Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky! ... To víš, že bude, jestli ne, tak je divnej :-D
Odpovědět
krtek: To je moc hezká cena :-)
Odpovědět
Ahoj holky... krtku já nevim, jak s hudbou. Zítra jedu do Brandýsa kouknout do penzionku na pokoj, tak snad ukořistim dobrej a i nějaký foto a za paní matrikářkou na zámek. Je jich tam víc, takže asi není pravidlo, že dostaneme zrovna paní Hatašovou. Třeba zítra tam nematrikuje svatby, je tam její kolegyně, i když podle mě všechno vyřizuje pí. Hatašová. ;-)
Odpovědět
tak holky, a některým z nás začal posledjní den....Už cítím nervozitu, že na něco zapomenu....Já za chvíli valím na nehty a pak budu ještě uklízet a rozvážet výslužky a chystat výzdobu. No bude veselo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak cukoví včera bylo brnkačka,..pouze jsme to vyzvedli hotové a rozváželi,..takže docela vklídku,..musím říct že v práci to bylo moc fajn,..všichni byli nadšení, všem chutnalo,...navíc jsem nemusela nic pracovně řešit, dokonce jsme se tam hodinu zdrželi,..dostali jsme svatební dary, zasmáli se s nimi. Jinak fotečky mám v albu. Aci - tak já si sebou na ten hotel beru tohle - lesk na rty, náplasti(přece jen budu v těch botech celý den) podvazek, druhé bílé boty na přezutí, občanky:-) to by byl pech, kdyby nás kvůli tomu neoddali, a taky bílou nit a jehlu,..kdyby náhoodou. a jinak takové ty rádoby pomůcky na focení jako je vějíř, láhev sektu, sklenky do přírody. a jinak klasika prstýnky, silonky,...atd :-D Dneska si kolem desáté vyzvednu šaty, naleštíme autíčko,sbalím si věcičky a doděláme hudbu na obřad
Odpovědět
A je to tu!!!!!! Těm co se to přiblížilo tak, že je to už zítra držím palce, jsou to nervy co? No a někteří z nás ještě tři týdny na přípravy. :-) Tak aspon budem sledovat co máme ještě dopilovat. :-)
Odpovědět
Přeji hodně sil zítřejším nevěstám... my za týden ;-)
Odpovědět
to je fakt dobré jak se to tu začíná sypat. :-) Už se těším na první fotky a postřehy z těch prvních svateb. My došel balíček co jsem objednávala, jako kytičky do vlasů a hlavně stužky a poslali mi naprosto jiný rozměr a délku tak jsem naštvaná hlavně proto, že jsem tím pádem zaplatila víc. jsou to malé věci , ale štve mě to, že když si objednám stuhu za 64Kč kus tak mi přece nemůžou poslat tu co stojí 13kč. :-S Jdu jim napsat.
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - po pravdě ani ne,..nervy vcelku nemám mít z čeho, to příjde asi ráno ve svaební den, jestli se někdo neožere a neudělá ostudu:-) musím říct že včera v práci mě ženský tak strašně pozitivně naladili na svatbičku že jsem se začala strašně těšit,..nedokážu to vysvětlit těšila jsem se i před tím,...ale asi mi to teprve tak nějak došlo že už je to tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Jizi a Krtek: já byla v Praze v Letňanech minulý týden v Intimissimi a Ethanu a v obojím mají stále slevy, taky jsem nakoupila. Akorát místo jedné soupravy hned 3 :-N . Tak mám zásobičku. Já tak skoro myslim, že máme ty nervy za zítřejší nevěsty samy. Jsme tak natěšené, až přispějí svými zážítky, že se stresujem víc než ony. Nebo se mýlím? :-) Já se momentálně pitvám s "problémem", kolik čeho objedat- koláčky, minizákusky, chlebíčky atd. ne do výslužek, ale na stoly a hlavně k nám, protože se to u nás sejde v době oběda a lidi budou ještě tak 3 hodiny čekat, než dostanoz oběd =-)
Odpovědět
ahoj nevěsty! Přeji všem dnešním a zítřejším nevěstám pevné nervičky a hlavně držím palečky ať je vše podle jejich představ! x-) ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak některým z nás už nastal konečně ten velký den D. Musím říct že já to mám za týden a začínám se čím dál víc bát.
Odpovědět
Článek se načítá
No jo, už to začíná...tak jsem přišla z nehtů a nic moc vám řeknu. Posledně mi je udělala hezčí a pečlivěji. Teď mi přijdou tak trochu jakoby po domácku dělaný.... :-| Takže se jdu už púsychicky připravovat, že se tak zvrtne všechno :-( Už nmi domů přišla 2 blahopřání - takže říkáte, že ty rozbalit až po svatbě? A není to jedno?
Odpovědět
salom: my na to pečem, rozbalujem hned =-)
Odpovědět
Ahoj! Tak já se dneska chovám do rána jak magor - pořád koukám na hosinky a řikáma si "za tejden touhle dobou..." Holky, co to máte už zítra: moc držim palečky, budu na vás usilovně myslet, ať vám to všechno vyjde jak si představujete!
Odpovědět
Profilova fotka
... všem zítřejším nevěstám přeju úsměv na tváři už od rána, ať jde všechno jako na drátku!! :-) Katcha: Díky moc za tip! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si ráno říkala, že holky z 11.9. se budou touhle dobou už chystat :-D A musela jsem si programově zakázat čtení tématu "Manžel je moslim", to je neuvěřitelný, jak si někdo dokáže udělat tak brutálně radikálně rasistický názor na něco, o čem ví zjevně prd a ořech... Nevědomost je hrozná zbraň, brr... Mimochodem - Aci, užijte si Šarm, kdyby ses sem ještě dostala a chtěla pár základních slovíček, písni IP, ráda pomůžu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si zase v pul dvanatce rikala, tak za 3 tydny touhle dobou ......... :-) holky, uzijte si zitrek :-) a tesim se na vsechny vase postrehy a pocity ze svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, :-) svatbu máme až za tři týdny,ale zž te´d se mi honí hlavou tolik věcí,že se nic nepovede. Holky vy co máte to už zítra držím pěsti ať je vše jak má být bez velkých průšvihů :-) ,ale vždy se vše dobře vyřeší. Mi jedem nakoupovat pivko,kofolu,dneska mi přijde paní co jsem ji požádala o práci a podporu v kuchyni na svatbě. parádu snad už mám všechnu i pro ženicha,manžetové kno¨flíčky dostane v neděli,máme takové malévýročí,tak sem zvědavá co bude říkat,snad nebude koukat co mu to dávám za pitomost.Akorát si teda koupim ještě jedny silonky,pro jistotu. Tak holky držím palce!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježíši zelvi - výslužky nádhera!! Ale sem ráda,že to sme tak trochu vynechali.Případně budem rozdávat co zbyde.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Zelvi, ty výslužky jsou fakt bonbičkový ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jste hodný,..ale je pravda že z té velké už je ujezíno:-) to je tak strašně dobrý,..pořád mám čenich v ledničce,..ještě že jsme si dom vzali tu velkou:-)
Odpovědět
Holky, pokud nesete něco do práce - děláte to před svatbou, nebo až po? Já právě až po, přijde mi to logičtější a už ani nemám čas udělat to jinak, ale začínám mít pocit, že tim možná udělám tak trošku faux pas, že se to nosí už před svatbou. Zajímaj mě hlavně názory z Prahy a Čech, vy na Moravě to máte vůbec nějaký divný - koláčky už s oznámenim, s náplní uvnitř a ještě prej nevěstě nosíte na svatbu kytky :-D Čímž nechci nikoho urazit - včera jsme s kolegyní z Moravy srovnávaly, ona se teď účastnila jedný "středočeský" svatby a nestačila se divit - prej jsme divný, nenosíme kytky nevěstě a chodíme až moc civilně oblečený na tu svatbu :-D
Odpovědět
zelvi: Krásný výslužky, nádherně barevný a pestrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zítra vám to vyjde. Myslím na Vás a držím pěsti :-)
Odpovědět
Jinak taky mám pocit, že jsme trochu nervózní i za ty, co to maj zejtra :-N Já teda určitě, úplně to prožívám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu vozit výslužky den před svatbou a kdo bude chtít tak nám dá dárek už při tom. Tak to u nás na moravě je. Stejně je to všude jinak ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, byla jsme na zámku s tou hudbou, zase faux pas, nic nešlo, ale ok, nakonec jsme to rozběhaly, hudba funguje, vyjdou mi vstříc ve všem, pohoda. Stavovala jsem se v penzionku, kde trochu větší zádrhel, že nám nemůžou dát klíš o den dřív, jak jsme byli domluveni, že musíme zaplatit i noc, co tam nebudeme, nebo pro klíč někoho poslat v den svatby.A asi nejdůležitější věc - volala mi ráno svědkyně, že mají střevní chřipku, takže volá předem, kdyby náhodou nemohli (byla jsme už od začátku taková špatná, že jsem si za svědka vzala špatnýho člověka) ... tak jsme zavolala ségře, jako jediná mi s něčím pomohla a připravovala... ta, že by jí bylo ctí a už bylo hotovo. První jsme se velice omlouvala za trapnou situaci, ale že bych tam tedy ráda měla sestru, že mi pomáhá a mám jí ráda a tak a ona to vzala velice dobře. Prostě spolu nemmáme nijakej vztah, aby jí to ranilo. ;-)
Odpovědět
lotri: Tak možná je to takhle lepší. Ale střevní chřipka většinou neni záležitost na tejden, ale tak na dva tři dny (aspoň u mě naštěstí). Ale vyřešila jsi to dobře, máš klid a ségru to určitě potěšilo ;-) A vám to teda bude pouštět někdo ze zámku? protože pak by byla velká naděje, že by to moh pouštět i nám, když tam ten den bude ;-)
Odpovědět
lotri: jaký písničky jsi nakonec vybrala?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?