Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se pro dnešek loučím a zítra snad večer papááááček a (s)měj te se
Odpovědět
zelvi: pa pa! Já taky dneska brzo zalezu, mám tu protivnou rýmu a je mi blbě :-S Chtěla jsem sepsat ten insruktážní mail, ale kašlu na to, oni se všichni taky nezblázněj ]-(
Odpovědět
Holky přeju Vám dobrou noc, já ještě trochu ponocuju... chlapa mám dnes na služebce, tak se budu sama rozvalovat v posteli. Ale ty si říkám vždycky a vždycky usnu u Simpsnů na pohovce, jelikož je mi tam samotný smutno :-D Asi půjdu ještě něco dělat...
Odpovědět
já jdu balit na tu dovču :-( to mám do půlnoci co dělat :-(
Odpovědět
holky, balím na svatbu, co všechno potřebuju? aby něco doma nezapomněla....šaty, boty, šperky,podprsenku, punčochy,závoj...líčení...co já vím co ještě?
Odpovědět
Profilova fotka
kapesník, Aci, kapesník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na dnešek si mi zdálo, že nám admini odmazali prvních 200 stran, abychom nezabírali server. Že sem přišla na chat a už tam nebyli první příspěvky... Jinak já usínám u filmů od 20:00. Včera jsem rozkoukala Marečku, podejte mi pero a pamatuju si to někam k tý první schůzi, kde Sovák říkal kolegům v práci, z čeho všeho dostal ve škole pětku. No a pak už sem byla tuhá. Ale dnes zas od nějakých 5,15 strašim...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko všem... tak ode dnešního dne mám dovču.... :-D, dneska v 10 na nehty... včera jsme dopekli koláčky, jsou opravdu mňam mňam a máme jit dva tisíce :-) jinak katcha... já včera odpadla v podobné fázi filmu a o půlnoci jsem byla vzhůru až do dvou do rána, tak jsem si dala horkou vanu, to mi vždycky pomůže, pak se to naštěstí obešlo bez snů.....díky bohu ....
Odpovědět
Ahoj holky... nojo, vytuhla jsem u Simpsonů na gauči :-D a probudila se o půl šestý a od tý doby šmejdim. Dneska musíme s chlapem dodělat tu hudbu, zejtra jí musim odvézt na zámek.
Odpovědět
Ahojky, já jsem usla někdy po událostích, komentářích, a drahý mě probudil jak šel do práce v 7, ale já se ještě do 9 válela...Dneska pečeme ty koláíčky, ale já masi budu uklízet dům. A taky si musím sepsat, co nabalit na svatbu jako Aci, protože bych určitě něco zapomněla. Taky nějak sesumírovat výslužky - někerým lidem dáváme i svatební víno, tak aby to bylo nachystané. Zerof: Vy jste proste šikulové :-) Já jdu na nehty až zítra. Necháváte si holky na ty nehty dělat jněco speciálního???
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak uz jen jeden den a jde se do tuhyho :-) budu na vas myslet a drzet palce. hezky ty nase svatby otevrete. drzim palce, at vam neprsi a at je vas den opravdu jen vas a nikdo vam ho nepokazi!!!!!!!
Odpovědět
salom: asi ano, nechám si udělat klacicky bílou francii + nějaký zelený detail. Nic přeplácaného.
Odpovědět
Článek se načítá
lotri: Já taky budu mít bílou francii, jen nevím jestli ji nechám čistou a nebo si vsadím na prsteníček jeden kamínek...Do zítřka si to musím rozmyslet. Jinak já zatím doma smejčím co mi síly stačí a už mě to nebaví...Beru to poctivě, vytírám každou vytrínku se skleničkama a knihovny...Teprve mám za sebou obývák a chodbu... :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak mě místo ullízení bude čekat vyklízení :-p :-p . Ještě stále nám stěhovací firma nedodala krabice, už začínám být dost nas... ]-( ]-( Nehty budu mít asi jenom svoje a Francii, bez ničeho speciálního...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,blíží se to blíží.Asi vám budu bohapustě závidět,že už máte po.Takže taky držím palečky. Já včera byla podruhé u kosmetičky,vyfrézovala mi obličej a usměrnila mé kvalitní :-D obočí.Ještě jdu asi za 14 dní. Co se týče nehtů,vidím to taky na francii s nějakým decentním motivem. Holky budete mít rozlučku? Já zatím neplánuju,nějak mi nevychází čas,takže to třeba bude taková hrrr akce. Jo a jinak jsem se včera od své skorošvagrové dozvěděla milou věc.Prozradila mi co chytaj s tchánovcema za svatební dar. Zaplatí nám profikameramana.Mělo to bejt překvápko,ale byla svědkem mého rozhovoru s kamarádem,kdy jsem s ním domlouvala kameru.Takže šli s pravdou ven a dohodli jsme se že to bude překvápko aspoň pro skoromanžela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky Pražandy, prosím vás, nemáte tip na manikérku / pedikérku v Praze? Někoho ozkoušeného? Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak vy co to máte ted v sobotu,přeji Vám at si ten den "D" pořádně užijete,i když bude pršet nebo né :-) ....Utelko to jako blázen,dokonce Vám i trošičku závidím,že to budete mít za sebou :-N . Už se ted těším na info a fotečky..... Jinak napsaly jste toho zase požehnaně,nemožné dočíst :-D .... Dneska jdu na další zkoušku líčení,tak se těším. Co se týče nehtů,tak jdu na dolití v pátek před svatbou,ale co vykoumáme nevím,první jsem chtěla jen bílou francii s olemováním s kamínků....ale nehtařka (kámoška) říkala,že zkusí něco ještě vymyslet.
Odpovědět
ahojky , tak mě to čeká už příští čtvtek a hned poté jedeme na svatebku na slovensko tak at už je to za námi. všem holkám které to čeká v sobotu přřeji at to všechno dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, taky nestíhám dočítat a ani nemám moc čas a spíš jsem ted na 19.9. se přiznávám ale stejně jako jana1k: přeji vám taky hlavně klid a pořádně sei to užijte, počasí si stejně nikdo nevybere, tak bude jak bude ne?
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasné lowe.Počasí se ovlivnit nedá a rozhodně si tím hlavu taky nelámu.Mi jsme v teď horečném nakupování zejména pití alko a nealko.Limonády a něco lihovin máme nakoupené,v sobotu jedem pro sudy piva a Kofoly.Tchyňka slíbila že sežene vínka.No nevím taky kam dřív..
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: vy budete mít i točenou kofolu? my už máme nakoupeno, to je tedy skladiště ti povím, chybí nám jen pivo holky máme prstýnky, jak jsem tu psala už kdysi nechávali jsme je dělat u p. Kouřila podle obrázku který jsem mu předělala a jsou fakt nádherné i velikostně sedí mám ohromnou radost a trochu se mi při jejich zkoušce svírala žaludek ach jo to je nádhera
Odpovědět
lotri: A budete si hudbu pouštět sami (jako někdo ze svatebčanů), nebo spolejháte na pana kastelána? táta se mu dneska snažil dovolat, leč marně :-| petrajda: Když to tak vidim s časem, rozlučka u mě fakt nehrozí - budu ráda, když se stihnu potkat se svědkyní :-| Dneska jsem přišla domů dřív než drahý, tak jsem se ještě jednou pokochala prádélkem, který mám připravený na svatební noc (nebo přinejhoršim tu noc potom :-N ). Tak jsem ho rovnou vyfotila afotečk házim na chvilku do alba, ale fakt jenom na večer, tohle má bejt opravdu překvapení ;-)
Odpovědět
Taky si snažim dát v hlavě dohromady, co je potřeba ještě dokoupit (ty stužky na auto!) plus co pak s sebou na obřad a na noc a tak... Aci: jestli nebudete spát doma, vem si věci na odlíčení ;-) A já taky plánuju nějakou náplast na puchejře a možná něco na hlavu (jako prášek, ne kulich :-D ) Začínám bejt pěkně roztržitá - včera jsem cestou do práce přejela v metru o jednu stanici a musela jsem se vracet :-N Holky, co to máte už těď - myslim na vás, snad to počasí nebude taková hrůza, jak to vypadá ;-) (v Praze je to dneska libový - dusno a prší ]-()
Odpovědět
Už je předpověď počasí na příští pátek: http://www.pocasi.cz/#rt=listResult@t... Prosím prosíííím, ať to tak vydrží :-D
Odpovědět
krtek: Tak vy máte zatím předpověď luxusní. Tady u nás je zatím na idnesu psáno 19 a bez deště...No necháme se překvapit, už nto asi neřeším, nějak nbylo, nějak bude, jako zálohu máme focení v zámku, takže aspoň něco. Jinak prádelko je luxusní!!!! to by si nechal říct i můj drahý ;-) Na kolik tak vyšlo?
Odpovědět
Ono to celý bylo ve slevě a mám k tomu ještě jedny kalhotky - takový krajkový nohavičkový. (ještě měli úžasný puntíkovaný bombarďáčky - bohužel poslední a malý :-( ) Celkem 1200.
Odpovědět
Co se týče počasí - nechtěla jsem to psát na plnou hubu, ale zatim vám teda nezávidim. Držim palečky, ať se to ještě zlepší. Si vzpomínám na květen a červen, jak jsem každej pátek a sobotu ty holčiny litovala a děkovala prozřetelnosti (teda spíš mužovi, že to v červnu nechtěl, že prej je to moc brzo)
Odpovědět
Profilova fotka
Krtí, to prádlo je nádherný - odkud ho máš?
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Teda, tohle je kytka podle mýho gusta - ty barvičky x-) A taky jak to měla napletený ve vlasech... Já jsem si nakonec vybrala jednotlivý malý růžičky, ale fakt teď uvažuju, že bych změnila názor. jizi: Intimissimi (konkrétně v Praze na Floře). Ale mám ho už dýl, tak měsíc, teď už tam ty slevy asi nemaj :-|
Odpovědět
Doufám, že se prádlo bude líbit hlavně ženichovi a nebudou mu ty puntíčky a mašličky připadat moc infantilní :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?