Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarka:Já to taky neřeším,ale nechci aby to vypadalo jako na tý fotce.Mám krém do solárka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vespolek :-) Tak co, co je nového? Aci: Hezký vlasy, budeš to mít takhle? ... Jinak na té zkoušce účesu jsem byla včera já - fotky jsou v albu - jsem z toho nadšená, byla jsem u Nikoly Miláčkové, měla jsem na ni kontakt odtud z BRMS a musím říct, že jsem z ní unešená, je opravdu ohromně milá a šikovná :-) Takže 100% spokojenost ;-) A dneska jsme vyrazili do hospody domluvit detaily, což taky proběhlo jako po másle - začínám se čím dál tím víc těšit :-D ... Jo a ta ramínka jsou podle mě trošku faux-pas - kvůli vypálenýmu tílku jsem taky začala chodit na solárko a žádný krém nepoužívám 8-)
Odpovědět
Jizi: moc hezký ten účes. Sluší ti to. Já teď u tebe v albu objevila přesně to co chci já, ta modelka s těmi červenými vlasy. Tak přesně tohle chci.
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: díky díky :-)
Odpovědět
jizi: účes je SUPER :-) a sluší.....taky jsem o nikole miláčkové tady četla....
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Děkuju moc :-)
Odpovědět
jizi:koukám, žes hodila i fotky v šatech.....budeš vypadat úplně super, ty šaty jsou taky úžasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Hodila, jsem si řekla, že když už se dám hlavu, tak je to fukes - navíc, 25 dní do a fotky ze svatby sem asi (určitě) už kvůli vám dávat budu, takže co :-) Konec s inkognitem... :-D A děkuju moc za pochvalu, všechny budeme krásný nejkrásnější!!
Odpovědět
jizi: já tak ráda koukám na takový hezký nevěsty jako jsi ty :-)
Odpovědět
nedbi. Tady se na svícu taky nezve, ale pokud nikomu o tom neřekneš, tak tam ani nikdo nemusí přijít, že jo :-N My dnes polovičce pořídili v OP champagne vestičku i s uzlem + košili, takže teď už nechat jen vyčistit oblek a ženich bude rovněž hotov.
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: A teď se budu červenat :-) Děkuju moc 8-) Salomme: Co je "svíca"?
Odpovědět
ad vypálená ramínka - v tomhle případě bych asi zvolila samoopalovací krém, ale ten s postupným zhnědnutím. Měla jsem ho taky v plánu, kdybych si náhodou na dovče vypálila ramínka. Jizi: Tobě sluší všechno ;-) Moc hezká ozdoba ve vlasech :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jizi: Rozlučka tady u nás na moravě. Řekne se to pár kamarádům (např. přáítel 2-3 lidem v souboru) a přijde jich sto :-D Vstup volný, guláš zdarma, koláčky, pivo, víno a jiný alkohol v nabídce, obvykle nějaká hudba (v našem případě by byla cimbálová) a zábava dlouho do noci.
Odpovědět
salome : to musí být super "svíca"...bezva mejdlo se spoustou lidí ....jo, to by se mi asi taky líbilo... jizi: nemusíš se červenat, fakt ti to sekne... ;-)
Odpovědět
Tak jsem ještě jednou hodila ty fotky do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste zlatý :-) Děkuju moc :-D Jinak svíca zní jako super mejdan - a bude teda?
Odpovědět
Profilova fotka
Salomme: 1. a 3. jsou nádherný oba :-) Teď už jenom záleží, v čem se cítíš líp a s tím, že máš velkou pusu je to pěkná 3,14čovina, to vůbec neber v potaz... Spíš jdu pohledat víc obrázků tvých šatů...
Odpovědět
jizi: Stále jsme ve stádiu přemýšlení...Přeci jen se to docela prodraží a přítel už má konto na nule a to ještě nemáme zaplacenou spoustu věcí....Ale je to pravděpodobně jen jednou za život....Každopádně nějak ty své známé pohostit musí, buď výše zmíněným způsobem a nebo jim přinese nějaké občerstvení s vínem na zkoušku, aby ho nepomluvili, že to s nima vůbec nezapil.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám na ofico stránkách na ty tvoje šatky... a k nim by vypadaly oba dva krásně, to jsem moc nepomohla, co? ... Ale kdybych měla říct a) nebo b), tak se mi víc líbí ten nakadeřený, protože je jiný, nemá ho každá druhá.
Odpovědět
Profilova fotka
Tím stylem "jednou za život" přistupujeme k celý svatbě a podle toho ty částky taky lítají :-D
Odpovědět
jizi: Ten první účes už jsem 100% rozhodnutá, že ne-e.- Nelíbí se mi ta hučka na hlavě. Buď budou rovné rozpuštěné s čelenkou a nebo navlněné rozpuštěné s čelenkou. A přijde mi právě, že ty rovné rozpuštěné si na svatbu nikdo nenechává, že to by bylo víc netradiční :-D :-D :-D
Odpovědět
jojo, taky si to tak říkám, na ničem jsem zatím nešetřila.....teda..prstýnky se mi zdály za 17500 moc drahé,tak jsme je sháněly levnější a sehnaly ty samé, tka to není šetření, ne?....no a teda ty šaty, tam jsem "šetřila"....sakryš, tak se mi to šetření teprve ukazuje.... salome: nakadeřené vlasy jednoznačně :-) máš je super, krásné a dlouhé....
Odpovědět
Hodím do alba fotku jedné holčiny, která se mi moc líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Salomme: To je taky fakt :-) Myslím, že ti sluší obé úplně stejně bezvadně, takže teď už jen - v čem se cítíš líp ty? A s tím šetřením - myslím, že tu všechny (všichni - včetně Dartsmana, pardon :-)) chodíme nohama po zemi, někdo má omezenější rozpočet než jiný, ale zase tu není nikdo á la Bartošová + Pomeje :-D :-D :-D
Odpovědět
salome: ale zase kdyby bylo blbé počasí, tak vyžehlené vlasy jsou náchylné na vlhko a pak by se to mohlo zkroutit nebo tak....
Odpovědět
aci: to já se právě bojím těch vlnitýxch, že se natáhou a bude to jak potáhané...Mám fotku jedné takové holčiny, jí se to asi nelíbilo, ale mě to přijde nehezké.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tuhle nevěstu jsem tu viděla - má krásný účes :-) Tak na ty vlnitý prď, když jsi z nich nesvá a nech si rovný :-) Nemá cenu nic lámat přes koleno...
Odpovědět
jí se to asi líbilo (oprava)
Odpovědět
Holky mám dotázek, jedete někdo na svatebku se Sunny days????? My ano, a fakt mám strach z toho co se teď děje :-| :-( Co si o tom myslíte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
A co se děje? Nějak nejsem moc v obraze... (Kromě toho, že zkrachoval Tommy tour a nějaký low costy..) - a my ne, my to máme zprostředkovaný od Rudolf Reisen a samotný zájezd prodává Neckermann...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?