Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zítřejší nevěstinky,tak tfuj,tfuj a tfuj, at vám vše vyjde tak,jak jste si vysnily ;-) Zelvi: krásné,jak ta "koule" tak i ten dort, fakt se povedl,je jak z časopisu :-) Hoky, tady je břidko, sice momentálně neprší,ale je kosa ]-( a souhlas s Krtkem, ještě déšt,a je to to nejhorší co může být :-N Taky jsem praštěná furt jak pytlem,včera na padnutí a dneska...?? Super kombinace s nervíkama a únavou a můžu lehnout :-( , už ted mám pocit,že mám knedlík v krku, a to zítra máme ještě jednu tzv. zapíječku. No slivovička to nejspíše jistí (možná spíše s čajem :-N )....Nic holky, ten můj malý zase z postýlky piští,jdu uspávat...tak papa ;-)
Odpovědět
Ahojky, všem, co mají svatbu zítra hodně pevných nervů a štěstí, ať se všechno vydaří, jak má. Já byla dneska na svatbě další kamarádky, počasí jim sice moc nevyšlo, ale pršelo jen dopoledne, když jsme se scházeli před obřadem, na focení už se udělalo docela slušně, jen holky v šatech s holýma ramenama docela klepaly kosu. :-) Myslela jsem, že jak jsem byla letos už na čtvrté svatbě, budu už taková otrkaná a nic to se mnou neudělá, ale dneska jsem se zase dojala a měla jsem co dělat, aby neukápla slzička. ;-) Měli to fakt super. V Chvalské tvrzi a na obřadu jim hráli dva kamarádi na housle a tahací harmoniku. Bylo to naprosto originální. :-)
Odpovědět
sidi: odcházela jsem asi 10 minut před dvanáctou. Zapojili jsme to tam a paní mě několikrát ujistila, že se o to postarají, dokonce jsem jí tam CD i scénář nechala. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotri:Tak to jsme se asi minuli.Já čekaka nanádvoří po tý svatbě jak měl ženich ty dredy.Tak koukám,že každýmu řeknou něco jinýho
Odpovědět
dneska nikdo??? Všem co dnes mají svůj den přeji vše nej nej nej nej!!!!!!§At se vydaří. 8-) a už je to tu. :-D
Odpovědět
Ahoj holky, letem světem ze svatebního rána - včera jsem do 10 hodin dělaly výzdobu, ropzváželi výslužky, vybírali hubdu, dokončovali tombolu a chystali doma posezení pro svatebčany. No děs, nestíháme, pořád ve skluzu. Já jdu za hoďku k holiči a pak už to bude ráz na ráz. Ráno mi bylo pěkně blbě :) Z nervů :( Ach jo. Jinak Aci, žerlvi a adalší, co to dnes máte - hodně štěstí holky v novém vdaném životě ;-)
Odpovědět
Týjo Salom, ty máš čas tu dneska psát jo? :-D :-D Držím palečky, hodně štěstí.
Odpovědět
salom: to jste si toho celkem dost nechali na poslední chvíli :-. Ale to bude dobrý... upřímně ale - nezávidím. Jsem ráda, že já mám ještě těch 6 dní k dobru. Držím pěsti, ať je to krásný x-)
Odpovědět
Holky všem jen to nej do nového života x-) U nás svítí sluníčko!!!!!!!! x-) takže to není tak špatné jak jste se většinou bály x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak holky už to mají za sebou.Docela závidím ;-)
Odpovědět
sidi: neboj nás to čeká za pár ;-) x-)
Odpovědět
Jé, tady zrovna dneska nikdo neni =-) Potřebovala bych radu ohledně punčoch... co myslíte, bílý sítě celý jako kalhotový nebo jen samodržky? http://www.beremese.cz/album/view.php... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Lotri koukla jsem na ně a vem si ty v kterých se dobře cítíš. Obojí jsou možné. :-) Stejně pod dlouhými šaty to nejde ani moc vidět. Já si taky objednala i samodržící, ale nejsem na ně vůbec zvyklá, tak uvidím jestli si je vemu nebo jestli zvolím normální klasické. Taky na holky myslím, co si právě užívají a oslavují a mají to za sebou. My tak lehce plánuou harmonogram jak a co bude a zatím to vypadá, že budu asi dělat i řidiče. :-D No ale vážně, to jako fakt. :-x
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=clw7SA... co udělá vafle :-D
Odpovědět
Lotri jé škoda asi si to nepustím, máme na chatě strašně slabý signál, tohle asi nenajede. :-( Zkusím. Jinak naše debata dnes večer když jsme oba najednou vyslovili stejnou myšlenku. Tak říká:"To je šílené jak se k sobě hodíme, jsme úplně stejní." říkám: "Nejsme já mám vlasy" :-) a ona na to: " Ale já mám zas rozum" A v tomhle duchu jedem dneska celý den a plánujeme svatbu. Takže fajn den. Byli jsme v zoo a syn říká, že spolužačka co si postavili dům prý bude mít páva. a on mu říká: No a? My zas budem mít kuře. s bramborovou kaší. Tak asi tak to mám doma pořád.
Odpovědět
Tak se mi to podařilo stáhnout. Tak to je šílené! :-D :-D :-D :-D taková veselá nevěsta, ale co my víme, nervy pracují. :-D :-D
Odpovědět
Uf, tak jsem dneska konečně doma :-p Celej den myslim na dnešní nevěsty - tk snad neměly nakonec tak strašný počasí? tady v Praze bylo sice docela zima a vítr, ale kolem poledne už i sluníčko a to vydrželo až do večera ;-) Já se teda dneska probudila s myšlenkou "za tejden touhle dobou... už bude po pr.eli dvacet" :-D :-D Mos se tšěšim na první fotečky, tak ¨doufám, že se brzy nějaký objeví ;-) A dneska se za náma byla poprvé podívat kolegyně s dvouměsíčnim miminkem, já jsem z toho úplně hotová a nejradši bych zbytek HA spáchla do záchoda - teď hned okamžitě :-N Je to teda nápor na emoce - včera ta svatba u nás v práci, dneska mimčo, do toho některý reakce na mojí svatbu (myslim teď ty nečekaný a pozitivní)... No už je m jasný, že svojí svatbu ořvu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už máme první novomanželky... :-) Dneska jsem celý den rozváželi koláče, jsem stahaná jak pes, zítra nás čeká další várka a v pondělí zbytek... Už si vážně přeju, aby byla sobota ráno... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi:Tak za týden touhle dobou už bude všechno pryč.Už rozvážíte jo?My budeme péct teprve ve čtvrtek,teda ne já ale babušky
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi: Přesně na tohle myslím už od rána ... a teď nevím, jakýho sem dát smajlíka - jestli je to spíš veselá nebo smutná přestava... :-) Rozvážíme, nebudeme dávat žádný výslužky a rovnou s koláčema dáváme oznámení, pozvánky na hostinu / pařbu a plánky cesty. Nemělas včera tu rozlučku? Jaký to bylo? 8-)
Odpovědět
Ahoj! tak já jsem teď vstala a přiznám se, že první co, tak jsem zapla počítač. Mně se zdál po dlouhý době sen o svatbě a bylo to šílený. Měli jsme to někde venku, jak na nějakým hřišti to vypadalo, a byly jsme tam minimálně tři svatby. Ani jsem nevěděla, v kolik to "propukne", tak jsme do poslední chvíle něco dělala... V těch otevřenejch botách jsme měla najednou příšerný punčocháče se zesílenou špičkou a neupravený nehty, tak jsme se s tim pokoušela něco udělat... Do toho se tam motali minimálně dvě fotografky. Pak to nějak proběhlo a pak jsem se probrala, až když nás táta vez domu. A pozor, ten sen měl i "druhej den" - to jsem si pořád nemohla uvědomit, že už je po všem, že už se nic dít nebude a že ty šaty si můžu sundat :-N A pak jsme si s novomanželem uvědomili, že jsme vůbec neměli jet domu, ale do Ctěnic, tak jsme se chystali tam jet teda o den pozdějc s tim, že si to aspoň líp užijem. Já měla totální okno, nemohla jsme si vybavit z obřadu vůbec nic - nástup, ano, nic. A zoufale jsem hledala na netu naše fotky a v tu chvíli jsme vůbec nevěděla, u koho je mám hledat, jak tam byly dvě - jestli to fotily obě, nebo jenom ta naše... No, tak takhle prosím blbne pět dní před svatbou krtek :-D :-D Jinak dneska jedeme koupit ženichovi boty a já tu pak mám hromadu těch perníčků na zdobení :-S A taky šílenej binec a plno nevyžehlenýho prádla (mimo jiné i ženichovu "svatební košili") ]-(
Odpovědět
P.S. Tohle "ze tejden je po všem" já měla právě včera. Ani nevim, jeslti to byl příjemnej nebo nepříjemnej pocit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Tak sen je výživnej, vůbec ti ho nezávidím :-D :-D ... (ale při čtení jsem se fakt pobavila ;-))
Odpovědět
jizi: já v tom snu docela taky, byla jsem tam jak opilá nebo zfetovaná nebo nevim :-D Začínám litovat, že jsem si nevzala v práci volno už od pondělka. Mám tu děsnej binec, hlavně svatební věci nastrkaný všude možně, že pochybuju, že vůbec všechno najdu a dám do kupy. A v práci jsme teď stejně nepoužitelná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, to bude jako s vánočníma dárkama - pravidelně jich pár najdu další rok v létě :-) ... a bordel tu je taky jak v tanku, chci to ale nechat na poslední chvíli - kocouř pelíchá, takže když uklidím v pondělí, můžu ve středu začínat odznova... Díky bohu do práce nechodím - ale moc produktivní momentálně fakt nejsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jizi:Měla jsem rozlučku už ve čtvrtek a myslím,že se to povedlo.Zle mi bylo ještě včera v práci. krtek:Mě se zdál taky na dnešek nějaký svatební sen.vidíš košili jsem taky ještě nevyžehlila.Taky jsem pořád načuhuju jestli holky nehodí nějaký fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak 5.zářijovky,už to mají za sebou. Celý včerejší den jsem na ně myslela. Krtek: nápodobně,na dnešek se mi zdál taky sen,ale spíše před svatební :-S , přítel si to všecko rozmyslel, a pamatuju,jak mamka za mnou přijela a pomáhala mi balit moje věci,že se jako asi rozcházíme , nebo co. Přitom náš prcek v tom snu ani nebyl :-| . Tak jak jsem se ráno probudila,tak jsem si vážně odfukla,že to byl "jen" sen :-) ..... Ke všemu po včerejší zapíječce,až teprve ted po polívce je mi líp :-N ,a to jsem opět měla "jen" 2 půlky....No holt,asi budu abstinent, bo mi ten chlast posl. dobou vůbec nechutná a nedělá mi jaksi dobře. Ještě že malý je pořád u našich,a přivezou ho až kolem 17 h. Takže musí začít trochu uklízet :-N Jinač zítra jedeme pro ty perníkové srdce,jsem zvědavá jak budou vypadat, v úterý jedeme do hospy už VŠE domluvit....hurá,konečně,z toho už jsem byla kapánek nervozní. A chystám se obvolat hudbu, fotografa, koláče atd,jestli je vše OK. Jo a už se těším na první fotečky....tak šup,šup...kdo bude první... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lotri,tak ta řetající nevěsta je super :-D :-D ,se tu ted culím jak jelito..... :-)
Odpovědět
ahojky holky, teda to jsou sny.. :-D ještě že realita bude jiná, lepší, krásná, nádherná, nezapomenutelná! x-) x-) x-) Jinak já dneska pomaličku připravovala věci na balení koláčků, vše jsem si nachystala... v úterý je přítel doveze, tak ať pak nemusím zmatkovat a chystat stuhy na poslední chvíli, vázat na ně ozdobná srdíčka.. atd.. takže už to všechno mám.. :-) V úterý nám dojede i první várka hostů :-) budou tady do čtvrtku spinkat, pak jdou k rodičům :-) no tento týden už bude hektickej.. :-D snad to zvládneme, hlavně nechci malou nijak ošidit o čas strávený s maminkoku a tatínkem... :-) protože na svatební cestu jedem bezní, tak jí dloooooouho neuvidíme.. :-( (11dní cesta + 2 dny na balení a cestu) Jinak co dělalo dneskata to moje telátko (co si v pátek beru :-D) zkoušel nafouknout balónek (ve tvaru srdíčka) a foukal a foukal... a bůůůůůůůůůůůům ráno jako z dělo, on se chytl jen za oko a začal vřeštět... =-) :-o No tak nevíme co s ním má, štípe ho to jako kráva už skoro hoďku, dala jsem mu na to framikoin a ledový obklad... tak uvidíme.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: teda,ta to má tvůj chopek fakt pech. No a teda co s tím má? Vidí ok? Má to oko červené...?? No to je radost,před svatbou,ale snad to bude do týdne v pohodě ;-) . Jinak co se týče tvé malé,úplně Tě chápu,jak se ji tedkom chceš moc věnovat. My i když na svatebku nejedeme, taky nechci aby malý nějak ted ty posl. 2 týdny strádal, jako vím ,že bude fičák a fofr,ale bubu se snažit až malý z toho není prostě vyplašený ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?