Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Tak hlásim - bílej amarilis existuje, teď jsme ho potkala v květiářství. Moc krásná kytka, na tom jednom sotnku byly tušim tři květy, čistě bílý, akorát střed lehce do zelena. A ty bílý gerbery na fotce jsou taky moc hezký, akorát tušim, že v reálu jsou spíš takový krémový, ten amarilis je úplně bílej ;-) sal: Dík. Akorát tam, co jsme byli, neměli takový ty typický hladký oblázky, ale spíš lehce ohlazenou suť, nebo jak to nazvat. Prostě různý úlomky, je to tam navezený uměle, musela jsem docela vybírat. Ale aspoň je každej trošku jinej, to je taky fajn. A ten závoj na fotkách, to je romantika! trošku mi to připomíná takový ty židovský svatby , tam to nevěsty maj tušim jenom takhle položený, splývá jim to podél obličeje. Viděla jsem to někde na fotkách, ale netušim kde. aci: Ten dort je určitě pracnej, suroviny taky něco stojej, ale právě proto bych to řešila tim darem. Kdybych to teda pro kámošku měla dělat já, tak to asi udělám tak. Bylo by mi blbý řikat si o peníze, natož o tolik :-S Nebo co kdyby ti dala seznam surovin, ty jí je seženeš, a ona ať si řekne jenom co si počítá za práci? Táta to tak dělal pro známý, dělal jim nějaký aspikový slaný dorty, je na to šikovnej. Vždycky jim řek, kolik čeho maj zhruba koupit a pak si řek třeba 300, 500 za práci. A většinou mu ještě něco zbylo "pro vlastní potřebu" ;-)
Odpovědět
sal: ještě k tomu odchodu z kostela: tak ať vám lidi před vchodem gratulujou a rovnou se stavěj do špalíru, kterým pak můžete projít ;-)
Odpovědět
Tak gerbery by asi šly. To jsou takové větší kopretiny. A nebo pokud to bude nějaká delší kytka tak bude třeba jen jedna . jako ten amerilis. Počasí nás asi bude zkoušet do poslední chvíle. :-|
Odpovědět
No k tomu odchodu z kostela. Já bych asi požádala jednoho svědka, nebo někoho at venku ty lidi trochu organizuje. At tam nestojí v nějaké kupě, ale nějak se řadí do špalíru.
Odpovědět
salome: jak píše krtek..lidi vám pogratulují a pak se rovnou můžou seřadit do špalíru....má ten váš kostel schodiště? že byste jakos cházeli po schodišti mezi tím špalírem.... krtek: no já vím, že ten dort je pracnej...tak třeba je ta cena reálná....je faknt, že je to i naše chyba, my jsmes ejich ptali několikrát, co to bude stát, ale oni nikdy neřekli,tak jsme je asi měli víc tlačit, protože kdbych to věděla předem,tak si ten dort neobjednám... no ty gerbery bývají spíš do smetanova, né do bíla..
Odpovědět
Aci a Sal vám už musí nervy trošku pracovat ne?
Odpovědět
edvi: já už se ani nemůžu rozčilovat a nervovat...už jsem z toho tak přetažená, že je mi to fuk..... co se mohlo pokazit se pokazilo a víc už se fkat nervovat nechci..
Odpovědět
Ještě k tý "ramínkový" nevěsěstě - teď jsem koukala ne její fotky na rajčeti a rmínka neramínka, děsně jim to tam oběma sekne ;-) Ale možná je to taky tim, že se mi líběj dredaři jako je ten ženich :-D A náhodou jí ty ramínka docela hezky navazujou na tu ozdobu ve výstřihu :-D No mně se naštěstí podařilo uchovat dekolt jakž takž celistvej, ale zato mám "úžasný" fotky z pláže - všude horní díl plavek na půl žerdi, vypadám jak stará indiánka :-D :-D S těma mějma šatama by to nebyl takovej problém - jenže já mám plavky zavazovací za krk a to by bylo vidět i v těch mejch. Jinak se mi čim dál víc líběj takový ty živý kytky místo polštářků a tácků pod prstýnek, docela uvažuju, že bych rozšířila objednávku u květinářky. Zatim pani psala, že rozpočet je cca 1700 za všechno, což je paráda, někde stojí tolik jenom kytka pro nevěstu. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne, ale jestli dobře, tak budu všude chválit, chválit, chválit ;-)
Odpovědět
aci: já teda nevim, jestli jsem něco neprošvihla, ale vždyť se nic hroznýho neděje ne? Šaty máš krásný, účes taky, a ten drobnej finanční detail se v celkovým rozpočtu už ztratí, tim bych se bejt tebou netrápila ;-) Jak jsi nakonec vyřešila ten stojen? koukala jsem že už ho máš v albu.
Odpovědět
Hi hi, docela zajímavej článeček, i ty videa pod tim ;-) http://zena.centrum.cz/moda-a-krasa/p...
Odpovědět
krtek: no je to tedka takový hektický, pohádala jsem se nekolikrát s mámou, s přítelem, kvůli svatbě, kvůli kytkám, kvůli šatům, kvůl dortu, v práci vrcholí napětí před koncem zakázky...tedka ta cena dortu, včera hádka s mamkou ohledně šatů a dovolený před satbou...fuj, už nikdy žádnou svatbu nechci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: Ten (ta?) amarylis je krásná kytka: http://images.marthastewart.com/image... ale gerbery jsou opravdu i bílé-bílé a nemusí být hned ty velikánské - koukala jsem, že vážou i mini gerbery: http://www.rozkvetly-dum.cz/files/149...
Odpovědět
Článek se načítá
aci: No jo, to jsou ty nervíky, já dneska zjistila, že mě šéf vůbec nedal na čtvrtek a pátek do rozpisu, asi se domnívá, že ta svatba je už tenhle tejden :-N to už se fakt moc těšim, až první den v práci (ve středu) budu vysvětlovat, že až ten příští. A jsem moc zvědavá, co se mnou bude teda ty dva dny dělat, když se mnou nepočítá :-| přitom to mu snad muselo dojít, že bych asi nespěchala na jeden blbej den do práce ne??? A písemně jsem mu to chtěla dát právě až ve středu s tim, že je dost času, když je to až za tejden. Ale před měsícem jsme se o tom bavili, tak si to asi splet nebo co, no každopádně se fakt těšim do práce teďka :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sal: ja ho budu mit ve vlasech diky hrebinku, ktery pak nebude vuec videt, takze se bude zdat jako by byl jen tak prichyceny :-)
Odpovědět
krtek: je to děs...už se těším, až to skončí
Odpovědět
estrel: Takže taky jen tak položený, jo? Já už mám taky doma koupený průhledný hřebínek, na který ho nějak přišiju. Právě jsme s rodičema dolaďovali, co a jak a koukali na video z jedne svatby, jak to vlastně probíhá tady u nás. Jestli se všechno povede aspoň z poloviny, bude to zázrak :)
Odpovědět
krtek: Tak ty fotky v tom článku jsou drsný!
Odpovědět
krtek: jo,taky jsem na ten článek koukala, člověk by nevěřil..
Odpovědět
Profilova fotka
aci:S tou cenou je to blbí ale je to tvoje svatba,tak si říkej,že je to jednou za život,tak to holt objetuješ.Je to docela dost na to že to bude dělat doma.A co vám dá dovnitř? krtek:to by člověk nevěřil co udělá plastika vid? edvi.Mám doma v počítači krásnou kytku s bílích kal,až dorazím z práce hodím ti to do alba
Odpovědět
Profilova fotka
Holky krásný fotky i nevěsta: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
sidi: Tý jo, to snad ani nejsou "normální" lidi, jak z nějakýho katalogu nebo svatby celebrit :-N On taky neni k zahození, ale ona je vyloženě nádherná!
Odpovědět
Nevim, jestli je to ještě aktuální, ale tady má někdo ty perníčky - jemenovky http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Tak ti jsou opravdu jako ze žurnálu. Vypadají šmrnclí trochu exotikou a proto jsou asi tak krásní :-)
Odpovědět
jj, ta holka je super hezká :-) tak jsme se vrátlili z nákupu na tombolu, cca 1500 na to padlo, máme asi 55 cen.... holky, kdo máte tombolu, budete dávat dobrovolnou cenu za lístek? a každému jen jeden, nebo máte i nevýherní?
Odpovědět
Ach jo, teď mě napadá, že bych už měla zvykat nožky na vsatební botky, abych pak před "oltářem" nehodila pěknou tlamu... :-D Ale tak strašně se mi nechce :-S Ještě k tomu ukázkovýmu páru - to působí fakt až nereálně. Jestli maj taky takovej bezchybnej vztah, tak by je asi měli prezentovat jako "přírodní úkaz" :-D Napadá mě, že minimálně ona asi nefotí poprvé, vypadá to fakt hodně profi. Mno, možná lepší že já takový dokonalý fotky mít nebudu, to by mi nikdo pak nevěřil (znáte to o těch kyselejch hroznech, že jo? :-D :-D :-D )
Odpovědět
Ježiši, už i v těch hcalupářích je svatba, to je snad spiknutí :-D JInak dneska mě překvapila pani doktorka, co dělá s mámou - že prej co nám má dát jako svatební dar =-) Přitom jestli přijde na svatbu, tak jenom na obřad. Prej když nedostane nějakej tip, tak to budou broušený skleničky :-D Tak asi jo, páč tipy jsem rozeslala mailem jenom pár lidem, co jdou na hositnu, a schválně nevim, jak se mezi sebou dohodli ;-) Ale fakt mě to mile překvapilo, je hodná. Taky pár zpráv v mailu, většinou od lidí, co nemůžou přijít ani na čumendu, ale je moc hezký, že si ještě vzpomenou a aspoň popřejou "zdar akce" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, chalupáři... teď jsme se fakt smáli, při té jejich žádosti o ruku ..... :-D my jsme tady na beremku vyvěsili svatební list, tak ať si vybere každý kdo chce co chce :-) a my už dostali první blahopřání.... minulý čtvrtek..... nádhera ....
Odpovědět
aci: Já za tombolu uvalila cca 2000, cen asi 60 a to pro každého, je mi blbé tahat peníze, takže kdo nějaké dá, ten dá, ninak jim nechám vybrat jen 1 lístek, a každý bude výherní. Pro děti udělám tombolu zvlášť, jen se sladkostma. Krtek. Neznám! :-N
Odpovědět
krtek : jo ty kyselý hrozny :-) já už botky rozšlapuju a drahý taky :-) zirfa: a vy jste to blahopřání otevřeli? mě to všichni zakázali, že se to musí otvírat až na svatbě.....my už máme tři....a já nevím, co v nich je :-( salome: my asi dáme jeden výherní za cenu "co kdo dá"
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak nožičky taky nechávám zvykat na svatební botky, zatím to celkem jde, ale uvidíme až jaké to bude naostro :-) Aci.... otevřeli, nikdo mi neřekl, že ho otevřít nemůžeme :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?