Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nás bude tak 30 na oběd a večer asi dalších 20 lidí, tak snad se to zvládne jo jinak jsem už taky udělala jsmenovky, ale to jsem tu už asi psala, jo o víkendu jsem dodělala oznámení, tak to mám nafocené, jen to sem musím zase jen dát
Odpovědět
Holky, vy jste tedy sikovne :-) Dokonce jste me inspirovaly, takze jsem si prave objednala stuzky a kyticky na vyvazky. No, jsem tedy zvedava, co z toho vytvorim :-S Ale zase se pak pritel muze chlubit sikovnou nevestou... estrellita: lampion stesti se mi take moc libi, akorat se trochu bojim, ze nebude chtit letet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už nejsem zas tak moc pozadu :-). Minulý týden jsme si zamluvili místo hostiny v hotelu Pavlov v Pavlově pod Pálavou, je to tam skvělé, ani se mi nechtělo pryč a je tam hrozně fajn personál. Taky máme zamluvený kostel v Poštorné a dneska jsem byla poprvé zkoušet šatičky a hned jsem si vybrala, zamluvila a zaplatila zálohu :-), takovou rychlost ve výběru jsem teda ani ve snu nečekala, měla jsem hrůzu, že mi nic nebude, že budu muset nejdřív hubnout a ono nic, jsou úžasné, dělají dobrou postavu a já se v nich cítím fakt skvěle :-). A cena je taky "úžasná" 14.000 brrrr :-), ale stojí to za to. Za kolik máte šatky vy?? Jinak už jsem ted celkem v klidu, že máme to nejdůležitější a ted se můžu pomalu pustit do těch blbůstek okolo:-). Ale řeknu vám, že ta hostina byla celkem na poslední chvílï, měli volný poslední termín a to zrovna ten náš záříjový, jinak celé léto až do října plno. A jinak taky tvoříme seznam hostů a škrtáme a připisujeme, včera nám poslali předběžnou kalkulaci z hotelu, a hrůza, jůůů to bude peněz :-). Na oběd nám vychází 30 lidí, je to jen nejbližší rodina a večer potom kolem šedesáti, ale zveme jen nejbližší přátele, nedá se pozvat všechny, to bysme se nedoplatili, takže budeme dělat asi ještě nějakou velkou párty po svatbě s grilovačkou, kam pozveme úplně všechny. A zvyky taky rozhodně všechny :-)!!!!!! A koukala jsem na ty vaše výtvory a klaním se, je to nádhera !!!! Já jsem zatím začala vytvářet jen svatební noviny, takže si tak hraju :-). A nevíte někdo kde se dají půjčit bílé potahy na židle prosím ??? Lampiony štěstí jsou super, ale dost drahý, jak to vlastně je? To pouští jen ženich a nevěsta, nebo všichni??
Odpovědět
Profilova fotka
14 za saty to je docela dost ale jsou krasny.. ja dala za saty 6000 i s krajkovym bolerkem, doufam ze prijdou do konce unora.
Odpovědět
Profilova fotka
Tulikiss: a které šatičky jsi nakonec vybrala? Já jsem se ted k tobě koukala do alba a zkoušela jsi jich teda požehnaně :-). Ale máš super postavičku, sluší ti všechny, to muselo být teda rozhodování :-)?!
Odpovědět
Profilova fotka
nakonec to budou ty dvojky, ale nechala sem na ne udelat lehkou vlecku na pripnuti, a rozhodovani bylo celkem lehky nechtela jsem nic moc princeznovskyho a navic mi vetsina lidi ty dvojky doporucila, nejhorsi bylo vymyslet detaily jako jestli zip a vlacku a tak..
Odpovědět
No ahoj nevěstinky, tady ženich:) Když tak vidím, jak se vše řeší - my máte svatbu v září 2009. Zatím zamlouváme hoispodu (zítra), během měsíce plánujem taky vybrat šaty. Oznámení zatím vybírám na netu, pro inspiraci. A prstýnky objednáme netem v létě u zlatníka v Praze. Slečně jsem tam už bral zásnubák a spokojenost na 100%. Navíc je slečna alergická na zlato, tak nás nečeká extra vybírání. Ze stříbra/titanu se toho zas tak moc vyrobit nedá :-D Tak co, stíháme? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brukev: máš můj obdiv milý ženichu, žes mezi nás zavítal :-) ten můj ženich se zajímá jen když po něm chci něco schválit :-D To víš, že stháte, spousta mých známých veškeré přípravy stihla za dva měsíce, takže klid, to jen my holky občas hrotíme, když to víme moc předem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vaverunka:šaty jsi vybrala krásné,na mě tedy také drahé,ale vím co je láska na první pohled :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brukev. vítám Tě mezi "ženské" můj přítel, tedy na to vůbec není, ale čím se to blíží taky se víc zajímá, tak alespon zařídil muziku :-D vaverunka: na mě je to moc drahé, ale šaty jsou to krásné
Odpovědět
ahojte holky pripojuju se k vam zarijkam :-) jak jste na tom s pripravama? my jeste krome vybraneho terminu a mista nic....zato v hlave to mam vseeeechni vsecicko naplanovany(skoro)
Odpovědět
martina a brukev a další "opozdilci": nejste v tom sami... My máme termín, místo, hospodu, hudbu do ní a to je vše :-D
Odpovědět
Článek se načítá
iwci tak to mas dobry prece...mate se kdy vzit, kde vzit a jak to pak oslavit:)
Odpovědět
Profilova fotka
vy "opozdilci" pokud muzu doporucit tak zamluvte jeste fotografa a kameramana, u tech byva taky nekdy naval jinak myslim ze to klidne vsechno jeste pocka, to jenom nektere z nas(ja mezi ne patrim) uz maji skoro vsechno..
Odpovědět
no to je dobry napad vlastne ale nevim kde nejakeho dobreho najit, tak jsem zacala aspon nove tema, kdyz jeste nehledam, snad mi nekdo doporuci...
Odpovědět
Profilova fotka
Vaverunka: Tyhle jsem si taky zkoušela :-) Moc se mi líbily, akorát mi u nich chyběla vlečka - a s tou cenou jsme na tom podobně - půjčení mě bude stát 13 000,- ...
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, jak píšete byla to láska na první pohled ;-) . Ale je fajn, že to můžu platit postupně, jak budu mít prašule, dala jsem povinnou zálohu a tedka budu chodit "přihazovat" vždycky když něco našetřím a taky mám důvod chodit je omrkávat 8-) . A děkuju za kladnou kritiku, potěší ;-) Jizi : co myslíš vlečkou? Já mám totiž za to, že na těch šatkách vlečku mám :-) a taky jsem si přiobjednala dlouhý závoj, do kostela je to myslím super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vaverunka: saty jsou moc hezky :-) ja jsem si nakonec vybrala ty, co mam v albu a jelikoz meli v tomto studiu akci - slevu 1500 kc jeste do konce mesice, tak je mam za 7500 x-) jinak my mame misto, hostinu, hudbu (asi - jeste ne zamluvene), kameramana, fotografy, a vymyselene oznamko. v breznu pak pujdeme na prstynky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vaverunka: Čoveče, já si zaboha nemůžu vzpomenout, jak se ty šaty jmenovaly - nicméně vypadaly přesně jako ty tvoje, jen neměly vlečku :-) Ale seděly mi krásně, jen to nebyly ony - zjevně čekaly na tebe :-D Furt mi všichni cpou, že s tím otravuju hrozně dopředu a když to porovnám s vámi, tak vlastně ještě téměř nic nemáme ;-)
Odpovědět
jizi: jen otravuj, ja taky otravuju a mam z toho radost:-)
Odpovědět
estrellita - ja uz se ptala minule - co to je vlastne "vypoustet lampiony stesti"? Ja mam predstavu o lampionech, ktere visi, ze stropu, maximalne se pohybuji v lampionovem pruvodu 8-) ale ze by litaly.... =-) My jeste nemame ani pozehnani rodicu, pac to nevedi :-N ale jinak uz misto na obrad, kameramana, fotografa a snad i misto na hostinu..nicmene ocividne mi toho jeste hodne chybi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, je tu někdo? Jinak v neděli vyrážíme na svatební veletrh do Diplomatu, tak jsem zvědavá a těším se. :-) Jdete tam některá?
Odpovědět
Profilova fotka
luccy: my jsme byli už v Pradubicích, Praha je na nás trošku z ruky, z HK, navíc máme domluvenou návštěvu u známých...
Odpovědět
Petunia: a jaké to tam bylo? Stojí za to tam jít? Možná to bude v Praze trošku jiný... Dá se tam třeba i něco koupit? Jinak jsem se dneska docela naštvala. Objednala jsem si knihu hostů, aby nám tam každý na svatbě napsal věnování a tak, no dneska jsem stála hodinu frontu na poště, doma rozbalím balík a místo červeno bílé tam byla oranžovo bílá! :-( Ta by se nám nehodila, když máme všechno do bílo červena, ale naštěstí ji můžu vrátit.Ale když si vzpomenu na tu frontu...no jo, pátek 13. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luccy: myslím že v Praze to bude lepší, tady to bylo hrozně malinký, jen tři stánky s prstýnkama, jedna agentrua, jedno cukrářství ... nic moc,.. prostě malinkatý ... přítel z toho byl hrozně otrávený a já vcelku taky, že toho tam bylo málo...čekala jsem víc...jinak jsme koupili kravatu za kilčo a podvazek :-)
Odpovědět
luccy: já tam jdu na celý zítřek s mamkou, tak pak podám zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, krásného Valentýna všem :-)
Odpovědět
iwci: děkuji, já mám dnes službu, tak se tam chystáme až zítra. Taky přeji pěknýho posledního Valentýna jako svobodné slečny. :-D teda doufám! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky všem krásného Valentýnka milé nastávající nevěsty ;-) . A užijte si to na veletrhu a určo pak poreferujte. Já se chystám příští víkend v Brně do nákupního centra Futurum na svatební veletr a potom v březnu na výstaviště v Brně, taky už se těším :-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?