Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, věř jim..... jak říká přítel, ono jim jednou foukne jinak a budeme mít nakonec tropy....což tedy nechceme. Tak zatím je to přeci jen ještě pár dní, tak uvidíme jak bude...... Ale rozčiluje mě, že počasí je snad jediná věc, kterou si nemůžu objednat :-D
Odpovědět
:-D tos mě rozesmála :-) jo, objednat si počasí je docela těžký
Odpovědět
Profilova fotka
aci... to já ráda :-D jen tak mimochodem... nevíš, zda se musí dodržovat i druh kytky pro nevěstu, maminky a svědkyně?
Odpovědět
ziraf: nic se nemusí :-) udělej si to tak, jak chceš......já to nedodržuju, já mám zelené orchidee a maminky a svědkyně mají bílé růže
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,....koukám že rešíte barvu kytice já mám fialovou ostatní taky v kombinaci se zelenou a svědkyně bude mít pouze zelenou - bude mít červené šaty a vypadala by s fialovou kytkou jak od kolotoču :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - jsi už nervozní,..já jo, pořád přemýšlím co jsme ještě zapoměli, teď vybíráme šest písniček na DVD aby jsme dali kameramance. Holky oni už na začátek září nehlásí pěkně?nemám čásek dočítat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
]-( No právě že už na začátek září hlásí déšt,do konce srpna pěkně, pak déšt a od půlky září babí léto..... ale známe naše rosičky, ono se to ještě 3x změní.... my kytky necháme v barvě, já mám oranžové kaly, tak necháme všechny oranžové, ale pořád váháme, jestli nechat všem kaly, nebo třeba růže, gerbery atp., zítra jdeme do květinářství, tak nám snad poradí :-) Jinak taky jsem nervozní, už sedím v práci, mám otevřený diář a vedle blok a vždycky když mě něco napadne, tak si to zapíšu, abych na to nezapoměla, ach jo.......Mám pocit, že mi teď mozek funguje tak na 30% ]-(
Odpovědět
ziraf:to jsi dorbá, že si to píšeš...já mám hlavu jako páteací balon, nic si nepamatuju a nic nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No právě že jsem došla k závěru, že to bude takhle jistější, protože moje hlava to prostě nezvládá.... takže jedu systém notýsku :-D jak prvňáček :-D
Odpovědět
ziraf: no je to dobrý, aspon na nic nezapomeneš..
Odpovědět
Profilova fotka
jé žirafka,..ne tebe jsem úplně zapoměla že to máš ve stejnej den ;-) Já si to zas píšu sem ne beremku do plánovače,..jako i v kolik třeba vyzvdnout faráře atd. Jinak jsem koukala na aktuální předpověď na 14dní a hlásí polojasno 22stupnů,..to není zas tak zlé,...aspoň se nebudeme péct v šatech,..teda pokud jim to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, když máš doma chlapa, který všechno udělá, ale ty mu musíš říct, že je to potřeba, tak ti snad ani nic jiného nezbývá..... o víkendu jsem ho donutila a dodělali jsme svatební noviny a ozdobili meníčka pro hosty a došli zamluvit hotel před svatbou pro pár lidí, ale že to byla práce vysvětlit mu, že už je to potřeba, že už nebudeme mít čas cokoli udělat během týdne......, on má totiž pocit, že je pořád dost času a že se všechno udělá asi samo ( razí názor, že to hlavní udělal - požádal mě o ruku a další věc , kterou udělá je ,že dorazí na zámek 5.9. ve 12.00 a to prý stačí ]-( ]-( )
Odpovědět
Článek se načítá
zelvi: no to je počasí ideální, sem tam sluníčko a žádný vedro :-) ziraf: jo to ten můj má taky furt pocit, že času je dost...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zelvi.... v pohodě.... já taky využívám ten plánovač tady, ale spíš to beru jako takové záchytné body, já jsem papírový maniak, co nemám na papíře a hned při sobě, jako bych neměla :-D To by se mi taky líbilo, sem tam sluníčko a 22 stupnů, to by bylo ideální, jinak se asi uvařím, bojím se, že mi v těch všech spodničkách a bůhví čem ještě bude děsné vedro :-S
Odpovědět
to mi povídej...já jsem vždycky na zkoušce tak spoccená, ještě budu mít punčošky, tak se bojím...
Odpovědět
Ahoj, tak my kytky budeme mít tak, že všechny budeme mít růže, přítelova mamka, moje babička růže do ruky (tři a jednu), družičky a svědkyně růžičky na ruku... Tátova přítelka nakonec nezvládne dorazit :-(, říká, že by to nevydržela s kyčlema :-( :-( . Takže nám napeče super koláčky a nakonec nedorazí... Dost mě to mrzí... :-| Jinak mám taky všude po papírkách napsáno, co všechno ještě zařídit a pak nemůžu nic najít... ]-( ]-( . Už na mě ta nervozita taky začíná doléhat, ale myslím, že jsem odolávala celkem dlouho :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď budu asi škodolibá :-S :-D jsem ráda, že nejsem sama, komu je na zkouškách vedro, já mám vždycky pocit, že jsem jak po sprše, oni sice v tom salonu mají děsné vedro, ale stejně ]-( neboj, nemyslím to vážně..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, zatím pa pa, letím z práce ....jupííííí..... :-D asi se tu objevím večer.... na chvíli :-)
Odpovědět
já už taky jdu...zítra si beru půl dne volno, jdu ke kadeřnici a na poslední zkoušku šatů, ed jsem to řekla šéfovi, kulil oči jako lbázen,ale ani necekl.....to má štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka: tak od pulky zari babi leto, jo? to by se mi libilo :-) jinak http://www.chmi.cz/meteo/om/inform/gr...
Odpovědět
Holky, nemáte tu taky některá zelenou svatbu? Hledám inspiraci na výzdobu stolů. ;-)
Odpovědět
Tak pardon :) hned po odeslání mě napadlo vyhledat "zelena" :-D v diskusích... tak supr. Našla jsem tam tuhle paní... taky myslíte, že takové veliké kytky zbytečně baculatý ženský ještě víc rozšiřujou nebo je to jen můj dojem? Podle mě by byla lepší nenápadná pidikyti. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ad počasí:Těch 22 stupnů a polojasno by to bylo super,ale počasí člověk neporučí. Ad kytky:Mám vínový kaly kombinaci s orchidejema,tak to chci dodržet jak u svědků,družiček,babiček a na svatební tabuli. Chcise holky zeptat jak jste měli rozlučku platila útratu nevěsta nebo jak jste to měli?
Odpovědět
Ahoj holky. Jen jsem vás přišla poprosit o držení palečků zítra od půl 10. Jdu na tu operaci. Jsem z toho na nervy, vyklepaná a vyděšená. :-S Tak snad se zas k vám brzy připojím alespoň z postele.
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - nějak mi uniklo co ti budou operovat? samozřejmě ti budeme držet pěstičky ať vše dfopadne na jedničku, ty ať jsi brzo zase jako rybička,..mě to čeká po porodu,....operace čípku a zřejmě i plastika,..mám na něm 2cm vřídek a docela často z něj špiním
Odpovědět
edvi: Všechno bude v pohodě, uvidíš ;-) Budeme na tebe myslet! zelvinka: To bude taky dobrý, není to zas tak velký zákrok, pořád lepší než to nechat zajít nějak daleko ;-)
Odpovědět
edvi: držím pěstičky! Neboj, dopadne to dobře! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi:Taky držím palečkya brzo se ozvy :-)
Odpovědět
edvi: taky se přidávám, to určitě zvládneš a bude to dobrý :) dneska jsme koupili košili a kravatu - teda dvě košile a kravatu a regatu....tak uvidím, to bude překvapení, co si nakonec na sebe vezme....jedna košile má krátký rukáv - ta šedivá a zelená má dlouhý...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Edvi- drž se :-) Chtěla bych na svatbu gelovky, nikdy sem to nenosila. V pátek sem na nich byla, abych si to vyzkoušela, tak OK, ale na svatbu půjdu jinam, jsou trochu odbyté.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?