Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
krtek: no já se přiznám, že když jsem šla kámošce na svatbu a nic jsem nevěděla, kde a kam a v kolik,tak sjem byla taky docela nervozní.....ona žádné informace nikomu nedávala a bylo to takový divný, pořád jsem se jí na něco musela ptát, přišla jsem si děsně otravná....
Odpovědět
aci: Hm, asi máš pravdu. Ale oni vědi, že se pojede od násm, už od začátku, jenom neznaj přesnou adresu. Ale je fakt, že čas asi je dobrý upřesnit - asi si chtěj skočit taky někam s vlasama nebo co. Ale když je obřad ve 12 kousek za Prahou, tak se to dá odvodit ne? No, asi toho chci po nich moc. Tak to holt udělám ještě dneska večer no.
Odpovědět
krtek: :-) to už bys mohla být zvyklá, ne? že si nic neodvodí, nedomyslí a pořád prudí :-)
Odpovědět
aci: Máš recht Cecilko, máš recht :-D Já pádim vyřizovat. Dneska mě poprvé od návratu z dovolený chytil nerv :-| A bude hůř...
Odpovědět
krtek: to chce klid a nohy v teple :-) já jsem dneska vysmátá jak lečo
Odpovědět
Profilova fotka
a já sem ňáká přešlá a začínám zívat 8-( Ale dneska odpolko budu mít snad panenku na auto x-)
Odpovědět
já se bojím, že bude zima, nemám nic přes šaty :-(
Odpovědět
krtek: To si chce dát rychle něco do krku (nějaké pastilky a nebo sprej) a za včasu to zahnat. aci: No vzhledem k tomu, že se na mě všichni koukali jako na blázna, že chci vůbec něco zdobit, tak ta kartička bude akorát :-D Víc by už asi naše rodina nesnesla. No a některým příbuázným dáváme navíc zákusky v krabici opd kuřat (ona sice nebude od kuřat, ale je to ta stejná velikost) a tu nějak zdobit by bylo asi fakt směšné. Já si dneska musím zhrát s výzdobou - jestli ty moje barvy ubrousků a kamínků a vůbec všeho k sobě půjdou.... krtek. Já takový dopis sesumírovala včera večer, co se bude dít, ale spíš organizačně - jakože jak budeme vcházet do kostele, kdy a jak se budeme pravděpodobně fotit, na co se mají na hostině nachystat...JHinak kdy a kam přijít a kdy asi bude oběd jsem jim napsala už do zvacího dopisu. Tady ten přehled chceme vyvěsit doma na nějaký větší papír, aby si to každý mohl přečíst, kdyby to náhodou nezaslechl od toho, koho pověřím organizací. Jde nám na svatbu totiž spousta lidí, kteří nemají ani počítač natož tak e-mail :-N Ale možnuá jim to dám ještě jak se budou rozvážet koláčky, aby si to mohli den dopředu proštudovat.
Odpovědět
aci: Já se bojím s tebou :-( Fakt nemáš ani nic nouzového v záloze? Já totiž ne :-(
Odpovědět
salome: no já nemám nic a vůbec nevím, co bych měla shánět....bolerka asi ve svatebních salonech nepůjčují, co? tys kupovala šaty u Asapan, nebo někde v slaonu? asi jo, co když už je máš doma....ty máš aspon kalsické krajkové, k těm nějaký bolarka jsou,ale k těm mým se toho moc nesežene asi...tak se ve čtvrtek asi mrknu v praze na nějakou bílou šálu, třeba to bude stačit...při nejhorším
Odpovědět
aci: jojo, z internetu. Myslím, že pujčují i bolerka, ale u mě je problém s barvou - většinou nemají tu, co mám já. Buď čistě bílou a nebo víc champagne. Proto jsem si musela nechat ušít i pompadůrku, jelikož se mi k tomu žádná nehodila barvově...Možná ve čtvrtek podle předpovědi zkusím objet ještě salony tady v okolí, že bych si to bolerko rovnou i pujčila, ale moc nadějí tomu nedávám...Taky jsem si říkala, že by stačil nějaký šál.
Odpovědět
salome: nejsou čistě bílé? to je nějaký odstín ivory, ne? ...stejně to použiju jen proti zimě, obřad je vevnitř, tak na to kašlu a pak třeba mezi focením...zase taková zima nebude, 20 stupňů je docela teplo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj kočky, Aci, Salomme, Zirafko a všechny nevěsty prvního týdne: V sobotu bude polojasno a nebude pršet a budete mít těch 22 stupňů, uvidíte - http://www.chmi.cz/meteo/om/tyden/tyd... :-) Začínám být nervózní za vás - s tím spaním plným snům o svatbě jsem na tom naprosto stejně. Navíc jsme byli včera na posledním očkování před svatební cestou - tentokrát to byla žlutá zimnice - a parádně jsem se z toho večer osypala... naštěstí to začíná mizet. Zelvi: Líčení je krásný!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi: hezky :-) ja budu chtit taky neco podobnyho decentniho :-) krktu: at je ti brzy dobre!! klimoska je proradna vec!!
Odpovědět
jizi: no jo, tohle očkování,to je prevít, my jsme byli před čínou taky a mě bylo zase blbě z břišního tyfu:-) salome: no ještě mě napadlo, jedu dneska na poslední zkoušku šatů, tak bych mohla koupit ještě metr oprganzy a teta by mi to mohla oentlovat a byl by to jen takovej průhlednej přehozík....otázka je, jestli byt o bylo proti zimě, když je to tak tenký
Odpovědět
aci: Nejsou čistě bílé, slabě ivory. A ohledně té organzy - určitě lepší něco než nic! jizi: No tedy spíš bude pršet, ale díky za optimismus :-)
Odpovědět
salome: no snad to nějak zvládnu dneska koupit tu látku...možná bych tam poslala bráchu, at mi to koupí, já si to vyzvednu v praze a pak pofrčím do příbrami na zkoušku nesmíme klesat na mysli, urřitě bude aspon plojasno
Odpovědět
Ahoj holky, tak některým už se to strášně blíží ;-) . Já jsem si dnes domluvila 2 dny volna v práci na příští týden, zaplácnu je stěhováním resp. vybalováním věcí... Dneska jsem si konečně objednala závoj a snad bude hotová ve čt nejpozději v pondělí hotová ozdoba do vlasů, tak to do svatby snad všechno budu mít... Věci do tomboly ještě nemám, nějak mi není jasné, kdy to budu dělat ]-( ]-( . Včera jsme s drahoušem aspoň byli úspěšní a koupili si mozaikové dlaždičky do kuchyně :-) . Už to "jen" udělat... :-p :-p Na zkoušku šatů jdu ve čtvrtek, docela se těším:-) S počasím si asi všechny držíme vzájemně palce ;-) zelvi: líčení fakt super x-) x-)
Odpovědět
Katcha - děkuju za foto, snad to využiju zelvi - líčení moc pěkný, mohla bys mi sdělit kde jsi byla, děkuju jak jste psali s těma změna jak si lidi vymýšlí, tak mě s tím taky pěkně štvou, je s tím strarostí jako hrom, a ještě někdo bude brblat. Te´d mě moje mamina o víkendu pěkně naštvala. Začalo s kytkou, že není pěkná a potom jakto, že ještě nemám naplánovaný odvoz a další a další pišišandy. A přitom ví, že nad tím sedím, ale něco prostě nezáleží jen na mě, ale až mi dají lidi vědět atd. Navíc je to za tři týdny což je v poho, a stavíme barák a všechno možný. ale byla našvaná nevím na koho, ale odnesla jsem to já. Jinak popravdě mě ty strarosti a vyřízování spíš baví, myslím si že jsme rády že to můžeme prožívat dělat si to jak chceme. pro nás to bude stejně nej den i když se něco pose... a ostatní ať si huknout. Ti co mají před svatbou uvidí co to je a ti co už to mají za, tak si třeba ještě pamatují, že to není jen tak. lotri - my máme obřad ve 14,30, na 16 naplánovaný příjezd do restaurace, 16,30 oběd a po 18 mají chodit večerní hosti, budou tam všichni společně. Nakonec to bude přes 90 lidí
Odpovědět
Profilova fotka
klara - hodila jsem ti do IP jejich internetové stránky, je to na Masaryčce a dojede za mnou na Kozí horku,má to v ceně
Odpovědět
Ahoj holky, dlouho jsem sem nic nenapsala, ale čtu Vás pořád poctivě. ;-) Minulou sobotu jsem byla na svatbě další kamarádky - respektive až na odpolední oslavě, obřad měla na Štiříně a bez auta nebyla šance se tam rozumně dostat. No ale i tak mi to zas dodalo spoustu elánu do vlastních příprav, protože jim se ta svatba moc vyvedla a i když jsou spolu už asi 8 let, bylo vidět, jakou jsou spolu šťastný a pořád zamilovaný, až mě to skoro dojalo. :-) Jinak mě teď skolila nějaká virózka, tak jsem dneska zůstala doma, ale už je mi docela dobře - jasná známka toho je, že už zase datluju do počítače. ;-) Od jedněch kamarádů si přejeme jako svatební dar kočičku a hrozně už se těšíme. Začínáme už pro ní kupovat nejrůznější vybavení a já od svatebních fór začínám přecházet i na ty o domácích mazlíčcích. ;-) Takže se snad ještě víc než na svatbu a svatební cestu těším, až se vrátíme a půjdem a si vyzvednout koťátko. :-)
Odpovědět
filu: kotě je super, počítej s tím, že budou nějaké škody na majetku, ale doporučuju :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aci a salome - já sice mám v záloze bolerko,...ale myslím že podle toho materiálu mě teda stejně nezahřeje :-D
Odpovědět
Ahojky děvčátka, hlásím se po dlooohé době,ale bohužel jenom na skok.Už se to totiž některým z vás "nebezpečně" blíží,takže jsem chtěla popřát ať to všechno vyjde tak jak má,počasí ať se vydaří,svatebčané se dobře baví a netropí hlouposti a vy jako mladá paní - ová budete mít ty nejhezčí vzpomínky!!!! Jinak já právě čekám na kamarádku,která přijede s tou svou kamarádkou vizážistkou..tak jsem zvědavá,co mi vytvoří na obličeji....nějakou představu mám...ale představa většinou bývá jinde :-D No a v týdnu už dojdeme 100% vyřídit věci do restaurace,bude nás 20+5..takže tak akorát. 16.9. mne čeká poslední zkouška šatů a pak se děj vůle boží.Pokud to totiž všechno dobře dopadne,tak se nebudeme brát dva,ale tři...Za poslední měsíc mám sice cca 5 kilo dole,ale pokud se mi udělá dobře...v což vzhledem k výši tt očekávám,tak snad nebudu jíst za dva....a do šatů se vejdu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
janičko - vy čekáte mimčo?
Odpovědět
Ju..už to tak bude.... ;-)
Odpovědět
Holky tak zkouška make-upu dopadla dobře..jenom já nejsem zvyklá se moc líčit,takže jsem nejprve byla trochu překvapená..připadalo mi to opravdu moc....bohužel vám to nemohu vyfotit,Pepča nenabil foťák a to je na dlouho.Mám kouřové stíny na očích-to jsem si přála.Ale navíc mám i hodně výraznou rtěnku a konturku..to si musím nejprve zvyknout.Mám totiž sama o sobě hodně výrazné oči a i velkou pusu...takže si říká,že když jsou oči takové výrazně namalované,tak by na rty třeba stačil jen bezbarvý nebo hodně světlý lesk...chci aby byl Pepča ze mne paf,ale ne aby byl zhrozený...ona na tyhle věci obecně moc není....No uvidíme...setřít si to můžu vždycky,že ju..
Odpovědět
Profilova fotka
janicka: moc,mov Vám blahopřeji :-) ,at jste v pořádku,opatrujte se. A co přát...?? Jen štěstí a hlavně zdravíčko x-) Jinač zelvi: krásné líčení.... ;-) Aci: držím palečky,at těch posl.pár dnů,jsou bez nervů a stresů a at se Ti (Vám)vydaří vše tak,jak jste si vysnili :-) Byla jsme dneska s malým zkoušet ten obleček,a můžu říct,že ho má boží,a ani nebečel,jak jsem se bála :-N . Spíš naopak,hlavně jak jsem ho fotila....manekýn jeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janicka: teda jestli můžu radit,tak já bych šla určitě jen do lesku...Oparavdu mají být zvýrazněné bud oči nebo pusa,ale obojí ne-é. A vůbec když na to nejsi zvyklá. Ale kouřové líčení je krásné x-) ,to se mi líbí,a jsi blondýna,tak bych šla do světlé (až skoro průhledné) růžové barvy lesku ;-)
Odpovědět
No Jani zatím není k čemu blahopřát..jsem v 9tt..takže ta nejhorší doba..jako pesinmistce s negativní zkušeností mi pozitivní zprávy od paní doktorky vydržely v mysli asi tak půl hodiny,pak jsem začala zase hned pochybovat,zda to dopadne ok... Pořád jen blinkám,zvracím,bliju jako Alík...a tak dokola...3x 4x denně....takže 5 kilo je dole..za jiných okolností bych se radovala,protože před otěhu jsem dala dolů další 3 kila..teď mne to trochu znepokojuje... Navíc i emoce mám teď trochu někde jinde.... V práci to tím špatným žaludečním stavem moc nezvládám....aktivně přemýšlím o rizikovce....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?