÁ, neměnila bych na tom dni ani sebemenší maličkost,...no snad jen moje boty,....od desíti hodin večer už jsem trpěla jako pes, takže jsem pak i tančila bosá,...ale bylo nás víc. a ještě k šatům,..jak jsem si myslela že zůstanu ve svatebním co nejdéle, tak jsem to vydržela asi do šesti hodin,..ty šaty byli krásné, ale na tancování nepohodlné
Odpovědět
zeli: Tak to bylo roztomilé s tou koulkí, ty jsi ale šibalka :-D Já k vůli vlečce, která se nedala připnout a musela jsem si ji pořád držet zmuchlanou v ruce vyslekla šaty asi v 9 večer, ale to taky proto, že už jsem chodila bosky a ty šaty si přišlapovala, takže to už bylo na mou stabilitu hodně :-N
Odpovědět
edvi: To je prekérní situace, takhle před svatbou. Chápu, že to pak člověk nemá na ty přípravy moc náladu. Ale já se vždycky utěšuju, že je lepší, když se to staně takhle před nějakou důležitou událostí, než při ní.
Odpovědět
Profilova fotka
to jo edvi to ma sal pravdu. když sivezmeš nás tak nám se taky vše nevedlo v před svatbou, prvně auto nestarovalo, to jsme měli domluveného faráře a návštěvu fotografa,..pak když jsme jeli pro cukroví, tak po cestě asi 35kg od bydliště se nám rozdvojil vejfuk, takže jsme ve vesnicívh hledali opravnu kde nám to na počkání opraví,...vtipný byli ty řeči jako odpoledne se vám na to kouknem,..jenže my s tím nemohli jet moc daleko navíc už tak jsme jeli po smluveném čase,...takže nervozitka byla a pak ještě to jsem vám ani nenapsala, že ženich ráno v den svatby NAŠTĚSTÍ V CIVILU jel do myčky a zapoměl si zatáhnout okýnko, takže dostal přímej zásah, a kamarád co nám jezdil, chudák seděl na ručníku a i tak seděl v mokrým. Uvidíš že to bude dobrý.zdůrazňuj všude že máš svatbu a jak jsi z toho zoufalá, to na ně platí v opravně taky zabraly, zoufalý oči a vylíčení jaká je to tragédie :-D :-D Salome - tak to jsi vydržela docela dlouho, mě stačilo dvě hodiny držet tu těžkou kytku při focení. docela ten celej den unaví, snad víc než když je člověk v práci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme a zelvi:Holky teda nááádherný obě dvě,mocvám to slušelo.Doufám,že ten náš den bude taky tak povedenej.Jinak moc gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim novomanzelky, ktere uz maji ten krasny den za sebou. Byly jste vsechny moc krasne nevesty...a drzim palecky tem, ktere to jeste ceka. Uzijte si kazdou chvilicku - hrozne rychle to utece :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?