Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jani,chápu po tom všem čím jsis prošla,ale musíš doufat,a říkat si,že bude všechno v Pořádku !!!! Sama jsem měla v těh.strach,furt jsem se bála,až jsem si to přivola a ve 13tt jsem začala krvácet,ale nakonec to dobře dopadlo (ještě že tak),musíš myslet pozitivně :-) že bude vše Ok.... Jinač já bych určo na rizikovku šla,už jenom proto co už máš za sebou :-S ,a na práci bych se ted vyprdla....zdraví tebe a malého prcka je důležitější. Jo a s tím blinkáním,tak to já neznám,spíše naopak,já furt papkala :-N ,ale vím,že kámoška taky furt zvracela až skončila v nemocnici na kapakách :-S
Odpovědět
no doktorka mne za to zvracení chválila!!!!řekla mi,že to asi zní blbě,ale že má raději maminky které zvrací,že je to jako ohlas na pozitivně rozvíjející se těhu,že ty co neblijou jsou takový "podezřelý"..víš jak to myslím... víš myslím,že jsem jinak silná a myslím,že jsem neprošla zase tak ničím významný..v porovníní s jinýma,který přišly o miminka třeba ve 21 tt-cítily pohyby,věděly co to bude a tak.....pro nás to sice bylo moc těžké..asi jako pro každou maminku..ale prostě zdaleka ne to nejhorší,co se může stát... Ale zanechalo to na mě prostě "následky"...doma mám pořád nízký tlak 90/50 a tak..ale u doktorky jsem vypadala jako simulant protože okamžitě jsem měla 120/90...Strašně se bojím každé kontroly,takže i proto sem mezi vás teď moc nechodím...nejen že blinkám,ale nemám ani sílu na nějakou přípravu svatby,jsem ráda,že už jsme ve stavu,kdy je potřeba doupřesnit 2-3 věci a tak vám sem ani nemám čím přispět..nic se u nás z oblasti svatební neděje...
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:to ti ta doktorka řekla pěkně :-D ,to vůbec neznám,ale možná na tom něco bude ;-) Jasně,že ted máš jiné starosti,než svatbu,to je pochopitelné.....
Odpovědět
Jani: No to je krásná zprávička! hrozně moc ti to přeju, doufám, že to nezakřiknu, ale gratuluju!!! ;-) A s tim zvracenim - já mohla mít o dva roky staršího sourozence (i když to bych tu asi teď nebyla zase já :-N ), ale taky to našim nevyšlo. A v tom prvnim těhotenství mamče nebylo vůbec zle, nic... A se mnou s prominutim problila půl roku :-D Tak možná na tom něco bude... Jinak já dneska rozšířila objednávku v kytkách o ten polštářek, objednala jsem veškerý sladký (i na potom do práce) - dort bude za cca 1200 pro 17 lidí, s ořechovou náplní a růžičkama (ty teda nebudou přesně do barvy, ale asi růžový, ale neva) a malejma fialovejma kytičkama, jsem na něj strašně zvědavá!,pak mám o trošku světlejší vlasy, taky jsem potvrdila dopravu a celý to nějak organizačně s našima dávala dohromady... Jsem spokojená ;-) Akorát jsem už podruhý zapomněla koupit bílou stužku na auto, resp. minibus. Plus jako bonus jsme si smamčou koupily každá malinkou hortenzii, nevim, jak dlouho mi vydrží, ale je nádherná, mamča sehnala malou černou kabelku k šatům a já přenosnou tašku na našeho minipsa (úplně omylem - když jsem jí nejvíc potřebovala, tak nebyla, resp. moc drahá, tak jsem čubinu tahala v normální kabele. A teď, když jí vozíme většinou autem, tak hele jí! Tak jsem jí radši vzala) My jsme spíš na pejsky, ale kočičky jsou taky fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janičko - tak já ti nebudu nic přát ;-) ale budu strašně držet pěstičky,..to je krásný :-N mám radost i za tebe
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:To je super,moc ti to přeju,tak snad to zvracení brzo přejde aby jste sisvatbičku užili všichni tři. Já ted řeším hudbu na obřad,zítrajdu namatriku,takjsem zvědavá akonečně domluvit to svatební menu a raut. aci:Já myslím,že nezmrzneš a tu chvíli to vydržíš. Já chci taky nějaký solidní počasí :-)
Odpovědět
ahoj holky tak tady na vás koukám, nrmálně sem se sem vůbec nedostala jaký mám práce fakt smutný.. posledních 5 víkendu pracovních, hold musím si dovolenou zasloužit..poslední den jsem měla 2. ledna takže všechny přípravy řešíme ve stresu..ale zatím vychází dnes jsem měla poslední zkoušku šatů a už přišli jmenovky - perníčkya a jsou úplně úžasné..
Odpovědět
ahoj holky, janicko ještě jednou gratuluju:-) Taky mám momentálně jiné starosti než svatbu, a bohužel opět jiné než Janicka. Holky byla jsem včera na kontrole po té operaci a vypadá to, že budu muset ještě na jednu abych vůbec mohla podstoupit mimotělní oplodnění na které nám dávají šanci 30-40%. což je sice šance docela dobrá na umělé oplodnění, ale i tak . A to nechat si odebrat obadva ty špatné vejcovody. Akorát nevím jestli jsem schopna se odhodlat na další operaci. Měli jse vzít rovnou když už jsem byla na sále. Kruci. Takže svatba, no nevím, jsem na tom tak, že nevím fakt jestli můžu vůbec chtít aby si někoho takového bral. A vědomě třeba nikdy neměl vlastní dítě. Včera jsem jsem mu dala šanci na ústup od svatby. Příjde mi to fér aby tu možnost měl. :-|
Odpovědět
Ahoj! edvi: já myslim, že pokud nezvažoval možnost "nesvatby" doteď, tak o tom prostě vůbec neuvažuje a je to jasný. Ale možná je fér si tohle před svatbou vyřikat a tu možnost mu dát - čistě pro tvoje čistý svědomí, aby tebe pak nezačaly trápit nějaký pochybnosti. Podle toho, co tu píšeš, tě má přítel moc rád, zatim vždycky stál při tobě, určitě je to silnej fajn chlap - tu svatbu si podle mě jen tak nerozmyslí, neboj ;-) Ta operace, to je smůla - fakt, to to nemohli vyřešit hned? Asi potřebujou tvůj souhlas? Každopádně být váma, dám si nějakou chvíli od toho úplně oraz (pokud se to teda nemusí řešit akutně), jedu někam na dovču, odpočinout si, abyste nabrali sílu na to potom ;-) Moc držim palečky!
Odpovědět
Ach jo, já musim dneska poprvé po dovče do práce. Fakt se tam moc těšim :-S Navíc do šesti... A bez netu (možná se párkrát dostanu, ale až dost pozdě).
Odpovědět
edvi, já myslím, že tohle by v každým vztahu mělo bejt vyjasněný... my o tom doma třeba dost mluvíme. O dětech celkově, co kdybychom nemohli miminko mít apodobně. Ale chápu Tě a myslím, že každá tady by si po takovém zákroky připadala jako míň ženská. Neboj... uvidíš jak nakonec budete happy, až budete svoje a povede se Vám mimotělně mimísek a až se narodí. Budeš 3x šťastnější, než kdyby to šlo normálně.
Odpovědět
Holky díky, každopádně mi to přišlo fakt fér mu tu možnost dát, ale on o tom nechce ani slyšet, stojí při mě stále at budem mít mimi nebo ne. A at se rozhodnu prý jakkoliv. Takže to mi dodává sílu. Každopádně je to zatěžkávací zkouška jak hrom. To vám řeknu. A to jsme si mysleli, že máme všechno vyjasněné, taky jsme o tom mluvili už mockrát, ale prostě když ta situace opravdu příjde je to jiné. No nic holky co máte svatbu v sobotu to počasí nevím nevím :-| Snad to vyjde. držím palečky.
Odpovědět
Článek se načítá
Janicka006: Jani, ať vám všechno dobře dopadne, myslím, že se vám to hezky podařilo (časově) edvi: Asi bych postupovala jako ty - dala bych mu ještě možnost změnit rozhodnutí. Na druhou stranu - to že bude mít dítě s někým jiným mu nikdo nezaručí, dneska je těch neplodných (jak mužů tak žen) tolik....A jemu určitě jde hlavně o tebe - s tebou bude žít po zbytek života ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak vypadá počasí na 12. září? Doufám, že bude pěkně na moravě.
Odpovědět
zelvi - děkuju za kontakt pak ti dám vědět všem těhulka přeju hodně zdraví a ať se zadaří edvi - uvidíš že bude dobře, určitě vám to vyjde, teď je medicína v takovém pokroku, že se to určitě podaří dnes budu domlouvat dopravu a půjdu se objednat ke kadeřnici a odpoledne na narozeniny, moje mamuška má dnes 60tiny. tak bude malá oslava
Odpovědět
No mě právě bouchla vizížistka. 2 měsíce mi říká že je brzo at zavolám v srpnu tak volám pak řekla že je brzo at v půlce srpna, tak volám a ona že jede na 2 týdny na dovolenou, jak kdyby to nevěděla dopředu a tak ted volám 2 dny říká že nemá diář a zavola a nikdy nezavolá a dnes mi řekla že nezvládá a at si najdu někoho jinýho. super 9 dní před svatbou..¨ Vim že moje starosti jsou tady proti holám jen blbosti ale už mám nervy..Do toho makám o dnevidím do nevidim nebyla sem tu snad 2 měsíce..
Odpovědět
laura: no tak to je kravka... takový jednání. Pravdou je, ža po takových zkušenostech, kdy je pořád moc brzo a pořád je neschopná už bych si dávno našla někoho jiného. Nesnášim tohle chování.
Odpovědět
ahoj holky, vůbec nestíhám, jsem naštavaná na všechny a vůbec bych svtabu zrušila :-( jediný pozitivu jsou hotový šaty, který jsou super janicka: veliká gratulace a držím palce at jde dobře :-) ozvu se snad večer
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky... tak jsem naštvaná na to počasí, to je hrozně k vzteku, ale třeba bude dobře ... nakonec... edvi... moc moc držím palečky laura.... zabít je málo..... aci... neboj, už jen pár dní a bude dobře.... konečně jsem dneska v noci neměla žádný svatební sen.... Jinak pečeme koláčky, máme jich už 1000 ks , ještě jich 1000 ks chceme napéct... zvládáme přes 500 ks za den, fotky jsou v albíčku :-)
Odpovědět
zirafka: Vy jste jako výrobní linka :-)
Odpovědět
ziraf: A z jakého těsta ty koláčky máte? Vypadají jako linecké...My budeme péct taky cca 2000 koláčků, ale až zítra, a my děláme klasiku co bývá i v obchodech - uvnitř tvaroh s rozinkama, nahoře posýpka a nebo posýpka a povidla.
Odpovědět
Profilova fotka
Salome... no výrobní linka, to jo, to sedí, tchýně válí těsto, vykrajuje, já zdobím a miláček prohazuje plechy v troubě :-) je výhoda, můžeme dát i tři plechy najednou péct... jinak těsto, linecké to určitě není, to má tchýně nějaký super tajný recept, jediný, co vím, je že tam jsou 2 hery, 2 omegy a hladká mouka a to je asi všechno..... jinak náplně děláme tvarohový, ořechový, makový, povidlový a jablečný, někde je ořech, někde žmolenka a někde budou mandličky.....
Odpovědět
ziraf: Jojo, my máme doma taky jednu horkovzdušnou troubu na 3 plechy a jednu klasiku, takže to jede jako na drátku. Já takové koláčky vidím prvně, že je ta nápln na povrchu, zajímalo by mně, jak chutnají. Ale to se asi nedozvím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je to úplně normální, že se dává náplň nahoru... poslední dobou zjisťuju, že je docela rozdíl mezi Čechy a Moravou :-D ty naše koláčky jsou první den tvrdé a pak krásně změknou a jsou výborné... pošli mi adresu, já ti jich pár na ochutnání pošlu ;-)
Odpovědět
ziraf: Jeeeee, že bych tě ještě před svatbou tak obtěžovala? Díky moc za nabídku, jsi milá :-) Věřím, že jsou výborné. Jojo, rozdíly mezi Čechy a Moravou jsou opravdu někdy propastné.
Odpovědět
Dobré odpoledne, holky :-) Mně dneska přišel balíček z Leney, takže už mám doma i podvazek, polštářek pod psrtýnky, vývazky a organzu na stoly a moc se mi to líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janicko, moc gratuluju! Budu držet palčáky, aby teď všechno proběhlo bez problémů a vy měli v dubnu (?) zdravé miminko :-) Aci, copak? ... teda, ono už je to fakticky tady, že jo? ;-) Babss: Bude krásně překrásně na celém území ČR :-) (a jestli nebude, tak ... nebude a taky to přežijeme :-D) Edvi: Ty taky zkusíš, co? A tvůj muž bude při tobě stát, protože je to TVŮJ muž - je to chlap, kterýho sis z nějakých důvodů vybrala a on si vybral tebe, kdyby začal couvat před první velikou překážkou, nestál by za to - ty bys ho taky neopustila, kdyby mu zjistili špatnou pohyblivost spermií nebo nedej bože neplodnost... Zirafka: Mňam, jenom to čtu a už sliním ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi:Držím palečky at vše ustojíte a užijete si svatbu. ziraf:Koláčky vypadají nádherně mnam.Ale nevěsta by něměla péct ani pomáhat ;-) laura:To je teda pěkná slepice takové mám nejradši.Někoho určitě seženeš.
Odpovědět
Profilova fotka
edvi:Taky krásná kytka: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se právě tvrdí, že si nevěsta nesmí péct svatební dort a u svatebních koláčků by pomáhat měla... tak si vyber.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?