Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Preji pekny den Vsem.Tak uz zitra jedeme na svatbu nasich pratel a jeste nevim,co si vzit na sebe :-| Prijde mi,ze je snad tezsi si vybrat neco na sebe jako host,nez jako nevesta ;-) No a mi uz mame svatbu za 14 dni.Utika to jako blazen.Uz se moooooc tesim,ale jeste musime najaky veci zaridit,tak si rikam,ze to snad stihneme.Nastesti ma pritel od zitrka dovolenou,tak v pondeli se do toho poradne opreme :-) Jsem taky zvedava,jaky bude pocasi za 14 dni.Doufam,ze bude svitit slunicko,jelikoz pak tu oslavu mame na hajence.Ale snad nebude takovy vedro jako dneska.Tak se mejte holky fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, v jednom pripravnem albu jsem videla fotku nevesty v lese (zady k objektivu), byla to hodne umelecka fotka, ale uz ji nemuzu najit :-(( nevidela jste ji taky nektera? :-( aci: co nerviky? uz pracuji? l
Odpovědět
Holky, tak já razím domů, zabalit a odjezd na svícu našich kamarádů do Mikulova... Návrat v neděli, na netu zas v pondělí:-). Mějte se fajn a ať všechno klape ;-)
Odpovědět
estrel: já jsem na nervy jako blázen :-) sarka: užij si to
Odpovědět
Holky, neviděli jste někde na netu nebo přímo beremese slavnostní tabuli na dřevěných stolech? =-)
Odpovědět
lotri: bohužel....vždycky s ubrusy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě to nějak pořád asi úplně nedeochází,....ale od pondlí mám dovču tak mě asi chtně záchvat rychlíjo dozařizování :-D
Odpovědět
zelvi: to je hezký :-) záchvat dozařizování....hodím do alba nazdobený cylindr a bižu
Odpovědět
aci: Kterou bižu budeš nakonec mít?
Odpovědět
salome: nevím....na té od sestřenice se nějak loupu ty zelené lístečky,takse to musí něčím nahradit, tak jsem si pro jisotu koupila ještě dvě :-) nemohla jsme odolat...nejvíc se mi líbí ta zelená, aspon to ty šaty nějak oživí....
Odpovědět
Holky, přišel mi zasedací pořádek z restaurace a já jsem přesvědčená, že ty strany jsou prostě prohozený - myslím tím ženichova a nevěstina strana. =-)
Odpovědět
Jo ještě - tady je obrázek http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lotrinkas - nevím jestli je to takhle správně,...ale ujišťuji tě my si to navrhovali sami a máme to stejně jen s rozdílem že stoly jsou do U. Někde jsem četla že rodiče mají býr prohození jako u nevěsty vlastně už tchán a tcháně,...atd,...ale já chci sedět vedle svýho taťky. Nám prostě řekli ať jim dáme zasedací pořádek a jak to budeme chtít tak to prostě bude
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my si taky zasedací pořádek vyrobíme sami. Ale jestli bude vedle mě mamka či tchán ještě nevím. Za chvíli jdem na houby, tak trochu relax v lese 8-)
Odpovědět
No já ho samozřejmě taky vyrobím sama. Posílal mi rozmístění stolů a do toho jen naznačil zákllad, ale myslím, že je to obráceně. :-S
Odpovědět
dobré ránko, tak mě chytlo šílenství. Píšu seznam co je třeba dodělat, dokoupit a jdu na to. Brouzdám po netu a koukám kde nakoupit. :-) Ještě, že něco jako internetové obchody existuje :-) můžu nakupovat i když musím ležet. :-D :-D Tak jdu na to. :-)
Odpovědět
aci: Jojo, ta zelenkavá je krásná a pěkně by vám to všechno ladilo. lotri: Já myslím, že je to správně, nevěsta má sedět po ženichově pravici. Tedy pokud si to pamatuji dobře - k obřadu se vede nevěsta po levé straně a po obřadu po pravé straně. Dneska má svatbu spolužačka a tady od půlnoci leje a leje...No jsem zvědavá, co čeká příští týden mě... :-|
Odpovědět
No s tím deštěm se jen modlím at hlavně neprší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji všem dobré poledne :-), tak jsem včera byla na zkoušce šatů, bylo to úžasné a přesto, že jsem si nechala ušít bolerko ze saténu, včera mi tam slečna nabídla krajkové, nádherné, šité přímo k těm šatům a pro nevěstů mé velikosti.... takže jsem si ho objednala :-) A budu mít krásné krajkové paraplíčko.... to abychom ladili se ženichem, který má žaket a klobouk.... Šaty si zkoušela i moje svědkyně a musím říct, že Adina na Praze 4 má ode mě 110 bodů ze 100 :-D Když jsme se v úterý zpozdili na zkoušku ženichova obleku, moje mamka už tam byla, čekali na nás skoro půl hodiny, tak mamče udělali kafe a včera, když se slečně zdálo, že ty šaty jsou malé ( což mě teda značně vyděsilo ) , ale pak jsem se dozvěděla, že byly upraveny na jinou slečnu, tak slečna volala do pobočky na Prahu 7 jestli tam nemají větší. Nakonec je v pohodě upravila a padly jako ulité....
Odpovědět
Tak nákupní horeča pokračuje , už jsem si objednala i spodní prádlo na svatební noc. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda :-) Edvi: Jaký jaký - šup sem s odkazem! :-D Taky za 14 dní se budeme touhle dobou rovnat před tvrzí a do obřadu bude chybět deset minut - uááááááá, to snad ani není možný :-D Nevěstinky za týden - máte nerva? :-) (a tady neprší, jen fouká a je pod mrakem a osobně bych raději dnešní počasí, než včerejší - potila jsem se jak prase i v sedě za stolem, natož pak při jakýkoliv aktivitě...)
Odpovědět
Chtěla bych na svatbu takový počasí, jaký je dneska. Pod mrakem, fouká, cca 20°C. Byla bych šťastnej člověk. :-)
Odpovědět
No tak tady ale od rána lije. :-( tady tohle, viděla jsem reklamu v jakemsi časopise. ;-) http://www.novepradlo.cz/17644-sharon...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je parádní :-) V Nymburce je polojasno, místy vyleze sluníčko, teplota akorát... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás taky tak :-) takové počasí by mi vyhovalo :-) edvi... to prádlo je moc hezké... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi.... nervozita je veliká ..... svatba za týden, náročné :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Doufám, že se podělíte o fotky! :-) ... taky zjišťuju, že jsem čím dál tím nervóznější - nějak se mi nechce věřit, jak hrozně rychle ten rok od chvíle, kdy jsme se rozhodli, že se vezmeme, utekl... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, pár fotek sem určitě dáme :-) Jo, taky jsem si říkala, když jsme měli na odpočítávadle 200 dní, že to je za hooooodně dlouho a najednou tam máme 6 dní a za týden touhle dobou už budu vdaná :-D A je docela sranda si číst ty moje příspěvky ze začátku :-D
Odpovědět
Tak já odpočítávala nějakých 130 dní. Ale uteklo to.
Odpovědět
Profilova fotka
lotri:To dnešní počasí by mi taky vyhovovalo. ziraf:To věřím,že už začínají nervy,tak hlavně aby všechno klaplo edvi:To odpočítavadlo jako kdyby se zhouplo ze 130 a najednou 14 dní,brrr
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?