Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
krtek: to víš, že jsme na Tebe myslela... prej jo, prej v pohodě, oni to zajistí... jo a taky tam nějaká nevěsta nechala výzdobu na židle - bílý olemovaný mašle s červenou růží uprostřed a umělým břečťanem... což mě trochu víc dere :-D když už je mám hotový... ale já stejně chtěla zelenou.
Odpovědět
lotri: no tak to je super! táta mus tejně bude ještě volat, ale vypadá to dobře ;-)
Odpovědět
ahoj holky....mám nějakej fofr,tak nestíhám...udělali jsme výslužky, bzla jsem na nehtech, na kosmetice, půjčila jsem si pelerýnu a děštníky...tak snad mám všechno a nějak to půjde...na nehty jdu večer bohužel znova, celý se mi za den práce a úklidu zničily :-( mám francii s bílýma kytičkama moc se přes den na net nedostanu, furt někde lítám a něco sháním, kalhotky a antiperspirant a gelový podložky do bot a já nevím co ještě....tak snad večer nakouknu ještě.... holky, nám všem ,co tomáme zítra....salome, zelvinka, ziraf ..já...snad jsem na nikoho nezapoměla...držím všem palce,a t to vyjde, at neprší, at aspon trcohu je teplo a občas svítí sluníčko, protivný příbuzný at nepřijdou a at se prostě všechno povede.....kdybych se sem už do yítra nedostala :-)
Odpovědět
aci: přesně, neboj, sluníčko bude... i kdyby jen na focení, pršet nebude, bude příjemně pod mrakem aby Ti nebylo horko ;-)
Odpovědět
krtek: písničky jsem +- věděla jaký, jen chlap mi do toho pořád krafal, tak jsme ho jako vždy musela zpacifikovat a zase jsme jako vždy měla pravdu 1. píseň (1:50) – Enya (Only Time) 2. píseň (13:59) Johann Pachelbel (Canon In D) 3. píseň (4:37) - Savage Garden (Truly, Madly, Deeply) Jo a holky další dobrá zpráva. Dostala jsem to :-D (minulý měsíc jsem vysadila antikoncepci a už jsme měla asi 2 týdny zpoždění), takže na svatbě a na líbánkách by mohl bejt klid! Supr.
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinkas - ty mi mluvíš z duše. Já mám se svědkem podobný pocit,ale né s mým,nýbrž s přítelovým,že jsme mohli říct jeho sestře.Myslim,že by jí to potěšilo,A blbej pocit mam proto,že to byl můj nápad.Nojo stalo se,ale zas si říkám,jde jen o formalitu.Nějak si to omluvit musím. V sobotu večer k jeho strejcovi (a svědkovi v jedné osobě) jedeme aby jsme probrali některé detaily. Jinak tady na vesnici se oznámení rozdává s koláčkama (týden předem),čemuž jsem se obratně vyhla :-D .Nemam ráda to co se Má DěLAT.A vejslužka rozdává když hosté odcházejí z oslavy případně rozváží den po svatbě. Ale ať si to každej udělá jak libo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky taky držím všem zítřejším nevěstám palečky, ať nám vše klapne podle našich představ, a tajných snů Jinak holky my jsme rockověji založení, takže u nás budou tyhle písničky, jsou to většinou balady 1. Silent Angel - Axel Rudi Pell 2. Forever young - Axel Rudi Pell 3. Anywhere - Avantasia Jsou to naše srdcovky ;-)
Odpovědět
lotri: Ten Pachelbel má fakt skoro 14 minut, nebo je to překlep? (oni ty kjlasiky bejvaj dlouhý...) To bys to měla celý taky skoro 20 minut ;-) zelvi: Já taky ráda rock, ale nějak se mi ty moje "srdcovky" zdály na svatbu nevhodný, mně se líběj takový ty depkoidní písničky, většinou jsou o rozchodech a tak :-N Ale na svatbě jsem to chtěla dojemný, ale ne smutný. Třeba teď fakt ujíždim na Alanis Morisette: Uninvited (ale ten text... no, on už ten název :-D To by se opravdu nehodilo) lotri: Taky mi tyhle "dny" tak pěkně vyšly - pravda, s pomocí HA, ale nakonec vyšly, zafungovalo to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a mi máme zepelíny,bastiena a neco u kill bila.Takže taky tak trochu rokovější věc.S výběrem hudby jsem měla asi největší práci. Co nám bylo nabídnuto se moc nezamlouvalo.
Odpovědět
krtek: jojo, má, ale je hodně nastavovanej, můj chlap ho sestříhal a nastavil. Bude useklej, je jen na obřad... trochu se bojim, aby to stačilo, ale myslím, že pohoda jazz. :-D Dneska tam byla dvojjazyčná... oddávající mluvil a tlummočník překládal... do snad ukrajinštiny či co to bylo. =-)
Odpovědět
Hm, tak já už jsem na tom asi fakt zle. Teď jsem náhodou v práci viděla dost blízko svatbu - resp. nevěstu vstupovat do kostela. přijela v krémovým veteránu - kabrioletu a byla naprosto nádherná! Štíhlounká, luxusní krémový šaty, závoj i přes obličej, vzadu až na zem, rozpuštěný navlněný vlasy... No, a mně se udělalo divně, jsem ani nepočkala, až zajde dovnitř. Ty lidi včetně turistů jí udělali špalír a jak jsem se potácela pryč, tak jsem ještě slyšela, jak jí tleskaj (asi když zalezla). Tak už je mi jasný, že po vlastní svatbě to bude průser - jak uvidim v reálu nevěstu, tak budu bulet, už teď k tomu nemám daleko :-N lotri: Tak nám byla taky hudba přislíbena, kdyby prej náhodou do toho něco vlezlo, tak aspoň na chviličku zaběhne a ukáže nějakýmu svatebčanovi, co a jak. Ale že prej někde během toho obřadu musí bejt úplně ticho. Já teda tvrdim, že jenom na "ano - ano", ale táta říkal něco o prstýnkách, ale to je podle mě blbost, vždyť spousta něvěst tu vysloveně píše o hudbě "pod prstýnky"
Odpovědět
Ahojky tak teda já to prožívám s těma co to mají už zítra. jsem zvědavá na postřehy, na to co napíšou, na fotky. a představte si, že jeden strejda naplánoval na stejné datum takovou rodinnou mega akci, tak čekám, že nám tam všichni budou ze svatby utíkat. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
edvi: To je strejda fakt milej. Snad věděl dopředu, že máte svatbu ne?
Odpovědět
Tak tu z nudy projíždim alba a víte, co měteda dost deptá? Takový ty miniaturní fotky, co zůstávaj miniaturní i po rozkliknutí. Třeba teďka jsem ani nepoznala, co to holčina na tý fotce vlastně má, akorát vim, že je to "krásné". Tak to je fakt inspirace jako hrom...
Odpovědět
edvi: no to je pako 8-( a on sám na svatbě je?? krtek: mám hudbu tak, aby bylo slyšet oddávajícího... ticho jak v hrobě se mi nelíbí. Dokonce mi nabídla, že družička, co ponese prstýnky, je může cenou dobu držet a pak nám je sama nabídnout z polštářku :-x
Odpovědět
ne právě,že to máme jen s nejbližšími příbuznými. :-| No nic aspon bude v 8 večer po všem a vklidu si uklidím a ráno tradá na svatební cestu. Akorát, že to vypadá, že budem mít co dělat abychom je dostali po obřadu ještě na to grilování. :-S
Odpovědět
lotri: A budete to tak mít s tou družičkou? ;-) já taky úplný ticho nechci.
Odpovědět
HOlky ted mě tak napadlo, že nevím vlastně co s nehtama. Nevím jaký odstín zvolit k bordo šatům.navíc mám nehty úplně kratoučké ostříhané a umělé nechci. Na jeden den by to bylo zbytečné, stejně bych je musela druhý den zas sundat. Myslíte, že by se hodili taky takové nějaké bordo? nebo raději nevýrazné?
Odpovědět
edvi: já nakonec asi nehty sama doma a vypadá to na přirozenej skoro bezbarvej lak (a to si je jinak lakuju ráda výrazně, když je čas). Naštěstí je mám po vitamínech v relativne dobrym stavu, ale tvar mám takovej blbej, jak lopatky, a když jsou delší, tak se ještě kroutěj, tak to nechci zvýrazňovat nějakejma bílejma okrajema, fakt mám pocit, že moje nehty jsou snad jediný, na kterejch francie vypadá blbě :-S (Zatim jsem to neměla profi, ale to ani nechci, a když to zkusim sama, tak se mi to nelíbí)
Odpovědět
Já si zase vzpomněla, že jsem chtěla vzít nějakou zábavu pětiletý neteři, pastelky a nějaký puzzle třeba - asi zajdu do hračkářství, tam to mám moc ráda :-D A chtěla jsem ten lampion, ale asi na to kašlu, je to komplikace - pouštěli bysme ho pak sami ve Ctěnicích a jestli to tam vůbec jde... Navíc se bojim, že bysme z toho pak měli spíš takovou povinnost - když už ho máme, tak že musíme, i kdybysme radši dělali třeba něco jinýho. Ale napadla mě jiná věc (teda - někde jsem to okoukala), koupit nějakej větší bílej talíř a fixy na porcelán a ať nám něco pěknýho napíšou nebo namalujou tam. I to dítko by se mohlo vyřádit... Ne že bych tak moc stála o výsledek, ale chci je nějak zabavit, až se půjdem fotit :-D
Odpovědět
tak jsme odvezli všechno do hospody, výslužky, dorty (holky, dort je nádhernej....)doma máme občerstvení pro hosty, tedka už jen trochu poklidit a snad už je to hotový..... :-) snad se začnu i těšit konečně ;-)
Odpovědět
ahoj holky tak vizážistku po 2 dnech snažení mám koukám, že řešíte hudbu..my máme: pearl hrbor - tenessee hero láska nebeská - glasghow theme whitney Houston - Osobní strážce Lucii písnička Laura a Mettalica ty poslední 2 to jsou naše srdcovky.. Jinak lituju dnešní nevěsty fakt hnusně a zima..
Odpovědět
krtek: no já jí řekla, že je ponese ona a ona mi to nabídla, jelikož té družičce je už 10 let, tak by to mohla zvládnout. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme konečně dovezli na hotel vše potřebné včetně dorů a květinové výzdoby tak můžete juknout do alba. Taky u vás celej den tak leje?
Odpovědět
ne v Praze neleje je hnusně ale neprší..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám to pošli do Brniska ;-)
Odpovědět
Střední Čechy pod mrakem a příjemně, občas trochu sprchlo. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, k netu jsem se dneska dostala až teď a to ještě jenom na chvilku... Předně: všem zítřejším nevěstinkám přeju hodně štěstíčka a pohodičky, ať se děje co se děje :-N :-) :-) . zelvi: jukla jsem do alba: výslužky, dortík i kytí jsou nádherný ;-) :-) Jinak já jsem dnes pořídila podvazkový pás, ale bohužel ne podvazek ]-( . Koupila pár věcí do tomboly, ale nesehnala "správnou velikost" krabiček a přísavky. Jo a taky pořád nemám špendlíky na vývazky... Tak snad to pořeší svatební obchůdek příští týden :-N . Jinak fakt nevím.. 8-( Byla jsem dneska taky na kosmetice, vyčistit pleť a trochu zkukturnit obočí :-x No a teď jdu dát do trouby kuře a pro změnu balit... Včera jsem zabalila 6 krabic a téměř nic neubylo 8-( 8-( . Holky, mějte se krásně a nevěstinky, svůj den D si užijte :-) :-)
Odpovědět
V Praze je fakt blbě. Docela chladno, sice neprší (to by bylo ještě o stupeň horší) - z mýho poledu ještě ten déšť a je to přesně to, čeho se děsim ]-( Holky, asi sem na ten poslední tejden přestanu chodit, jak mě to bere :-N Jsem koukla k zelvi do alba na ty poslední přípravy a jsem dojatá jak blázen :-N zelvi, je to moc krásný, ten dortík se ohromně poved! aci: nevěříme, hoď fotečky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak zítra moc držím palečky at vám všechno vyjde a i kdyby pršelo,tak je to přece štěstí... lotri:V kolik jsi tam dnes byla?Já tam byla na 12 hodinu.Takyjsme zkoušeli CD a naštěstí hrálo,ale pani mi říkala at si k tomu někoho dám. My budeme mít:nástup ženicha a svatebčanů:Metallica nothing else..... nástup nevěsty Nazareth dream on obřad tennesse hero prstýnky panna a netvor gratulace: Bittersweet symphony hallelujah
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?