Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nove prichozi vitam a zavidim jak kila dolu, tak statnice, ale ty teda vic. Do tech mi par jestezbyva, staci mi zitrejsi zkouska, to bude pohroma.
Odpovědět
Profilova fotka
holky: já spíš naopak, před zkouškovym musim nabrat, abych po něm nevypadala jak chudinka, která nejí... :-) takže teď po zkouškovym jsem pár kilo zase shodila... akorát že já na svých 180 cm mám váhu 57 teď a to je dost málo i tak...
Odpovědět
Profilova fotka
petunia:180 na 57...to je slušný. U mě záleží jaký ten stres je:když ,,banalita,,tak žeru a žeru. Ale když máme nějakou rozepři s přítelem nebo se stane něco vážného,tak jsem schopná celý dny nejíst,klepu se hlady,ale z jídla se mi dělá zle... :-S Nejlepší je,když mi je dobře :-D ať s nějakým kilem nebo bez
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: máš pravdu, ten náš vysněný si nás stejně nebere, jestli mám o 10kilo víc nebo mín, ale proto jaké jsme ne? tak proč se trápit ;-)
Odpovědět
lowe: tak ať ti zkoušení dobře dopadne a dej zítra vědět jestli jsi vybrala. :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Tak ja jsem byla na zkouseni satu dnes. Vybrala jsem si Andelske svatebni studio. Hrozne se mi tam libilo, skvely pristup, slecna byla moc mila. Z katalogu jsem si vybrala cca 11 satu a z toho mi jen jedny vubec nesedly. Ty ostatni sedely vsechny perfektne. Rozhodovala jsem se mezi dvema modely. Nakonec jsem zvolila klasiku. Saty maji c. 6 v mem albu (barva je sl. kost). Rovnou jsem za ne zaplatila zalohu, alespon uz to nemusim resit... Vy, ktere jste jeste nebyly, se toho vazne nemusite vubec bat. Pripadala jsem si jako princezna. Byla jsem tam s moji mamkou a s mamkou meho pritele. No, a moje mamka se hned pri druhych satech rozbrecela ;-) Take vitam nove nevesty :-)
Odpovědět
Alena 2: já se zrovna před chvílí dívala na internet, že tam mají docela výběr, tak se tam asi taky zajdu podívat. Musím se objednat? Já z toho mám docela strach, oni všechny šaty jsou vyfocený na 40 kg modelce a potom z toho člověk nemá mít deprese. ]-( Připadá mě, že ty šaty jsou strašně úzký v pase a že nic neobleču, ne že bych teda měla 80 kg, ale 40 taky ne. ]-( Dřív jsem se na zkoušení šatů nejvíc těšila a teď z toho mám noční můru. ;-(
Odpovědět
alena2: můžeš mi prosím tě ještě poradit,jak si dám do alba ten obrázek s tím odpočívadlem? Mě to nejde a nejde... ]-(
Odpovědět
luccy.luccy - tak jak dopadly svatebni noviny? ;-) vaverunka - vy jste podle fotek taky velci cestovatele, co? ;-) a satky mas nadherne. Je to Romantica? To ja bych do tech tvych musela zhubnout minimalne 15 kg :-( coz tedy nedam - navic mi ve vsem silene trci bricho a ani pres cviceni se toho nemuzu zbavit. Jedina zachrana bude tehotenstvi, pac pak to bude na co svest :-p
Odpovědět
luccy luccy: tak s těma šatama já jsem měla zase opačný problém....ony jsou sice vyfocené většinou na 40kg holkách a já asi tolik vážím, ale mně zase byla většina těch, co se mi líbily velká...takže neměj strach, myslím, že budeš mít široký výběr...
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: měla jsem stejný problém, moje vybrané šaty mi budou muset zúžit minimálně o 10 cm...
Odpovědět
luccy.luccy: Ja jsem se tam trochu bala jit, protoze o tomto salonu tady v diskuzich nepisou zrovna hezky. Ale bylo to super. Volala jsem tam ted v pondeli, a objednala jsem se na stredu v 11,00 (objednavaji na celou hodinu). Vzala jsem si kvuli tomu dovolenou, protoze jsem nechtela, aby tam bylo moc lidi. Na internetu take pisou, ze by ses mela objednat. Ale treba do Nevesty, kam jsem chtela jit potom, se objednavat nemusi... V Andelskem nam dali k prohlednuti katalogy a mely jsme si vybrat, ktere saty se nam libi (dostanes papirek a mas tam napsat nazvy satu). Ja mam normalne velikost 38-40, ale tady mi slecna rekla, at koukam po satech velikosti 36 :-) Pak si nas vyzvedla slecna asistentka (na smlouve pak bylo, ze nas obsluhovala sl. Klara) a sly jsme do kabinky. Myslim, ze tam maji rozdelene kabinky podle velikosti. Krome jednech mi vsechny saty padly. Vubec se toho nemusis bat. Ja mam docela siroka ramena, nahore jsem moc (skoro vubec) obdarena nebyla, ale dole jsem si to vynahradila :-| Navic mam docela vystoupla zebra, ale vsechny saty na mne sly uplne v pohode zapnout a vubec jsem si v nich nepripadala nijak sevrena. Asistentka byla skvela, vzdycky rekla svuj nazor, ale nijak nam ho nevnucovala. Nakonec jsme zkousely vic nez hodinu. Nikdo nas nehonil. Jinak saty by normalne staly na pujceni 9,900 Kc, ale ja mela z Diplomatu slevu 2,000 Kc. Pas jako modelka na fotce v nich rozhodne nemam ;-) Deprese mit urcite nebudes, ja jsem se v zrcadle skoro nepoznala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
luccy.luccy: klepni na ten muj obrazek. Az se Ti otevre ta stranka, zadej si, ze chces obrazky i pravitka "wedding" a potom "filter". Vyber si jedno z pravitek a jeden z obrazku. Dole do "time" zadas, kdy mas svatbu. Napis neco do "your text". Ja tam dala, myslim, jenom "svatba". "Time zone" jsem dala +1, "Font color" jsem nechala, ale muzes si ji dole take vybrat. "Counting" = "till". Potom das "Create my ticker and get the code". Ten obrazek se Ti tam ukaze. Kdyz se Ti libi, tak si zkopirujes ten HTML code (zacina
Odpovědět
taky se budu v dávat v září.... dle mého názoru to je najkrásnější měsíc v roce.... hezky opálená po dovolené :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alena2: ty tvoje saty to jsou nepal?
Odpovědět
tulikiss: ano ;-)
Odpovědět
tulikiss: koukam, ze sis je take zkousela. Mne se v nich libis. Ale ty saty c. 2, Ti take moc slusi. Asi se k Tobe proste vic hodi rovna sukne :-) Ke mne bohuzel ne :-|
Odpovědět
Už máte všechny zamluvený šaty, zářijové nevěsty? Asi už je nejvyšší čas, že. No musím se k tomu taky dokopat.
Odpovědět
Profilova fotka
Já ještě ne, mám svojí utkvělou představu a myslím si, že takové šaty neseženu a budu si je muset nechat ušít. Stejně bych asi musel, měřím 182cm a normální šaty bych měla tak pod kolena :-D
Odpovědět
vochechulka: já si je radši koupila...a mám klid....jinak mám stejný termín svatby jako ty.... :-)
Odpovědět
taggy: máš moc pěkný šaty. Taky bych si raději nějaké šaty koupila, ale předpokládám, že to bude drahé. Pěkné datum jsme si to vybrali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alena2: kdyz sem si je zkousela (ty nepal) tak sem z nich byla nadsena ale na fotkach uz se mi tolik nelibily ale ve skutecnosti byly fakt krasny, budes moc pekna nevesta... ja sem spis na jednodussi veci a nechtela sem pod saty kruhovou spodnicku proto sem zvolila ty dvojky..
Odpovědět
tulikiss: diky :-) Urcite budeme vsechny moc krasne nevesty ;-) Jeste jednou jsem si prohlizela Tve fotky, a musim rict, ze sis vybrala dobre. Hezky Ti vynikne postava :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak dnes mám za sebou další zkošuení šatů a mám to v albu, tak mrkněte a budu ráda za názory a kritiky :-D
Odpovědět
ahoj holky, iwci: mne se líbí ty šaty, co holkám v nejmladších nevěstách... vochechulka: ty saty byla náhoda, ale i když jsem nevěřila na ten pocit, oblečeš je a víš, že jsou to ony, fakt se mi to stalo, takže jsem je musela koupit, i když byly dražší, než jsem chtěla.....jsou takové jiné, ale já se v nich cítím úžasně...a to datum, přítel chtěl původně dvacátého září, ale já jsem ho přesvědčila na pátého..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iwci: tak pokud muzu rict za sebe a beru tvoje favoritky tak me se libi hned ta prvni fotka, ty druhy mi prijdou takovy obycejny a ty treti promin mi ten vyraz ale pritel by rekl ze je to ve stylu"dobry den kozy ven" ale zalezi jestli chces byt az tak moc sexi na me to uz je moc. ale me se libis ve vsech nerekla bych ze si zkousla nejaky saty ktery ti vylozene neslusely.. zalezi na tobe jaky mas vkus ale za me ty prvni..
Odpovědět
Ahoj tulikis....dívala jsem se do tvého alba, líbí se mi na tobě sedmé a šestnácté šatky nejvíc.....tak přeji hodně štěstí při výběru
Odpovědět
Profilova fotka
noo na sedmickama sem hodne vahala, byly takovy princeznovsky ale pak sem to zvazila protoze ja nejsem ten typ na princeznovsky saty..takze sem zvolila ty dvojky ikdyz sem si na ne nechala usit vlecku:-) precejenom trochu ze princeznu budu:-) navic mam spatnou zkusenost s kruhovou spodnici, svagrova ji musela furt upravovat jak ji vylezal ten kruh, takz sem chtela nevo bez spodnicky...ale jinak kdybych nechtela jednoduchy tak by si presne trefila ty mezi kteryma bych vahala:-)))lidi to je sileny ja uz si presne pamatuju jaky saty maji jaky cislo, sem blazen a to sem na ne uz silene dlouho nekoukala..
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: ty druhý šaty v tvém albu ti fakt moc sluší, jsou krásný. Já osobně si pro sebe představuju něco jako ty 3 nebo 6 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to mám za sebou a jsem moooc ráda. byla jsem asi v šesti salonech a vyzkoušela asi přes třicet šatů z nich jsem měla tři favority, ale v posledním salonu, když jsem už chtěla odejít, jelikož jsme tam čekali 20 min. než nevěsta předemnou dozkouší, no holky ještě že jsem vydržela, protože tam jsem si vybrala měla jsem si vybrat v katalogu, tak jsem si tam vybrala 4 šatičiky, ale nakonec ty co jsem vybrala se mi ani tak na obrázku nelibily, ale jsem fakt štastná, že je mám luccy.luccy: nemusíš se bát, a veř, že vím co říkám, protože já mám problém s tím že mám dost velká prsa, ale taky jsem sehnala šatičky ve kterých se cítím dobře a myslím, že se budu i líbit tomu mému¨ jinak mám rozdíl mezi hořejškem a pasem 2 konf. velikosti (42 a 38), takže u mě jedině šaty na šněrovačku a myslím, že jsou i dost praktické, tak se toho neboj a hlavně už jdi, protože i mě v některých salonech říkali, že jdu tak akorát, tak abys pak měla z čeho vybírat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?