Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
salome: no já vím, že to je tím, ale jsem z toho hotovka....moje blbý svědomí mi nedovolí ošidit práci a tak se strasuju tím, že to nestihnu ....a mám tenhle týden tři "výlety" do prahy po večerech,t akže nemůžu být v práci a dodělávat....uf...nic se mi nedaří, nejde se soustředit na nic
Odpovědět
lotri - jsi statečná a neboj se to zvládneš, důležité je, že tvůj nastávající manžel je tvoje opora a je ti s ním dobře a cítíš se bezpečně. V Krkonoších je moc krásně, minulou sobotu jsme byli taky na Snažce, mám to tam ráda. jinak se cítím taky hjrozně unavená a vyčerpaná, taky mám pocit, ženic nevzládám a nestihnu to. Vždyck když mám pocit, že je jeden den, kdy nic nemusím, tak musíme řešit nějaký závažný problém na stavbě (stavíme domeček), tento víkend to byl plot se sousedy, odvoz několika kontejnerů zeminy a dohoda a rozpoečet o novém ploty. Naštěstí vše dopře dopadne - snad, ale unava je děsná. Holky - přeji pěkný den a hodně sil!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak koukám, že je to všude stejný..... my včera makali jak diví, však jsem také přidala dost fotek do alba :-) a musím říct, že i já se citím děsně unavená, vyčerpaná, včera jsem se doma rozbrečela, že nic nemá smysl, že už nemůžu :-( , že to nestihneme ( přitom máme skoro vše hotové ), ale je pravda, že jen co dorazí nový den, je mi lépe a hlavně se doma uklidňujeme, že za pár dní to skončí ( v našem případě za 11 :-D ) . Jenže si nesmím připouštět, že ten největší shon nás teprve čeká....... :-p
Odpovědět
já už se tak těším, až to bude za mnoua ten stres odpadne....
Odpovědět
Profilova fotka
jo aci, to mi povídej.... přijde mi ,že už se ani netěším na svatbu jako takovou, ale na na tu dobu potom, až si budu moct sednout a říct si, že nic nemusím :-)
Odpovědět
Tak mi nějak připomínáte mou budoucí, která taky občas sýčkuje, že je toho nějak moc a tak... Prostě KLÍÍÍÍÍDEK!!! Vše hlavní už máte přeci zařízené (my doufám též) a jestli se nějaká drobnost po....., tak a co, ne? Taky ještě kvůli těm drobnostem, které chybí, pořád volám a lítám jak čamrda, ale i tak mě to baví... Tak hlavu vzhůůůru ;-)
Odpovědět
dart: to jsou právě ty drobnosti..já mám třeba zařízený dort...ale nevím přesně, jak bude ozdobený..k tomus epotřebuju sejít s tou kámoškoua obejít s ní nějaké cukrářské obchody, aby mi ukázala, co tam být může a tak....nebo mám domluvenou hostinu,ale musím ještě maličko upravti jídelní lístek...to znamená najít nějaké jídlo s rybou, napslat to do mailu a poslat.....vybrat dva druhy vín, co budou k dizpozici, zamyslet se, kolik peněz uvolníme na tvrdý alkohol....prostě všechno už je tak jako domluvené,ale ještě to není dořešené a to je hrůza...
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Šaty i šperky jsou nádherný - a KLID - ono to bude ve finále dobrý, všechno to stihneš, času je ještě pořád relativně dost! Hlavně kvůli tomu nebreč, věčná škoda slz :-) Salomme: Jo jo, vymyslela - je fakt moc šikovná ;-) ... my bychom sami dohromady nedali ani ten valčík :-D Jo a těhotná Aichmannová (nebo jak se píše) v kostele - tohle je prostě vrchol pokrytectví, pro mě to je akorát další důkaz toho, že v kostele oddají s prominutím kdejakou ku*vu (dámy prominou, pánové jsou zvyklí ;-)) (což samo o sobě pro mě vypovídá dost o aktuálním stavu církve)...
Odpovědět
Profilova fotka
dart: to je super, ze jsi tu a vlastne to vsechno vidis i z te druhe strany :-) ja jsem docela v klidu, jen obcas me teda neco vytoci, zaskoci, nebo me nekdo hrozne zklame, co rekne/udela. ale jinak se tesim :-) hlavne na, az me pritel uvidi poprve v satech, jak me tata k nemu vede. noja jsem takovy vecny romantik, tak doufam, ze tohle ho dojme x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: ty mas podobne lidi jako my. budete delat nejaky financni limit celkove na alkohol? jizi: naprosty souhlas!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Estrell: Tak to se těšíme na tu samou chvíli :-D Taky doufám, že ho to dojme, ale nevím nevím - s jeho povahou... A abych nezapomněla - jelikož všem těm idnesům a ihnedům a podobným, pokud jde o počasí, nevěřím ani nos mezi očima, tady je prognóza ČHMI: http://www.chmi.cz/meteo/om/inform/me... - to nevypadá marně, co? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, ČHMÚ, ne I, pardon :-)
Odpovědět
Článek se načítá
estrel: no asi jo...původně jsem chtěla mít třeb 4 lahve tvrdého a až se to dopije tak konec...ale asi to udělám tak, že bude limit cca 5000 (vychází to na 100 panáků clekem) a každej si může dát, na co má chut... jo jinak mi přišla druhá kalkulace na balonky´a ta je cca za 4000, co že docela dost (40 helium, 40 vzduch, doprava a instalace na místě)...takže asi půjdu do té první nabídky, ti to mají za 1800.Udělám ženichovi překvapení, doufám,že se mu to bude líbit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Těch 100 panáků je na celé odpoledne a večer pro kolik lidí? Jinak balónky budou určitě super :-D ... včera se nám podařilo sehnat skoro všechny věci na tombolu - tak je mám teď naskládaný vedle v kýbli :-) ... už chybí jen omalovánky, lístky na metro, jíl na žaludek a šaratica ;-) Cheche, už vidím, jak některá z babiček vyhraje nějakou hodně ujetou cenu :-) Teď jsem koukala na tohle album: http://www.beremese.cz/album/album.ph... ... asi by mě docela deprimovalo odečítat do svatby ze skoro 800 dnů :-)
Odpovědět
jizi: polojasno a teplo :-) dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď aby to ještě rosničkářům vyšlo, co? :-)
Odpovědět
jizi: tak 800 dnů je fakt peklo... to už se snad ani nedá, vždy´t se toho spoustu mění, nikdo nic nerezervuje tak dlouho dopředu protože neví, co kdy kde bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Lotri: ... já občas nestíhám čumět, jak brzy mají někteří lidi některé věci domluvené a nakoupené...
Odpovědět
tak to bych se zbláznila úplně, plánovat tak dlouho, stačí mi tady ty 3 měsíce a budu ráda, když už to nebudu muset řešit. Má to něco do sebe, plánuješ si to, jsi na zbláznění, ale přece jen je to fajn, lehce vzrušující a někdy k pláči, ale deptat se tím tak dlouho, tak se snad ani netěším baví mě ta narvozita ale taky to, že vím že je za měsíc a dva dny konec a potom sladké manželství Nevíte proč to plánují na tak dlouho dopředu? Jestli to má nějaký smysl nebo symbolika, či co?
Odpovědět
jizi: to jo, nevěsty si zamluví restauraci 2 roky dopředu, ona 3 měsíce před svatbou zkrachuje a oni jsou zralý na Bohnice jelikož nic nestíhaj :-D :-D
Odpovědět
no hlavně mi přijde, že se klidně můžou rozejít a trendy budou jiný a budou nový restaurace...já toho mám za 4 měsíce zařizování už plný zuby, nedokážu si představit, že bych měla to zařizovat dva roky.... jizi: těch 100 panáku je pro ty, co je vypijou jako první :-) máme nakonec 55 dospělých hostů, tak je to cca 2 panáky na jednoho,ale 1/3 určitě nepije.....taks i myslím, že to vystačí na docela dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás,tak po prac.víkendu,jsem opět tu :-) Aci: šatičky jsiu moc pěkné,fakt jako originál ;-) ,co se týče alkoholu,z toho už jsem taky na nervy,přítel od segry má hospu,takže nám to všecko sežene. A furt jsem nevěděla kolik všeho. Tak nakonec jsme objednali 8 L vodky,8 L puschkina, 5 L Bechera, 5 L fernetu, 3 L myslivce, + přítel sežene od svého známeho asi 5 L slívky + ještě vína,to koupím někde ve vinotéce. Ale je to masakr,ted už jsou to také drbky,do kterých se mi vůbec nechce. Jinak ty pocity holky jak tu píšete,to mám taky tak. Jednou už to chcu mít za sebou,mám pocit,že nic nestíhám,už jsem furt tak unavená. Do toho malý, a barák. To nás ted ubíjí nejvíc. Jsem utahaná jako kotě,kruhy pod očima,bedary se mi z nervů dělají,až jsem se už včera večer rozbrečela a řekla jsem to i přítelovi,že už prostě nemůžu. Ale dneska už mi je zase líp. To jsou ale stavy co?? :-) Co se týče toho počasí,tak téda paráda :-D ,už se jen modlit,aby to těm rosničkám opravdu vyšlo!!!! Jo a co se týče té Aichmajerové,téda,ty šaty se mi vůbec nelíbí. A yslím si,že do kostela se to taky nehodí. Chápu,že je z miminka nadšená,těší se a chce se bříškem chlubit (vím,byla jsem též těhotná :-N ),ale todle je už moooc....
Odpovědět
estrellita, jizi: no tak to Vašim chlapům přeju, že vás uvidí, až když půjdete k oltáři. Já jsem šaty mé nastávající též neviděl, ale vzhledem k tomu, že už dlouho bydlíme spolu a tam se též bude oblékat, tak ji uvidím o něco dřív. Už hodněkrát měla tendenci se mi šatama pochlubit, ale pokaždé to dopadlo tak, že si chci to překvapení užít. Už se toho pohledu též nemůžu dočkat... Nepochybně bude náááádherná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Darts: My spolu taky bydlíme leta, dokonce nebudeme před svatbou ani spát každý jinde, ale muž se prostě ráno sebere a pojede ke své sestře, kde si jeho rodina nachystá ženich a ke mně přijedou naši a přivezou mi šaty, takže logisticky jsme tenhle oříšek vcelku zmákli :-) A nádherná bezesporu bude! :-D
Odpovědět
jizi: tak chvilku jsme taky přemejšleli, jestli si to společné setkání nenecháme až na hrad, ale nakonec vyhráli domácí varianta, ale i tak to bude napínavý, než ji uvidim :-D
Odpovědět
to mě uvidí přítel u našich....on bude spát v lbc a já u našich a a on tam přijede....:-) bude to rhozný masakr to všechno zorganizovat, jsem z toho docela na nervy
Odpovědět
Ahoj všichni:-) zdravím po pracovním víkendu, tak jsme s drahoušem zvládli vymalovat náš nový byteček, mám z toho docela mozoly 8-( 8-( . Zas na druhou stranu, pár let to teď nebudu muset řešit ;-) ;-) . Aci: krásné šatky i bižu:-). Jinak ty drobnosti mě taky drtí, mám docela dlouhý seznam, do toho to stěhování... =-) =-). Uf... :-p lotri: jseš statečná a soběstačná ženská, vše si udělej přesně tak, jak chcete vy... dart: my spolu už taky skoro 3,5 roku chodíme = bydlíme, nicméně já se ráno pojedu zkrášlovat ke kadeřnici a oblékat se budu asi až v pensionu, kde budeme večer přespávat... Takže mě drahouš uvidí až tam:-)
Odpovědět
Volala jsem do Nevěsty na zkoušku šatů - ptala jsem se, zda by byly možné (jelikož máme světle zelenou svatbu) nějaké světle zelené detaily, že prý ne. Na šaty se nic aplikovat rozodně nebude (což mi ve většině půjčove nabízeli) a jesti chci barevnou sněrovačku, ať si jí seženu sama. Ale zase nemůžu sněrovat nějakou obyčejnou stužkou že jo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu zase.... :-D Právě v rádiu hlásili, že do konce srpna bude hezky a pršet prý bude první zářijový týden..... no nekopli byste ty rosničky ]-(, ale zase od půlky září má prý být babí léto.......
Odpovědět
ziraf :-) pak jim věř..tuhle říkali, že na začátku září bude krásně :-) lotri: no to je přístup :-( sarka: to je fajn, že máte malování za sebou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?