Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
příští týden se mají vrátit vedra.
Odpovědět
Já neodpočítávala nic a jsem ráda, jen by mě to děsilo. Dnešní počasí bych nechtěla - tady bylo fakt hnusně, do 12hod vytrvalý hustý déšť a pak zima a vítr, a vzhledem k tomu, že nemám bolerko, tak bych umrzla. Takže já se budu raději potit. Byla jsem se kouknout na svatbu kmarádky - moc hezké to měla, v kostele, krásné šaty, ale když jsem ji viděla, jak je dojatá a bulí a celá se rozmazala, tak je mi jasné, že dopadnu ještě hůř...To abych si sebu vzala snad i kosmetičku... :-( Holky, te´d jsem ale nějaká zaseknutá - mám v plánu focení s bublifukem při východu z kistela. ale nevím, kdy se to dělá? Protože dnes novomanželé vycházeli první a ti co šli za nimi jim hned gratulovali, takže při východu z kostela ty bublifuky asi neprojdou...Jedinně po gratulacích udělat repete...A nebude to blbý?
Odpovědět
My měli odpočítávání na svatebním webu a myslím, že tam bylo maximálně 49 dní ;-) Volala jsem do Nevěsty - byla jsme v minulým týdnu na dvou zkouškách a ještě jsme se dohodli na úpravách v bocích, ale že prej už semusím chodit na další zkoušku. Z toho jsem samozřejmě byla celá nesvá, jelikož to slečna tvrdila i o tý původní, že to zabere, že to má v oku. Když jsme pak přišla, bylo vidět, že to potřebuje ještě upravit. Takže zítra jdu na třetí a finální zkoušku, pak už se nechávají čistit a žehlit. Taky se stavíme na Čerňáku pro boty pro ženicha a v Ikee ještě pro nějakou výzdobu na stoly. :-)
Odpovědět
salome: měli by to bát tak,ž e novomanželé vycházejí poseldní z kostel nebo z obřadní síně a svatebčané by jim měli udělat špalír a pak na ně házet rýži nebot y bublifuky.....takže ti co vám pogratulujou by měli jít ven a tam dělat u dveří šplír..... já naštěstí odpočítávadlo neměla, ti bych byla na nervy..... týden do svatby, to je děs holky, já jsem z toho zařizování úplně znechucená v liberci bylo dneska obstojně, plojasno a trochu foukalo, ideální na svatbu musím taky ještě na jednu zkoušku šatů, prý pro jistotu, vůbec se mi to nehodí, nemám na to čas :-(
Odpovědět
tahle se mi líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyá mám prosbu,jak to máte s hudbou na obřad?Já mám: 1.příchod-Dream on Nazareth (40 sec) 2.proslov-tennesse hero cca10 min(chtělabych mít pro celý proslov) 3.prstýnky-panna a netvor 2:18 4.gratulace:Bettersweet symphony 6:00 Everything i do (B.Adams) Hallelujah Myslíte že to bude stačit?
Odpovědět
Sici určitě, máš toho hodně. Mi bylo akorát řečeno, že při proslovu musí být ticho. Asi to má každý oddávající různě.
Odpovědět
aci: no jo, jenomže ono se blahopřeje před kostelem, ne v kostele....takže jako ještě udělat špalír od kostela třeba k autu? Budu to muset nějak promyslet. Sakriš, ten čas letí.... Jinak jsme si dnes domluvili hudbuj - lépe řečeno, jen jsme se ujistili, že něco nám zahrají :-N Varhaník má svůj repertoár a nějak víc toho nemá, a do toho nám zahrají a zazpívají na 2 místech známí na housle a violu, dneska nám sice nabízeli samé hitovky jako Ej lásko, lásko, ty nejsi stálá...., ale nedělají to poprvé, tak předpokládáme, že vyberou něco hezkého. Ještě nám udělali ukázku Agnus dei (zpívá to Basiková). My bychom chtěli lidovku Lásko, bože lásko, kde ťa ludé berů.... A jinak dneska kamarádce na svatbě hráli Hallelujah (ze Shreka) a nádherné! Slečna k tomu zpívala, měla krásný hlas a nějaká slovenská slova, ale bylo to moc pěkné. x-)
Odpovědět
sidi: už máme stojan :-) je v albu...co ten váš? salome: gratulace až před kostelem? to je zvláštní...většinou se gratuluje v té místonsti oddací...
Odpovědět
Nazdarek! Zdraví navrátilec z dovolený :-D Měli jsme se prádně, jakž takž jsem se opálila, cesta naštěstí v pohodě... Dočetla jsem tak poslední stránku (zatim), tak nějak ni nevim, na co reagovat :-N Každopádně aci: šaty se vyvíjej úžasně! Fakt krása! Já na dovče upatlala vývazky a taky jmenovky - hodim to během dne do alba ;-) Ale jinak - to je úplně jinej svět, jsem docela zpomněla, že se vdávám! A už to neni ani 14 dní a mně přijde, že jako nemusim nic dělat, jak kdyby to bylo pořád děsne daleko. Takže nervozita zatim nějak ne, ale ono to přijde. Už na dovču mi psala pani, že šaty jsou prakticky hotový, jenom udělat dýlku, tak tam musim zajít. Taky objednat dorta a koláčky, nazdobit perníky, no je toho ještě docela dost. Ale zatim to jde nějak mimo mě :-N
Odpovědět
P.S. včera jsme cestou domů potkali v Maďarsku svatbu. Zrovn se přesouvli do hospůdky. Já teda zezačátku nevědědla, jestli to neni pohřeb, páč šli děsně pomalu a ti poslední byli všichni v tmavým :-D Ale jak jsme uviděli nevěstu, tak je můj nastávající pěkně protroubil pro štěstí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Krásnej my ho budeme mít tento týden a nakonec taky skleněný,tak jsem na to zvědavá. krte:To ti ta dovča utekla jak blázen vid?Kolik ty máš písniček na ten obřad?
Odpovědět
Článek se načítá
krtek: vítej doma ;-) můžu se zeptat, budeš mít při obřadu živou hudbu nebo CD? ;-)
Odpovědět
Budem mít CD a písniček...hodně :-D Jakože víc než ty obvyklý tři. V lednu nám pani řikala, že se tam podbarvuje i proslov, tak snad to pořád platí. Máme takovej blok, asi 25 minut. Nástup ženicha a ostatních, pak nástup nevěsty, pak dvě instrumentálky pod ten proslov, dál pár písniček na prstýnky, podpisy, gratulace. A něco jako "sichr", kdyby se to protáhlo. Dohromady 8, 9?
Odpovědět
krtek: vítej zpátky :-) dobře jste si to užili a měli jste apon před tou svatbou klid.... sidi: jo, vypadá dobře, ale ta váha, snad se to s tím dortem nezbortí :-) my si můžeme vybrat z daného seznami tři písničky - nástup nevěsty mám Bethoven - Oda na radost, obřad je Led Zeppelin Starway to heaven a gratulace hudba z filmu Bella a Sebastian
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar Krtí, tak co, jaká byla dovča? Opálená? Odpočinutá? :-) Koukala jsem na vývazky a jmenovky - oboje je nádherný ;-)
Odpovědět
krtek: a máš svatebčana, kterej by to měl pustit? Mně tahle varianta děsí... hrozně. Chci, aby mi na 100% řekli, že mi to obslouží tu hifi... za ty prachy 8-(
Odpovědět
jizi: Dík. Bylo to tam super ;-) lotri: Zatim ne. Táta prohlásil, ať se nestarám, že to dohodne s tim kastelánem, tak jsem mu dala na něj číslo. A až kdyby nemoh, tak budem řešit, co dál. Možná bych poprosila partnera svědkyně, jestli tam bude? Sice jsem ho ještě nikdy neviděla, ale snad by to šlo :-N Ona stejně bude celou dobu stát s druhým svědkem někde poblíž nás, on by byl plonkovej... Jinak pani na matrice mi vysvětlila, že oni zajišťujou živou hudbu a aparaturu, to je vše. Pouštění se musí dohodnout s někým ze zámku, když nemáš nikoho jinýho. A ten správce tam docela brblal, že by si to taky měli poštět samy, baby :-D Že prej je budou muset nějak donutit, aby se to naučily, že takhle akorát vybíraj peníze... No sranda, ten jeho komentář :-D Teď jsem si vzpomněla, psali mi na dovču naši, že náhodou sehnali keříček pravý myrty, tak jsem zvědavá x-) No, prej je to pěknej keř, tak doufám, že je nestál majlant :-N
Odpovědět
Ahoj Krtku dovolená byla fajn? To je dobře, že jste si odpočinuli před svatbou. :-) Já už se taky těším na dovču, ještě 4 týdny. ;-) Ted jsem rozklikla nějaké album a zjistila, že tady někdo plánuje svatbu už na srpen 2011. Týjo to je teda šílené odpočítávání, kde je těch mých 130 dní. :-D Jinak jsem se rozhodla , že kytici chci bílou s bordo stuhou. At se trochu oživí ta červená. Nejvíc by se mi líbili kaly, anebo to budou kopretiny, nebo to je jedno vlastně. Ale bílou. :-) co myslíte?
Odpovědět
edvi: jo, bílá kytka je dobrá volba, to bude k těm šatům krásný...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ja jsme v noci premyslela, co si vse musim npasat, abych na to nezapomnela. takze mala nervozita uz je tu taky a to nam zyva 25 dn. edvi: ja jsem odpocivala 180 a teda frci to neskutecne. vcera jsem byla na zkousce satu a slecna mi prinesla k mym satu jeste 4 metrivy uzasny zavoj : http://www.andelske-svatebni-studio.c... - strana 4, saty Domingo a na prvnoi velke fotce je ten zavoj. pak mi dala zkusit normalni kratsi (pod zadek) a to neylo tak hezke. tenhle je uplne skvostny a asi jsem se pro nej rozhodla :-) jen fakt doufam, ze nebude prset!!! a asi se domluvim s kamaradkama, ze mi ho narovnaji tesne pred vstupem a pak uz ho povlecu po zemi a pred oradnim stolem mi ho urovna svedkyne. Myslim, ze bude krasny na foceni, comyslite? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj krtku :-) vitej zpet :-) holky, my dneska se svedkyni mame v planu udelat jmenovky, vyzdobu na auta, kalisky na okvetni listky atd. :-) hezky si k tomu dame neco doreho a pokecame, tak se tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Estrell: Budeme mít velice podobný závoj :-) Takže já říkám: rozhodně, bude to nádhera! A na focení to bude jednoznačně naprostá pecka ;-) ... A plány na neděli máš super, mě čeká práce, muž zrovna odchází na dvanáct hodin do fachy, takže tu budeme sami s kocouřem... Ale včera jsme slepili krabičky na koláčky a vypadají moc hezky - akorát zůstaly u našich, kde jsem neměla foťák, takže se ani nemůžu pochlubit... Edvi: Bílá bude nádherná - co k těm šatům lilie? Něco jako: http://www.everydayflowers.net/images...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky sidi a aci - u nás se gratuluje tak, že zvaní na svatbu přijí v oddací místnosti a přihlížející pak venku
Odpovědět
Estrel jj je krásný, pokud se hodí k šatům tak bych do toho šla. ;-)
Odpovědět
Jizi: taky by to šlo, něco takhle barevného asi.
Odpovědět
Profilova fotka
holky co máte 5.září svatbu, taky vás tak čílí ta předpověd počasí? když kukám na netu na různé stránky tak někde píšou přeháňky a max22stupňů,jinde zase slunečno 28stupňů a pak si vyberte.
Odpovědět
Zelvi raději se na předpověd ani nedívej. Stejně to bude naprosto jinak než předpovídají. Ale do jednoho z toho se asi trefí. :-D :-D
Odpovědět
zelvi: mě to povídej...ale furt si říkám,ž e je zbytečný seted rozčilovat....opravdová předpověď bude až tak v úterý, takže dot ý doby mě to nechává chladnou - teda nenechává,ale tolikt o neřeším :-) tak sjem se dozvěděla, kolik bude stát náš dort :-( je to pálka, to jsem nečekala, když nám ho dělá známá :-(
Odpovědět
Aci kolik?? Nám dortu peče ženichova maminka. ;-) Jednu už jsem od ni snědla skoro celou sama, dělá je neskutečné!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?